Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48311 1 lutego 2013, 7:26

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Musze sie pochwalic :D moj synus nauczyl sie sam siadac! przed chwila po kapieli lezalam z nim na kanapie a on sam bez zadnej pomocy sie usiadl! :D jestem z niego dumna;D

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #48312 1 lutego 2013, 7:27

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

ania ale czego ?
przeciez ja mam presrane !!!

wcale nie, nie musisz go na rękach nosisz, tak jak ja, posadzę to siedzi, ale dalej to kolana, ręce /...

Zgłoś nadużycie #48313 1 lutego 2013, 7:27

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka:
http://www.youtube.com/watch?v=38XLzHWZdP4

ja padnę ! jakie ona minki robi!!!!! :D :D :D :D :D :D i te ząbki jak pokazuje :D :D :D ha ha :D :D przesłodka jest tańcowaczka :D

Zgłoś nadużycie #48314 1 lutego 2013, 7:27

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Zuzce jeden zębol już wylazł a drugi pewnie jutro albo pojutrze się przebije. Hm..to ja już teraz wiem dlaczego ona ostatnio takie wielkie kupy robi...widocznie te zęby...swoją drogą...wszystko można zwalić na zęby...ciekawe ;-)

gratulacje zębolka
:)

Zgłoś nadużycie #48315 1 lutego 2013, 7:29

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Z dniem 31 stycznia rozstajemy się z gondolą... dziś był ostatni spacer. poszlismy na zakupy. do lidla jeszcze ładnie lezał cała drogę. nie spal, ale grzecznei leżał. W lidlu mu sie najwyraxniej znudziło leżenie, bo najpierw mi się na brzuch obrócił, a potem wstawał mi w wóxku! kurde, nie wiedziałam, czy mam zakupy robic, czy jego trzymać. :/ i tak cała droge do domu, a blisko nie mam i jeszcze o apteke musiałam zahaczyć :/
Spacerówka juź wyjęta z wora, zwłoki pająka spuściłam w wannnie. Stoi w pokoju, w którym śpimy wszyscy. Myślicie, że w nocy z zakamarków materiału wyjdą małe pająki i będa po nas łazic i wchodzić nam do buzi i nosa? brrr... nikogo nie ma... jak sie jutro nei odezwę, to znaczy, że mnei wpiertoliły :/

Ulka jesteś ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #48316 1 lutego 2013, 7:30

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

to super, ze z nerkami wszystko w porządku.
dlaczego operacja? bo chyba coś mi umknęło? to ta trzecia?

Zgłoś nadużycie #48317 1 lutego 2013, 7:31

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Moj jednak maryna woli gesciejsze zupki , rzadkie czasem zjada ale juz z mniejszym zainteresowaniem wiec poki co zageszcam kleikiem kukurydzianym.

moja też kit bardziej woli :D i ja też tak wolę ;) przynajmniej nie jest wypaprana cała :)

Zgłoś nadużycie #48318 1 lutego 2013, 7:35

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor wlasnie nauczyl sie sam wlazic na lozko i pufy !!!
mamusiu !!!!!!!!!
chce wiosne !!!!

:D :D :D
powiedziałabym "gratulacje!" gdybym nie wiedziała jaki ty teraz będziesz sajgon miała :D :D
Wspaniale że Wiktor rozwija się tak szybko i jest taki bystry i ruchowo rozwinięty! Ale Ci Kasia wyrazy współczucia ślę :) bidulka jesteś teraz :D . Niemniej nas to też czeka :D :D :D ;)

Zgłoś nadużycie #48319 1 lutego 2013, 7:35

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

trzymam kciuki:]

Zgłoś nadużycie #48320 1 lutego 2013, 7:37

Konto usunięte
Haha ja nie moge, też chciałam,żeby kamil szybko sie rowijał, a teraz nei moge no!!!!!!!!!!!!!!!! związac mam ochote! neich włazi wszedie, ale cholera ciągle sie obija, wiec na krok odejsc sie nei da. zresta wiecie same! :)

Zgłoś nadużycie #48321 1 lutego 2013, 7:38

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ja to w ogóle nie pozwalam nikomu karmic Natalki tzn takimi doroslymi rzeczami.Boje sie, ze przy kims się zakrztusi,a ktos nie bedzie umial jej pomoc.Może panikuje, ale Łukasz juz trzy razy trzepał Natalką, bo się dusiła jedzeniem.

ło ja to samo mam! niby się Asia nie krztusi specjalnie ale i tak się boję żeby ktoś jej co am dawał.

Zgłoś nadużycie #48322 1 lutego 2013, 7:39

Konto usunięte
syn śpi. :D wsyał dzis 3.20;] ale po 3 minutahc lulania i jedeniu padł;] i spał do 5.40 jestem wyspana jak sku..syn :D
Pan od skoczka wystawił mi juz komenta ;) czekam do niedzieli z ta hustawką, bo aukcja sie dopeiro kończy w neidziele;/ a dzis jescze wyciagne jude do sklepu z zabawkami.

Zgłoś nadużycie #48323 1 lutego 2013, 7:39

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to za mleko migdalowe i ryzowe ??

naturalne mleko z ryżu/ migdałów, a za 3 miesiące spróbuje krowie :) będę jej na kolacje płatki ryżowe, owiane, jęczmienne gotowac, bo te kaszki gotowe to dla Julii jak woda, nie bardzo się tym najada, a dużo cukru mają i witaminy chemiczne

Zgłoś nadużycie #48324 1 lutego 2013, 7:39

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Musze sie pochwalic :D moj synus nauczyl sie sam siadac! przed chwila po kapieli lezalam z nim na kanapie a on sam bez zadnej pomocy sie usiadl! :D jestem z niego dumna;D

no to gratulujemy!!!!!!!! :D :D :D :D
brawo Szymuś :D

Zgłoś nadużycie #48325 1 lutego 2013, 7:40

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ło ja to samo mam! niby się Asia nie krztusi specjalnie ale i tak się boję żeby ktoś jej co am dawał.

ja tez nie byłam szczesliwa. Ale ciotka to kuwa zawse wszytkim zarcie wmuszała, myślałam,ze po 1 ciastku nic mu nei bedzie.

Zgłoś nadużycie #48326 1 lutego 2013, 7:42

seshella Fajna mama
[QUOTE=ewelina6660;1355260]na bank na plecy będę mogla je zarzucic :) .
Natalka jedzaca chlebki,ale kamera zdecydowanie ja rozpraszala.
http://www.youtube.com/watch?v=lgMTqDAgbhI[/QUOTE]
fajowa ta Wasza Natalka :)

Zgłoś nadużycie #48327 1 lutego 2013, 7:44

Gosiulkovic Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgiiiać i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

kurcze to super!!!!
kiedy będziesz rozmawiać ??

Zgłoś nadużycie #48328 1 lutego 2013, 7:46

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

laski a jak wy robicie zupe malenstwom to robicie ja rzadka czy gesta ?? bo ja robie gesta i maly je... a nie taka pitna.... a wy jak robicie?

ja też gęstą, czasami to prawie jak drugie danie wygląda

Zgłoś nadużycie #48329 1 lutego 2013, 7:48

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

Tymczasem dzisiaj muszę znowu zrobić małemu badanie moczu bo jest niewyraźny. Aż się boję żeby znowu nam leukocyty nie usiewały :(

kurcze zawesze coś, życzę dużo zdówka i mam nadzije, ze nic nie będzie

Zgłoś nadużycie #48330 1 lutego 2013, 7:49

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Kurczak z papryka,pomidorami i ziolami

4 duze udka kurczaka
4 papryki czerwone
2 duze pomidory
4 cebule
2 zabki czosnku
po lyzce posiekanych ziol (bazylia, natka pietruszki, szczypiorek) moga byc te z paczki
oliwa
sol, pieprz
Udka kurczaka umyc, osuszyc. Cebule obrac i pokroic w kostke. Pomidory sparzyc, obrac ze skorki, pokroic na kawalki.paprykie przekroic na pol, usunac nasiona i biale wlokna, miazsz pokroic w paski.
Czosnek obrac, pokroic na plasterki i krotko podsmazyc na 3 lyzkach oliwy. Wlozyc kawalki kurczaka, obsmazyc ze wszystkich stron.
Dolozyc papryke, cebule i pomidory. Oproszyc sola i pieprzem, posypac polowa ziol.
Dusic pod przykryciem około 40 minut, ewentualnie podlewajac odrobina wody. Przed podaniem posypac reszta ziol.

Brzmi smacznie...zrobię dziś na obiadek
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.