Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48651 2 lutego 2013, 21:20

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tez bym chciala :) ale tak za dwa lata :)

ja mogłabym juz teraz ale nasze finanse nie pozwalają na to, więc za kilka lat dopiero jak wróce do pracy i troche popracuje

Zgłoś nadużycie #48652 2 lutego 2013, 21:20

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ola ja biere przyklad z Ciebie ;D jak stary nie chce mi dac na cos kasy to wkrecam mu,ze cos jest bardzio potrzebne Szymkowi, np jakies ciuszki :) (bo akurat man w pip takuch nowych z metkami od mamy schowane gleboko w wersalce ale on o tym nie wie) on mi daje kase a ja se kupuje za to co chce :) on wraca z pracy a ja mu pokazuje jakie fajne ciuszki kupilam mlodemu a ten lyka jak mlody pelikan :) okuty jest strasznie ostatnio:/ wszystko mamusi na remonty wali chociaz ta mu mowi,ze to i tak nie bedzie jego:/ mi zydzi na wszysto a jej wali wiec chcial nie chcial musze kombinowac

trzeba kombinować :)

Zgłoś nadużycie #48653 2 lutego 2013, 21:23

Extremalna21 Fajna mama
Ciezko mi sie pisze z komory:/ dotykowe gowno , niby ekran duuuuzy ale zawsze mi cos przeskakuje :/ mam nadzieje,ze jutro bede miala modem i normalnie bede mogla pisac :) jutro pewnie rano nie wejde dopiero jak bede muala sprawny internet w laptopie :( wiec milego wieczorka wam zycze i milej niedzieli rowniez:*

Zgłoś nadużycie #48654 2 lutego 2013, 21:24

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ciezko mi sie pisze z komory:/ dotykowe gowno , niby ekran duuuuzy ale zawsze mi cos przeskakuje :/ mam nadzieje,ze jutro bede miala modem i normalnie bede mogla pisac :) jutro pewnie rano nie wejde dopiero jak bede muala sprawny internet w laptopie :( wiec milego wieczorka wam zycze i milej niedzieli rowniez:*

wzajemnie :*

Zgłoś nadużycie #48655 2 lutego 2013, 21:50

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Hej,melduje sie z komory :/ maz mi modem rozje...:/ antena ta co sie podlacza do modemu ciagle mi wychodsila,byla ciagle luzna :/ no i chcial wsadzic mo
cniej i modem poszedl sie jeb..:/ jutro jedziemy do Ilawy do puntu play po nowy modem :/ mam nadzieje,ze nie bedzie za drogi:/ u nas nocka byla masakryczna, mlodziak budzil sie co pol godziny i plakal:/ chyba 6 zabek mu wychodzi:/

a ja sobie myślę w jakiej komorze ty siedzisz :D

Zgłoś nadużycie #48656 2 lutego 2013, 21:59

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

a ja sobie myślę w jakiej komorze ty siedzisz :D

hahaha też w pierwszym momencie nie załapałam :)

Zgłoś nadużycie #48657 2 lutego 2013, 22:02

ewelina6660 Fajna mama
Natalka spi od 21, ale co ona wyprawiała zanim usnęła.Leżeliśmy z nią oboje, wspinała się po nas, stawała na nogi, raczkowała po łóżku,turlała się.Stała na raczkach i jadła mojego cycka,a rzuca się na niego jak bulterier.
Na kolację zjadła danonka, chlebek orkoszowy, parówkę i zagryzła malinami z kleikiem ryżowym i o czywiście popiła to cycem. Boże czym ja karmie moje dziecko...danonkami i parówkami.....kocioł jak nic.

Zgłoś nadużycie #48658 2 lutego 2013, 22:10

maryna Fajna mama

Emza napisał(a)

słuchaj a moze ty miał zle obcięte..nie chce ci mówic ze cos zle zrobiłas nie zroum mnie tak...ale jestem kosmetyczką i czesto przychodziły do mnie kobietki z wrastającymi paznokciami..i przyczyna była zwykle jedna(obcinały paznokcie u nóg na półokrągło) a nie wolno-trzeba na prosto

hihi oliwier jeszcze wolny wiec moze trzeba jakies spotkanie z rozalką zmontowac ?? ;) hihi

Zgłoś nadużycie #48659 2 lutego 2013, 22:17

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja mam przyprawy alfabetycznie. to jest juz skrzywienie, czy mam dalej szukać? ...hmm...

cos ty serio ?? ;) :)

Zgłoś nadużycie #48660 2 lutego 2013, 22:20

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

hehe "obiad tez dzis byl" fajnie to zabrzmialo;D
Ulka uwazaj bo pracoholikiem zostaniesz :D
Ale to prawda...jak jest komp wylaczony to mozna bardzo duzo zrobic ;)

tak tak racje...ale jak nei wlaczony to tylko ciagle mysle co u was co na fm co na fb...to chyba juz uzaleznienie...   a potem te nadrabianie setek stron..o faakkk

Zgłoś nadużycie #48661 2 lutego 2013, 22:25

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

No i z newsów to okres mi się spóźnia, albo jak pisałam Oli przechodzę go wewnętrznie, ale ostatnio się nie bzykam, więc kurde wiatropylna chyba nie jestem! Może to przez to, że w grudniu karmić skończyłam?! Nie wiem w każdym razie , po porodzie nigdy nie było bez gumy i nigdy nie pękła jak u Maryny :p

hihi normalnie nic mi nie mow... taki musial bys strzal ze chlasla...hihi ale na szczescie nic z tego nie wyszlo bo juz po okresie ..

Zgłoś nadużycie #48662 2 lutego 2013, 22:47

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Nowe rzeczy :) Ewelina zółte legginsy dostała Emila od szwagierki, są z nowej kolekcji za cos 35zł, nie za tanie, ale sa jak spodenki i zajebiste!! Kup Natalce :) Najlepiej wyglądaje takie ciut za duze, bo są wtedy tak fajnie pomarszczone. My jeszcze nie mierzyłyśmy, bo szwagierka po południu paczkę dostała. W rzeczyswistości dużo ładniej wyglądają niż na strone zary. Jeszcze kupiłam taką śliczną bluzeczke z długiom rekawikiem, ale tez jest u szwagierki a nie ma juz na stronce zary. Wszystkie prócz tych żó łtych spodenek są z wyprzedaży ze stronki ZARA.

Like jestes wreszcie!
Piekne ciuszki :)

Zgłoś nadużycie #48663 2 lutego 2013, 22:51

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ola ja biere przyklad z Ciebie ;D jak stary nie chce mi dac na cos kasy to wkrecam mu,ze cos jest bardzio potrzebne Szymkowi, np jakies ciuszki :) (bo akurat man w pip takuch nowych z metkami od mamy schowane gleboko w wersalce ale on o tym nie wie) on mi daje kase a ja se kupuje za to co chce :) on wraca z pracy a ja mu pokazuje jakie fajne ciuszki kupilam mlodemu a ten lyka jak mlody pelikan :) okuty jest strasznie ostatnio:/ wszystko mamusi na remonty wali chociaz ta mu mowi,ze to i tak nie bedzie jego:/ mi zydzi na wszysto a jej wali wiec chcial nie chcial musze kombinowac

ok glosik na szymonka poszedl!! to jest twoj męzulek ?? a sie nasmialam z tego twojego opisu..jak pelikan hihi bo nie moge!! dobra jestes.. widze ze sie uczysz..od olki ?? hihi

Zgłoś nadużycie #48664 2 lutego 2013, 23:12

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Gotuję, obieram ze skórki i kroję w kosteczki.natalka to kawały zreszta wsuwa jak stara :)

Kurde obczajam te parowy z lidla... Ja dopiero niedawno zaczelam Iwonie dawac parówki. I bardzo polubila- traktuje je jak nagrode bo naprawdę rzadko dostaje. Dziewczyny ja jej kupowalam "porowki z szynki" sokołów. Mają ponoc 93 % miesa
http://www.niam.pl/pl/ots/5313-parowki_z_szynki
Chodz w skladzie lepsze te lidlowe widze...

Zgłoś nadużycie #48665 2 lutego 2013, 23:14

Gosiulkovic Fajna mama

gwonka napisał(a)

a tutaj cala kolekcja bucikow Kubusia :)

O matko ile!!

Zgłoś nadużycie #48666 2 lutego 2013, 23:18

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka spi od 21, ale co ona wyprawiała zanim usnęła.Leżeliśmy z nią oboje, wspinała się po nas, stawała na nogi, raczkowała po łóżku,turlała się.Stała na raczkach i jadła mojego cycka,a rzuca się na niego jak bulterier.
Na kolację zjadła danonka, chlebek orkoszowy, parówkę i zagryzła malinami z kleikiem ryżowym i o czywiście popiła to cycem. Boże czym ja karmie moje dziecko...danonkami i parówkami.....kocioł jak nic.

Ha ha ha noooo :)

Zgłoś nadużycie #48667 3 lutego 2013, 8:20

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

ja pierdole;/

Zgłoś nadużycie #48668 3 lutego 2013, 8:21

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

hahaha też w pierwszym momencie nie załapałam :)

ja tez :D

Zgłoś nadużycie #48669 3 lutego 2013, 8:22

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

aj tam!  wazne ,ze je

Zgłoś nadużycie #48670 3 lutego 2013, 11:32

ewelina6660 Fajna mama
Like pisała, że Emilka gorączkuje :( .Ma nadzieje, że to na zeby.