Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48551 2 lutego 2013, 9:05

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Wczoraj Natalka zjadła na kolacje swoja pierwaszą parówkę.Kupiłam w Lidlu te dla dzieci i faktycznie jak Marta pisała mają bardzo dobry sklad.Nie maja fosforanów i barwników.Myslę, że tak dwa razy w tygodniu bede jej dawała. Ona wczoraj oszalała na punkcie tej parówki.
Kupiłam też ten odplamiacz....zobaczymy :)

to ja tez ide po te parówy, bo Emila nie chce tylko jajka :) Ale dziabiesz widelcem?

Zgłoś nadużycie #48552 2 lutego 2013, 9:06

Like Supermama
Ola zapomniała napisać, że stary mnie wkurwia, napisała mi, że już śle arszenik, a tymczasem mam mu pluć do żarcia :)

Zgłoś nadużycie #48553 2 lutego 2013, 9:07

Like Supermama
Straszną przygodę z Wiktorkiem czytałam, jedzącą Natalkę też :) o walniętej Olce pod urzędem pocztowym słyszałam w radio :p hehe nie no jestem do tyłu jakieś 3 dni, ale co nieco z nich czytałam :)

Zgłoś nadużycie #48554 2 lutego 2013, 9:13

Like Supermama
Zrobiłam kawę i trochę poczytam, pewnie niewiele, bo Emila zaraz się znudzi samotną zabawą.

Zgłoś nadużycie #48555 2 lutego 2013, 9:17

Like Supermama
W tym tyg Emila pójdzie w poniedziałek wieczrem do szwagierki, a wróci w środe koło 16, także ja we wtorek po pracy, znowy spacer z buta po polach, no chyba że łaskawie brat mnie podwiezie. Co się okazalo wczoraj, że jeżdżą autem, a ja byłam przekonana, że jest nie poopłacane!!
W piątek mam nadzieję, że się zwolnię godzinę wcześniej, jeśli nie to mąż mi Emilę przyprowadzi do pracy po 13 i ch..!! Nie będzie jej specjalnie znowu do siostry wiózł, żebym ja tam po godzinie musiała zapitalać.
Ostatni aż się poryczałam, jak ją wiózł na noc, ale siedziałyśmy na skypie w czwratek przez 3 godziny prawie zanim spać poszła :) to sobie chociaż na nią patrzyłam :D

Zgłoś nadużycie #48556 2 lutego 2013, 9:19

Like Supermama
No i z newsów to okres mi się spóźnia, albo jak pisałam Oli przechodzę go wewnętrznie, ale ostatnio się nie bzykam, więc kurde wiatropylna chyba nie jestem! Może to przez to, że w grudniu karmić skończyłam?! Nie wiem w każdym razie , po porodzie nigdy nie było bez gumy i nigdy nie pękła jak u Maryny :p

Zgłoś nadużycie #48557 2 lutego 2013, 9:21

agata_grd Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Zrobiłam kawę i trochę poczytam, pewnie niewiele, bo Emila zaraz się znudzi samotną zabawą.

Nie łam się, ja żadko kiedy jestem na bierząco, zwykle mam tak że albo coś nadrobię albo coś napiszę. Raczej sporadycznie te dwie czynności idą w parze ;)

Zgłoś nadużycie #48558 2 lutego 2013, 9:23

Like Supermama
AA i co do lumpeksów! W ciązy dużo chodziłam, teraz od czasu do czasu, ale ostatnio kupiłam kilka ładnych rzeczy. U nas są kobiety, które pół godziny przed otwarciem w poniedziałek, gdy jest nowy towar czekają przed sklepem w kolejce. Ostatnio mąż wiózł wujka gdzieś tam rano i przejeżdzał koło tego lumpeksu i pierwsze co pomyślał, że jakiś wypadek był, bo tyle ludzi, to piero pochwili zajarzył, że za chwilę otwarcie !!!

I jeszcze jedno!! Pamiętam Olcię, jak jeszcze w ciąży byłyśmy to pisała, że ona to tylko w Niemczech w komisie kupi, w polskim lumpeksie takich badziewnych śmierdzących ubrań by nie kupiła :p Ale się z tego śmiałam wtedy :P Ja to polskich nigdy nie kupuję, bo takich nie spotykam po prostu, tylko angielskie, amerykański, francuskie !

Zgłoś nadużycie #48559 2 lutego 2013, 9:24

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Po wielu próbach dodzwoniłam się wczoraj do ordynatora chirurgii i w poniedziałek mam jechać ustalić termin operacji. Ta trzecia nerka wogóle nie działa tak więc trzeba ją usunąć razem z jej felernym moczowodem. Znów zaczynam się bać, co z tego będzie.

kurcze ja nei do końca w temacie, Kamil też ma tak jakby 3 nerki, bo ta 2 jest dużo większa od 1, ale nic nie kaza z tym robić. Tylko raz na rok usg

Zgłoś nadużycie #48560 2 lutego 2013, 9:24

Like Supermama

agata_grd napisał(a)

Nie łam się, ja żadko kiedy jestem na bierząco, zwykle mam tak że albo coś nadrobię albo coś napiszę. Raczej sporadycznie te dwie czynności idą w parze ;)

nie mniej jednak wolałabym nie chodzić do pracy, siedzieć w domu i być na bieżąco :p
Chcę wygrać w toto lotka!!! Ale ja w niego nawet nie gram.....

Zgłoś nadużycie #48561 2 lutego 2013, 9:26

Like Supermama
Pokupowałam trochę rzeczy ostatnio Emilce, część używanych część nowych :) Musze wam foty powrzucać. Niektóe na wiosne, niektóre na lato, niektóre na jesień :) Ale są mega !

Zgłoś nadużycie #48562 2 lutego 2013, 9:26

Konto usunięte
LIKE nie wiedziałam, czy moge o tym pisać;D hehe :D

Zgłoś nadużycie #48563 2 lutego 2013, 9:30

Like Supermama
aha i oczywiście najczęściej jest tak, że te używane, które były już kilka razy prane, potem z 10 razy przeze mnie, wyglądają lepiej niż ku.wa nowe ze sklepu wyprane 2-3 razy!!

Zgłoś nadużycie #48564 2 lutego 2013, 9:31

Like Supermama

oll85 napisał(a)

LIKE nie wiedziałam, czy moge o tym pisać;D hehe :D

przyznaj się, że boisz się, że Ci potem Policja wjazd na chatę zrobi :p

Zgłoś nadużycie #48565 2 lutego 2013, 9:33

Like Supermama
Aha Emila wciąż nie raczkuje, nie wstaje i nie chodzi :)
a mój pies po kroplówce doszedł do siebie, wpierd.ala wszystko, jak dawniej :)

Zgłoś nadużycie #48566 2 lutego 2013, 9:33

Like Supermama
ide ubrac Emile i wmontowac ja do skoczka, bo dawno w nim nie była!!

Zgłoś nadużycie #48567 2 lutego 2013, 9:38

oll85 napisał(a)

kurcze ja nei do końca w temacie, Kamil też ma tak jakby 3 nerki, bo ta 2 jest dużo większa od 1, ale nic nie kaza z tym robić. Tylko raz na rok usg

Takie rzeczy często się zdarzają, to się nazywa zdwojenie układu moczowego. Ja bym o tym nie wiedziała gdyby nie nawracające infekcje ukł. moczowego. Mój sostrzeniec też to ma i przez 12 lat nic mu z tego powodu nie dolegało. Filipa nerka wogóle nawet nie funkcjonuje a moczowód który z niej wychodzi idzie do cewki moczowej a nie do pęcherza. W cewce nie ma zastawek dlatego mocz się cofa do samej nerki i ciągle wywołuje infekcje. Dlatego trzeba to usunąć.

Zgłoś nadużycie #48568 2 lutego 2013, 9:46

Na Filipa mam prawie wszystko z niemieckich karitasów, moje ciotki tam siedzą i z nudów szperają wszędzie. Wczoraj dostałam mega karton 86/92. Wiadomo że ciotkom podobają się bardziej babciowe ubranka, ciepłe i takie żeby plecki na wierzchu nie były, ale po domu i na podwórko mogą być a na wyjście i tak trzeba sobie coś kupić. Poluję na lumpach na cienkie bluzeczki z długim rękawem dla małego ale coś nie mam szczęścia.

Zgłoś nadużycie #48569 2 lutego 2013, 9:50

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

tak tak! dla Oskarka Asicy też wszystkiego najlepszego :D

od nas rowniez wszystkiego naj dla Oskarka

Zgłoś nadużycie #48570 2 lutego 2013, 9:52

Pierożki ruskie na czerwono na śniadanko zjadłam, teraz muszę ogarnąć chatę bo zaraz teściowa na kawę wpadnie, na szczęście mam o połowę sprzątania mniej bo wszystkie Niny zabawki wypier....liłam na strych bo wiecznie były wszystkie pod nogami a zbierać nie było komu. Czy się nimi bawiła czy nie, syf musiał być dopóki mamusi kochanej miarka się nie przebrała :)