Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47831 30 stycznia 2013, 9:48

gwonka Fajna mama
witajcie mamuski. my wczoraj bylismy u mojej mamy i u lekarza. Kubus dostal masc z antybiotykiem bo okazalo sie ze na tym paluszku zrobil sie stan zapalny. rozmawialam z lekarzem o jego wadze i od razu kazal zrobic wyniki. juz wczoraj maly mial pobierana krewke. dzisiaj beda wyniki, mama mi je odbierze i od razu pojdzie z nimi do lekarza. strasznie sie boje czy beda dobre. aha no i juz pan doktor przepisal malemu zelazo.postaram sie nadrobic o ile Kubus pozwoli.

Zgłoś nadużycie #47832 30 stycznia 2013, 9:48

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

syn juz jeczy........ juz c:hce na podłoge;/ nie mam skoczka, moje zycie legło w gruzach....
dla tych co nie maja fb:
JESTEM POJEBEM!
wyszłam, taszcze te 9 kilo w kartonie po tv(skoczka) baba mói, ze karton a duzy o 5 cm i ,ze 26 euro wysyłka,a nei 6, latam,szukam kartona, nei nalazłam (11.30 była, a poczta do 12) kupiłam nóż do tapet i jeb jeb jeb upierdoliłam pod pocta karton, leje jak z cebra, baba krzywo łypie bo mokre i wystaje gula, bo skoczek wiekszy niz 60 cm. No ale bierze i wysyła a 6 euro nei za 26, uradowana ide obczajac pchhacza, ale nei kupiłam, bo on łatwy do pchania, nie da sie ablokowac, a młody puki co stoi, a nei chodzi, wracam.. w polowie drogi pacze- nei mam kluczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leje juz konkret, przez godine sukałam ich wszedzie gdie byłam, myśle są na poczcie, poszłam do ojca, monutją im nową kuchnei, wiec hałas łomoty i wogole lipa.. no ale co. ostawiłąm małego i ide jecsez w strone domu, bo tu nei byłam i na poczte bo o 14 nów otwierają.. i co? doorca otwiera mi drzw domofonu a mój klucz w drzwiach. Jestem wkurwiona ,morka i chce sie zabic!

:) ))
Ola weż Ty załóż bloga bedzie tak samo popularny jak matki sanepid :) )

Zgłoś nadużycie #47833 30 stycznia 2013, 9:50

aneta74 Fajna mama

seshella napisał(a)

to też Ci zastopowała z przybieraniem, bo pamiętam że zawsze sporo więcej od mojej Julii ważyła, a teraz się wyrównało

no właśnie ostatnio stoi w miejscu z wagą

Zgłoś nadużycie #47834 30 stycznia 2013, 9:51

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

biedulek! od czego to? akłądas zmu buty?

no wlasnie nie wiadomo od czego. ani razu nie mial jeszcze butkow na nozkach

Zgłoś nadużycie #47835 30 stycznia 2013, 9:52

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

:) ))
Ola weż Ty załóż bloga bedzie tak samo popularny jak matki sanepid :) )

ehh zapomniałam wam napisać, że potem jecsez na moich oczak wredny kot przyszedł na taras i patrzac mi w oczy nasrał!

Zgłoś nadużycie #47836 30 stycznia 2013, 9:52

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja już kanapki je :) robię jej kromeczkę razową z masełkiem i wcina aż jej się uszy trzęsą. Wcześniej jej odrywałam kawałeczki a teraz już z całości odgryza :D

ja też chyba zacznę dawać tylko obawiam się, że to masełko będzie wszedzie

Zgłoś nadużycie #47837 30 stycznia 2013, 9:54

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hehe..Aneta..ja tez sie wczoraj starszej pozbyłam..pojechała na dwa dni do babci, bo jakos ją naszło...no to od razu pomyślałam: będzie sex!!!!
I był....całe 2 minuty bo się Zuzka włóżeczku rozdarła ;-/ Zaszalałam...nie ma co

u mnie tez na planach się skończyło.przyjechała koleżanka z facetem swoim i tak się dogadywali z moimże flaszkę wyciągnął i dogadywali się dalej.pojechali o 21szej i mój zasnął szybciej niz Rozalka.a kij mu w oko pewnie będzie liczył że coś po pracy będzie ale jak mnie zdrazni to pojade na przegląd"podwozia" i tyle.musze jechać w końcu zrobic cytologię i ten polip zobaczyc czy znikł

Zgłoś nadużycie #47838 30 stycznia 2013, 9:56

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja już kanapki je :) robię jej kromeczkę razową z masełkiem i wcina aż jej się uszy trzęsą. Wcześniej jej odrywałam kawałeczki a teraz już z całości odgryza :D

No moja też juz od dawna odgryza. A chrupkę to ma teraz na dwa razy, tylko zawsze sobie w ten sposób zaklei usta...ale jak jest łakomczuch to niech sobie radzi, a biszkopta na trzy ugryzienia góra...najpierw jej zabierałam ,ale widzę,ze całkiem dobrze sobie radzi nawet bez zębów
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47839 30 stycznia 2013, 9:57

gwonka Fajna mama

martus91 napisał(a)

nie zwariowałam.... przed chwilą sama na ten bujak wlazła i z niego zlazła xD

ona jest niemozliwa :)

Zgłoś nadużycie #47840 30 stycznia 2013, 9:57

Konto usunięte
Jude wczoraj mnei nawet nie atakował, wiedział,ze go zabije jak podejdie do mnei z tym czyms!

Zgłoś nadużycie #47841 30 stycznia 2013, 9:57

aneta74 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

moja bułeczkę z masłem uwielbia tez juz sama gryzie i to takie kawły i nie przeszkadza

Zgłoś nadużycie #47842 30 stycznia 2013, 9:57

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja nie wiem czemu, prelałam z paypala 65 euro na konto, mam potwierdzenie. A dzis rano na koncie 0,01 e! jak to?! kuzwa. zła jestem

A wiesz...potwierdzenie masz,że od nich pieniadze wyszły, ale po drodze pewnie gdzieś jeszcze zabłądziły i będziesz miała jutro.Niektóre banki przetrzymują kasę

Zgłoś nadużycie #47843 30 stycznia 2013, 9:57

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja nie wiem czemu, prelałam z paypala 65 euro na konto, mam potwierdzenie. A dzis rano na koncie 0,01 e! jak to?! kuzwa. zła jestem

A wiesz...potwierdzenie masz,że od nich pieniadze wyszły, ale po drodze pewnie gdzieś jeszcze zabłądziły i będziesz miała jutro.Niektóre banki przetrzymują kasę

Zgłoś nadużycie #47844 30 stycznia 2013, 10:00

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ehh zapomniałam wam napisać, że potem jecsez na moich oczak wredny kot przyszedł na taras i patrzac mi w oczy nasrał!

Hehe....dołozył Ci. Swoja drogą...mój kocur zrobił się złosliwy....podlewa w domu różne rzeczy...podejrzewam ,że jest zazdrosny o Zuzię...staramy się go głaskać i poswięcac mu uwagę ale jednak to juz nie to....i efekty są

Zgłoś nadużycie #47845 30 stycznia 2013, 10:00

aneta74 Fajna mama

gwonka napisał(a)

witajcie mamuski. my wczoraj bylismy u mojej mamy i u lekarza. Kubus dostal masc z antybiotykiem bo okazalo sie ze na tym paluszku zrobil sie stan zapalny. rozmawialam z lekarzem o jego wadze i od razu kazal zrobic wyniki. juz wczoraj maly mial pobierana krewke. dzisiaj beda wyniki, mama mi je odbierze i od razu pojdzie z nimi do lekarza. strasznie sie boje czy beda dobre. aha no i juz pan doktor przepisal malemu zelazo.postaram sie nadrobic o ile Kubus pozwoli.

trzymam kciuki żeby były dobre. a to tak na zaś wypisał to zelazo?

Zgłoś nadużycie #47846 30 stycznia 2013, 10:01

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Hehe....dołozył Ci. Swoja drogą...mój kocur zrobił się złosliwy....podlewa w domu różne rzeczy...podejrzewam ,że jest zazdrosny o Zuzię...staramy się go głaskać i poswięcac mu uwagę ale jednak to juz nie to....i efekty są

heh mojej kuzynki kot jak mały sie urodił ciągl ena niego właził w lozeczku i rzygał gdie popadnie! oddała go swojej mamie. nei szło z kocurem wytrzymac.

Zgłoś nadużycie #47847 30 stycznia 2013, 10:04

Konto usunięte
dziś kłade syna po 20tej! wczoraj była 19.40. i wstał o 3.59. ale dał sie ululać! może jutro wstanie o 3 ,ale jak polulam to da spac do 7?!

Zgłoś nadużycie #47848 30 stycznia 2013, 10:08

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Przezylam dzis chwilę grozy !
Wiktor bujal sie w hustawce przypiety pasami bezpieczenstwa , siedzial sobie w pokoju a ja w kuchni robilam obiad ale co chwila do niego zagladalam i za chwile slysze ze placze wiec lece i nogi mi sie ugiely jak zobaczyla to co zrobil !!!
ZSUNĄŁ SIE W DÓŁ Z HUŚTAWKI NÓZKAMI ( bo wczesniej uwolnil sie jakos z tych dolnych pasow oryginalnych przy hustawce ) A TE DODATKOWE PASY BEZPIECZENSWA ZABLOKOWALY MU SIE NA SZYI A ON CIEZAREM SWOIM CIAGNĄŁ W DOŁ !!!
DZIEWCZYNY DZIECKO BY MI SIE POWIESILO !!!
ROZBECZALAM SIE JAK GLUPIA, BO CO BY BYLO GDYBY NIE ZAPLAKAL I WESZLABYM O SEKUNDE ZA POZNO !!!
CAŁY DZIEN MI TO SIEDZI W GLOWIE I RYCZEC MI SIE CHCE !!!
Na szczescie nic mu sie nie stalo, niestety nie bedziemy jesc obiadow i nie bede sprztac musze byc przy nim i patrzec na niego non stop, bo kombinuje jak kon pod gore , maly jest nieobliczalny i bardzo wiercacy, nie mam wyjscia !!!

o matko jaki wiercipięta mały,strach spuścić z oka na sekunde

Zgłoś nadużycie #47849 30 stycznia 2013, 10:09

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tak jedz lepiej.. kurde moj tez nieraz ma ten paznokiec jakis dziwny.moze ja mu zle obcinam ?? .. a i lamią mu sie strasznie..wasze tez tak maja ??

no ja nieraz nawet nie zdarze mu obciac bo same sie lamia. on mocno pytami w podloge uderza

Zgłoś nadużycie #47850 30 stycznia 2013, 10:15

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

o ja jebiee co za poranek... zakwasy takie, ze nie da sie tego opisac.... syn, połozony o 19.40 wstał o 3.59..... jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! im później go kłade tym szybciej wstaje! dzis moze o 15 spac?
Kasia lulałam go na tych łapah bolacych i jakos usnął , za 2 razem ;] ale trwało to dłuuuugo.lepsze to niz nic ;)

masakra, to przecież środek nocy