Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47931 30 stycznia 2013, 16:11

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja swojego posadziłam 10.9 ;] przed jedzeniem;D heh

o matko jaki klops... ciekawe czy moj ma 10 ?? byl wazony ok 4 tyg temu i mial 990!

Zgłoś nadużycie #47932 30 stycznia 2013, 16:13

paula87 Gotowa na wszystko

maryna napisał(a)

tu moj bąbelek..z kiciusiem, wczorajszy debiut hustawkowy, z lodem cieplym i sesja zdjeciowa z czapkami ;)

Przystojniaczek maly :*

Zgłoś nadużycie #47933 30 stycznia 2013, 16:47

Konto usunięte
Jeny zrobiłam te roladki. Wrąbałam 2! pyszota, robiłam z białkiem ,lubczykiem, wegetą pieprzem paprykącebulą i serem. smazyłam, podlałam wodą , podusiłam, dodoałam rosołka ciut i mąka. pyszneeeeeeee

Zgłoś nadużycie #47934 30 stycznia 2013, 16:50

maryna Fajna mama
ej laski w biedronce u nas sa fajne pojemniki takie co nawet mrozic w nich mozna ....po 5.99!! bardzo fajne .. mozna dla malych cos pomrozic chociaz ja tego nie robie ale tak wam pisze dla info

Zgłoś nadużycie #47935 30 stycznia 2013, 16:51

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

ewela a poweidz jak robisz tego lososia ?? z maslem troche?jakie ziola?bo ja ostatnio robilam to byl mega suchy.. i dalam tacie zeby zjadl bo mi nie smakowalo... :( moze to przez to ze skore odcielam od fileta a moze nie mozna ?? nie wiem ??

Skórę też odcięłam,.Do foli aluminiowej włozyłam kawałeczek łososia do tego kawałeczek masełka.Łososia posypałam koperkiem i ziołami prowansalskimi i dałam ciut soli,ale naprawdę odrobinę.Łososia zawinełam w folie ( zrobiłam taką paczuszkę) i do piekarnika. W ogóle nie był suchy.

Zgłoś nadużycie #47936 30 stycznia 2013, 17:08

ewelina6660 Fajna mama

maryna napisał(a)

tu moj bąbelek..z kiciusiem, wczorajszy debiut hustawkowy, z lodem cieplym i sesja zdjeciowa z czapkami ;)

Ale slodziak maly.Zdjecie z kotem cudne, chociaż ja nie bardzo przepadam za mruczkami.Uwazaj na malego, bo co drugi kot jest nosicielem toksoplazmozy.jako dziecko byłam zarażona i multum antybiotykow musialam brac.

Zgłoś nadużycie #47937 30 stycznia 2013, 17:26

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

Ale fajne zdjęcia! Faktycznie kot mu pasuje :-) a w czapie jak fajnie wygląda. Dajesz ciepłe lody? Ja wczoraj Zuzce dałam Monte...ale wsuwała! Mamy taki sam śliniak z Canpola.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47938 30 stycznia 2013, 17:29

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mi się pałętają gnoje po ogródku i srają gdzie popadnie. rzucam w nich kamieniami, ale że mam cela jak baba z wesela, to nie trafiam :/ peszek....
jakbym właścicieli znała, to bym powiedziała, zeby se obesrańców na smyczy wyprowadzali na spacer, ale ze nie znam, to co zrobic :/

E tam...a co własciciel może. Nasz kocur też sobie sralnię zrobił u sąsiadki w ogródku.Wykurzaliśmy ale nic to nie dało...mówiłam nawet sąsiadce,żeby go przeganiała czym się da....ale ona powiediałą,ze jej to nie przeszkadza bo ona i tak w ogródku nic specjalnie nei ma....No i co ja mogę? A jak go nie wypuszczę to dostaje szajby i demoluje chałupę

Zgłoś nadużycie #47939 30 stycznia 2013, 17:30

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

dziewczyny, nie chce zapeszac, ale cos sie w koncu ruszyło.. pisalam wam keidys jak u mojego meza nieciekawie w pracy i ze od dluzszego czasu szuka nowej i ciągle tylko cisza była. a wczoraj miał dwa telefony i teraz mi maila pisal ze dzis zas ktos dzwonil :D ciesze sie ze w koncu cos sie dzieje :)

Super..kiedyś musiało się ruszyć. Trzymamy kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #47940 30 stycznia 2013, 17:37

elka40 Fajna mama
Wróciłam z pracy, pomacałam dziąsła mojego dziecka a tam...dwa na raz wyłażą...dwie dolne jedyny...tylko jedna większa od drugiej...kurczę...biedna malutka. Teraz strasznie marudziłą i nie mogła usnąć wogóle...w końcu posmarowałam jej dziąsełka, poczytalam książęczkę i usnęła na kanapie. Śpi a ja jej muszę pilnować,zeby nie spadła jak się obudzi.

Zgłoś nadużycie #47941 30 stycznia 2013, 17:37

elka40 Fajna mama
Mąż jest własnie w aptece....próbował kupić Virbucol czy jak to tam sie nazywa ale nei chciała sprzedać ;-/

Zgłoś nadużycie #47942 30 stycznia 2013, 18:13

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

dziewczyny, nie chce zapeszac, ale cos sie w koncu ruszyło.. pisalam wam keidys jak u mojego meza nieciekawie w pracy i ze od dluzszego czasu szuka nowej i ciągle tylko cisza była. a wczoraj miał dwa telefony i teraz mi maila pisal ze dzis zas ktos dzwonil :D ciesze sie ze w koncu cos sie dzieje :)

Ula to trzymam kciuki!! :D :D :D

Zgłoś nadużycie #47943 30 stycznia 2013, 18:14

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wróciłam z pracy, pomacałam dziąsła mojego dziecka a tam...dwa na raz wyłażą...dwie dolne jedyny...tylko jedna większa od drugiej...kurczę...biedna malutka. Teraz strasznie marudziłą i nie mogła usnąć wogóle...w końcu posmarowałam jej dziąsełka, poczytalam książęczkę i usnęła na kanapie. Śpi a ja jej muszę pilnować,zeby nie spadła jak się obudzi.

ha ha no to gratulacje!!! zobacz jak ruszyły gromadnie :D :D

Zgłoś nadużycie #47944 30 stycznia 2013, 18:16

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Skórę też odcięłam,.Do foli aluminiowej włozyłam kawałeczek łososia do tego kawałeczek masełka.Łososia posypałam koperkiem i ziołami prowansalskimi i dałam ciut soli,ale naprawdę odrobinę.Łososia zawinełam w folie ( zrobiłam taką paczuszkę) i do piekarnika. W ogóle nie był suchy.

Ewelina a ty robiłaś tak dla wszystkich czy tylko ociupinkę dla Natalki ?? Ja w piątek chcę łososia zrobić i bardzo mi się spodobał Twój pomysł.

Zgłoś nadużycie #47945 30 stycznia 2013, 18:35

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ewelina a ty robiłaś tak dla wszystkich czy tylko ociupinkę dla Natalki ?? Ja w piątek chcę łososia zrobić i bardzo mi się spodobał Twój pomysł.

Tylko dla Natalki, bo dla nas miałam obiad,ale nastepnym razem zrobie dla wzystkich :)

Zgłoś nadużycie #47946 30 stycznia 2013, 19:41

mala24 Supermama

elka40 napisał(a)

gratulacje :)

Zgłoś nadużycie #47947 30 stycznia 2013, 19:46

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Ja jadłam tak na dukanie.. i nie smakuje mi to;D tak serio, jak gluty, jadłam tak wszystkie ryby

Zgłoś nadużycie #47948 30 stycznia 2013, 19:46

Konto usunięte
Ela gratuluje, młody ma już 2 jedynki dolne całe ,a górne dopeiro wychozą,ale juz je widać;]

Zgłoś nadużycie #47949 30 stycznia 2013, 19:48

Konto usunięte
Mało nie utopiłam syna;/ w trakcie kąpieli, nei wiem czy ssał pieluche z pod dupy, czy rybe kąpeilową,ale acł sie dusic okropnie;/ dobrze,ze te filmy tu oglądałyśmy, bo nei wiedziałabym co robić, obróciłam go do góry nogami prawie i w plery;/ a plecy mokre miał i bidok czerwone;/ale odkrtusił jakos. brrrrrrr nie kąpie go chyba więcej.

Zgłoś nadużycie #47950 30 stycznia 2013, 19:52

Konto usunięte
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lepiej-zostawic-dziecko-w-szpitalu-niz-w-...

prawie 3 dzieci diennie zostaje w szpitalach;/ masakraaa