Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48331 1 lutego 2013, 7:51

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

O a ja myslalam ze Szymus juz dawno siedzi sam ;)
super ;)
Boze dziewczyny ja przez mojego wierciocha mam wrazenie ze te etapy siadania , raczkowania i wstawania to jakby z rok temu u niego nastapily , no szok !!!

No  u Wiktora i Dominiki to mega szybko ten etap nastąpił, u nas raczkowanie od 2 tygodni dopiero, ale moja uwielbia się wspinać na mnie, nie mogę sobie posiedzieć, bo zaraz podchodzi i włazi na mnie, wiekszość dnia po pracy spędzam na podłodze

Zgłoś nadużycie #48332 1 lutego 2013, 7:52

elka40 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

Super wieści :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48333 1 lutego 2013, 7:54

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

Z dniem 31 stycznia rozstajemy się z gondolą... dziś był ostatni spacer. poszlismy na zakupy. do lidla jeszcze ładnie lezał cała drogę. nie spal, ale grzecznei leżał. W lidlu mu sie najwyraxniej znudziło leżenie, bo najpierw mi się na brzuch obrócił, a potem wstawał mi w wóxku! kurde, nie wiedziałam, czy mam zakupy robic, czy jego trzymać. :/ i tak cała droge do domu, a blisko nie mam i jeszcze o apteke musiałam zahaczyć :/
Spacerówka juź wyjęta z wora, zwłoki pająka spuściłam w wannnie. Stoi w pokoju, w którym śpimy wszyscy. Myślicie, że w nocy z zakamarków materiału wyjdą małe pająki i będa po nas łazic i wchodzić nam do buzi i nosa? brrr... nikogo nie ma... jak sie jutro nei odezwę, to znaczy, że mnei wpiertoliły :/

my już chyba od września w spacerówce, a gondola troche się spaliła podczas pożaru  :(

Zgłoś nadużycie #48334 1 lutego 2013, 7:56

seshella Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

Super, oby wszystko udało sie jak najszybciej załatwić i żebyście mieli to już za sobą

Zgłoś nadużycie #48335 1 lutego 2013, 7:58

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

Haha ja nie moge, też chciałam,żeby kamil szybko sie rowijał, a teraz nei moge no!!!!!!!!!!!!!!!! związac mam ochote! neich włazi wszedie, ale cholera ciągle sie obija, wiec na krok odejsc sie nei da. zresta wiecie same! :)

oj wiemy wiemy, ale z każdym dniem już lepiej z ta równowagą :)

Zgłoś nadużycie #48336 1 lutego 2013, 7:58

Konto usunięte
ja pierdole. jak ja neicierpie jacka szefa, no dzwoni do mnei kretyn, przed 8 bo on nie wie gdzie ma umer do jacka. a co mnei to?!

Zgłoś nadużycie #48337 1 lutego 2013, 7:59

elka40 Fajna mama
Wczoraj Wam sie chwaliłam,zemoje dziecko usnęło o 19...hehe...na godzinę..obudziła sie po 20 szczęśliwa i wojowała do 22...a potem w nocy pobudki co dwie godziny.Nie dawałam jej co prawda nic przeciwbólowego na noc, bo już kilka dni z rzędu dostawała przed spaniem a nie chcę przedobrzyć. Może to przez to a może tak sobie. Jak wychodziłam do pracy to spała słodko na brzuchu. Ciekawa sprawa...jak ja jestem w domu to koło 6-7 woła mleko...wciąga 150 i idzie spac dalej...jak mąż zostaje sam a ja w pracy to wcale rano nie pije...dopiero 9-10 kaszę gęstą....hmm

Zgłoś nadużycie #48338 1 lutego 2013, 8:00

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja pierdole. jak ja neicierpie jacka szefa, no dzwoni do mnei kretyn, przed 8 bo on nie wie gdzie ma umer do jacka. a co mnei to?!

debil

Zgłoś nadużycie #48339 1 lutego 2013, 8:02

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

No  u Wiktora i Dominiki to mega szybko ten etap nastąpił, u nas raczkowanie od 2 tygodni dopiero, ale moja uwielbia się wspinać na mnie, nie mogę sobie posiedzieć, bo zaraz podchodzi i włazi na mnie, wiekszość dnia po pracy spędzam na podłodze

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

Zgłoś nadużycie #48340 1 lutego 2013, 8:06

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

debil

czyżby Zuzanna miała dzisiaj swoją miesięcznicę ?? ? :D :D :D :D :D :
sto lat Zuziula :D :D :*

Zgłoś nadużycie #48341 1 lutego 2013, 8:06

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja Asia gdzieś od tygodnia raczkuje (choć trochę jeszcze jak łamaga :D :D czasem jej się noga podwija czasem ręka :,) albo kuperek ciągnie :) a tylko rękami przebiera :D ). Niemniej do każdego kąta włazi, wszystko wyciąga... Na szczęście mam "czujkę" ;) - Iwona zaraz wrzeszczy "mamusiuu mamusiuu ziobać cio Jasiunia lobi!!!!". Jak na razie działa to bez zarzutu ;)

haha...taka czujka dobra rzecz :-) Moja Zuzka wczoraj wyciągnęła kwiatka z doniczki...już wędrował do buzi ale złapałam w ostatniej chwili. Jak zabrałam jej kwiatka to próbowała zjeść ziemię.

Zgłoś nadużycie #48342 1 lutego 2013, 8:07

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

czyżby Zuzanna miała dzisiaj swoją miesięcznicę ?? ? :D :D :D :D :D :
sto lat Zuziula :D :D :*

Dziękujemy bardzo :-)

Zgłoś nadużycie #48343 1 lutego 2013, 8:08

Konto usunięte
haha ja niestety sama;/ ale jude dzis o 14 winien w domu być! dam mu tego potwora i uciekne w góry na weekend, sneigu mało,wiec nici z igloo ,ale zrobie okop. wróce w niedziele po 20 tej;D

Zgłoś nadużycie #48344 1 lutego 2013, 8:08

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Dziękujemy bardzo :-)

100 lat :)

Zgłoś nadużycie #48345 1 lutego 2013, 8:09

Gosiulkovic Fajna mama
kurde wstałam dzisiaj o 6 żeby sobie zrobić kawkę, siąść przy kompiku i się zrelaksować i co... 6:10 drze się Asia a 6:15 słyszę że człapie Iwona... i wojują skubane...

Zgłoś nadużycie #48346 1 lutego 2013, 8:10

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

haha...taka czujka dobra rzecz :-) Moja Zuzka wczoraj wyciągnęła kwiatka z doniczki...już wędrował do buzi ale złapałam w ostatniej chwili. Jak zabrałam jej kwiatka to próbowała zjeść ziemię.

:D :D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #48347 1 lutego 2013, 8:15

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

haha ja niestety sama;/ ale jude dzis o 14 winien w domu być! dam mu tego potwora i uciekne w góry na weekend, sneigu mało,wiec nici z igloo ,ale zrobie okop. wróce w niedziele po 20 tej;D

weź ze sobą laptopa, będziesz nam zdawała relacje na bieżąco

Zgłoś nadużycie #48348 1 lutego 2013, 8:17

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

debil

STO LAT dla mojej synowej

Zgłoś nadużycie #48349 1 lutego 2013, 8:22

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

STO LAT dla mojej synowej

dołączam się do życzeń dla Zuzi :)

Zgłoś nadużycie #48350 1 lutego 2013, 8:22

seshella Fajna mama