Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47851 30 stycznia 2013, 10:18

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO DLA KUBUSIA;*

sto lat!!

Zgłoś nadużycie #47852 30 stycznia 2013, 10:22

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

witajcie mamuski. my wczoraj bylismy u mojej mamy i u lekarza. Kubus dostal masc z antybiotykiem bo okazalo sie ze na tym paluszku zrobil sie stan zapalny. rozmawialam z lekarzem o jego wadze i od razu kazal zrobic wyniki. juz wczoraj maly mial pobierana krewke. dzisiaj beda wyniki, mama mi je odbierze i od razu pojdzie z nimi do lekarza. strasznie sie boje czy beda dobre. aha no i juz pan doktor przepisal malemu zelazo.postaram sie nadrobic o ile Kubus pozwoli.

będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #47853 30 stycznia 2013, 10:25

Emza Fajna mama
dzięki dziewczyny za odpowiedzi..znaczy ze nie jestem sama..mam juz dosc wstawania po 4 razy w nocy, chodze jak zombie..jestem zła i mam doła.na dodatek mam chłopa który najchetniej zakopałby sie w domu .kurde a ja znowu jestem towarzyska..w zyciu tyle w domu nie siedziałam co teraz

Zgłoś nadużycie #47854 30 stycznia 2013, 10:26

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie mamuski. my wczoraj bylismy u mojej mamy i u lekarza. Kubus dostal masc z antybiotykiem bo okazalo sie ze na tym paluszku zrobil sie stan zapalny. rozmawialam z lekarzem o jego wadze i od razu kazal zrobic wyniki. juz wczoraj maly mial pobierana krewke. dzisiaj beda wyniki, mama mi je odbierze i od razu pojdzie z nimi do lekarza. strasznie sie boje czy beda dobre. aha no i juz pan doktor przepisal malemu zelazo.postaram sie nadrobic o ile Kubus pozwoli.

będzie dobrze trzymamy kciuki

Zgłoś nadużycie #47855 30 stycznia 2013, 10:28

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

ehh zapomniałam wam napisać, że potem jecsez na moich oczak wredny kot przyszedł na taras i patrzac mi w oczy nasrał!

hahaha Ola to jak tak patrzyliście sobie w oczy to nie mogłas otworzyc okna i go przegonic :D

Zgłoś nadużycie #47856 30 stycznia 2013, 10:33

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/ROBOPAX-elektrische-Babywiege-Babywippe-Babyschaukel-/111005837898?pt=DE_Baby_Kind_Kinderm%C3%B6bel_Wippen_Schaukeln&hash=item19d876aa4a to samo buja wózek! chce!!!

ja tez chce!!!

Zgłoś nadużycie #47857 30 stycznia 2013, 10:36

Konto usunięte
kuzwa znalazłam chodzik do 20 kilo! chyba go kupie, moje zycie znów nabiere sensu... ps. syn spi od prawie 2 h! boje sie tam zaglądać :D

Zgłoś nadużycie #47858 30 stycznia 2013, 10:40

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

o ja jebiee co za poranek... zakwasy takie, ze nie da sie tego opisac.... syn, połozony o 19.40 wstał o 3.59..... jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! im później go kłade tym szybciej wstaje! dzis moze o 15 spac?
Kasia lulałam go na tych łapah bolacych i jakos usnął , za 2 razem ;] ale trwało to dłuuuugo.lepsze to niz nic ;)

no i właśnie..ja kiedys mala połozyłam o 12 do 14 spała...potem przetrzymałam do 20 z nadzieją ze padnie i wstanie o 7 i co dupa dupa dupa wstała 20.15, 20.45, 21.30i dopiero cos przed 22 juz zasneła...obudzila soe potem 1, 4 , i 6 i na nic takie pretrzymywanie...kurde nie mam sposobu;/

Zgłoś nadużycie #47859 30 stycznia 2013, 10:44

Ulla Fajna mama

paula87 napisał(a)

Czesc dziewczyny :) Kuba od jakiegos tygodnia mi pokasluje ale nie wygladalo to groznie ale w nocy sie nasililo wiec zapakowalam go do auta i do lekarza, wchodze oczywiscie numerkow nie ma ide do gabinetu czy mnie przyjmie a ona ze nie bo ma duzo pacjentow juz no jak sie nie wkurze i pojechalam prywatnie wkoncu. Trafilam na bardzo fajna lekarz, wypytala sie o wszystko, zbadala go od czubka glowy po same stopy obejrzala calego. No i kaszel niegrozny bo od zabkowania poprostu slina mu splywa i sie zakrztusza a wczesniej wam pisalam o tym uczuleniu jego i rozpisala mi co ma jesc a czego nie poniewaz tez podejrzewa nabial a wczesniejszy lekarz przepisal mi masc na sterydach (oczywiscie mu tym nie smarowalam) ona powiedziala ze bardzo dobrze zrobilam ona tez by sie bala tym smarowac. wytlumaczyla mi jak masowac te jaderko zeby mu ulatwic zejscie ( wczesniej pytalam lekarza i mi nie powiedzial tego ) a po za tym moje dziecko od 1,5 miesiaca nie przybralo nic na wadze choc apetyt mu dopisuje i powinnam mu dawac juz 4 posilki stale dziennie a dostawal 2 :/

czyli rozumiem, ze wy macie zlokalizowane jąderko? wiecie gdzie jest?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47860 30 stycznia 2013, 10:44

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja już kanapki je :) robię jej kromeczkę razową z masełkiem i wcina aż jej się uszy trzęsą. Wcześniej jej odrywałam kawałeczki a teraz już z całości odgryza :D

Natalka jakby mogla to by na samych kanapkach żyła.Nie chce kaszek, jogurtów tylko kanapki :) .Smaruje jej chlebek maselkiem i daje szyneczkę lub serek biały i kroje na kosteczki i sama sobie z blatu w krzeselku bierze i je. Doprowadziła to do takiej perfekcji, że prawie nic jej nie spada :)

Zgłoś nadużycie #47861 30 stycznia 2013, 10:45

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

A czemu już żelazo jak jeszcze wyników nie widział?

Zgłoś nadużycie #47862 30 stycznia 2013, 10:45

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Natalka jakby mogla to by na samych kanapkach żyła.Nie chce kaszek, jogurtów tylko kanapki :) .Smaruje jej chlebek maselkiem i daje szyneczkę lub serek biały i kroje na kosteczki i sama sobie z blatu w krzeselku bierze i je. Doprowadziła to do takiej perfekcji, że prawie nic jej nie spada :)

heheh nagraj ją !!!!!!! chce!

Zgłoś nadużycie #47863 30 stycznia 2013, 10:47

paula87 Gotowa na wszystko

Ulla napisał(a)

czyli rozumiem, ze wy macie zlokalizowane jąderko? wiecie gdzie jest?

tak wiemy bo po pierwsze jak bylam u ortopedy na kontroli bioderkowej to poprosilam o sprawdzenie na usg a po drugie da sie nawet wyczuc pod palcami

Zgłoś nadużycie #47864 30 stycznia 2013, 10:47

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a mi zal dupe sciska ze yw macie jeszcze swiety spokoj , wierz mi kochana wiem co mowie.

Kasi co ty..moja tez ruchaj taki, na sekunde nie siadzie..jedynie kiedy mam spokuj to jak śpi albo daje jej biszkopta czy jabłuszko w siatce..a tak to nie pobawi sie minuty na podłodze , zaraz gdzies lezie i sie wspina albo łapie za kable i inne przedmioty które mogą na nią spaść..jesetm padnieta ciagłym lataniem i schylaniem sie za nią..najgorsze ze jak mówie nunu to patrzy na mnie z szelmowskim uśmiechem i dalej robi to samo..albo zrobi cos złego i sobie bije brawo...no oszaleć można

Zgłoś nadużycie #47865 30 stycznia 2013, 10:48

Ulla Fajna mama

martus91 napisał(a)

poczytałam was trochę, ale jestem w tak koszmarnym stanie, że nie mam nawet siły odpisywać... moja mama jutro jedzie do szpitala, ma podejrzenie stwardnienia rozsianego i będą robili jej badania... ja z Dominiką zostanę tu sama... mam wrażenie, że to wszystko to koszmar i że się z niego obudzę... ale bardziej prawdopodobne jest to, że będę w tym koszmarze żyć...

to rzeczywiscie jakis koszmar :(

Zgłoś nadużycie #47866 30 stycznia 2013, 10:49

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

heheh nagraj ją !!!!!!! chce!

Będe próbowała, ale ona jak widzi aparat to zaczyna sie smiac i juz chyba nie bedzie trafiala do buzi :) .dzisiaj na obiad serwuje jej ziemniaki z marchweką i łososia z ziołami z foli z piekarnika. wczoraj jadła, aż jej się uszy trzęsły.

Zgłoś nadużycie #47867 30 stycznia 2013, 10:49

Konto usunięte

Emza napisał(a)

Kasi co ty..moja tez ruchaj taki, na sekunde nie siadzie..jedynie kiedy mam spokuj to jak śpi albo daje jej biszkopta czy jabłuszko w siatce..a tak to nie pobawi sie minuty na podłodze , zaraz gdzies lezie i sie wspina albo łapie za kable i inne przedmioty które mogą na nią spaść..jesetm padnieta ciagłym lataniem i schylaniem sie za nią..najgorsze ze jak mówie nunu to patrzy na mnie z szelmowskim uśmiechem i dalej robi to samo..albo zrobi cos złego i sobie bije brawo...no oszaleć można

ruchaj? :D

Zgłoś nadużycie #47868 30 stycznia 2013, 10:51

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

ania jak słysze kryzys 7,8,9 miesiaca to smiech mnie ogarnia. co miesiac k... kryzys, jakis debil to wymyslił ;)

to samo.. moje dziecko ma kryzys od urodzenia :P

..no, moze mialo lekka przerwe miedzy 4-6 miesiącem :P

Zgłoś nadużycie #47869 30 stycznia 2013, 10:54

ewelina6660 Fajna mama
Kasiu, mam nadzieje, że z Wiktorkiem lepiej.daj znac jak wrocisz od lekarza.
Marta, Sm to straszna choroba,ale można z nią zyc. Moja bliska kolezanka od 10 lat choruje na stwardnienie, a 11 miesięcy temu urodziła slicznego Wiktorka :)

Zgłoś nadużycie #47870 30 stycznia 2013, 10:54

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hehe..Aneta..ja tez sie wczoraj starszej pozbyłam..pojechała na dwa dni do babci, bo jakos ją naszło...no to od razu pomyślałam: będzie sex!!!!
I był....całe 2 minuty bo się Zuzka włóżeczku rozdarła ;-/ Zaszalałam...nie ma co

ale zdazy;iscie, czy za krotko? :D