Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48371 1 lutego 2013, 9:18

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

:D tu niemieckie szity są... jesczze gorsze. kuzwa wsytko jest bez smaku. ;/
aaa wczoraj leczo z 1 kg pieczar i 1 kg papryki zrobiłam, i ta papryka cos sz nia nei tak wątroba mnei bolała!
A ciociunia mówiła,ze ona sie najadła papryki i ją bolała 2 dni! i rzygała, na szczescie ja tylko bóle miałam;/

kurde ja 2 dni na niemieckim żarciu i myślałam że słupki graniczne będę całować jak wracałam do domu! no syf macie Ola syf... jak następnym razem jechaliśmy to pół bagażnika żarcia wieźliśmy :D :D tak tajnie ;) żeby się kuzynostwo nie obraziło :D :D :D . Jakimś cudem w ogóle nie byliśmy u nich głodni (mieszkaliśmy osobno ). Zawsze przed wyjściem żarliśmy nasze przywiezione z polska jadełko :D :D :D :D . Jak mnie kuzynka poczęstowała tymi sałatkami z pojemniczków to myślałam że to jakaś zaprawa pod pustaki! Bosze a wursty! jak psie kupy. Nie wiem czy oni takie szity kupowali czy generalnie takie jedzenie niemieckie do duppy jest.

Zgłoś nadużycie #48372 1 lutego 2013, 9:19

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ola tak szczerze to napisze ci tak jezeli chodzi o podpieranie to jest kwestia kilku dni , moj tez upadal ale moze tylko przez tydzien teraz ladnie sobie kuca albo na dupke klapie a jak do przodu to raczki wyciaga jak kotek , kup mu tego pchacza , ja bym sobie dala spokoj z chodzikiem , niedlugo wiosna , przeciez nie bedziesz brala chodzika na dwor a lepiej jakas hustaweczke na dwor mu zmontowac bedziesz go bujala i pila sobie kawke na dworku i opala sie , sam relaks .
Takie jest moje zdanie.

popieram Kasie...ja przymknełam oko na moja..jak wstawała to dawałam jej tez upaść i teraz juz nie puszcza sie kanapy czy innej rzeczy na ślepo tylko powolutku kuca i dopiero na pupe albo na rączki jak Wikotrek Kasi...dajmy sie dziaciaczkom nauczyc upadać niech sie uczą samodzielności...ale przyznam ze na poczatku to kilka razy miałam zawał jak upadała(oczywiście z moją lekką asekuracją)

Zgłoś nadużycie #48373 1 lutego 2013, 9:20

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

aaa wczoraj leczo z 1 kg pieczar i 1 kg papryki zrobiłam, i ta papryka cos sz nia nei tak wątroba mnei bolała!
A ciociunia mówiła,ze ona sie najadła papryki i ją bolała 2 dni! i rzygała, na szczescie ja tylko bóle miałam;/

Jak nic ktoś chce Niemców wykończyc papryką :D A na Was padło przy okazji :-/
Dają jakieś nawozy i nie czekają aż się to wszystko dobrze rozłozy i tak własnie jest
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48374 1 lutego 2013, 9:24

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

kurde ja 2 dni na niemieckim żarciu i myślałam że słupki graniczne będę całować jak wracałam do domu! no syf macie Ola syf... jak następnym razem jechaliśmy to pół bagażnika żarcia wieźliśmy :D :D tak tajnie ;) żeby się kuzynostwo nie obraziło :D :D :D . Jakimś cudem w ogóle nie byliśmy u nich głodni (mieszkaliśmy osobno ). Zawsze przed wyjściem żarliśmy nasze przywiezione z polska jadełko :D :D :D :D . Jak mnie kuzynka poczęstowała tymi sałatkami z pojemniczków to myślałam że to jakaś zaprawa pod pustaki! Bosze a wursty! jak psie kupy. Nie wiem czy oni takie szity kupowali czy generalnie takie jedzenie niemieckie do duppy jest.

ja nie jem tych kiełbas ani tych sałateczek ;) hehe staram sie jak w domu gotwac, ale na tcyh gnatach i włoszczyznei nawet zupa smaokuje inaczej;(

Zgłoś nadużycie #48375 1 lutego 2013, 9:29

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja nie jem tych kiełbas ani tych sałateczek ;) hehe staram sie jak w domu gotwac, ale na tcyh gnatach i włoszczyznei nawet zupa smaokuje inaczej;(

Kurdę....sami jedzą dziadostwo a nam normy narzucają
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48376 1 lutego 2013, 9:36

Konto usunięte
mój stary dwoił. mówie mu, ze zadnych ciastek bo mały rzygał i srał, a on, no ale on mało zjadł! moze inne mu dac ?? no ku...debil. powiedzialam,ze nie bo on ciastek nie potrzebuje do zycia i koniec

Zgłoś nadużycie #48377 1 lutego 2013, 9:38

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

na bank na plecy będę mogla je zarzucic :) .
Natalka jedzaca chlebki,ale kamera zdecydowanie ja rozpraszala.
http://www.youtube.com/watch?v=lgMTqDAgbhI

ale ona jest czadowa..wogóle to wygląda jak roczniak najmniej..moja to ma odruch wymiotny na niepapki

Zgłoś nadużycie #48378 1 lutego 2013, 9:40

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

no chcieli nas chyba ugościć jak w Polsce :D no wiecie sałatka, wędlinka itp. no masakra z tym jedzeniem ble. Ale rzeczywiście coś w tym jest bo nawet zwykłe ziemniaki do obiadu smakowały dziwnie.

Zgłoś nadużycie #48379 1 lutego 2013, 9:42

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

a teraz wam opowiem o kanapkach..
Jude sam se robi, ale dzis wyjątkowo poprosił bym mu zrobiła. psozłam robie, pacze pacze a tam na chlebie(wczoraj kupionym) pleśn :D no wiec kuzw anei mam innego, wywaliłam kromke i wziełam 2. na kolejnej było tylko kapke, no ale innych nei było zawinełam i useichem dałam judkowi do pracy :D pewnei wpierdoli te zarodniki i bedzie swiecił w nocy :D
taka ze mnie superżonka

Ola, chcesz wykończyć judka? a może tak specjalnie, by miał halucynacje i więcej kasy dawał;d

Zgłoś nadużycie #48380 1 lutego 2013, 9:43

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Haha...jem sobie jogurcik z danona własnie..pyszny truskawkowy różowy..z tym ;-)
http://ecostam.blox.pl/2010/08/Koszenila-barwnik-z-robakow.html
pyyyycha

blee, ale przynajmniej ta koszenila jest zdrowa :P

Zgłoś nadużycie #48381 1 lutego 2013, 9:44

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

niezłe leczo, a gdzie wkładka ??

Zgłoś nadużycie #48382 1 lutego 2013, 9:45

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

dokłądnie..ja w domu większosć chemi mam z W5...naprawdę świetne rzeczy...i za połowę ceny. I do łazienki i do prania, i płyn do naczyń wydajny jak cholera, płyn do szyb rewelacja

ja tez..i tez chwale

Zgłoś nadużycie #48383 1 lutego 2013, 9:46

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Dają jakieś nawozy i nie czekają aż się to wszystko dobrze rozłozy i tak własnie jest

a Hiszpanie nas ogórkami zielonymi :P

Zgłoś nadużycie #48384 1 lutego 2013, 9:47

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

horoskopy naszych maluchów :)
http://emaluszki.pl/1019_znak_zodiaku_a_dziecko.html

hehe moje dziecko jest baranem i zobaczcie jak sie zgadza ;)

Baran 21 III - 20 IV

Bycie rodzicem małego Barana to prawdziwe wyzwanie. Ma on bowiem niewyczerpaną energię, trudno za nim nadążyć. Jest niecierpliwy i działa impulsywnie. Jego ruchliwość i dynamika nierzadko skutkują siniakami i guzami. Skakanie, bieganie i robienie rzeczy zakazanych to zdecydowanie jego domena. Pyskaty, zadziorny i nieustępliwy wymaga sporo cierpliwości. Lubi rywalizację, posiada cechy przywódcze. Mały urwis jest jednak dzieckiem bardzo pogodnym, łatwo nawiązującym kontakty. Potrafi odkupić swoje przewinienia ogromnym urokiem osobistym.

Zgłoś nadużycie #48385 1 lutego 2013, 9:50

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

wcale nie, nie musisz go na rękach nosisz, tak jak ja, posadzę to siedzi, ale dalej to kolana, ręce /...

ehhhh tak i tak nie dobrze ;)
cierpliwosci kochana , zobaczysz jak z dnia na dzien ci sie Piotrus bedzie zmienial , pewnie zacznie wszytsko na arz robic.

Zgłoś nadużycie #48386 1 lutego 2013, 9:51

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

a teraz wam opowiem o kanapkach..
Jude sam se robi, ale dzis wyjątkowo poprosił bym mu zrobiła. psozłam robie, pacze pacze a tam na chlebie(wczoraj kupionym) pleśn :D no wiec kuzw anei mam innego, wywaliłam kromke i wziełam 2. na kolejnej było tylko kapke, no ale innych nei było zawinełam i useichem dałam judkowi do pracy :D pewnei wpierdoli te zarodniki i bedzie swiecił w nocy :D
taka ze mnie superżonka

o fak... nie no, to juz jest chamówa...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #48387 1 lutego 2013, 9:51

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

hahaha Iwonka super :) wiedziałaś jak wyszkolić ;)

Zgłoś nadużycie #48388 1 lutego 2013, 9:53

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

haha ja niestety sama;/ ale jude dzis o 14 winien w domu być! dam mu tego potwora i uciekne w góry na weekend, sneigu mało,wiec nici z igloo ,ale zrobie okop. wróce w niedziele po 20 tej;D

haha broń boże nie rób tego znając Płodka i Jude to jak wrócisz to juz chaty nie będzie :D

Zgłoś nadużycie #48389 1 lutego 2013, 9:55

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

uwielbiam czytac o tych twoich malych kobitkach kochanych ;)
gratuluje Asi raczkowania ;)
Tak samo Juleczce gratuluję ;)

Zgłoś nadużycie #48390 1 lutego 2013, 9:57

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

sto latek :)