Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #48171 31 stycznia 2013, 12:02

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Super! moj sie tuli do mnie zawsze z otwarta buzka do mojej twarzy ;) moze to tez buziaki? :D

no pewnie! moj tez takie buziaki daje. ale tylko mi, jude kąsa :D

Zgłoś nadużycie #48172 31 stycznia 2013, 12:03

Konto usunięte

Emza napisał(a)

dziewczyny help.czy ja mam piec te roladki w piekarniku...Monia| ?? ?|

ja smazyłam i podlałam wodą;] z sosem robiłam

Zgłoś nadużycie #48173 31 stycznia 2013, 12:04

paula87 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

ja peirdole........ mój jak tylko zgasi mi swiatło, idie do kuchni ,żre mlaszce,wali garami, bierze fistaszki i je dłubie, słysze tylko strzelanie, denerwuje mnei to neisamowicie,szelesci chyba wszytkim czym sie da! móie mu amkneij drzwi do kuchni tempy dałnie! a ten co 2 dzien to samo

moj gorzej bo potrafi przyjsc z paczka chipsow do pokoju i ja otwierac albo zrec chipsy z tej o to paczki i caly czas szelescic jakby w kuchni nie mogl wysypac na miske.

Zgłoś nadużycie #48174 31 stycznia 2013, 12:05

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

oj szybko by ci sie odechcialo ;)

wcale nie :P

Zgłoś nadużycie #48175 31 stycznia 2013, 12:05

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

no ja tez jestem w soku ale i tak malo przybiera na wadze czeka nas morfologia i usg brzuszka w zwiazku z tym , ale to jak juz bedzie zdrowy.

a ile teraz waży?

Zgłoś nadużycie #48176 31 stycznia 2013, 12:05

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Bylismy dzis znowu u pediatry, wszystko dobrze .
Wiktorek nie ma juz temp .
Zawiezlismy mocz do badania i o 13 bedzie wynik.
Wyczulam wczoraj pod palcem gorna jedynke , prawa, wlasnie sie przezyna, wiec moze to wszytsko na zeba.
A i jeszcze mnie zalatwil lepiej dzis, bo jak zlapalm mu mocz to dolozylam go z gola dupka na chwile do lozeczka , poszlam zrobic siku wracam a tam cale lozko zasrane , rzadka zolta kupa i cały Wiktor w niej wymazany , prawie sie porzygalam i jeszcze zla bo zaspalismy a tu taki numer.
A i dostalismy skierowanie na usg brzuszka tak profilaktycznie w zwiazku z mala waga synka.
Moze was jakos nadrobie , wczoraj nie wlazilam na fm bo nie maialam jak , maly do 16 na raczkach ciagle a potem jak temp ustapila to jakieo szelju dostal, biegal na czworakach, piszczal i smail sie  zbyle czego, potem po kapieli jak zasnal to co chwila sie budzil , dalismy mu viburcol na uspokojenie i zasnal dopiero o 23 -ej ale za to sapal ladnie w nocy i nawet do 8 -mej .

hahahhahaaaaaaaaaa :D

Zgłoś nadużycie #48177 31 stycznia 2013, 12:06

paula87 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

no pewnie! moj tez takie buziaki daje. ale tylko mi, jude kąsa :D

Bo oni wiedza komu buziaki sie naleza, Kuba swego ojca leje po gebie a ten sie z tego smieje :) wiec jest ok :)

Zgłoś nadużycie #48178 31 stycznia 2013, 12:06

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

zwycięzca otrzyma wpierdol od majówek;D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...dobre!!!!!!!!!! ale sie usmiałam :D
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #48179 31 stycznia 2013, 12:06

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

U mnie juz by obiadu nie dostal! kiedys moj powiedzial " nie ma jak u mamy" wqrwilam sie i obiadu przez tydzien nie mial! wracal z pracy i pytal sie gdzie jest obiad ;) a ja mu mowie: " JAK TO GDZIE? U MAMY" ;) juz teraz tak nie mowi ;)

dobre!!

Zgłoś nadużycie #48180 31 stycznia 2013, 12:08

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

hahahhaha natalka ma hemoglobiny 12,1 :) , wazy 8600 :)

super!!
to bardzo odbre wieści :)

Zgłoś nadużycie #48181 31 stycznia 2013, 12:10

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

moj gorzej bo potrafi przyjsc z paczka chipsow do pokoju i ja otwierac albo zrec chipsy z tej o to paczki i caly czas szelescic jakby w kuchni nie mogl wysypac na miske.

haha no a jak! fistaszki są oczywiscie w szeleszczącym worku! jezu! debil!

Zgłoś nadużycie #48182 31 stycznia 2013, 12:10

aniam Supermama

paula87 napisał(a)

nie chce cie martwic ale jej synek jest z charakteru podobny do Wiktora i do tej pory taki a ma 5 lat :/ ilez ona sie wyplakala przez niego z bezradnosci...

Sto LAt dla bąbla :)

Zgłoś nadużycie #48183 31 stycznia 2013, 12:11

Konto usunięte
Dobrz.. syn spi ide dziabac wsyztko na leczo!
Laski napiszcie mi plic, czy wasze dzieci chodzą już z tymi pchaczami, kurde, znalazłam chodzik do 20 kilo. i chce miec spokoj!!!!!!!!!!!!! chce go tam wsadzic i niech pomyka. coc kawe wypije lub zjem w tym czasie! bo on słabo z podpieraniem sie... chyba sobei tego pchacza odpuszcze..

Zgłoś nadużycie #48184 31 stycznia 2013, 12:11

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Mam znajomych....ich syn ma 4 lata...nie da się opisac co wyprawia. Nie jęczy,że mu się nudzi, znajduje sobie zajęcia: wystawia kwiatki z doniczek, rozmontowuje kaloryfery i robi sobie z nich perkusję,maluje wszystkie ściany w domu, wywala z kuchennych szafek wszystko co w nich znajdzie i robi sobie ciasto na podłodze itd. Myśle,ze jak dziecko jest pomysłowe to już tak zostanie niestety na dlugo. Ale z drugiej strony jak dobrze to ukierunkować to moze to da radę sobie w zyciu.

nie żartyuj, to bardzo dobrze, widać, ze dziecko ma wyobraźnię i jest bardzo pomysłowy!

Zgłoś nadużycie #48185 31 stycznia 2013, 12:12

Konto usunięte
Gratuluje wsyztkim ębów i 100 lat dla wszytkich jubilatów z dzis wczoraj i nei wiem kiedy tam ;)

Zgłoś nadużycie #48186 31 stycznia 2013, 12:12

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Wazy 8500,na 2,5 miesiaca przybrala 700 gram.rekord to to nie jest, ale przeciez nasze dzieciaki juzsa starsze i nie moga tyc po kilogram miesiecznie :)

to ładna waga, mojemu jezscze troszkę brakuje, na razie ma 8kg

Zgłoś nadużycie #48187 31 stycznia 2013, 12:13

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

zwycięzca otrzyma wpierdol od majówek;D

od każdej po kolei ??
nie wiem czy by się nie sposobało tak jeździć po Polsce i zbierać baty od ładnych kobitek :P

Zgłoś nadużycie #48188 31 stycznia 2013, 12:14

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja peirdole........ mój jak tylko zgasi mi swiatło, idie do kuchni ,żre mlaszce,wali garami, bierze fistaszki i je dłubie, słysze tylko strzelanie, denerwuje mnei to neisamowicie,szelesci chyba wszytkim czym sie da! móie mu amkneij drzwi do kuchni tempy dałnie! a ten co 2 dzien to samo

Mój też ma odbicia...na przykład ciagle ma właczony dźwięk w laptopie...zawsze jak go włacza albo właczy mu się filmik czy reklama to słychac jak cholera...no i różne inne takie. Jak mu zwracam uwagę,ze dziecko śpi to ścisza i odpowiada....o! przepraszam! no mnie przeprasza? przecież to dziecku przeszkadza! ściszy kompa a na drugi dzień to samo....teraz to juz sie tylko smieję bo co mi zostało...niektórych rzeczy nie da sie ich nauczyć.
To tak samo jak z wyrzucaniem śmieci....kurdę...kosz jest pod zlewozmywakiem...no nie mogłam nauczyć...nie chciało się otworzyć drzwiczek tylko zostawiał mi smieci na blacie w kuchni...nic nie pomagało...nie próbowałam co prawda wrzucić mu ich w majtki ...trzeba było....tak czy tak....stawiam teraz na stole plastikowy pojemnik po mięsie, wrzucają tam śmieci a ja raz albo dwa dziennie go opróżniam...nie dało rady inaczej

Zgłoś nadużycie #48189 31 stycznia 2013, 12:16

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

nie żartyuj, to bardzo dobrze, widać, ze dziecko ma wyobraźnię i jest bardzo pomysłowy!

No tak..dlatego mówię,ze na przyszłośc to dobrze...chyba,ze zostanie sprytnym bandytą ;-) Ale matka juz siły nie ma i wcale się nei dziwię.

Zgłoś nadużycie #48190 31 stycznia 2013, 12:20

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

chyba konkurs trzeba ogłosic, na najwiekszego cymbała;D

no to zglaszamy kandydatury..ciekawe ktory wygra ?? ;)