Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48431 1 lutego 2013, 11:33

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

nam mowily w lidlu ze to jest teraz zamiennik.. i wydaje mi sie ze to jest to samo co tamto.... fajnie ze pomoglo..i to o wiele tansze i sto razy lepsze jak te oszukane wanische itd....

kochana ty mi zycie uratowalas :) zalezalo mi na tym zeby te plamy usunac bo niektore ciuchy mam od bratowej a ona znowu w ciazy termin ma na kwiecien wiec czyszcze te ubranka. jakby nie dalo rady to musialabym odkupic, a tak nie musze :) masz racje wanish jest do dupy, a ten srodek super i taniutki. nastepnym razem jak bede w lidlu to dwie puszki biore :) mojej mamie tez polecilam :) Bog ci w milosci i zdrowiu wynagrodzi :) :) :)

Zgłoś nadużycie #48432 1 lutego 2013, 11:37

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

laski a jak wy robicie zupe malenstwom to robicie ja rzadka czy gesta ?? bo ja robie gesta i maly je... a nie taka pitna.... a wy jak robicie?

ja wlasnie robie taka rzadsza bo on nie lubi papek. ale wczoraj dla odmiany dalam mu sloiczkowaa papke no i troche pojadl, takze musze znowu probowac z papkami, moze polubi

Zgłoś nadużycie #48433 1 lutego 2013, 11:38

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor wlasnie nauczyl sie sam wlazic na lozko i pufy !!!
mamusiu !!!!!!!!!
chce wiosne !!!!

zdolniacha z tego twojego synka :) Kasiu jak tam wyniki siuskow Wiktorka?

Zgłoś nadużycie #48434 1 lutego 2013, 11:39

Konto usunięte
I ja wyprawe do lidla musze zrobić, bo mam ten w proszku, dodaje do prania, ale nie wwiele pomaga. a ta swinka sie brudzi! Apropo- świnka śpi :D

Zgłoś nadużycie #48435 1 lutego 2013, 11:40

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

jejku jak cudnie :) .Sliczne masz te dziewczynki.
Gosia, a ile Ty masz lat, bo chyba mi gdzies umknęło :)

heh do maja jeszcze 31 ;)

Zgłoś nadużycie #48436 1 lutego 2013, 11:41

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ja to w ogóle nie pozwalam nikomu karmic Natalki tzn takimi doroslymi rzeczami.Boje sie, ze przy kims się zakrztusi,a ktos nie bedzie umial jej pomoc.Może panikuje, ale Łukasz juz trzy razy trzepał Natalką, bo się dusiła jedzeniem.

ja tez nikomu nie pozwalam. a karmie Kubusia tylko ja i maz. ja tez jestem panikara :)

Zgłoś nadużycie #48437 1 lutego 2013, 11:42

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Musze sie pochwalic :D moj synus nauczyl sie sam siadac! przed chwila po kapieli lezalam z nim na kanapie a on sam bez zadnej pomocy sie usiadl! :D jestem z niego dumna;D

brawo gratki :) moj tez juz czasami sam siada :)

Zgłoś nadużycie #48438 1 lutego 2013, 11:43

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Musze sie pochwalic :D moj synus nauczyl sie sam siadac! przed chwila po kapieli lezalam z nim na kanapie a on sam bez zadnej pomocy sie usiadl! :D jestem z niego dumna;D

zdolniacha :)

Zgłoś nadużycie #48439 1 lutego 2013, 11:43

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

oooo... jak słodko wyglądają, dwa małe aniołki :)

:D z tymi aniołkami to przesada :) . To tylko taki kamuflarz jest, że one takie kochanie! niech no tylko oczęta otworzą :D :D

Zgłoś nadużycie #48440 1 lutego 2013, 11:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

to super.. ja mialam wam tez pisac ze moj maly to co dzien robi cos nowego!!i tez mnie mega zaskakuje!! od kilku dni tez wlasnie lezy...od razu siedzi!!sam sie podnosi.!! w wózku, w łozeczku wstaje. wogole to dzis wchodzil na odkurzacz.caly czas krzyczy tata tata!!zdrajca maly..to mama mu dupsko osrane przebiera a on tata i koniec!!mama nie chce powiedziec :( ..dzis byl tak zajety ze kilka razy sie puszczal i sam stal i nawet nie pamietal chyba ze  to robi bo akurat sie bawil np.smoczkiem.. jak to fajnie wyglada jak tak sam taki maly stoi!! :)

no ale postepy, super :) zdolny Oliwierek :) jeszcze chwiela i naprawde zacznie chodzic :)

Zgłoś nadużycie #48441 1 lutego 2013, 11:47

Konto usunięte
dziś o 10 miałam juz wytarte kurze i odkurzone podłogi, pranie się prało. jestem wielka, syn wył , a ja udawałam,ze nei słysze. Ale wymuszał, bo łzy nei ciekły. :D może w końcu nie spędze całej niedzieli an sprzataniu

Zgłoś nadużycie #48442 1 lutego 2013, 11:47

gwonka Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

no to super. juz niedlugo bedzie po wszystkim :) zycze duzo duzo zdrowka Filipkowi :)

Zgłoś nadużycie #48443 1 lutego 2013, 11:49

mala24 Supermama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

super :)

Zgłoś nadużycie #48444 1 lutego 2013, 11:50

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

ha ha dobra siostrzyczka pilnuje :)

Zgłoś nadużycie #48445 1 lutego 2013, 11:50

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

w sklepie ze zdrową żywnością, cenowo tak sobie, bo migdałowe 16 zł, a ryżowe 8 za litr, ale niech jej idzie na zdrowie. z mm dawałam nan i też nawet jej smakowało, a miałam próbki hippa i już nie bardzo. często kaszki robie własnie na sztucznym mleku, a tak do picia to zazwyczaj cyc.

musze oblukac czy u mnie w miescie jest taki sklep, ale watpie. pewnie bede musiala w bydzi poszukac. ale dzieki. :) a Kubus sztuczne wszedzie wyczuje i wtedy nie chce jesc.cwany lis z niego :)

Zgłoś nadużycie #48446 1 lutego 2013, 11:51

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

Dziękujemy bardzo :-)

wszystkiego najlepszego :)

Zgłoś nadużycie #48447 1 lutego 2013, 11:54

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

naturalne mleko z ryżu/ migdałów, a za 3 miesiące spróbuje krowie :) będę jej na kolacje płatki ryżowe, owiane, jęczmienne gotowac, bo te kaszki gotowe to dla Julii jak woda, nie bardzo się tym najada, a dużo cukru mają i witaminy chemiczne

ja Kubusiowi nakupowalam tyle kaszek, rozne rodzaje, a on zadnych nie chce, wiec ja za niego jem :) one sa okropnie slodnie, jak dla mnie za bardzo, a co dopiero dla takiego malucha.

Zgłoś nadużycie #48448 1 lutego 2013, 11:56

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

dziś o 10 miałam juz wytarte kurze i odkurzone podłogi, pranie się prało. jestem wielka, syn wył , a ja udawałam,ze nei słysze. Ale wymuszał, bo łzy nei ciekły. :D może w końcu nie spędze całej niedzieli an sprzataniu

o ty !!
ja dopiero łazienkę posprzątałam ... :D

Zgłoś nadużycie #48449 1 lutego 2013, 11:56

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

no super z niej pomocnik :)

Zgłoś nadużycie #48450 1 lutego 2013, 11:57

gwonka Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

czyżby Zuzanna miała dzisiaj swoją miesięcznicę ?? ? :D :D :D :D :D :
sto lat Zuziula :D :D :*

od nas rowniez wszystkiego naj dla Zuzi :)