Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47651 29 stycznia 2013, 10:30

Konto usunięte

seshella napisał(a)

ale wykorzystałaś go i nic na tym nie straciłaś :)

tak ;) to mnie jara

Zgłoś nadużycie #47652 29 stycznia 2013, 10:32

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Dominika zjadła 4 łyżeczki tych ziemniaczków.... wry.... nie wiem co jej, że nie chce jeść, dzisiaj w nocy obudziła się o północy i wyła, bo była głodna, ale mleka nie chciała, kaszki nie chciała... no to co... posadziłam ją w bujaku, ona oczy zamknięte i wyje, a ja jej pcham do dzioba danonka... tym sposobem zjadła 1,5 danonka i poszła spać! oszaleje....
a tak z innej beczki... posadziłam małą na bujaku, dałam chrupka i poszłam na chwilę do kuchni, wracam, a ona siedzi obok bujaka i je ten chrupek... zwariowałam czy ona sama zlazła z tego bujaka? xD

jak ona to zrobiła? akrobatka :) nie przypinasz jej?

Zgłoś nadużycie #47653 29 stycznia 2013, 10:34

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

Dominika usnęła... oczywiście w huśtawce... teraz ma nowy usypiacz. I dobrze, bo w bujaku ledwie się mieści :P
a ja zrobiłam obiad i piję kawunie... dziś jeszcze nie miałam okazji się napić.... reeeelaks.... potem jeszcze tylko pranie rozwiesić, posprzątać ten syf i ta dam....

rewelacyjna jest :)

Zgłoś nadużycie #47654 29 stycznia 2013, 10:53

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

chodziki do 12 kilo są!!! wiec nie! nei nie! kupiłam juz skoczka na 1,5 kilo.. starczy, a ten pchacz popcha troche. o 11 wyruszam! skoczek zapakowany.. serce mi sie kraja!

Ty lepiej nie załuj, bo jak będziesz żalować, to temu kto kupi zaraz się zepsuje albo coś. Mój mąz tak samochód sprzedawał...sprzedał znajomemu...potem jęczał,że i tak za tanio go sprzedał..na drugi dzień wracamy z pracy...a tam nasze autko skasowane w nic. Inna sprawa,że tamten jako skasowane sprzedał go za te same pieniądze co kupił ale nie pojeździl sobie ;-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47655 29 stycznia 2013, 11:01

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

na używanym gracie?

nawet na używanym można zarobić :P

Zgłoś nadużycie #47656 29 stycznia 2013, 11:02

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Ja gdzieś czytałam,że jak dziecko uczy sie chodzić to najlepiej bez butów, bo ono się uczy równowagę utrzymywać za pomocą paluszków....a buty przeszkadzają. Więc po domu ile się da bez butków. No moze cos w tym jest. I o chodziku też było,że dziecko w chodziku czuje sie bezpieczniej i nie zwraca uwagi na utrzymanie równowagi i niebezpieczeństwo i to skrzywia jego instynkt samozachowawczy. No niby racja.
Z drugiej strony nie znam dziecka które by się jakoś specjalnie obtłukiwało po używaniu chodzika. Ja sama raczej nie miałam zamiaru kupować,ale jak teraz widzę jak Zuzka najchętniej tylko na nogach by stała to juą sama nie wiem. Wstrzymuje się bo przeraża mnie następny grat w domu.Huśtawkę i matę już zwinęłam, bo z huśtawki wyrosła-czekamy na następną, a matą już się nie interesowała wcale

a mój brat doradzał, by zakładac butki, bo póxniej nie chcą ich nosić

Zgłoś nadużycie #47657 29 stycznia 2013, 11:04

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

a mój brat doradzał, by zakładac butki, bo póxniej nie chcą ich nosić

a to juz insza inszość :D

Zgłoś nadużycie #47658 29 stycznia 2013, 11:07

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

a to juz insza inszość :D

no własnie, mnie doradzał, by zakładać, ja na razie nie mam tego problemu, bo mały nie wstaje...
zastanawiam się dlaczego tak długo, Wasze dzieciaczki już łażą, dobrze siedzą, am ój co?
astanawiam się czy nie iść do neurologa

Zgłoś nadużycie #47659 29 stycznia 2013, 11:14

ewelina6660 Fajna mama
Ola, pchacza kup koniecznie.Natalka też póki co zainteresowana jest bajerami w pchaczu, ale u mojej Przyjaciółki synek zapieeprza z pchaczem po całym mieszkaniu, wiec myslę, że jak zacznie uczyć się chodzić to też odkryje do czego to sluży.
Co do butów to też czytałam, że nie należy za wcześnie ich zakładać. To, że potem nie będą chciały to do  mnie nie przemawia.Lepiej niech prawidłowo nauczy się stawiać stopy, a z chęcia zakladania butów jakoś sobie damy radę :)

Zgłoś nadużycie #47660 29 stycznia 2013, 11:15

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

no własnie, mnie doradzał, by zakładać, ja na razie nie mam tego problemu, bo mały nie wstaje...
zastanawiam się dlaczego tak długo, Wasze dzieciaczki już łażą, dobrze siedzą, am ój co?

Każde dziecko ma swój rytm, ale jak coś Cię martwi to lepiej sprawdzić u lekarza i się nie zamartwiać.

Zgłoś nadużycie #47661 29 stycznia 2013, 11:21

Ulla Fajna mama
No i stało się... me dziecię zeżarło gazetę. Grzebałam paluchem, próbowałam wyjąć, ale mi się nie udało... za głęboko już było. Mam się martwić? Dzwonić na pogotowie? Czy przyjąć do wiadomości i czekać aż wysra?
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47662 29 stycznia 2013, 11:22

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

mojemu tez te duże pękają;/

ciekawe dlaczego ??

Zgłoś nadużycie #47663 29 stycznia 2013, 11:38

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

przestań! moja 1-go lutego kończy 8 miesięcy i też jeszcze nie siada sama i nie chodzi...stoi jak się ja postawi, nie raczkuje nawet do przodu. tyle,że siedzi ale tez od niedawna

Zgłoś nadużycie #47664 29 stycznia 2013, 11:40

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

No i stało się... me dziecię zeżarło gazetę. Grzebałam paluchem, próbowałam wyjąć, ale mi się nie udało... za głęboko już było. Mam się martwić? Dzwonić na pogotowie? Czy przyjąć do wiadomości i czekać aż wysra?

luzik..jak się nie zachłysnął to strawi...nie panikuj. A swoją drogą...chyba nie całą?

Zgłoś nadużycie #47665 29 stycznia 2013, 11:47

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ola, pchacza kup koniecznie.Natalka też póki co zainteresowana jest bajerami w pchaczu, ale u mojej Przyjaciółki synek zapieeprza z pchaczem po całym mieszkaniu, wiec myslę, że jak zacznie uczyć się chodzić to też odkryje do czego to sluży.
Co do butów to też czytałam, że nie należy za wcześnie ich zakładać. To, że potem nie będą chciały to do  mnie nie przemawia.Lepiej niech prawidłowo nauczy się stawiać stopy, a z chęcia zakladania butów jakoś sobie damy radę :)

ja też czytałam że lepiej żeby dziecko jak najwięcej boso chodziło i tak sobie myśle, że po domu poki co butów nie będę zakładać

Zgłoś nadużycie #47666 29 stycznia 2013, 11:48

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

czekać :)

Zgłoś nadużycie #47667 29 stycznia 2013, 11:49

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

przestań! moja 1-go lutego kończy 8 miesięcy i też jeszcze nie siada sama i nie chodzi...stoi jak się ja postawi, nie raczkuje nawet do przodu. tyle,że siedzi ale tez od niedawna

co Ty chcesz żeby 8 miesieczne dziecko juz chodziło?

Zgłoś nadużycie #47668 29 stycznia 2013, 12:01

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

Nie...no aniam się martwi . Każde dziecko ma własny rytm rozwoju.

Zgłoś nadużycie #47669 29 stycznia 2013, 12:10

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

gazeta jako papier trawi się,w iec raczej nie ma czym sie martwić...
a dużo zżarł?

Zgłoś nadużycie #47670 29 stycznia 2013, 12:11

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ale siadać samo to już chyba powinno, prawda ??