Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48911 4 lutego 2013, 22:19

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A co u Marty? Wszystko ok? Pogodzila sie ze swoim? Bo nie wiem czy nie zauwazylam czy na prawde sie nie odzywa...a fejsa nie nadrabiam bo mi ciezko :/ az mnie polce bola i mi ciagle przeskakuje cos :/ uroki dotykowego telefonu:/

nie wiem, ja też fejsa nie ogarniam zerknę czasem ale nie nadąże być na fm i fb

Zgłoś nadużycie #48912 4 lutego 2013, 22:20

Like Supermama
Hej. Ja jutro i pojutrze na L4.
Emila wczoraj w nocy temp ok 38,7, spadała jej raptem o 3-4 kreski. Rano chyba nie miała, bo nie czułam by była rozpalona, dałam mleko poszłam do pracy. Po 10 dzwonię do męża i pytam czy wstali, mówię że ma zmierzyć jej gorączkę. Dzwoni za chwilę i mi mówi, że ona ma gorączkę, ale on jej nie będzie w dupie mierzył, no to mówię zmierz w uchu...wyszło mu 35, 5. Zwolniłam się z pracy i przyleciałam zmierzyć gorączkę. Okazalo się, że ma 38,2. Była słabiutka, cały czas się kładła, nawet siedzieć nie chciała, no to od razu dzwoniłam do przychodni, oczywiście nie było miejsc, ale wybłagałam i za 40 minut mieliśmy wizytę. Nic poza gorączką jej nie jest, lekko czerwone gardło, tak naprawdę minimalnie. Wzięłam L4 na jutro i pojutrze żeby jej już do szwagierki nie wozić. Wczorajsza noc masakryczna, bo budziła się dosłownie co 15020 minut, dopiero nad ranem spała bez przerwy, tak niecałą godzinę. Teraz śpi już ok 40 minut i o dziwo jeszcze się nie przebudziła!! Ale jak ją kładłam to gorąca nie była, więc może jej już mija.
aha oczywiście gorączka - wirusowa i tyle.

Zgłoś nadużycie #48913 4 lutego 2013, 22:20

aneta74 Fajna mama
zmykam , moi zaraz wrócą z basenu .pewnie jeszcze wrzucą coś na ruszt po tym pływaniu.spokojnej nocki

Zgłoś nadużycie #48914 4 lutego 2013, 22:22

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Hej. Ja jutro i pojutrze na L4.
Emila wczoraj w nocy temp ok 38,7, spadała jej raptem o 3-4 kreski. Rano chyba nie miała, bo nie czułam by była rozpalona, dałam mleko poszłam do pracy. Po 10 dzwonię do męża i pytam czy wstali, mówię że ma zmierzyć jej gorączkę. Dzwoni za chwilę i mi mówi, że ona ma gorączkę, ale on jej nie będzie w dupie mierzył, no to mówię zmierz w uchu...wyszło mu 35, 5. Zwolniłam się z pracy i przyleciałam zmierzyć gorączkę. Okazalo się, że ma 38,2. Była słabiutka, cały czas się kładła, nawet siedzieć nie chciała, no to od razu dzwoniłam do przychodni, oczywiście nie było miejsc, ale wybłagałam i za 40 minut mieliśmy wizytę. Nic poza gorączką jej nie jest, lekko czerwone gardło, tak naprawdę minimalnie. Wzięłam L4 na jutro i pojutrze żeby jej już do szwagierki nie wozić. Wczorajsza noc masakryczna, bo budziła się dosłownie co 15020 minut, dopiero nad ranem spała bez przerwy, tak niecałą godzinę. Teraz śpi już ok 40 minut i o dziwo jeszcze się nie przebudziła!! Ale jak ją kładłam to gorąca nie była, więc może jej już mija.
aha oczywiście gorączka - wirusowa i tyle.

bidulka że tez musialo się cos przyplątać. duzo zdrówka dla Emilki kochanej

Zgłoś nadużycie #48915 4 lutego 2013, 22:23

Extremalna21 Fajna mama
Ja uciekam bo czuje,ze mi sie odciski juz robia od pisania i trzymania tego wielkiego tel. Spokojnej i przespanej nocki Wam zycze :) jutro na spokojnie u siostry sobie nadrobie :)

Zgłoś nadużycie #48916 4 lutego 2013, 22:38

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My mamy. Za 140 zl nowy i jestesmy bardzo zadowoleni :) maly ma duzo miejsca :) nie ma problemu z wyciaganiem go :)

kurde tylko my takiego kupilismy...BUUU... a jaki masz ?? wrzuc link...mega tanio

Zgłoś nadużycie #48917 4 lutego 2013, 23:49

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Oszaleć idzie z tym jedzeniem, chociaż ostatnio Natalce nawet jako tako idzie. Oczywiscie musze jej gotowac i to codziennie cos nowego, bo pod rząd tego samego nie chce.

hehe przynajmniej się nie nudzicie :) Pamiętasz jak pisałaś, że do roczku tylko słoiczki! :) Jak to wszystko się zmienia :)

Zgłoś nadużycie #48918 4 lutego 2013, 23:50

Like Supermama
mamy własnie przerwę z Emilką, obudzila sie :)
Wietrzymy sypialnię, piła herbatkę, dostala syropek i zaraz sie kładziemy :)

Zgłoś nadużycie #48919 4 lutego 2013, 23:55

Like Supermama
Ja kupiłam 3 dni temu fotelik, taki :
http://allegro.pl/fotelik-easy-go-galaxy-sps-9-25-zabawka-tiny-love-i2989683079....
Narazie Emilka 2 razy jechała, myslałam że będzie ciut większy, no ale ona w kombinezonie poubierana, to moze dlatego mało miejsca sie wydaje. Trochę się unosi do góry, myślę że wystarczy. Plodkowy chyba bardziej. W sumie i tak daliśmy go do pozycji siedzącej, bo wydaje nam sie wtedy wygodniej. Na pewno do wkładania i wyciagania.

Zgłoś nadużycie #48920 4 lutego 2013, 23:56

Like Supermama

gwonka napisał(a)

mezus juz zamowil prezenty nawalentynki dla mnie i Kubusia :) ah juz nie moge sie doczekac co to bedzie :) mam nadzieje ze wczesniej je dostaniemy, bo umre z ciekawosci. zastanawiam sie co jemu kupic

Ja to jedynie ta kartke od Oli dostanę...jeżeli dostanę :) Jutro pisze adres!!

Zgłoś nadużycie #48921 5 lutego 2013, 6:35

Konto usunięte

Like napisał(a)

Ja to jedynie ta kartke od Oli dostanę...jeżeli dostanę :) Jutro pisze adres!!

jak bedziesz grzeczna!

Zgłoś nadużycie #48922 5 lutego 2013, 6:52

Konto usunięte
Like mam nadzieje,ze Emilce szybko minie. Fotelik zajebiaszczy. A jude wczoraj wpadł z pracy pazy pazy w konto i do mnie co znów kupiłas?! tu 15 e tu 32 a tu 9! a ja móie hustawke, a ten os tam. mówie muuuuu ryj cyganie, móiłam ,ze kupie i nie dyskutuj ze mną! żydzie! bo mnei wku..wis na wieczór! i spa nei bede mogła. a ten,ze w maju wyprowadzka, ze tyle gratów.. a ja mu jude przeciez my sie nigdy chyba nei wyniesiemy, bo eni tak łatwo szukac pracy 700 km dalej i meiszkania, na niewidzianego. no i jude od rana, ze on przemyslał,ze pzrez imobilien ze zapłacimy, neich nam szukają i wogole 100000 planów ma. o dziwo karta dalej leży na szafce. chyba ktos podmienił judasza!

Zgłoś nadużycie #48923 5 lutego 2013, 7:19

Konto usunięte
aaa brakuje mi chyba 1 dnia do zasiłku... 13.05 mnie przyjeli, a 12 urodził sie mały.

Zgłoś nadużycie #48924 5 lutego 2013, 7:20

Konto usunięte
co gorsze- judka kuzynka naisala ze ona w berlinie od 11 mieiaca oddala mała do przedszkola! ni ie nieeee nie dam!

Zgłoś nadużycie #48925 5 lutego 2013, 7:23

Ulla Fajna mama
Mój mąż miał wczoraj rozmowę o pracę. A że odbywała się ona w kawiarni w centrum handlowym, to pojechaliśmy wszyscy. Mąż sobie rozmawiał, a ja z Hirkiem łaziliśmy po sklepach :) mój synek był baaaaardzo grzeczny, mimo że nie spał :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #48926 5 lutego 2013, 7:27

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

dawno zdjęć zadnych nei było

słodziak :) a jak sie dobiera do prezentu :)

Zgłoś nadużycie #48927 5 lutego 2013, 8:09

ewelina6660 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

no i teraz klina mi zabiłaś. a one się w miare rozkładają do spania?bo w opisie nie widzę

Sa rozkladane w 4 pozycjach, wiec mam nadzieje,ale nie wiem dokladnie. w tyg chce jechac do sklepu i zobaczyc na zywo.

Zgłoś nadużycie #48928 5 lutego 2013, 8:14

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

hehe przynajmniej się nie nudzicie :) Pamiętasz jak pisałaś, że do roczku tylko słoiczki! :) Jak to wszystko się zmienia :)

na sloiczki to ona nawet juz nie spojrzy.

Zgłoś nadużycie #48929 5 lutego 2013, 8:27

elka40 Fajna mama
Cześc dziewczyny :-) Niestety wczoraj nie dali mi posiedzieć na forum po południu...ciągle albo cos do zrobienia albo goscie. No i oczywiście Zuzia ciągle by chciala na nogach...no musze kupić chodzik jak najszybciej, bo mi ręce odpadną. Noc w miarę...dwa razy tylko pobudka w sumie. Słoneczko u nas. A co do jedzenia obiadków...no u nas zależy od humoru..moze być własne jedzenie, może być słoiczkowe czasem, a czasem zje kilka łyżeczek i po obiedzie. Za to deserki wsuwa bez gadania.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48930 5 lutego 2013, 8:28

elka40 Fajna mama
A co do planowania przy dzieciach : co bedziemy robic a czego nie...no...planowac zawsze mozna..zupełnie jak z terminem porodu ;-) A wyjdzie i tak zupełnie inaczej. A im dziecko starsze tym gorzej. Więc najlepiej nie planowac i już.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.