Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48771 4 lutego 2013, 11:21

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

A to używane z allegro, które wylicytowałam :)
Ostatniemu kapelusikowi nie mogłam się oprzeć, nowy kosztuje 100zł

suuper ciuszki..fajnie ze jesteś :) szkoda ze nie mozesz wiecej z nami i wiecej z małą..cholercia moze zagramy zbiorowo w totka i podzielimy na wszystkie majówkli :D

Zgłoś nadużycie #48772 4 lutego 2013, 11:24

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Prosimy i glosy :) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

Monia tatę do zdjecia też trzeba było rozebrać ;) :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48773 4 lutego 2013, 11:27

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj cala kolekcja bucikow Kubusia :)

o kurde..no to butów wam nie braknie do wyboru do koloru :D

Zgłoś nadużycie #48774 4 lutego 2013, 11:28

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Like pisała, że Emilka gorączkuje :( .Ma nadzieje, że to na zeby.

Mam nadzie,ze to nic powaznego...takie male dzieci tez z tesknoty moga goraczkowac... :(

Zgłoś nadużycie #48775 4 lutego 2013, 11:29

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Monia tatę do zdjecia też trzeba było rozebrać ;) :D :D :D

Gdzie tam :) wtedy zadnego glosu bym nie miala :) ludzie by sie wystraszyli :D nie no zartuje hehe.

Zgłoś nadużycie #48776 4 lutego 2013, 11:30

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

suuper ciuszki..fajnie ze jesteś :) szkoda ze nie mozesz wiecej z nami i wiecej z małą..cholercia moze zagramy zbiorowo w totka i podzielimy na wszystkie majówkli :D

:D :D jestem za! 1/30 czy ile tam nas tutaj jest by mi spokojnie starczyła. Nie jestem zachłanna :D :D :D
Ale tak swoją drogą to to koszmarne jest że taką lipną mamy tutaj politykę prorodzinną! I długość macierzyńskiego powalająca... masakra.

Zgłoś nadużycie #48777 4 lutego 2013, 11:33

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ale jude spotkała kara, zalało mnei ;) nici z grzmocenia

uważaj, bo jak jest naprawdę zdesperowany to i na indianera cie weźmie, albo w kakao :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #48778 4 lutego 2013, 11:35

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

uważaj, bo jak jest naprawdę zdesperowany to i na indianera cie weźmie, albo w kakao :P

ha ha albo w paszczu :D :D

Zgłoś nadużycie #48779 4 lutego 2013, 11:38

Ulla Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

hej Kobitki :)
Natka spi,a ja gotuje dla Niej zupę ogórkową, bo sloiki poszly juz calkowice w odstawkę.....niestety :) .
Wczoraj ugotowałam jarzynową z przewagą brukselki to wcinała jak nie wiem co :)
Teraz będę codziennie co innego musiała gotować, bo ten mały smakosz nie chce dwa razy tej samej zupy.Musi byc przerwa. Wczoraj dwie porcje zamroziłam...mam nadzieje, ze odmrożone też dobrze smakują.
Jutro idę do ginekologa i wizyte mam w porze jej spania, wiec nie wiem jak ona usnie bez cycka.
Miałam się nie chwalic,ale sie pochwale :) .Już drugą noc nie budziła się na cycka w nocy i od 21 spala do 7 rano :)

zazdroszcze...

Zgłoś nadużycie #48780 4 lutego 2013, 11:41

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Co Ty chrzanisz! :) jestes piekna kobieta, urodzilas bobaska a ze masz taki brzuch jaki masz to trudno :) cos za cos :) ja mam pomarszczona skore normalnie i walek mi wisi ale mam to gdzies :)

moj mąz do mnei wczoraj:
-nogi ci przytyły?
- nieee.. wydaje ci się :D

Zgłoś nadużycie #48781 4 lutego 2013, 11:41

Gosiulkovic Fajna mama
Dziewczyny a co tutaj taka cisza ?? ? Asia usnęła a Iwona bajke ogląda. Ja mam chwilę na relaks, kawka już paruje a na forum taka puścizna straszna !

Zgłoś nadużycie #48782 4 lutego 2013, 11:44

Gosiulkovic Fajna mama
a obiad mam z wczoraj. hmmm chyba biorę tą kawkę i w ramach relaksu idę :D :D :D ha ha wyszorować łazienkę ;)

Zgłoś nadużycie #48783 4 lutego 2013, 11:45

ewelina6660 Fajna mama

Asica napisał(a)

juz ci zazdroszczę tego spania !!! jak to zrobiłaś ?? ? u mnie też słoiczki ida precz, muszę gotować sama, chociaz Oskarek wogole nie chce nic jesc oprócz cyca. do tego dostał zatwardzenia - macie jakieś sprawdzone przepisy na zatwardzenie ?? ??
dzisiaj zrobię mu ogórkow a moze coś pomoze

Suszone sliwki ze sloiczka i ogorkowa,albo sam ogorek kiszony.

Zgłoś nadużycie #48784 4 lutego 2013, 11:47

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

no właśnie te suszone śliwki to rewelacja! kupa na zawołanie jest :D :D

Zgłoś nadużycie #48785 4 lutego 2013, 11:52

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

moj mąz do mnei wczoraj:
-nogi ci przytyły?
- nieee.. wydaje ci się :D

Hehe ale Ci komplement powiedzial :)

Zgłoś nadużycie #48786 4 lutego 2013, 11:53

Asica Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Jesli chcecie to mozecie glosowac za darmoche na Szymka http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/32003

zagłosowane :-) super fotka

Zgłoś nadużycie #48787 4 lutego 2013, 11:54

Asica Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

dzięki :-) właśnie robię ogórkową mam nadzieję że pomoże

Zgłoś nadużycie #48788 4 lutego 2013, 12:07

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Tak wgl to czesc :) ja nadal z telefonu pisze i sie mecze strasznie:/ bylismy w Ilawie wczoraj,kupilismy modem za 129 zl ze starterem 1 gb w domu chce odinstalowac ten stary modem a taam mi sie jakis error wyskakuje ze jakiegos wirusa mam!:/ no i musze formata i system nowy dac zrobic szwagrowi:/ a tak sie cieszylam , ze bede mogla normalnie pisac itd :( biednemu zawsze wiatr w oczy ... :( moj zyd juz w punkcie play szneku walil,ze taki drogi modem jest,ja mu mowie kupuj bo mnie to nic nie interesuje! rozjebbales to teraz plac ja ci mowilam, ze nie masz grzebac bo rozzjebiesz a ten zrobil swoje a teraz az mu gul do gardla wchodzi! :) mowil ze mam sobie z internetu jakis uzywany zamowic i co bym zamowila uzywany a kto mi da gwarancje,ze bedzie sprawny. a pozniej by sie pieklil ze chuuujostwo kupilam. najwazniejsze,ze kupil nowy :) on to najlepiej chcialby mnie odciac od wszystkiego byle by zaoszczedzic. nie patrzy na to, ze ja caly czas siedze sama i nie mam nawet do kogo sie odezwac a z malym jeszcze sie nie da normalnie pogadac internet to moje jedyne okno na swiat w tej dziurze!! jeszcze troche to bedzie  na srajtasmie  oszczedzal i bedziemy liscie zbierac zeby sie podetrzec ...

biedna, jak ja cie rozumiem! sraj na to ;) rób swoje :D

Zgłoś nadużycie #48789 4 lutego 2013, 12:09

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

hej Kobitki :)
Natka spi,a ja gotuje dla Niej zupę ogórkową, bo sloiki poszly juz calkowice w odstawkę.....niestety :) .
Wczoraj ugotowałam jarzynową z przewagą brukselki to wcinała jak nie wiem co :)
Teraz będę codziennie co innego musiała gotować, bo ten mały smakosz nie chce dwa razy tej samej zupy.Musi byc przerwa. Wczoraj dwie porcje zamroziłam...mam nadzieje, ze odmrożone też dobrze smakują.
Jutro idę do ginekologa i wizyte mam w porze jej spania, wiec nie wiem jak ona usnie bez cycka.
Miałam się nie chwalic,ale sie pochwale :) .Już drugą noc nie budziła się na cycka w nocy i od 21 spala do 7 rano :)

aaaaaa!!!!!!!!!!!! jezu może to znak, moze te nasze dzieciary w koncu przestaną żrec po nocy!
PS płodek dzis 1 raz je gotowany filecik, marchewke i ziemniaki. bo słojami tez gardzi

Zgłoś nadużycie #48790 4 lutego 2013, 12:10

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Aha..no chyba ,ze tak. Ja kupiłam takie turystyczne to jak wsadzę Zuzke cieszy się aż piszczy. Ma frajdę bo siedzi wysoko. Zresztą mój tata nosił ja ostatnio na barana...siedziała jak udzielna księżna i tylko sie rozgladała dookoła. A jak wczoraj ją huśtalismy w huśtawce tak naprawdę wysoko to też az piszczała.

ja czasem młodego podnosze i staje mi na ramionach i tez wtedy sie cieszy. ale nosidło nei specjalnie. choc po tym co przezyłam w drodze do sklepu to moglby wyc.. moglam go wsadzic, kuzwa nic ne odsniezone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0!!!!!!! jak w polsce kur... chodników nei widac, słzma główną ulicą , modląc sie zeby stare slepce mnei neirozjechały