Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47591 28 stycznia 2013, 22:19

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A u nas po slubie tez nic sie nie zmienilo, mieszkalismy ze soba 2 lata przed slubem wiec swiadomie weszlam w ten zwiazek , zreszta dla nas to byl tylko papierek , nawet jestem sklonna stwierdzic ze zwiazek sie umocnil , wiadomo klocimy sie i tak naprawde ciagle poznajemy ale nie zauwazylam by mezulek przeszedl jakas metamorfoze , jest tak jak przed slubem .
Uwazam ze inna kwestia jest pojawienie sie dziecka , bo wtedy kazde z rodzicow sie zmienia pod wplywem malej istotki . I tu wlasnie wychodzi z nas prawdziwe " ja ", bo to nie oszukujmy sie ciezki okres, wiele zmian , wyrzen a nie kazdy tak odrazu sobie potrafi z tyym wsztskim poradzic i oswoic sie.
Mozna bardzo latwo to zjawisko zaobserwowac wsrod nas , czytajac wczesniejsze forum jak bylysmy w ciazy to napewno mniej narzekalysmy na mezow bo miałysmy dla siebie i dla nich wiecej czasu. A po porodzie trzeba bylo wszytsko rozlozyc na trroje a co niektore na wiecej czlonkow rodziny.

Kaśka fajnie napisalas.... taka mądra z ciebie dziewuszka ;) ;)

Zgłoś nadużycie #47592 28 stycznia 2013, 22:21

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

oj ja też wcześniej tylko obcasy.... lubiłam na siebie uwagę zwracać... mam 172 cm., buty miały minimum 10 cm. obcas :P

o kurde juz to sobie wyobrazam..jak dzaga!!! ale ja tez kiedys lubilam zwracac na siebie uwage... kolczyk w pepku,krotkei bluzki..spodnie obcisle itd... a teraz to tylko na czarno sie ubieram bo we wszystkim to od razu widac moje nadgabaryty....ble...ble ble....

Zgłoś nadużycie #47593 28 stycznia 2013, 22:27

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

super :) Dominika za mną łazi i się drze "mamaaaaaaaaaa", "mam..." itp., a jak ja jej się znudzę to woła "tataaaaaaaaaaaaaaa", dziś telefon zadzwonił, a ta się zaczęła wyrywać i drzeć "tataaaaaaaaa"   :)

ale super...ja tez chce... ;)

Zgłoś nadużycie #47594 28 stycznia 2013, 23:03

aneta74 Fajna mama
Hej musze się wyżalić. jestem wkurzona bo nie mam jak do Was zajrzeć dzieci cały czas okupuja kompa a jak nie okupuja to mała nie daje dostępu ;)
Pisalam Wam że u męża zmiany w pracy i że będzie pracował z kolega koniarzem i dupa dwa dni radości były i starczy.Dzis się dowiedział że chća mu dac jakiegos czuba co swoja żonę oferował przełozonemu za awans.a tego kolege zdegradowali własciwie sam napisał rezygnacje ale z mysla że własnie pracować do mojego m.i teraz nie wiem czy ze względu na zmiane okoliczności może tą rezygnacje odwołać ?? ?szef  w piątek mu mówił że będzie pracowal  straży a dzis juz mówił co innego :( (
a na dodatek dowiedzialm sie  że to mieszkanie co kiedyś pisaliśmy chyba z dwa podania o przeniesienie na nie ,już szykuja jako pustostan robia juz ekspertyze budowlana a gł. ksiegowa z dyrekcji juz dzwonila do naszego kolegi który kiedys tam mieszkal i pytala a które sciany nośne a które zwykłe więc wiadomo kto kupi na "przetargu"
więc robol może gnić w grzybie z rodzina a góra chapie co sie da.
mam ochotę rozkręcic aferę , na razie wysyłam jutro pismo o wynik kontroli co wtedy pieprznięty inspektorek był i chyba będę smarowac pismo i pojadę do tego dyr.sama juz bez m .Pismo będzie oficjalne a nieoficjalnie wygarnę mu wszystko co wiem
o sie wygadałam troche mi lżej :) jutro postaram się przegnać to moją młodzież od kompa to nadrobię Was troszke
mam nadzieje wszystkie dzieciaczki zdrowe a Wy wyspane :) )i najlepsze życzenia dla wszystkich solenizantów.trzymajcie sie laseczki :) )

Zgłoś nadużycie #47595 28 stycznia 2013, 23:10

aneta74 Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

wróciłam mam doła jestem załamana, byłam u siostry na kawce siedziałyśmy byli znajomi rozmawiałam z mamą i za chwilę telefon mama wyszła i wróciła zapłakana, babcia zmarła... :-( a nie widziłam jej od Świąt była cały czas w szpitalu byłam tylko raz wyglądała na taka bardzo zmęczoną całą pokłutą i wogóle że nie mogłam na to patrzeć jak cierpi...i wkońcu jak się zdecydowałam że jutro pojade żeby się pożegnać to ona odeszła nie zdążyłam....źle się z tym czuję

współczuję Ci

Zgłoś nadużycie #47596 28 stycznia 2013, 23:11

aneta74 Fajna mama

martus91 napisał(a)

ślę podziękowania dla Aleksandry Zeeeet za to, że przypomniała mi, że Dominika posiada huśtawkę ;) dzisiaj mała 2 razy w niej usnęła... najpierw się w niej bawiła, cieszyła... ja na nią patrzę po paru minutach, a ona śpi :)
Ps. tam na dole to sznureczek... przywiązałam go do huśtawki na dole, leżałam na podłodze i ciągnęłam za niego ręką xD

:) zbawiennna moc hustawek :) )śliczny spioszek z niej i jaka duża

Zgłoś nadużycie #47597 28 stycznia 2013, 23:15

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A tu lobuz w huśtawce ;) na tym filmie juz troche przystopowal bo jak widzi ze jest nagrywany to zgrywa niewiniatko ;)
http://www.youtube.com/watch?v=sBapvZ86NJw&list=HL1359284711&feature=mh_lolz

Wiktorek cudny :) filmik ekstra faktycznie cwaniak mały niezle sobie radzi .Ty to musisz mieć Kasiu oczy dookola glowy. Moja na razie stacjonarna raczej choc ostatnio zaczęła mi pelzać po calym pokoju przedtem siedziala więcej a teraz myk na brzuch i zwiewa

Zgłoś nadużycie #47598 28 stycznia 2013, 23:17

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

my tez u tesciów mamy na sznureczku :) Ma 12 lat, bo po Roksi, ale jeszcze zdjae egzamin :)

jaki pucolek z niej :) ale widze że pilota zarekwirowala do hustawki :)

Zgłoś nadużycie #47599 28 stycznia 2013, 23:19

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

U nas nocka w miare...mlody obudzil sie po 23 i wbil sie na impreze;D siedzial z nami do 1 wypil mleczko i zasnal ;) pozniej sie obudzil o 4 i szalal....poszlam mu zrobic herbatke do kuchni...momentalnie zrobilo mi sie duszno, slabo, nogi jak z waty i jebllam na podloge! lezalam tak chyba z 10 mininut;/ wolalam meza bo nie moglam sama wstac;/ nie wiem od czego to? pierwsze na mysl co mi przyszlo to to,ze dobrze, ze akurat malego nie mialam na rekach!

do lekarza pędem, wyniki zrób może oslabiona jesteś?

Zgłoś nadużycie #47600 28 stycznia 2013, 23:27

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

ciuszki piekne... no i co ze z lumpa...ja nigdy wam nie pisalam bo mi bylo troche glupio jak wy wszystkie pisalyscie co kupilyscie i co i za ile zanim urodzilysmy ...ale wierzycie czy nie...ja totalnie wszystko mam uzywane do malego i z lumpeksu i po siostrze synkach... jak kupilam 10nowych ciuchow to juz maksimum... a naprawde ladne ciuchy i nie chodzilo moj e dziecko dziurawe i burdne....ale zawsze jakos sie wstydzilam to napisac..dzis jest chwila prawdy') ;)

no co Ty a czego tu się wstydzić .Ja większosć rzeczy mam uzywanych bo ceny nowych to o zawał przyprawiają.czasem sie skusze na cos nowego jak coś trafię na prawdę tanio wg mnie najczęściej w tesco ostatni np. kupilam 5 bodziaków z f&f na długi rękaw za 7 zeta co prawda na 18-24 mcy ale co tam.nie wiem czy w każdym ale w naszym tesco jest taki kosz gdzie zawsze wrzucają jakieś przecenione mocno rzeczy i to przez cały rok i czasem coś wygrzebię :)

Zgłoś nadużycie #47601 28 stycznia 2013, 23:30

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Julki ;) to juz 9 miesiecy.....eh jak ten czas leci;/

od nas tez oczywiście :) )

Zgłoś nadużycie #47602 28 stycznia 2013, 23:30

EdytaH Zaprawiona w bojach
dzięki!!!

Zgłoś nadużycie #47603 28 stycznia 2013, 23:32

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny spalismy dzis do 10 tej z jedna przerwa od 5 do 6 tej, normalnie czuje sie jak mlody Bog ;)
Czy nie moglo by tak juz zostac?

niech zostanie, z calego serca Ci zyczę :) )

Zgłoś nadużycie #47604 28 stycznia 2013, 23:33

aneta74 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

Hej laski!
byłam z Kaliną u ortopedy i na szczęście wszystko dobrze :) kamień z serca
tylko lekarz powiedział zeby jej nie stawiać na nogi bo on nie jest na to gotowa

super wiadomość

Zgłoś nadużycie #47605 28 stycznia 2013, 23:37

aneta74 Fajna mama
zatrzymałam się na 2366 nie moglam sie powstrzymać ale nie dam rady więcej nadrobić, padam na twarz.
spokojnej przespanej nocki

Zgłoś nadużycie #47606 29 stycznia 2013, 7:02

Konto usunięte
Kurwicy dostane od rana. połozyłam tego strucla dobrze po 19. i ch.. wstał se 4.38! WOW , normalnei ejst to 4.08. i siedi w kojcu i cmoka! ukrył sie tak w rogu,e wide tylko łapska, jak cos tam obracają!

Zgłoś nadużycie #47607 29 stycznia 2013, 7:04

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

no masakryczny i dla mnie! padam na ryj. dały mi dzisiaj potworki popalić, dały. Tak to właśnie wygląda jak babcia cały dzień rozpuszcza cholery małe. Powrót do normalności- to ja na czworaka. I cały dzień sama bo moje chłopidło sobie ma wyjście z kumplami i jeszcze mi chwilę temu smsa napisał że żarcie niebieńkie, piwko dopija i leci. kur... a ja walczę z terrorystkami i żrę krupnik... nie ma co. zaje..ste jest życie kury domowej :/

hahahhahah moja ty kurko :D kurka wydziobie wszystkie problemy :D dziub dziub :D

Zgłoś nadużycie #47608 29 stycznia 2013, 7:06

Konto usunięte

maryna napisał(a)

tak jedz lepiej.. kurde moj tez nieraz ma ten paznokiec jakis dziwny.moze ja mu zle obcinam ?? .. a i lamią mu sie strasznie..wasze tez tak maja ??

mojemu tez te duże pękają;/

Zgłoś nadużycie #47609 29 stycznia 2013, 7:06

Konto usunięte

maryna napisał(a)

hihi cala olka... :) a jaki masz rozmiar butow ?? ja naszczescie 37 a coraz czesciej kupuje 36!!

hehe przed ciąą 39/40 teraz raczej 41 :D

Zgłoś nadużycie #47610 29 stycznia 2013, 7:10

Konto usunięte
kurkaaaaaa muse wysłać skoczka, załaduje w karton po tv. ale nei mam auta! moze ciociunia mi pozyczy, bo jak nei to bede to wlokła jakies 1,5 km na poczte! umre! ale muse dzis wysłac. Bede paczec na hustawki, ale zamóie dopeiro jak mi e skoczka wystawią pozytywny koment. zeby nei było,ze chca kase powrotem czy cos.