Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47571 28 stycznia 2013, 21:35

maryna Fajna mama
ej dziewczyny musze sie pochwalic wam moim szkrabem dzis... tak z nim chodzilam i chodzilam i puscilam go a on tak fajnie sie nieraz sam trzyma ze szok.. i dal dwa kroki sam do przodu!!! ale sie cieszylam!! mowie wam jaka radocha.... a ogolnie to dzis jest strasznie marudny... duzo plakal i wszystko wymuszal placzem... az teraz na noc dalam mu wiburcol bo juz mialam go dosyc..w dodatku ma kaszelek.... i jakby troche zakatarzony sie robil.... :(

Zgłoś nadużycie #47572 28 stycznia 2013, 21:38

maryna Fajna mama
[QUOTE=Ulla;1343146]gratulujemy ząbków :)
A solenizantom dzsiejszym, wczorajszym, przedwczorajszym wszytskiego najlepszego :) [/QU
my tez sie dolanczamy do gratulacji i zyczen ostatnich dni bo nie zagladalam a wiem ze niektore maluszki mialy miesiecznice!!!!

Zgłoś nadużycie #47573 28 stycznia 2013, 21:45

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a my juztro z Kubusiem jedziemy do lekarza bo od jakiegos czasu wrastaja mu paznokietki duzych paluszkow od stupek. jeden z paluszkow jast caly czerwony i spuchniety. robilam mu oklady z rivanolu i nic nie pomogly. od wczoraj ciagle moczymy w mydlinach i tez nic nie jest lepiej. musi to lekarz zobaczyc bo boje sie zeby jakas infekcja sie nie wdala

tak jedz lepiej.. kurde moj tez nieraz ma ten paznokiec jakis dziwny.moze ja mu zle obcinam ?? .. a i lamią mu sie strasznie..wasze tez tak maja ??

Zgłoś nadużycie #47574 28 stycznia 2013, 21:46

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny widziałyscie ten wypadek ?? ? mnie się juz 2 noce sni.... cud ze dziecko przezyło...
http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Dziecko-cudem-przezylo-wypadek,wid,15274907,wi...
a jak komus sie nie otwiera to tu:
http://www.youtube.com/watch?v=z-tWwRL2U68

jak ono wypadło?! straszne! :O
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47575 28 stycznia 2013, 21:48

kasia17 Fajna mama
http://www.promobaby.pl/promocja-12081.html
dziewczyny foteliki w tesco w promocji ;0

Zgłoś nadużycie #47576 28 stycznia 2013, 21:53

Ulla Fajna mama

kasia17 napisał(a)

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)
Gocha my o cZyms nie wiemy ;0?

ciekawa jestem odpowiedzi :D

Zgłoś nadużycie #47577 28 stycznia 2013, 21:54

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

U mnie tez juz brak umyc;/ ostatnio mylam na poczatku grudnia;/ dobrze, ze na tych dachowych jest snieg to tego nie widze;D a w duzym pokoju mam rolete zaslonieta bo szlag mnie trafia;/ teraz bedzie cieplej to tez przelece wszystkie okna ;)

ej, bez przesady, to tylko miesiąc minął :P gdzie tam jeszcze do wielkanocy :D

Zgłoś nadużycie #47578 28 stycznia 2013, 21:55

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

płodzian jechał u mnie na rekach, 2 h;/

do kotła!

zawsze się mysli "nam si eto nie przydarzy"....

nam gośc w dupe wjechał gdy stalismy na czerwonym swietle. 200 metrów od domu. kilka lat temu.

Zgłoś nadużycie #47579 28 stycznia 2013, 21:56

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja te chodziłąm w uzywkach, bo kiedys nei mozna było nic dostac, poza wielką stopą nic mi nei dolega :)

hihi cala olka... :) a jaki masz rozmiar butow ?? ja naszczescie 37 a coraz czesciej kupuje 36!!

Zgłoś nadużycie #47580 28 stycznia 2013, 21:57

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Gosia , fajnei ze mas jaja :D

no..a ponoc niektóre baby maja fiuta :D to jest czad- cyce i fiut w jednym :D

Zgłoś nadużycie #47581 28 stycznia 2013, 21:57

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a na co chorowała?

rak zlosliwy zolądka ;(

Zgłoś nadużycie #47582 28 stycznia 2013, 22:00

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

matko... a moje dziecko z żarłoka zrobiło się niejadkiem :/ dziś od rana wypiła 150 ml. mleka i to tyle z jej jedzenia! nic nie chce jeść! wszysttkim gardzi! właśnie gotuje jej ziemniaczki... dam z masełkiem, może zje :/ bo odmówiła marchewki z ryżem i ogórkowej.... dałabym jej jakiś serek, ale nie mam już :(

martus...moj oliwier wszystko wpier....al jak smok... a ostatnio to tez nie ma szalu z jego jedzeniem.. kilka lyzeczek i koniec...a kiedys to zawsze miska do dna!!! ostatnio duzo oj duuuzo marudzi... i nawet w nocy jak twoja budzi sie na mleko ale jakos szczegoleni duzo go nie wypija!!! :( :( mysle ze to te cholerne zeby sa temu winne..

Zgłoś nadużycie #47583 28 stycznia 2013, 22:00

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

ej dziewczyny musze sie pochwalic wam moim szkrabem dzis... tak z nim chodzilam i chodzilam i puscilam go a on tak fajnie sie nieraz sam trzyma ze szok.. i dal dwa kroki sam do przodu!!! ale sie cieszylam!! mowie wam jaka radocha.... a ogolnie to dzis jest strasznie marudny... duzo plakal i wszystko wymuszal placzem... az teraz na noc dalam mu wiburcol bo juz mialam go dosyc..w dodatku ma kaszelek.... i jakby troche zakatarzony sie robil.... :(

super ! dzieciaczki nam sie rozbrykaly.

Zgłoś nadużycie #47584 28 stycznia 2013, 22:02

maryna Fajna mama
a dzisiaj mnie natchnelyscie bo wszystkie o tych hustawkach... ja chcialam kupic jakas uzywke...ale w szopie mialam stac taka stara po siostrze..i dzis sie wkurzylam.... wystawilam ja na podworze jak maly stal..szczota, plyn... i ja wyszorowalam!! wlasnie sie suszy na piecu kaflowym bo takowe mamy w domu i jutro malego posadze!! ciekawe jak zareaguje i czy mu sie spodoba ?? moze wrzuce jakies fotki w odrestaurowanej hustawce..hihi

Zgłoś nadużycie #47585 28 stycznia 2013, 22:03

kasia17 Fajna mama
Ola gratuluje zabka u plodka ;)
no i super ze dzieciaki sie rozgadaly.

Zgłoś nadużycie #47586 28 stycznia 2013, 22:05

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika zjadła 4 łyżeczki tych ziemniaczków.... wry.... nie wiem co jej, że nie chce jeść, dzisiaj w nocy obudziła się o północy i wyła, bo była głodna, ale mleka nie chciała, kaszki nie chciała... no to co... posadziłam ją w bujaku, ona oczy zamknięte i wyje, a ja jej pcham do dzioba danonka... tym sposobem zjadła 1,5 danonka i poszła spać! oszaleje....
a tak z innej beczki... posadziłam małą na bujaku, dałam chrupka i poszłam na chwilę do kuchni, wracam, a ona siedzi obok bujaka i je ten chrupek... zwariowałam czy ona sama zlazła z tego bujaka? xD

no cos ty ?? hihi a moze masz halucynacje ?? ;) moze jej nie posadzilas w bujaku ?? a byla zapieta ?? ja tez nieraz cos tak nieswiadomie cos robie a normlanie klocilabym sie ze to nie ja a rzeczywiscie to zrobilam...hihi ostatnio schowalam do lodowki cos co nigdy sie w niej znalezc nie powinno ale za cholere nie moge sobie teraz przypomiec co to bylo ?? ?i w domu mnie wszyscy wyzywaja ze mam cos brac napamiec!! nie wiem co sie ze mna dzieje ?? ??

Zgłoś nadużycie #47587 28 stycznia 2013, 22:08

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

nie zwariowałam.... przed chwilą sama na ten bujak wlazła i z niego zlazła xD

o kurde...ona jest niemozliwa!!! mala artystka i tyle!! ;) :)

Zgłoś nadużycie #47588 28 stycznia 2013, 22:14

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

a pewno... ja mam czesc takich ekstra, pokazowych- czy to do lekarza czy lansu ;) a część takich bylejakich po dzieciakach znajomych czy takie które w lumpku moja ciocia wykopała, choć te z lumpeksa to można by do tych pokazowych nawet zaliczyć bo nie dość że markowe to jeszcze naprawde w świetnym stanie, niepowykręcane z grubej bawełny a nie takie nowe bylegowno jakie nam serwują w naszych sklepach.

no niektore to rzeczywiscie byle co... jakosc do niczego a cena jak nie wiadomo co..raz uprane i szajs....a uzywki w lumpku po dzieciach to niektore jak nowki!!!

Zgłoś nadużycie #47589 28 stycznia 2013, 22:18

Ulla Fajna mama

martus91 napisał(a)

w dodatku telefon wpadł mi do wanienki, jak kąpałam małą... i umarł :( bryyy! co za dzień!

wyjmuj baterie jak najszybciej. i karte sim. i niech lezy i sie suszy.

Zgłoś nadużycie #47590 28 stycznia 2013, 22:18

maryna Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no pocieszne te nasze skubańce rozrabiające! czasem normalnie mi ręce opadają, jestem padnięta i mam wszystkiego dość a tutaj Asia uśmiechnie się i pokaże te swoje słodkie zębochy puści przy tym bańkę śliny a Iwona powie coś totalnie odjechanego i już mi się gęba śmieje i je miętoszę :D :D :D i pałera dostaję :D .
a propos głupich gadek Iwony... ostatnio mi się pyta "mamo mamo maś jaja" ??
hmmm ( ?? ?? !!!). Skąd taki tekst? :D :D :D , a potem "mamo, mamusiuuuu a babcia ma jaja" ??
(!!!!!!) i to przy mojej mamie :D :D :D :D śmiałyśmy się jak głupie.

hihi ale jaja z tych jaj!! :) :) i pomyslec ze niedlugo wszystkie nasze male beda o to pytac ?? !!hihi bo nie moge...