Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48531 1 lutego 2013, 22:24

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

naturalne mleko z ryżu/ migdałów, a za 3 miesiące spróbuje krowie :) będę jej na kolacje płatki ryżowe, owiane, jęczmienne gotowac, bo te kaszki gotowe to dla Julii jak woda, nie bardzo się tym najada, a dużo cukru mają i witaminy chemiczne

dzieki za info.a gdzie to kupujesz ?? to znaczy ze ty tylko takie mleko dajesz a nie jakies tam bebiko czya jak ??
krowie tzn od krowy czy ze skleepu z kartonika ??

Zgłoś nadużycie #48532 1 lutego 2013, 22:41

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Gośka kiedy fote dała. nie widziałaś? :)

No wlasnie nie widzialam;/ wkrecasz mi :D
Gosia dawaj fote Twojej wypucowanej lazienki;D :D

Zgłoś nadużycie #48533 1 lutego 2013, 22:44

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ja mam przyprawy alfabetycznie. to jest juz skrzywienie, czy mam dalej szukać? ...hmm...

Powaga?
Szukaj dalej bo ciekawa jestem co jeszcze ;p ;D
ja w szafce z przyprawami mam sajgon ostatnio;/ nie chce mi sie sprzatac w szafkach "bo tam nie widac" :D
wgl ostatnio mam cos lenia ;/ ta pogoda chyba tak na mnie dziala no i zmeczenie ;/ zawsze mialam wszedzie porzadek, wszystko idealnie poskladane, poustawiane itd...

Zgłoś nadużycie #48534 1 lutego 2013, 22:47

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ja juz uspilam mojego marudka, wykapalam sie, umylam wlosy, wymodelowalam i wyprostowalam, ach uwielbiam miec umyte wlosy , kocham !!!
a teraz buszuje sobie na allegro i zastanawiam sie w co wylansowac mojego smyka na wiosne.

To prawda;D fajnie byc czystym czlekiem :D

Zgłoś nadużycie #48535 1 lutego 2013, 22:55

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

czyżby Zuzanna miała dzisiaj swoją miesięcznicę ?? ? :D :D :D :D :D :
sto lat Zuziula :D :D :*

ciocia maryna i oliwier dolanczają sie do zyczonek dla Zuzuni!!

Zgłoś nadużycie #48536 1 lutego 2013, 22:56

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

teraz sie zastanawiam, ile JA ich zjadłam na snie... wiesz- wlazły mi do buzi, zagilały koło warg nogą i tak zamlaskałam... :P

ale to jest jakiś koszmar ty sobie śpisz aż tu nagle pająk ci wchodzi do buzi a ty go chrupiesz i połykasz !

A wiesz, ze rocznie czlowiek moze zjesc nawet 100 pajakow w nocy? :D
(hehe teraz wiem dlaczego sie spaslam) :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48537 1 lutego 2013, 23:00

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a ja dzisiaj pozmywałam graty, poscierałam kurze, poodkurzałam całe mieszkanie, trzy prasowani azrobiłam, na strychu byłam, obiad też dzis był :D i jeszcze spacer zaliczyłam i zakupy :D HA! zadziwiające ile mozna zrobic, gdy komp jest wyłączony :P

hehe "obiad tez dzis byl" fajnie to zabrzmialo;D
Ulka uwazaj bo pracoholikiem zostaniesz :D
Ale to prawda...jak jest komp wylaczony to mozna bardzo duzo zrobic ;)

Zgłoś nadużycie #48538 1 lutego 2013, 23:01

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

tak tak! dla Oskarka Asicy też wszystkiego najlepszego :D

Od nas tez WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEJSZEGO! :)

Zgłoś nadużycie #48539 1 lutego 2013, 23:06

Extremalna21 Fajna mama
Sama tu siedze;/ eh...ide spac ;) maz spi na fotelu z pilotem w szkicie;D nie bede go budzic;D wykorzystam okazje i bede spala dzisiaj sama w duzym pokoju;D a on jak sie obudzi to pojdzie spac do malego ;p tym sposobem przespie cala noc i sie wyspie ;D

marze o masazu... kregoslup mnie strasznie boli juz od kilku dni;/

Zgłoś nadużycie #48540 1 lutego 2013, 23:17

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

haha jaki mąż takie kanapki ;)

HIHI ALE JAJA!! MOJ KUMPEL ZAWSZE MOWIL JAKIE RU-CH-ANIE TAKIE SNIADANEI....ALE NIE CHCE WNIKAC...W SZCZEGÓLY... :) :) ;) .HIHI..OLKA NIE MOGE Z CIEBIE...

Zgłoś nadużycie #48541 1 lutego 2013, 23:21

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde ja 2 dni na niemieckim żarciu i myślałam że słupki graniczne będę całować jak wracałam do domu! no syf macie Ola syf... jak następnym razem jechaliśmy to pół bagażnika żarcia wieźliśmy :D :D tak tajnie ;) żeby się kuzynostwo nie obraziło :D :D :D . Jakimś cudem w ogóle nie byliśmy u nich głodni (mieszkaliśmy osobno ). Zawsze przed wyjściem żarliśmy nasze przywiezione z polska jadełko :D :D :D :D . Jak mnie kuzynka poczęstowała tymi sałatkami z pojemniczków to myślałam że to jakaś zaprawa pod pustaki! Bosze a wursty! jak psie kupy. Nie wiem czy oni takie szity kupowali czy generalnie takie jedzenie niemieckie do duppy jest.

HIHI FAJNIE OPISALAS..SIE NAŚMIALAM ;) :)

Zgłoś nadużycie #48542 2 lutego 2013, 6:13

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Ja juz uspilam mojego marudka, wykapalam sie, umylam wlosy, wymodelowalam i wyprostowalam, ach uwielbiam miec umyte wlosy , kocham !!!
a teraz buszuje sobie na allegro i zastanawiam sie w co wylansowac mojego smyka na wiosne.

ja też dzis chce to zrobic :)

Zgłoś nadużycie #48543 2 lutego 2013, 6:14

Konto usunięte
LIKE pisała, że zachodi w ciąże i przyjezda do mnei, bierze l4 bo nei daje rady;/ Eilka gdzies 4 km od niej i popyla do niej po pracy, o 22 w domu, i tak w koło. na weekend emilka w domu, to tez czasu nei ma. Ale czyta nas troche. na wypadku Wiktorka jest z szelkami

Zgłoś nadużycie #48544 2 lutego 2013, 7:23

agata_grd Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

LIKE pisała, że zachodi w ciąże i przyjezda do mnei, bierze l4 bo nei daje rady;/ Eilka gdzies 4 km od niej i popyla do niej po pracy, o 22 w domu, i tak w koło. na weekend emilka w domu, to tez czasu nei ma. Ale czyta nas troche. na wypadku Wiktorka jest z szelkami

Współczuje jej, wiem jak to jest. Tyle że moja Nina była co chwilę chora bo źle znosiła rozłąkę więc ja mogłam średnio raz w miesiącu pójść na L4. Ale nie każdy ma taką możliwość.

Zgłoś nadużycie #48545 2 lutego 2013, 7:27

Wynik z moczu okazał się być dobry, Filip odstawił sobie mleko w dzień, gdzie do tej pory był to jego podstawowy sposób odżywiania, nie chciał nic innego. Teraz mleko od 3 dni pije tylko w nocy. Muszę wziąść się za gotowanie zupek bo mój syn dorasta ;)

Zgłoś nadużycie #48546 2 lutego 2013, 7:32

Po wielu próbach dodzwoniłam się wczoraj do ordynatora chirurgii i w poniedziałek mam jechać ustalić termin operacji. Ta trzecia nerka wogóle nie działa tak więc trzeba ją usunąć razem z jej felernym moczowodem. Znów zaczynam się bać, co z tego będzie.

Zgłoś nadużycie #48547 2 lutego 2013, 8:20

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Polityka prorodzinna w tym kraju mnie rozp.....Przynajmniej do 2 lat matka powinna miec mozliwosc siedziec z dzieckiem.

Zgłoś nadużycie #48548 2 lutego 2013, 8:23

ewelina6660 Fajna mama
Wczoraj Natalka zjadła na kolacje swoja pierwaszą parówkę.Kupiłam w Lidlu te dla dzieci i faktycznie jak Marta pisała mają bardzo dobry sklad.Nie maja fosforanów i barwników.Myslę, że tak dwa razy w tygodniu bede jej dawała. Ona wczoraj oszalała na punkcie tej parówki.
Kupiłam też ten odplamiacz....zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #48549 2 lutego 2013, 8:45

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha no może mam lekkie skrzywienie jeśli chodzi o łazienkę ale ja naprawdę lubie jak mam w niej czyściutko :D :D :D . Chyba każda z nas ma jakiegoś szmergla hehe. Ty Monia niedawno pisałaś że okna myłaś bo nie lubisz jak brudne a Ela np. w ciąży firanki wieszała bo nie lubiała żeby wisiały inaczej niż jak ona lubi :D :D :D

ja ogólnie nie lubię jak jest poukładane w szafkach inaczej niż ja to zrobie, w kuchni musi być tak jak ja chce bo wkońcu ja tam czasu więcej spędzam :)

Zgłoś nadużycie #48550 2 lutego 2013, 8:55

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

tak tak! dla Oskarka Asicy też wszystkiego najlepszego :D

iod nas spóźnione sto lat!!!