Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48291 31 stycznia 2013, 19:58

elka40 Fajna mama
Zuzce jeden zębol już wylazł a drugi pewnie jutro albo pojutrze się przebije. Hm..to ja już teraz wiem dlaczego ona ostatnio takie wielkie kupy robi...widocznie te zęby...swoją drogą...wszystko można zwalić na zęby...ciekawe ;-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48292 31 stycznia 2013, 20:01

elka40 Fajna mama
A tak wogóle to już śpi...usnęła o 19, w dzień spała tylko raz więc padła..w sumie od 18 już ją zabawialiśmy na siłę...dobrze,że dziadki byli to ją trochę rozerwali. Dziś gotowałam jej ogórkową bo mi narobiłyście smaka....no i nam też przy okazji...chyba drugi raz w życiu...pyszna wyszła. A jak jej dałam ogórka to go wsysała jak wściekła tylko ugryźć nie umiała. To moje dziecko to wszystko wciągnie co tylko da się zjeść.

Zgłoś nadużycie #48293 31 stycznia 2013, 20:01

elka40 Fajna mama
o...włąsnie marudzi...idę

Zgłoś nadużycie #48294 31 stycznia 2013, 20:11

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

a co to za rarytasik ?? zapodaj przepisik...

Kurczak z papryka,pomidorami i ziolami

4 duze udka kurczaka
4 papryki czerwone
2 duze pomidory
4 cebule
2 zabki czosnku
po lyzce posiekanych ziol (bazylia, natka pietruszki, szczypiorek) moga byc te z paczki
oliwa
sol, pieprz
Udka kurczaka umyc, osuszyc. Cebule obrac i pokroic w kostke. Pomidory sparzyc, obrac ze skorki, pokroic na kawalki.paprykie przekroic na pol, usunac nasiona i biale wlokna, miazsz pokroic w paski.
Czosnek obrac, pokroic na plasterki i krotko podsmazyc na 3 lyzkach oliwy. Wlozyc kawalki kurczaka, obsmazyc ze wszystkich stron.
Dolozyc papryke, cebule i pomidory. Oproszyc sola i pieprzem, posypac polowa ziol.
Dusic pod przykryciem około 40 minut, ewentualnie podlewajac odrobina wody. Przed podaniem posypac reszta ziol.

Zgłoś nadużycie #48295 31 stycznia 2013, 20:46

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

O a ja myslalam ze Szymus juz dawno siedzi sam ;)
super ;)
Boze dziewczyny ja przez mojego wierciocha mam wrazenie ze te etapy siadania , raczkowania i wstawania to jakby z rok temu u niego nastapily , no szok !!!

Siedzial sam ladnie sztywno jak go sama posadzilam ;) a teraz juz sam z lezacego sie siada;D

Zgłoś nadużycie #48296 31 stycznia 2013, 20:55

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

na bank na plecy będę mogla je zarzucic :) .
Natalka jedzaca chlebki,ale kamera zdecydowanie ja rozpraszala.
http://www.youtube.com/watch?v=lgMTqDAgbhI

Fajnie ;)

Zgłoś nadużycie #48297 31 stycznia 2013, 20:59

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka:
http://www.youtube.com/watch?v=38XLzHWZdP4

Super ;)

Zgłoś nadużycie #48298 31 stycznia 2013, 21:26

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

maryna, zlego linka Ci dalam:
http://www.youtube.com/watch?v=w99Qtd5zT5E

dzieki super piosenka....jutro malemu puszcze zobaczymy reakcje bo wszystko juz widze mu sie znudzilo :(

Zgłoś nadużycie #48299 31 stycznia 2013, 21:27

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

dokłądnie..ja w domu większosć chemi mam z W5...naprawdę świetne rzeczy...i za połowę ceny. I do łazienki i do prania, i płyn do naczyń wydajny jak cholera, płyn do szyb rewelacja

tak tak tak zgadzam sie!!! i wcale nie drogie sa te rzeczy!!

Zgłoś nadużycie #48300 31 stycznia 2013, 21:30

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Musze sie pochwalic :D moj synus nauczyl sie sam siadac! przed chwila po kapieli lezalam z nim na kanapie a on sam bez zadnej pomocy sie usiadl! :D jestem z niego dumna;D

to super.. ja mialam wam tez pisac ze moj maly to co dzien robi cos nowego!!i tez mnie mega zaskakuje!! od kilku dni tez wlasnie lezy...od razu siedzi!!sam sie podnosi.!! w wózku, w łozeczku wstaje. wogole to dzis wchodzil na odkurzacz.caly czas krzyczy tata tata!!zdrajca maly..to mama mu dupsko osrane przebiera a on tata i koniec!!mama nie chce powiedziec :( ..dzis byl tak zajety ze kilka razy sie puszczal i sam stal i nawet nie pamietal chyba ze  to robi bo akurat sie bawil np.smoczkiem.. jak to fajnie wyglada jak tak sam taki maly stoi!! :)

Zgłoś nadużycie #48301 31 stycznia 2013, 21:33

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Kurczak z papryka,pomidorami i ziolami
4 duze udka kurczaka
4 papryki czerwone
2 duze pomidory
4 cebule
2 zabki czosnku
po lyzce posiekanych ziol (bazylia, natka pietruszki, szczypiorek) moga byc te z paczki
oliwa
sol, pieprz
Udka kurczaka umyc, osuszyc. Cebule obrac i pokroic w kostke. Pomidory sparzyc, obrac ze skorki, pokroic na kawalki.paprykie przekroic na pol, usunac nasiona i biale wlokna, miazsz pokroic w paski.
Czosnek obrac, pokroic na plasterki i krotko podsmazyc na 3 lyzkach oliwy. Wlozyc kawalki kurczaka, obsmazyc ze wszystkich stron.
Dolozyc papryke, cebule i pomidory. Oproszyc sola i pieprzem, posypac polowa ziol.
Dusic pod przykryciem około 40 minut, ewentualnie podlewajac odrobina wody. Przed podaniem posypac reszta ziol.

mmmmmm...dzieki az sie glodna zrobilam!!musze kiedys zrobic!!

Zgłoś nadużycie #48302 31 stycznia 2013, 23:24

Ulla Fajna mama
Z dniem 31 stycznia rozstajemy się z gondolą... dziś był ostatni spacer. poszlismy na zakupy. do lidla jeszcze ładnie lezał cała drogę. nie spal, ale grzecznei leżał. W lidlu mu sie najwyraxniej znudziło leżenie, bo najpierw mi się na brzuch obrócił, a potem wstawał mi w wóxku! kurde, nie wiedziałam, czy mam zakupy robic, czy jego trzymać. :/ i tak cała droge do domu, a blisko nie mam i jeszcze o apteke musiałam zahaczyć :/

Spacerówka juź wyjęta z wora, zwłoki pająka spuściłam w wannnie. Stoi w pokoju, w którym śpimy wszyscy. Myślicie, że w nocy z zakamarków materiału wyjdą małe pająki i będa po nas łazic i wchodzić nam do buzi i nosa? brrr... nikogo nie ma... jak sie jutro nei odezwę, to znaczy, że mnei wpiertoliły :/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #48303 1 lutego 2013, 6:28

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

ja to w ogóle nie pozwalam nikomu karmic Natalki tzn takimi doroslymi rzeczami.Boje sie, ze przy kims się zakrztusi,a ktos nie bedzie umial jej pomoc.Może panikuje, ale Łukasz juz trzy razy trzepał Natalką, bo się dusiła jedzeniem.

ehh ja tez, ale on sam złapał je ze stołu i nei chciał oddac jak juz skosztował, rozmocyłą mu tego herbatnika w soku jego. i wrąbał całego. był zachwycony, ale ulewał do wieczora.. nei wiem czy po ciastku,czy co. do tego dałam mu owoców i sie posrał własnei ;D po plecy

Zgłoś nadużycie #48304 1 lutego 2013, 7:05

agata_grd Gotowa na wszystko
Byłam na tym ostatecznym badaniu nerek. Na całe szczęśie wyszło pomyślnie :) , tzn chyba pomyślnie, przynajmniej z tego co ja zrozumiałam. Dzisiaj po 9.00 mam dzwonić do ordynatora chirurgii i ustalić z nim co dalej, w jaki sposób i kiedy mam się zgłosić na tą operację. Strasznie się bałam że po tylu infekcjach mogło dojść do niewydolności tych zdrowych nerek, ale chyba jest ok, po dozmowie z ordynatorem będę wiedziała już wszystko.

Zgłoś nadużycie #48305 1 lutego 2013, 7:06

aniam Supermama
horoskopy naszych maluchów :)
http://emaluszki.pl/1019_znak_zodiaku_a_dziecko.html

Zgłoś nadużycie #48306 1 lutego 2013, 7:07

Tymczasem dzisiaj muszę znowu zrobić małemu badanie moczu bo jest niewyraźny. Aż się boję żeby znowu nam leukocyty nie usiewały :(

Zgłoś nadużycie #48307 1 lutego 2013, 7:14

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

moj dzis zjadl tylko mleczko rano, pomidorowa na obiadek i jednego danonka i teraz nie chce nic , beczy jak ide do niego z jedzeniem, ku.rwa zasrane zeby.

mój też ma problemy z ząbkami, ale jako tako je, co prawda po wieczornej kaszce puścił pawia, ale dojadł mlekiem

Zgłoś nadużycie #48308 1 lutego 2013, 7:15

oll85 napisał(a)

ehh ja tez, ale on sam złapał je ze stołu i nei chciał oddac jak juz skosztował, rozmocyłą mu tego herbatnika w soku jego. i wrąbał całego. był zachwycony, ale ulewał do wieczora.. nei wiem czy po ciastku,czy co. do tego dałam mu owoców i sie posrał własnei ;D po plecy

Mój zawsze wali pod samą szyję jak siedzi w chodziku :) Na szczęście robi tylko jedną kupę dziennie więc można przeboleć ;)

Zgłoś nadużycie #48309 1 lutego 2013, 7:23

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

na bank na plecy będę mogla je zarzucic :) .
Natalka jedzaca chlebki,ale kamera zdecydowanie ja rozpraszala.
http://www.youtube.com/watch?v=lgMTqDAgbhI

o kurcze jest rewelacyjna :D :D :D :D
no nie moge :) :)
naprawdę sobie świetnie radzi !!
i powiem ci że absolutnie na niejadka nie wygląda!

Zgłoś nadużycie #48310 1 lutego 2013, 7:24

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

a gdzie kipujesz to migdalowe? moze tez bym sprobowala. jak wychodzi cenowo?

w sklepie ze zdrową żywnością, cenowo tak sobie, bo migdałowe 16 zł, a ryżowe 8 za litr, ale niech jej idzie na zdrowie. z mm dawałam nan i też nawet jej smakowało, a miałam próbki hippa i już nie bardzo. często kaszki robie własnie na sztucznym mleku, a tak do picia to zazwyczaj cyc.