Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47611 29 stycznia 2013, 7:11

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny widziałyscie ten wypadek ?? ? mnie się juz 2 noce sni.... cud ze dziecko przezyło...
http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Dziecko-cudem-przezylo-wypadek,wid,15274907,wi...
a jak komus sie nie otwiera to tu:
http://www.youtube.com/watch?v=z-tWwRL2U68

widziałam w tv, mała miała kupę szczęścia

Zgłoś nadużycie #47612 29 stycznia 2013, 7:12

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Dominika usnęła... oczywiście w huśtawce... teraz ma nowy usypiacz. I dobrze, bo w bujaku ledwie się mieści :P
a ja zrobiłam obiad i piję kawunie... dziś jeszcze nie miałam okazji się napić.... reeeelaks.... potem jeszcze tylko pranie rozwiesić, posprzątać ten syf i ta dam....

no nie, czegoś takiego nie widziałam :)

Zgłoś nadużycie #47613 29 stycznia 2013, 7:21

Konto usunięte
ide go ołozyc! 3 ra juz bede go dis kładła, a ten skace! fika! aaaaaaa! udusze!

Zgłoś nadużycie #47614 29 stycznia 2013, 7:21

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ha!!!!!!!! sprzedałam skoczka! 60 euro :)

gratulacje!!

Zgłoś nadużycie #47615 29 stycznia 2013, 7:22

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

dałam 245 zika :) jestem na 0 :)

nic nie zarobiłaś ?? :(

Zgłoś nadużycie #47616 29 stycznia 2013, 7:26

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no właśnie miałam się Was zapytać co sądzicie o używanych butach!!! Moje koleżanki używanym butom mówią stanowcze niet!!! Bo każde dziecko inaczej chodzi i inaczej uklepuje i koślawi buciki i że niby nie powinno się absolutnie dziecku używanych przez inne dziecko bucików  zakładać. Kuchnia blada a mam po Iwonie tyle bucików w naprawde perfekto stanie, skórzane, kupę kasiory kosztowały... żal mi je na śmietnik wynieść i znowu kupować nowe na Asię... co o tym myślicie?

ja bym nie kupowala jesli sa w super stanie

Zgłoś nadużycie #47617 29 stycznia 2013, 7:27

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

a mnie sie wydaje że to poprostu kwestia poznania się... mnie mama powtarzała "zobaczysz po ślubie" no i kuźwa nic nie zobaczyłam. Mało co mnie zaskoczyło. Nie znaczy to że jest mój chłop jest super- o co to to nie! Ale "widziały gały co brały" ;)

u mnie podobnie

Zgłoś nadużycie #47618 29 stycznia 2013, 7:27

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ide go ołozyc! 3 ra juz bede go dis kładła, a ten skace! fika! aaaaaaa! udusze!

cieszy się...poza tym jak go czymś nafaszerowałaś, to biedak szaleje :P

Zgłoś nadużycie #47619 29 stycznia 2013, 7:36

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

matko... a moje dziecko z żarłoka zrobiło się niejadkiem :/ dziś od rana wypiła 150 ml. mleka i to tyle z jej jedzenia! nic nie chce jeść! wszysttkim gardzi! właśnie gotuje jej ziemniaczki... dam z masełkiem, może zje :/ bo odmówiła marchewki z ryżem i ogórkowej.... dałabym jej jakiś serek, ale nie mam już :(

a mój żarłok, może nie to że stał się niejadkiem, ale wczoraj pierwszy raz nie dojadła zupy i kaszki, a tak zawsze jej mało było

Zgłoś nadużycie #47620 29 stycznia 2013, 7:38

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no masakra!
mysmy szukali zimowych na Iwone w zeszłym roku... 289 zeta. armagedon!i to na 1 sezon bo wyrośnie a na Asię nowe niby trzeba. Ja wiem że są tacy których na to stać ale mnie nie.

moim zdaniem to byłoby wyrzucanie pieniedzy w błoto, nawet jeśli stac by mnie było to bym nie kupiła

Zgłoś nadużycie #47621 29 stycznia 2013, 7:53

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

to mnie pocieszylyscie... ;) nie to ze oszczedzam na moim dziecku ale bez sensu mi bylo kupowac jedne body spiochy za 20 zyla... bo ja za tyle mialam cala rekalmowke w lumpku takich malych ciuszkow....a nowe to oni przesadzaja z cenami.... zreszta i tak niektorych ciuchow nawet ani razu nieubral...mnostwo takich jest.. bedzie do nastepnego ;)

tez mam sporo ubranek zalozonych raz albo wcale

Zgłoś nadużycie #47622 29 stycznia 2013, 8:18

Konto usunięte

aniam napisał(a)

nic nie zarobiłaś ?? :(

na używanym gracie?

Zgłoś nadużycie #47623 29 stycznia 2013, 8:34

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no ja mówię już o takich chodzonych :) :)
aj moment będziemy takie na nóżkach maluchów montować przecie. Moja już się wyrywa do chodzenia, a to co widziałam na filmiku Marty to dopiero wow. I Wiktor! Także zaraz bobasy śmigać będą i trzeba im będzie wygodne buty zakładać.

Ja gdzieś czytałam,że jak dziecko uczy sie chodzić to najlepiej bez butów, bo ono się uczy równowagę utrzymywać za pomocą paluszków....a buty przeszkadzają. Więc po domu ile się da bez butków. No moze cos w tym jest. I o chodziku też było,że dziecko w chodziku czuje sie bezpieczniej i nie zwraca uwagi na utrzymanie równowagi i niebezpieczeństwo i to skrzywia jego instynkt samozachowawczy. No niby racja.
Z drugiej strony nie znam dziecka które by się jakoś specjalnie obtłukiwało po używaniu chodzika. Ja sama raczej nie miałam zamiaru kupować,ale jak teraz widzę jak Zuzka najchętniej tylko na nogach by stała to juą sama nie wiem. Wstrzymuje się bo przeraża mnie następny grat w domu.Huśtawkę i matę już zwinęłam, bo z huśtawki wyrosła-czekamy na następną, a matą już się nie interesowała wcale
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47624 29 stycznia 2013, 8:36

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Ja gdzieś czytałam,że jak dziecko uczy sie chodzić to najlepiej bez butów, bo ono się uczy równowagę utrzymywać za pomocą paluszków....a buty przeszkadzają. Więc po domu ile się da bez butków. No moze cos w tym jest. I o chodziku też było,że dziecko w chodziku czuje sie bezpieczniej i nie zwraca uwagi na utrzymanie równowagi i niebezpieczeństwo i to skrzywia jego instynkt samozachowawczy. No niby racja.
Z drugiej strony nie znam dziecka które by się jakoś specjalnie obtłukiwało po używaniu chodzika. Ja sama raczej nie miałam zamiaru kupować,ale jak teraz widzę jak Zuzka najchętniej tylko na nogach by stała to juą sama nie wiem. Wstrzymuje się bo przeraża mnie następny grat w domu.Huśtawkę i matę już zwinęłam, bo z huśtawki wyrosła-czekamy na następną, a matą już się nie interesowała wcale

haha ja chyba zakupie jakis uzywany, bo ten cały dzien stoi ;)

Zgłoś nadużycie #47625 29 stycznia 2013, 8:38

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

takie Bartki i inne wójciki...
prosze, buty w promocji- z 300zł na 150... http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/ sorry, al emnei nie stac na takie "promocje"...

Moja Patrycja jak była mała miała kurtkę z Wójcika...wtedy to jeszcze nie była taka popularna firma...kurtka była śliczna jak na te czasy i nie do zdarcia. Po niech chodziły jeszcze trzy córy koleżanki i dała radę. Ale faktem jest ,że za buty bym tyle nie dała..mowy nie ma! Co do chodzenia w używanych...sama nie wiem. Myślę,ze jak but jest w dobrym stanie i nie wykoślawiony nigdzie to chyba można.

Zgłoś nadużycie #47626 29 stycznia 2013, 8:38

elka40 Fajna mama

Ulla napisał(a)

takie Bartki i inne wójciki...
prosze, buty w promocji- z 300zł na 150... http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/ sorry, al emnei nie stac na takie "promocje"...

Moja Patrycja jak była mała miała kurtkę z Wójcika...wtedy to jeszcze nie była taka popularna firma...kurtka była śliczna jak na te czasy i nie do zdarcia. Po niech chodziły jeszcze trzy córy koleżanki i dała radę. Ale faktem jest ,że za buty bym tyle nie dała..mowy nie ma! Co do chodzenia w używanych...sama nie wiem. Myślę,ze jak but jest w dobrym stanie i nie wykoślawiony nigdzie to chyba można.

Zgłoś nadużycie #47627 29 stycznia 2013, 8:42

elka40 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika zjadła 4 łyżeczki tych ziemniaczków.... wry.... nie wiem co jej, że nie chce jeść, dzisiaj w nocy obudziła się o północy i wyła, bo była głodna, ale mleka nie chciała, kaszki nie chciała... no to co... posadziłam ją w bujaku, ona oczy zamknięte i wyje, a ja jej pcham do dzioba danonka... tym sposobem zjadła 1,5 danonka i poszła spać! oszaleje....
a tak z innej beczki... posadziłam małą na bujaku, dałam chrupka i poszłam na chwilę do kuchni, wracam, a ona siedzi obok bujaka i je ten chrupek... zwariowałam czy ona sama zlazła z tego bujaka? xD

Jasne,że zlazła...moja zuzka tez tak próbowała wyłazić, tylko w pporę zwinęłam huśtawkę...teraz juz jak nic by wyszła

Zgłoś nadużycie #47628 29 stycznia 2013, 8:45

seshella Fajna mama

Ulla napisał(a)

ej, bez przesady, to tylko miesiąc minął :P gdzie tam jeszcze do wielkanocy :D

u mnie chyba ze dwa okna w maju były myte, bo na jesieni sie nie wyrobiłam ze wszystkimi i nawet mi z tym dobrze :)

Zgłoś nadużycie #47629 29 stycznia 2013, 8:47

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny widziałyscie ten wypadek ?? ? mnie się juz 2 noce sni.... cud ze dziecko przezyło...
http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Dziecko-cudem-przezylo-wypadek,wid,15274907,wi...
a jak komus sie nie otwiera to tu:
http://www.youtube.com/watch?v=z-tWwRL2U68

Niesamowite! No pewnie dziecko spało z tyłu na siedzeniu na leżąco. Ale matka dobra...zamiast dzieckiem sie zająć to kołdrę ratowała

Zgłoś nadużycie #47630 29 stycznia 2013, 8:56

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kurwicy dostane od rana. połozyłam tego strucla dobrze po 19. i ch.. wstał se 4.38! WOW , normalnei ejst to 4.08. i siedi w kojcu i cmoka! ukrył sie tak w rogu,e wide tylko łapska, jak cos tam obracają!

OLa moj tak potrafi co godzina sie budizc i cmokac wstawac na nogi i napierdzielac reka w blat komody ktora stoi obok !!!
Ale ja wtedy go biore , jak ma pelna pieluche to zmieniam , kalde na podusie na kolana , przytulam i lulam , gora 10 minut i spi z powrotem. Nie pozwalam mu sie rozbrykac w tym lozeczku tylko jak slysze ze cmoka to odrazu na nogi wciagam go na podusie i on wtedy jeszcze odlatuje.
Sprobuj moze i u was zadziala.