Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47951 30 stycznia 2013, 20:15

Extremalna21 Fajna mama
Dobry...ja tylko na chwile bo sie ciulowo czuje;( zatoki mnie naqrwiaja;( nie moge sie schylic ni nic robic! do tego jedlismy dzis z mezem na miescie pizze w knajpie do ktorej zawsze chodzilismy....no i pizza z kurczakiem nam zaszkodzila! oboje rzygamy ;/ maz jest bardziej ogarniety wiec zajmowal sie malym ;) bawil sie z nim, obiadek mu dal, wykapal go itd ;) bo ja przez te zatoki nie daje rady nawet malego wziac na rece;/

Bylismy rano u lekarza z tymi wynikami Szymka ;) i lekarz powiedzial, ze ma bardzo dobre te wyniki! a ta sucz w laboratorium tyle stresu mi narobila ze ma slabe wyniki! bylismy u mojej siorki ;) dwa tygodnie u niej nie bylam;/ wycalowalam Bartusia! a jak ladnie przybral na wadze ;) 2 tygodnie temu taka chudzinka z niego byla a teraz juz widac jakie pultynki dostal ;) siorka daje mu nowe witaminki i maly przybiera na wadze ;)
Kupilismy malemu w pepco fajne ciuszki za grosze ;) jutro wstawie foty jak nie zapomne ;)
sprobuje nadrobic chociaz dwie stronki ;)

Zgłoś nadużycie #47952 30 stycznia 2013, 20:23

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

syn juz jeczy........ juz c:hce na podłoge;/ nie mam skoczka, moje zycie legło w gruzach....
dla tych co nie maja fb:
JESTEM POJEBEM!
wyszłam, taszcze te 9 kilo w kartonie po tv(skoczka) baba mói, ze karton a duzy o 5 cm i ,ze 26 euro wysyłka,a nei 6, latam,szukam kartona, nei nalazłam (11.30 była, a poczta do 12) kupiłam nóż do tapet i jeb jeb jeb upierdoliłam pod pocta karton, leje jak z cebra, baba krzywo łypie bo mokre i wystaje gula, bo skoczek wiekszy niz 60 cm. No ale bierze i wysyła a 6 euro nei za 26, uradowana ide obczajac pchhacza, ale nei kupiłam, bo on łatwy do pchania, nie da sie ablokowac, a młody puki co stoi, a nei chodzi, wracam.. w polowie drogi pacze- nei mam kluczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leje juz konkret, przez godine sukałam ich wszedzie gdie byłam, myśle są na poczcie, poszłam do ojca, monutją im nową kuchnei, wiec hałas łomoty i wogole lipa.. no ale co. ostawiłąm małego i ide jecsez w strone domu, bo tu nei byłam i na poczte bo o 14 nów otwierają.. i co? doorca otwiera mi drzw domofonu a mój klucz w drzwiach. Jestem wkurwiona ,morka i chce sie zabic!

Sorry Olka ale ile razy to czytam to za kazdym razem ma breche z Ciebie;D znowu mi humora poprawilas :)

Zgłoś nadużycie #47953 30 stycznia 2013, 20:56

maryna Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ale slodziak maly.Zdjecie z kotem cudne, chociaż ja nie bardzo przepadam za mruczkami.Uwazaj na malego, bo co drugi kot jest nosicielem toksoplazmozy.jako dziecko byłam zarażona i multum antybiotykow musialam brac.

dzieki!!

Zgłoś nadużycie #47954 30 stycznia 2013, 20:57

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ale fajne zdjęcia! Faktycznie kot mu pasuje :-) a w czapie jak fajnie wygląda. Dajesz ciepłe lody? Ja wczoraj Zuzce dałam Monte...ale wsuwała! Mamy taki sam śliniak z Canpola.

a tak jakos mu dalam...babcia mu kupila to ja dalam..ale wszystko bylo burdne..hihi a on jaki szczesliwy!!smakowal mu

Zgłoś nadużycie #47955 30 stycznia 2013, 21:00

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wróciłam z pracy, pomacałam dziąsła mojego dziecka a tam...dwa na raz wyłażą...dwie dolne jedyny...tylko jedna większa od drugiej...kurczę...biedna malutka. Teraz strasznie marudziłą i nie mogła usnąć wogóle...w końcu posmarowałam jej dziąsełka, poczytalam książęczkę i usnęła na kanapie. Śpi a ja jej muszę pilnować,zeby nie spadła jak się obudzi.

no zobacz...a biedna malutka jak musi cierpiec...ale gratulujemy

Zgłoś nadużycie #47956 30 stycznia 2013, 21:09

aniam Supermama

maryna napisał(a)

tu moj bąbelek..z kiciusiem, wczorajszy debiut hustawkowy, z lodem cieplym i sesja zdjeciowa z czapkami ;)

super :)

Zgłoś nadużycie #47957 30 stycznia 2013, 21:10

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

jude go wywala z naszego auta.. ciagle maske rysuje

to odwdzięczył Ci sie srając na taras :P

Zgłoś nadużycie #47958 30 stycznia 2013, 21:10

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dobry...ja tylko na chwile bo sie ciulowo czuje;( zatoki mnie naqrwiaja;( nie moge sie schylic ni nic robic! do tego jedlismy dzis z mezem na miescie pizze w knajpie do ktorej zawsze chodzilismy....no i pizza z kurczakiem nam zaszkodzila! oboje rzygamy ;/ maz jest bardziej ogarniety wiec zajmowal sie malym ;) bawil sie z nim, obiadek mu dal, wykapal go itd ;) bo ja przez te zatoki nie daje rady nawet malego wziac na rece;/
Bylismy rano u lekarza z tymi wynikami Szymka ;) i lekarz powiedzial, ze ma bardzo dobre te wyniki! a ta sucz w laboratorium tyle stresu mi narobila ze ma slabe wyniki! bylismy u mojej siorki ;) dwa tygodnie u niej nie bylam;/ wycalowalam Bartusia! a jak ladnie przybral na wadze ;) 2 tygodnie temu taka chudzinka z niego byla a teraz juz widac jakie pultynki dostal ;) siorka daje mu nowe witaminki i maly przybiera na wadze ;)
Kupilismy malemu w pepco fajne ciuszki za grosze ;) jutro wstawie foty jak nie zapomne ;)

no to super ze dobre wyniki... 
a moze to grypa jelitowa bo panuje ??

Zgłoś nadużycie #47959 30 stycznia 2013, 21:11

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

Hirka zwazyłam, ma 8600 :) czyli jakies 500 na miesiac przybiera :) mysle ze w sam raz na zajączka zrzute na fotelik sie zrobi. bedzie wtedy mial jakies 9,5kg :)

to ładnie przybiera

Zgłoś nadużycie #47960 30 stycznia 2013, 21:11

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja swojego posadziłam 10.9 ;] przed jedzeniem;D heh

kuźwa jaki kloc :P

Zgłoś nadużycie #47961 30 stycznia 2013, 21:14

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Wróciłam z pracy, pomacałam dziąsła mojego dziecka a tam...dwa na raz wyłażą...dwie dolne jedyny...tylko jedna większa od drugiej...kurczę...biedna malutka. Teraz strasznie marudziłą i nie mogła usnąć wogóle...w końcu posmarowałam jej dziąsełka, poczytalam książęczkę i usnęła na kanapie. Śpi a ja jej muszę pilnować,zeby nie spadła jak się obudzi.

mój tez dzisiaj marudził, nawet rzygnął..
ale mi się wydaje, ze dwójki  na dole mu wyłażą, bo  na górne jedynki muszę poczekać

Zgłoś nadużycie #47962 30 stycznia 2013, 21:15

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Mało nie utopiłam syna;/ w trakcie kąpieli, nei wiem czy ssał pieluche z pod dupy, czy rybe kąpeilową,ale acł sie dusic okropnie;/ dobrze,ze te filmy tu oglądałyśmy, bo nei wiedziałabym co robić, obróciłam go do góry nogami prawie i w plery;/ a plecy mokre miał i bidok czerwone;/ale odkrtusił jakos. brrrrrrr nie kąpie go chyba więcej.

mój tez dziś i wczoraj zassał wodę z wanienki i później rzygał :(

Zgłoś nadużycie #47963 30 stycznia 2013, 21:17

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

super wiesci na koniec dnia :)
Szymuś zdrowy@!!

Zgłoś nadużycie #47964 30 stycznia 2013, 21:18

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lepiej-zostawic-dziecko-w-szpitalu-niz-w-oknie-zycia,wid,14051583,wiadomosc.html
prawie 3 dzieci diennie zostaje w szpitalach;/ masakraaa

i chwała im za to, ze nie w śmietnikach itp. a te sześcioro dzieci w oknach życia, to pewnie by były kto wie-może w beczce, w rzece lub tapczanie, gdyby nie te okna...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47965 30 stycznia 2013, 21:18

aniam Supermama
idę myc sie i spać, dzisiaj byłam w robocie ponad 11h, bo musisłam zostac w robocie na drugą zmianę..

padam na twarz,

z chłopem się pokłóciłam i stwierdziłam, zę Was troszke poczytam

Zgłoś nadużycie #47966 30 stycznia 2013, 21:19

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no.. było sie stresowac?!
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47967 30 stycznia 2013, 21:57

ewelina6660 Fajna mama
Ciekawe jak tam sytuacja u Kasi i Wiktorka.

Zgłoś nadużycie #47968 31 stycznia 2013, 6:41

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

no i super! tzn z wynikami;] zatoki do dupy;/

Zgłoś nadużycie #47969 31 stycznia 2013, 6:41

Konto usunięte
[QUOTE=Extremalna21;1352367]Sorry Olka ale ile razy to czytam to za kazdym razem ma breche z Ciebie;D znowu mi humora poprawilas :)

Zgłoś nadużycie #47970 31 stycznia 2013, 6:42

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

i chwała im za to, ze nie w śmietnikach itp. a te sześcioro dzieci w oknach życia, to pewnie by były kto wie-może w beczce, w rzece lub tapczanie, gdyby nie te okna...

pewnie,że tak... ale nie zdawałam sobie sprawy,że aż tyle! biedne sierotki :(