Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48231 31 stycznia 2013, 15:10

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Dobrz.. syn spi ide dziabac wsyztko na leczo!
Laski napiszcie mi plic, czy wasze dzieci chodzą już z tymi pchaczami, kurde, znalazłam chodzik do 20 kilo. i chce miec spokoj!!!!!!!!!!!!! chce go tam wsadzic i niech pomyka. coc kawe wypije lub zjem w tym czasie! bo on słabo z podpieraniem sie... chyba sobei tego pchacza odpuszcze..

Ola tak szczerze to napisze ci tak jezeli chodzi o podpieranie to jest kwestia kilku dni , moj tez upadal ale moze tylko przez tydzien teraz ladnie sobie kuca albo na dupke klapie a jak do przodu to raczki wyciaga jak kotek , kup mu tego pchacza , ja bym sobie dala spokoj z chodzikiem , niedlugo wiosna , przeciez nie bedziesz brala chodzika na dwor a lepiej jakas hustaweczke na dwor mu zmontowac bedziesz go bujala i pila sobie kawke na dworku i opala sie , sam relaks .
Takie jest moje zdanie.

Zgłoś nadużycie #48232 31 stycznia 2013, 15:10

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

oj kuruj sie kochana, zatoki to straszna rzecz, wspolczuje. a co do wynikow i laborantek. ja bylam z moja mama na pobraniu krwi Kubusia. kazaly czekac nam 10 minut za wynikiem. po tym one mnie zawolaly i mowia ze trzeba jeszcze zrobic jedno badanie krwi, rozmaz manualny. mowie zrobcie, doplacilam i mama moja pyta jaka jest hemoglobina bo to bylo najwazniejsze w tych wynikach, a ona do nas ze nie moze udzielac takich informacji, heheh. a ja mowie no przeciez ja jestem jego matka a nie kims obcym, a ona ze nie moze, ze to musi lekarz. dobre nie? :) a wyniki i tak na drugi dzien dostalam do reki. te baby tam za duzo filmow sie naogladaly, heheh

hihi banda debili...i tyle.... to mogla ci wyniki jeszcze dac w zaklejonej kopercie zebys nie widziala....;/ tylko lekarz...

Zgłoś nadużycie #48233 31 stycznia 2013, 15:12

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

U mnie juz by obiadu nie dostal! kiedys moj powiedzial " nie ma jak u mamy" wqrwilam sie i obiadu przez tydzien nie mial! wracal z pracy i pytal sie gdzie jest obiad ;) a ja mu mowie: " JAK TO GDZIE? U MAMY" ;) juz teraz tak nie mowi ;)

hihi dobre...ale go zalatwilas..

Zgłoś nadużycie #48234 31 stycznia 2013, 15:14

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

o super...u nas ciagle 2 dolne a reszta to zeby widmo :(

U nas tez :)

Zgłoś nadużycie #48235 31 stycznia 2013, 15:15

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;0)
umarlam ze smiechu , aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)
plisssssssssssssssssssss !!! dziewczyny nie rozsmieszajcie mnie blagam !!!
maryna tak smiesznie to opisalas ze siedze i becze , jezuśku az brzuch mnie boli .

fajnie kasiu ze humorek ci sie poprawil :) :)

Zgłoś nadużycie #48236 31 stycznia 2013, 15:16

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ola tak szczerze to napisze ci tak jezeli chodzi o podpieranie to jest kwestia kilku dni , moj tez upadal ale moze tylko przez tydzien teraz ladnie sobie kuca albo na dupke klapie a jak do przodu to raczki wyciaga jak kotek , kup mu tego pchacza , ja bym sobie dala spokoj z chodzikiem , niedlugo wiosna , przeciez nie bedziesz brala chodzika na dwor a lepiej jakas hustaweczke na dwor mu zmontowac bedziesz go bujala i pila sobie kawke na dworku i opala sie , sam relaks .
Takie jest moje zdanie.

Też uważam, że pchacz bedzie lepszym zakupem. Wiem, ze teraz jestes zdesperowana, ale pchacz przyda Ci się bardziej.

Zgłoś nadużycie #48237 31 stycznia 2013, 15:17

kasia17 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

hej! dziewczyny nam pytanie. jak jest u was ze mm, bo moja nie chce pić, wcześniej się cieszyłam że pije, a teraz jest strajk :(
mąż wpadł na pomysł by dać jej mleko z rozpuszczonymi herbatnikami lub biszkoptami tak na gęsto łyżeczką i tak daje, tylko zastanawiam się ile taki maluch możne zjeść biszkoptów dziennie , bo w 60 mleka rozpuści się ze 4 , by można było dawać łyżeczką.
może jakaś dobra rada :)

Edyta moze jej sie nie chce pic , odczekaj i probuj powoli a tymi biszkoptami to bym nie przesadzala.

Zgłoś nadużycie #48238 31 stycznia 2013, 15:20

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Edyta moze jej sie nie chce pic , odczekaj i probuj powoli a tymi biszkoptami to bym nie przesadzala.

Edyta, biszkopty to sam cukier.Może ze dwa dziennie,ale do każdego mleka to chyba nie bardzo.
Dawaj jej stale posilki,a z mlecznych np jogurty lub kaszki.

Zgłoś nadużycie #48239 31 stycznia 2013, 15:22

ewelina6660 Fajna mama
Ugotowałam dzisiaj Natalce krupnik, pomimo, że bardzo jej smakował to wiecej niz pol sloiczka nie zje :( .
Od kilku dni nie chce tez jesc ulubionych jogurtów,a o kaszkach to nawet nie wspominam. Chce tylko kanapeczki, ale wiecej niz pol malutkiej kromeczki nie zje.

Zgłoś nadużycie #48240 31 stycznia 2013, 15:24

ewelina6660 Fajna mama
No dobra zabieram sie za obiad, bo za pol godziny Łukasz wraca z pracy. Dzisiaj nie chciało mi sie nic gotowac i bedzie ryz z piersią kurczaka z sosem ( ze sloika :) z orzeszkami pini.A tak na marginesie to pyszny ten sos mimo, że gotowy.

Zgłoś nadużycie #48241 31 stycznia 2013, 15:36

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi banda debili...i tyle.... to mogla ci wyniki jeszcze dac w zaklejonej kopercie zebys nie widziala....;/ tylko lekarz...

no dokladnie :) chronila te wyniki jakby to byly wyniki prezydenta, hahahh

Zgłoś nadużycie #48242 31 stycznia 2013, 15:41

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ugotowałam dzisiaj Natalce krupnik, pomimo, że bardzo jej smakował to wiecej niz pol sloiczka nie zje :( .
Od kilku dni nie chce tez jesc ulubionych jogurtów,a o kaszkach to nawet nie wspominam. Chce tylko kanapeczki, ale wiecej niz pol malutkiej kromeczki nie zje.

Kubus tez duzo zupek niej je, zawsze sa to male ilosci. ale moje zdanie jest takie, lepiej chociaz troszke jak wcale. maly dzisiaj zjadl troszke zupki potem troszke popol mleczka, a potem jeszcze ziemniaczka z maselkiem. kazdego po trochu, ale je. zawsze to jakies witaminy. mysle ze przyjdzie taki czas ze bedzie jadl wiecej, z Natalka tez tak pewnie bedzie

Zgłoś nadużycie #48243 31 stycznia 2013, 15:44

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ty porównujesz dłubanie w orzechach do ładowania węgla do pieca?! prosze cię :P

dam se końcyny ojebac przy kadłubie,że jakby był piec to by w nim palił! i pogrzebaczem napierdalał jak tesciowa martu :)

Zgłoś nadużycie #48244 31 stycznia 2013, 15:47

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jestem debilem :( zachciało mi sie sprawdzac, jak tam Hirek śpi. i tak mi drzwi zaskrzypiały ze sie obudzil i w ryk :(

hahaha ja tego nei robie, chyba,ze spi 2 h(czyli 2 razy sie zdazyło) patrzyłam czy zyje. :D bo tez zawsze jebłam w cos,albo szafa ,albo drzwi i ryk

Zgłoś nadużycie #48245 31 stycznia 2013, 15:49

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Takie jest moje zdanie.

hustawka jest juz licytowana ;) teraz kombinuje co jescze kupic;D

Zgłoś nadużycie #48246 31 stycznia 2013, 15:49

Konto usunięte
Ewelina Natalka to neijadek, ale może na kły? bo nawet Kamil nie chce jesc jak mu idą!

Zgłoś nadużycie #48247 31 stycznia 2013, 15:58

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

a cały czas to samo mleko dajesz? bo moja nie wszystko chce pić, np migdałowe jej bardzo smakowało, a ryzowe juz mniej

a co to za mleko migdalowe i ryzowe ??

Zgłoś nadużycie #48248 31 stycznia 2013, 16:03

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

Kubus tez duzo zupek niej je, zawsze sa to male ilosci. ale moje zdanie jest takie, lepiej chociaz troszke jak wcale. maly dzisiaj zjadl troszke zupki potem troszke popol mleczka, a potem jeszcze ziemniaczka z maselkiem. kazdego po trochu, ale je. zawsze to jakies witaminy. mysle ze przyjdzie taki czas ze bedzie jadl wiecej, z Natalka tez tak pewnie bedzie

Na to licze.A ile razy Kubus je piers?

Zgłoś nadużycie #48249 31 stycznia 2013, 16:05

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ewelina Natalka to neijadek, ale może na kły? bo nawet Kamil nie chce jesc jak mu idą!

No co Ty,tym tokiem myslenia to powinna miec pelne uzebienie haha.Ona tylko w oczach ma cycka i nic wiecej.

Zgłoś nadużycie #48250 31 stycznia 2013, 16:22

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

No co Ty,tym tokiem myslenia to powinna miec pelne uzebienie haha.Ona tylko w oczach ma cycka i nic wiecej.

no to nic ci nie zostaje innego, tylko karmic do 21 urodzin ;) i z cycków szal sobie zrobić