Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47771 29 stycznia 2013, 18:20

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Przezylam dzis chwilę grozy !
Wiktor bujal sie w hustawce przypiety pasami bezpieczenstwa , siedzial sobie w pokoju a ja w kuchni robilam obiad ale co chwila do niego zagladalam i za chwile slysze ze placze wiec lece i nogi mi sie ugiely jak zobaczyla to co zrobil !!!
ZSUNĄŁ SIE W DÓŁ Z HUŚTAWKI NÓZKAMI ( bo wczesniej uwolnil sie jakos z tych dolnych pasow oryginalnych przy hustawce ) A TE DODATKOWE PASY BEZPIECZENSWA ZABLOKOWALY MU SIE NA SZYI A ON CIEZAREM SWOIM CIAGNĄŁ W DOŁ !!!
DZIEWCZYNY DZIECKO BY MI SIE POWIESILO !!!
ROZBECZALAM SIE JAK GLUPIA, BO CO BY BYLO GDYBY NIE ZAPLAKAL I WESZLABYM O SEKUNDE ZA POZNO !!!
CAŁY DZIEN MI TO SIEDZI W GLOWIE I RYCZEC MI SIE CHCE !!!
Na szczescie nic mu sie nie stalo, niestety nie bedziemy jesc obiadow i nie bede sprztac musze byc przy nim i patrzec na niego non stop, bo kombinuje jak kon pod gore , maly jest nieobliczalny i bardzo wiercacy, nie mam wyjscia !!!

o Boze.... brak slow normalnie!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #47772 29 stycznia 2013, 19:37

kasia17 Fajna mama
Maly dzis mimo tego ze marudny ladnie mi jadl
rano o 8 zjadl 200 mleczka
12 cala miseczka zupki ogorkowej
14 caly sloiczek deserku
16 danonek
16.30 parowke cala zjadl, dzis byl debiut
19 250 mleka z kaszka
wlozylam mu czopek vibrucol i narazie spi slodko , fakt ze malo spal dzis  dzien iec zobaczymy

Zgłoś nadużycie #47773 29 stycznia 2013, 19:40

kasia17 Fajna mama
a i rozlozylam dzzis na nowo skoczka zeby zobaczyc czy moze czasem teraz bedzie mu sie podobal, nietsty porazka 3 min i byl ryk, on nie moze byc uwieziony , musi byc olny i w ruchu caly czas............

nie cche myslec co bedzie sie dzialo jak zacznie chodzic

Zgłoś nadużycie #47774 29 stycznia 2013, 19:50

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

a mi zal dupe sciska ze yw macie jeszcze swiety spokoj , wierz mi kochana wiem co mowie.

ja tez,... mój tylko w kojcu z pluszakami jak co, bo plastikowe abawki wyjmuje bo raz juz głowa walnał....

Zgłoś nadużycie #47775 29 stycznia 2013, 22:39

martus91 Fajna mama

Ulla napisał(a)

ee... a moz ejednak da sie zjesc :D
jakbyś była marta, to bym powiedziała, zebys dala to na obiad mężowi i teściowa jeszcze zaproś :D

ooo tak :D daj teeściowej!

Zgłoś nadużycie #47776 29 stycznia 2013, 22:48

martus91 Fajna mama
poczytałam was trochę, ale jestem w tak koszmarnym stanie, że nie mam nawet siły odpisywać... moja mama jutro jedzie do szpitala, ma podejrzenie stwardnienia rozsianego i będą robili jej badania... ja z Dominiką zostanę tu sama... mam wrażenie, że to wszystko to koszmar i że się z niego obudzę... ale bardziej prawdopodobne jest to, że będę w tym koszmarze żyć...

Zgłoś nadużycie #47777 29 stycznia 2013, 22:57

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia;*

paula od nas tez wszystkeigo naj dla malego pędzelka ;)

Zgłoś nadużycie #47778 29 stycznia 2013, 23:03

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

poczytałam was trochę, ale jestem w tak koszmarnym stanie, że nie mam nawet siły odpisywać... moja mama jutro jedzie do szpitala, ma podejrzenie stwardnienia rozsianego i będą robili jej badania... ja z Dominiką zostanę tu sama... mam wrażenie, że to wszystko to koszmar i że się z niego obudzę... ale bardziej prawdopodobne jest to, że będę w tym koszmarze żyć...

martus...musisz byc silna..bo najwazniejsza jest córeczka i jej wychowanie !!wiem ze mi sie latwo mowi...ale napisalam ci juz tez na fb... mysle ze przeczytalas.. 
trzymaj sie mocno..musisz czekac na jego reakcje.. nie ponizaj sie i pierwsza nie odzywaj.. a no i zdrowka dla mamy!!

Zgłoś nadużycie #47779 30 stycznia 2013, 6:43

Konto usunięte
o ja jebiee co za poranek... zakwasy takie, ze nie da sie tego opisac.... syn, połozony o 19.40 wstał o 3.59..... jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! im później go kłade tym szybciej wstaje! dzis moze o 15 spac?
Kasia lulałam go na tych łapah bolacych i jakos usnął , za 2 razem ;] ale trwało to dłuuuugo.lepsze to niz nic ;)

Zgłoś nadużycie #47780 30 stycznia 2013, 6:45

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

a i rozlozylam dzzis na nowo skoczka zeby zobaczyc czy moze czasem teraz bedzie mu sie podobal, nietsty porazka 3 min i byl ryk, on nie moze byc uwieziony , musi byc olny i w ruchu caly czas............
nie cche myslec co bedzie sie dzialo jak zacznie chodzic

kurcze, on jakies adhd ma!

Zgłoś nadużycie #47781 30 stycznia 2013, 6:46

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Jeny...... może to tylko fałzywy alarm. taka mam nadieje

Zgłoś nadużycie #47782 30 stycznia 2013, 6:56

Konto usunięte
uhu ale pusto...

Zgłoś nadużycie #47783 30 stycznia 2013, 6:58

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ania...dziecko czasem szybciej nauczy sie chodzić niz samo siadać - to trudna sztuka...sama spróbuj tak z leżenia....dziecko musi znaleźć sposób po prostu...póki na to nie wpadnie to nie załapie...nie stresuj się naprawdę.

wiem, bo lekarz też mi mówił, ze mieśnie brzucha dopiero kształtują się po roczku

Zgłoś nadużycie #47784 30 stycznia 2013, 6:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

e tam, i trzymac to w neiskonczonosc, bo cena za duza. i tak miałam go za free. nie ma co paernym być.

aaa... czyli zarobiłaś... skoro za darmo, a uhandlowałaś za 6oe :P

Zgłoś nadużycie #47785 30 stycznia 2013, 7:03

aniam Supermama

paula87 napisał(a)

Czesc dziewczyny :) Kuba od jakiegos tygodnia mi pokasluje ale nie wygladalo to groznie ale w nocy sie nasililo wiec zapakowalam go do auta i do lekarza, wchodze oczywiscie numerkow nie ma ide do gabinetu czy mnie przyjmie a ona ze nie bo ma duzo pacjentow juz no jak sie nie wkurze i pojechalam prywatnie wkoncu. Trafilam na bardzo fajna lekarz, wypytala sie o wszystko, zbadala go od czubka glowy po same stopy obejrzala calego. No i kaszel niegrozny bo od zabkowania poprostu slina mu splywa i sie zakrztusza a wczesniej wam pisalam o tym uczuleniu jego i rozpisala mi co ma jesc a czego nie poniewaz tez podejrzewa nabial a wczesniejszy lekarz przepisal mi masc na sterydach (oczywiscie mu tym nie smarowalam) ona powiedziala ze bardzo dobrze zrobilam ona tez by sie bala tym smarowac. wytlumaczyla mi jak masowac te jaderko zeby mu ulatwic zejscie ( wczesniej pytalam lekarza i mi nie powiedzial tego ) a po za tym moje dziecko od 1,5 miesiaca nie przybralo nic na wadze choc apetyt mu dopisuje i powinnam mu dawac juz 4 posilki stale dziennie a dostawal 2 :/

WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO DLA KUBUSIA;*

Zgłoś nadużycie #47786 30 stycznia 2013, 7:04

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

4?! posiłki/ stałe? tzn co? mój je owoce obiad i kasze, a tak to mleko!

mój dwa razy kaszkę, obiadek, czasami dostanie jogurcik lub owoce, ale średnio wychodzi 3

Zgłoś nadużycie #47787 30 stycznia 2013, 7:04

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Ola, alr Twój kloc, więc nie musisz go tak karmić :P

Zgłoś nadużycie #47788 30 stycznia 2013, 7:05

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Wiktor bujal sie w hustawce przypiety pasami bezpieczenstwa , siedzial sobie w pokoju a ja w kuchni robilam obiad ale co chwila do niego zagladalam i za chwile slysze ze placze wiec lece i nogi mi sie ugiely jak zobaczyla to co zrobil !!!
ZSUNĄŁ SIE W DÓŁ Z HUŚTAWKI NÓZKAMI ( bo wczesniej uwolnil sie jakos z tych dolnych pasow oryginalnych przy hustawce ) A TE DODATKOWE PASY BEZPIECZENSWA ZABLOKOWALY MU SIE NA SZYI A ON CIEZAREM SWOIM CIAGNĄŁ W DOŁ !!!
ROZBECZALAM SIE JAK GLUPIA, BO CO BY BYLO GDYBY NIE ZAPLAKAL I WESZLABYM O SEKUNDE ZA POZNO !!!
Na szczescie nic mu sie nie stalo, niestety nie bedziemy jesc obiadow i nie bede sprztac musze byc przy nim i patrzec na niego non stop, bo kombinuje jak kon pod gore , maly jest nieobliczalny i bardzo wiercacy, nie mam wyjscia !!!

Kasiu, najważniejsze, ze czujna byłaś i szybko zobaczyłaś... najważniejsze, ze nic sie nie stało

Zgłoś nadużycie #47789 30 stycznia 2013, 7:06

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy, nasze maluchy szybko uczą się naśladujac nas, wiedzą gdzie sie odpina szelki itp.

Zgłoś nadużycie #47790 30 stycznia 2013, 7:06

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

a mi zal dupe sciska ze yw macie jeszcze swiety spokoj , wierz mi kochana wiem co mowie.

ja już bym chciała, by łaził jak Twój Wiktorek
zamienimy się dzieciaczkami? :)