Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48491 1 lutego 2013, 13:34

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

o nie moge , dobry jest, juz sobie wyobrazam jaki masz ubaw ;)

No z jednej strony mam ubaw :D ale pozniej sobie tak mysle, ze z niego straszny pyskol bedzie;/ teraz ma ponad 8 miesiecy i juz zaczyna pyskowac a co bedzie pozniej ?? ;/

Zgłoś nadużycie #48492 1 lutego 2013, 14:03

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa ale z ciebie kuchmistrz! jakei pasteciki opowiedz! już!mmmmmmmmm

Hahah to zes zajeballllla :D ja i kuchmistrz;D czasami mi sie uda cos dobrego zrobic ale nie zawsze ;)

PASZTECIKI DROZDZOWE Z FARSZEM KAPUSCIANYM:
Ciasto:
40 dag maki
3 dag drozdzy
200ml cieplego mleka
lyzeczka cukru
pol szklanki soli
jajko
lyzka oleju

Farsz:
30 dag pieczarek
20 dag grzybow suszonych ( ja robilam bez bo mi sie skonczyly)
pol kg kapusty kiszonej
cebula
sol,pieprz
olej do smazenia

1.Ciasto: drozdze i cukier zalej cieplym mlekiem i odstaw na pol godziny.Make przesiej, oprosz sola,wlej olej i wymieszaj.Dodoaj drozdze i wymiaszaj to wszystko. Odstaw na godzine w cieple miejsce.
2 Farsz: suszone grzyby zalej woda, namocz.Ugotuj w tej samej wodzie.Osacz i pokroj.kapuste wloz do garnka, zalej zimna woda i gotuj pol godziny.Odcedz, odcisnij i posiekaj. Pieczarki obierz i posiekaj cebule tak samo;D Olej rozgrzej i zeszklij cebulke, dodaj pieczarki i ugotowane grzyby, wymieszaj i przypraw sola i pieprzem. Dus mieszajac, az sok odparuje.Dodaj kapuste, przypraw i podsmaz.ostudz.
3,Ciasto ponownie wyrob.Rozwalkuj na prostokat, uloz farsz i zwin. pokroj na paszteciki.Posmaruj jajkiem i piecz ok 20 min w 180 C

Zgłoś nadużycie #48493 1 lutego 2013, 14:14

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde dziewczyny widziałyście to :D :D
uchachałam sie :D

Taaa;D biala pipka najlepsza;D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48494 1 lutego 2013, 14:16

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

zaraz pękne ;) kuwa cisa spokoj, syn spi, posprzatane tylko czekam... co teraz?!

Sciagnij gacie i pilnuj;D :D

Zgłoś nadużycie #48495 1 lutego 2013, 14:20

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

dziś o 10 miałam juz wytarte kurze i odkurzone podłogi, pranie się prało. jestem wielka, syn wył , a ja udawałam,ze nei słysze. Ale wymuszał, bo łzy nei ciekły. :D może w końcu nie spędze całej niedzieli an sprzataniu

Nie wierze wlasnym oczom :D Olka Ty AZ tyle posprzatalas ?? ?? ? co Ci sie stalo? zawsze pisalas, ze masz gdzies sprzatanie;D

Zgłoś nadużycie #48496 1 lutego 2013, 14:23

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

o ty !!
ja dopiero łazienkę posprzątałam ... :D

A z Ciebie to nie moge :D Zawsze piszesz, ze lazienke sprzatasz;D godzina 11;56 i dopiero lazienka sprzatnieta;D Lazienke ze zlota masz czy jak? ze zawsze ja tak pucujesz? :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48497 1 lutego 2013, 14:26

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moje 2 dziunie u mojej babci he he zawsze jak jechaliśmy moją babcię odwiedzić to Iwona w kimono :D . Teraz we 2 prześpią całą wizytę prawie. U mojej babci jakaś aura do spania jest :)

Jak slodko!!!

Zgłoś nadużycie #48498 1 lutego 2013, 14:44

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

kurde dziewczyny widziałyście to :D :D
uchachałam sie :D

hahaha plemnikhalt..

Zgłoś nadużycie #48499 1 lutego 2013, 14:46

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

wczoraj rozmawialam z zaprzyjaziona pielegniarka i konsultowalam z nia wyniki Kubusia. radzila powtorzyc morfologie za trzy tygodnie zeby miec pewnosc ze wszystko oki. a co do tych wrastajacych paznokietkow podsunela pomysl zeby zrobic malemu wymaz z paznokcia, bo mozliwe ze tam jest jakas bakteria i dlatego one wrastaja.

słuchaj a moze ty miał zle obcięte..nie chce ci mówic ze cos zle zrobiłas nie zroum mnie tak...ale jestem kosmetyczką i czesto przychodziły do mnie kobietki z wrastającymi paznokciami..i przyczyna była zwykle jedna(obcinały paznokcie u nóg na półokrągło) a nie wolno-trzeba na prosto

Zgłoś nadużycie #48500 1 lutego 2013, 14:49

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

i wy mówicie, że macie absorbujące dzieci :) jedyne co ja moge zrobić na obiad to mrozonka, albo ryż z truskawkami :) , a sprzatam jak mąż się małą zajmuje

no własnie ja tez jestem w szoku..bo ja mam tak samo jak ty...sprzatam tylko jak sie ktos moze zająć małą..inaczej sie nie da..gdzie ja moge ugotowac poprac poprasowac hahaha

Zgłoś nadużycie #48501 1 lutego 2013, 14:51

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja staram sie robic wszystko jak maly spi albo jak siedzi cicho;D jak marudzi to wsypuje mu do miseczki chrupki i ma zajecie ;) je, rozpierdziela po calym pokoju ( kruszy chrupki na maciupenkie kawaleczki i zrzuca na podloge i patrzy jak spadaja) ;) ale mam pol godziny spokoju za to i w tym czasie moge cos zrobic ;) a pozniej 15 min zajmuje mi sprzatanie pokoju i ogarnianie malego ;/ bo caly obklejony chrupkami;/ najdluzej schodzi mi z wlosami;/ jak sie chrupek przyklei do wlosow to latwo nie chce zejsc;/ mlody sie wydziera a ja go szarpie za koltuny;D a ja mu tlumacze " a mama mowila zebys do wlosow nie przyklejal chrupek!" a on do mnie z tekstem "Idz" :D wgl taki pyskaty cos sie zrobil;/ uparty jak osiolek! ale to juz w ojca! ;/

hahahah dobry ma ten tekst :D nagraj go..pokazesz mu jak pyskował do mamusi

Zgłoś nadużycie #48502 1 lutego 2013, 14:52

aniam Supermama
dziewczynyu, mnie przez weekned raczej nie będzie, zatem życzę Wam spokojnego wypoczynku i udanych wieczorów;D

Zgłoś nadużycie #48503 1 lutego 2013, 14:59

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

hahahah dobry ma ten tekst :D nagraj go..pokazesz mu jak pyskował do mamusi

;/ na wlasnie w tym sek, ze jak widzi, ze mam tel w rece to zaraz sie wstydzi;/ i nie moge go nagrac;/ chyba, ze dyktafonem uda mi sie go zlapac;D

Zgłoś nadużycie #48504 1 lutego 2013, 15:01

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

dziewczynyu, mnie przez weekned raczej nie będzie, zatem życzę Wam spokojnego wypoczynku i udanych wieczorów;D

Dziekujemy i wzajemnie ;*

Zgłoś nadużycie #48505 1 lutego 2013, 15:05

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A z Ciebie to nie moge :D Zawsze piszesz, ze lazienke sprzatasz;D godzina 11;56 i dopiero lazienka sprzatnieta;D Lazienke ze zlota masz czy jak? ze zawsze ja tak pucujesz? :D :D :D

ha ha no może mam lekkie skrzywienie jeśli chodzi o łazienkę ale ja naprawdę lubie jak mam w niej czyściutko :D :D :D . Chyba każda z nas ma jakiegoś szmergla hehe. Ty Monia niedawno pisałaś że okna myłaś bo nie lubisz jak brudne a Ela np. w ciąży firanki wieszała bo nie lubiała żeby wisiały inaczej niż jak ona lubi :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48506 1 lutego 2013, 15:48

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha no może mam lekkie skrzywienie jeśli chodzi o łazienkę ale ja naprawdę lubie jak mam w niej czyściutko :D :D :D . Chyba każda z nas ma jakiegoś szmergla hehe. Ty Monia niedawno pisałaś że okna myłaś bo nie lubisz jak brudne a Ela np. w ciąży firanki wieszała bo nie lubiała żeby wisiały inaczej niż jak ona lubi :D :D :D

Fakt;D kazdy ma jakies skrzywienie psychiczne na jakims punkcie;D Olka a Ty na co masz? :D

Zgłoś nadużycie #48507 1 lutego 2013, 15:50

maryna Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Mój zawsze wali pod samą szyję jak siedzi w chodziku :) Na szczęście robi tylko jedną kupę dziennie więc można przeboleć ;)

najlepszego dla filipka!!i zdrowka ,zdrowka i zdrowka!!

Zgłoś nadużycie #48508 1 lutego 2013, 16:25

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

wrzuc jak mozesz zdjecie tego zlotego srodka , ja tez mam kilka poplamionych ciuszkow i za cholere nie moge sprac plam.

moze uda mi sie wieczirkiem wrzucic, a jak nie to jutro

Zgłoś nadużycie #48509 1 lutego 2013, 16:33

gwonka Fajna mama

Emza napisał(a)

słuchaj a moze ty miał zle obcięte..nie chce ci mówic ze cos zle zrobiłas nie zroum mnie tak...ale jestem kosmetyczką i czesto przychodziły do mnie kobietki z wrastającymi paznokciami..i przyczyna była zwykle jedna(obcinały paznokcie u nóg na półokrągło) a nie wolno-trzeba na prosto

no wlasnie chyba nie. ja nieraz nawet nie zdarze mu obciac bo same mu pekaja, on tak w podloge nawala pytami. a ja tez mam problem od czasu pobytu z malum w szpitalu z wrastajacym paznokciem, juz mialam zabieg w listopadzie robiony. moze ja w szpitalu zlapalam jakas bakterie i ona z mleczkiem przeszla do niego. nie wiem czy to wogole mozliwe. szukam w necie cos na ten temat ale cos ciezko znalezc

Zgłoś nadużycie #48510 1 lutego 2013, 16:39

gwonka Fajna mama
aha chcialam sie wam pochwalic ze oduczylam mojego synka gryzienia mnie w sutki. za kazdym razem jak ugryzl to mu mowilam oj oj i grozilam paluszkiem, a potem tlumaczylam ze tymi zabkami ( dotykalam jego zabkow) nie wolno mamusi gryzc. zrozumial. kilka razy nawet jak ugryzl to nagle oczy na mnie i czekal az mu pogroze i otwieral buzke zebym zabki dotykala :) od jakiegos tygodnia ani razu mnie nie ugryzl :) ale z niego zdolniacha :)