Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47751 29 stycznia 2013, 17:08

paula87 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

hahhahah a weź!! to obleśne ;p mi jude mówił ,ze mam szykowac sie na wieczór. ale po tym dniu na bank nie!

Z twoim szczesciem dzis to na bank wpadka by była :)

Zgłoś nadużycie #47752 29 stycznia 2013, 17:15

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

hahahaaaha na bank i jeszcze bym sie osrala w trakcie, albo jude mnie;]

Zgłoś nadużycie #47753 29 stycznia 2013, 17:18

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Hahaha :D zaryzykuj :D jeb.nij mu kloca na klate ;D ciekawe czy przyjmnie to po mesku :D

Zgłoś nadużycie #47754 29 stycznia 2013, 17:22

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.ebay.de/itm/160962430906?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
nalazłam uzywaną ;) z polski. narazie tylko ja dałam 5 e. może uda sie tanio kupic i jescze autko dają gratis :D

Fajna jest!!

Zgłoś nadużycie #47755 29 stycznia 2013, 17:23

Extremalna21 Fajna mama

paula87 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia;*

Zgłoś nadużycie #47756 29 stycznia 2013, 17:24

Czesc dziewczyny :) Kuba od jakiegos tygodnia mi pokasluje ale nie wygladalo to groznie ale w nocy sie nasililo wiec zapakowalam go do auta i do lekarza, wchodze oczywiscie numerkow nie ma ide do gabinetu czy mnie przyjmie a ona ze nie bo ma duzo pacjentow juz no jak sie nie wkurze i pojechalam prywatnie wkoncu. Trafilam na bardzo fajna lekarz, wypytala sie o wszystko, zbadala go od czubka glowy po same stopy obejrzala calego. No i kaszel niegrozny bo od zabkowania poprostu slina mu splywa i sie zakrztusza a wczesniej wam pisalam o tym uczuleniu jego i rozpisala mi co ma jesc a czego nie poniewaz tez podejrzewa nabial a wczesniejszy lekarz przepisal mi masc na sterydach (oczywiscie mu tym nie smarowalam) ona powiedziala ze bardzo dobrze zrobilam ona tez by sie bala tym smarowac. wytlumaczyla mi jak masowac te jaderko zeby mu ulatwic zejscie ( wczesniej pytalam lekarza i mi nie powiedzial tego ) a po za tym moje dziecko od 1,5 miesiaca nie przybralo nic na wadze choc apetyt mu dopisuje i powinnam mu dawac juz 4 posilki stale dziennie a dostawal 2 :/

Zgłoś nadużycie #47757 29 stycznia 2013, 17:25

oll85 napisał(a)

Rozbrajasz mnie :D

Zgłoś nadużycie #47758 29 stycznia 2013, 17:27

Zbulwersowalam sie dzis strasznie ta sluzba zdrowia, maja czlowieka totalnie w d...

Zgłoś nadużycie #47759 29 stycznia 2013, 17:31

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

Czesc dziewczyny :) Kuba od jakiegos tygodnia mi pokasluje ale nie wygladalo to groznie ale w nocy sie nasililo wiec zapakowalam go do auta i do lekarza, wchodze oczywiscie numerkow nie ma ide do gabinetu czy mnie przyjmie a ona ze nie bo ma duzo pacjentow juz no jak sie nie wkurze i pojechalam prywatnie wkoncu. Trafilam na bardzo fajna lekarz, wypytala sie o wszystko, zbadala go od czubka glowy po same stopy obejrzala calego. No i kaszel niegrozny bo od zabkowania poprostu slina mu splywa i sie zakrztusza a wczesniej wam pisalam o tym uczuleniu jego i rozpisala mi co ma jesc a czego nie poniewaz tez podejrzewa nabial a wczesniejszy lekarz przepisal mi masc na sterydach (oczywiscie mu tym nie smarowalam) ona powiedziala ze bardzo dobrze zrobilam ona tez by sie bala tym smarowac. wytlumaczyla mi jak masowac te jaderko zeby mu ulatwic zejscie ( wczesniej pytalam lekarza i mi nie powiedzial tego ) a po za tym moje dziecko od 1,5 miesiaca nie przybralo nic na wadze choc apetyt mu dopisuje i powinnam mu dawac juz 4 posilki stale dziennie a dostawal 2 :/

4?! posiłki/ stałe? tzn co? mój je owoce obiad i kasze, a tak to mleko!

Zgłoś nadużycie #47760 29 stycznia 2013, 17:33

oll85 napisał(a)

4?! posiłki/ stałe? tzn co? mój je owoce obiad i kasze, a tak to mleko!

Ale moj na cycku i widocznie mu nie wystarcza powinien jesc zupa dwa razy i kasza dwa razy

Zgłoś nadużycie #47761 29 stycznia 2013, 17:36

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Hahaha :D zaryzykuj :D jeb.nij mu kloca na klate ;D ciekawe czy przyjmnie to po mesku :D

hahha :) na Was zawsze mozna liczyć.to ja zaraz jeb.ę ale ze smiechu krejzolki :) )

Zgłoś nadużycie #47762 29 stycznia 2013, 17:38

Konto usunięte

paula87 napisał(a)

Ale moj na cycku i widocznie mu nie wystarcza powinien jesc zupa dwa razy i kasza dwa razy

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #47763 29 stycznia 2013, 17:38

aneta74 Fajna mama

paula87 napisał(a)

tyle z tego dobrego że chociaz dokladnie go ta lekarka zbadała i jestes pewna że nic się nie dzieje.al w..c sie mozna faktycznie wszystko prywatnie to po cholere te zusy potrącaja z pensji.
4 posilki stałe + cyc?

Zgłoś nadużycie #47764 29 stycznia 2013, 17:39

aneta74 Fajna mama

paula87 napisał(a)

moja kasze dwa razy , owoce raz ale zup niet.I co teraz ? zważę ja dzisiaj to zobaczę czy przybyła cosik ostatnio 9700 ważyła

Zgłoś nadużycie #47765 29 stycznia 2013, 17:56

kasia17 Fajna mama
Przezylam dzis chwilę grozy !
Wiktor bujal sie w hustawce przypiety pasami bezpieczenstwa , siedzial sobie w pokoju a ja w kuchni robilam obiad ale co chwila do niego zagladalam i za chwile slysze ze placze wiec lece i nogi mi sie ugiely jak zobaczyla to co zrobil !!!

ZSUNĄŁ SIE W DÓŁ Z HUŚTAWKI NÓZKAMI ( bo wczesniej uwolnil sie jakos z tych dolnych pasow oryginalnych przy hustawce ) A TE DODATKOWE PASY BEZPIECZENSWA ZABLOKOWALY MU SIE NA SZYI A ON CIEZAREM SWOIM CIAGNĄŁ W DOŁ !!!

DZIEWCZYNY DZIECKO BY MI SIE POWIESILO !!!
ROZBECZALAM SIE JAK GLUPIA, BO CO BY BYLO GDYBY NIE ZAPLAKAL I WESZLABYM O SEKUNDE ZA POZNO !!!
CAŁY DZIEN MI TO SIEDZI W GLOWIE I RYCZEC MI SIE CHCE !!!

Na szczescie nic mu sie nie stalo, niestety nie bedziemy jesc obiadow i nie bede sprztac musze byc przy nim i patrzec na niego non stop, bo kombinuje jak kon pod gore , maly jest nieobliczalny i bardzo wiercacy, nie mam wyjscia !!!

Zgłoś nadużycie #47766 29 stycznia 2013, 18:05

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktor bujal sie w hustawce przypiety pasami bezpieczenstwa , siedzial sobie w pokoju a ja w kuchni robilam obiad ale co chwila do niego zagladalam i za chwile slysze ze placze wiec lece i nogi mi sie ugiely jak zobaczyla to co zrobil !!!

ZSUNĄŁ SIE W DÓŁ Z HUŚTAWKI NÓZKAMI ( bo wczesniej uwolnil sie jakos z tych dolnych pasow oryginalnych przy hustawce ) A TE DODATKOWE PASY BEZPIECZENSWA ZABLOKOWALY MU SIE NA SZYI A ON CIEZAREM SWOIM CIAGNĄŁ W DOŁ !!!

ROZBECZALAM SIE JAK GLUPIA, BO CO BY BYLO GDYBY NIE ZAPLAKAL I WESZLABYM O SEKUNDE ZA POZNO !!!

Na szczescie nic mu sie nie stalo, niestety nie bedziemy jesc obiadow i nie bede sprztac musze byc przy nim i patrzec na niego non stop, bo kombinuje jak kon pod gore , maly jest nieobliczalny i bardzo wiercacy, nie mam wyjscia !!!

o ludu całe szczęście że w pore przyszlaś.Faktycznie caly czas musisz miec go na oku wierciocha malego

Zgłoś nadużycie #47767 29 stycznia 2013, 18:06

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

o ludu całe szczęście że w pore przyszlaś.Faktycznie caly czas musisz miec go na oku wierciocha malego

Zgłoś nadużycie #47768 29 stycznia 2013, 18:09

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

eehh,... pocieszasz mnie
ale jak widze i czytam jak maluszki takie stojące, siedzące pewnie to mi po prostu, przepraszam, ze to napiszę, żal dupkę ściska.... :(

a mi zal dupe sciska ze yw macie jeszcze swiety spokoj , wierz mi kochana wiem co mowie.

Zgłoś nadużycie #47769 29 stycznia 2013, 18:15

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hahha :) na Was zawsze mozna liczyć.to ja zaraz jeb.ę ale ze smiechu krejzolki :) )

no ja tez , odgonilyscie mułka odemnie chociaz na chwile , jestescie porabane pozytywnie ;)

Zgłoś nadużycie #47770 29 stycznia 2013, 18:17

kasia17 Fajna mama

aneta74 napisał(a)

Anetka naprawde , nigdy wiecej nawet na sekunde go nie spuszcze z oka ! nie ma mowy !!!