Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47511 28 stycznia 2013, 16:24

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika usnęła... oczywiście w huśtawce... teraz ma nowy usypiacz. I dobrze, bo w bujaku ledwie się mieści :P
a ja zrobiłam obiad i piję kawunie... dziś jeszcze nie miałam okazji się napić.... reeeelaks.... potem jeszcze tylko pranie rozwiesić, posprzątać ten syf i ta dam....

:D Ona jest zarabista :D

Zgłoś nadużycie #47512 28 stycznia 2013, 16:27

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

:D Ona jest zarabista :D

hahhaha... ta... poganiaj za nią po całym mieszkaniu ;) ale dzisiaj byłą grzeczna, wsadziłam ją do huśtawki, dałam chrupka i zdążyłam pozmywać i obiad ugotować! nie wiem co jej się stało, że taki spokój :P

Zgłoś nadużycie #47513 28 stycznia 2013, 16:28

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

no masakra, u nas w dzien różnie, raz lepiej raz gorzej, ale w nocy z sobote na niedziele nie spała od 1 do 4, mąż o 5 do pracy wstawał, masakra była, czopka dostała, bo widać było że ją boli i nawet jeść nie chciała (co jej się nie zdaża)

najlepszego dla julki z okazji 9miesięcznicy!!!

Zgłoś nadużycie #47514 28 stycznia 2013, 16:29

Gosiulkovic Fajna mama

maryna napisał(a)

to mnie pocieszylyscie... ;) nie to ze oszczedzam na moim dziecku ale bez sensu mi bylo kupowac jedne body spiochy za 20 zyla... bo ja za tyle mialam cala rekalmowke w lumpku takich malych ciuszkow....a nowe to oni przesadzaja z cenami.... zreszta i tak niektorych ciuchow nawet ani razu nieubral...mnostwo takich jest.. bedzie do nastepnego ;)

a pewno... ja mam czesc takich ekstra, pokazowych- czy to do lekarza czy lansu ;) a część takich bylejakich po dzieciakach znajomych czy takie które w lumpku moja ciocia wykopała, choć te z lumpeksa to można by do tych pokazowych nawet zaliczyć bo nie dość że markowe to jeszcze naprawde w świetnym stanie, niepowykręcane z grubej bawełny a nie takie nowe bylegowno jakie nam serwują w naszych sklepach.

Zgłoś nadużycie #47515 28 stycznia 2013, 16:30

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

mój syn mówi daaaaaaaaa mam! wydziera się w kojcu. Mam!!!!!!!! chyba ma byc mama! nei wiem. no nic, niedługo ide na spacer i zakupy.

hihi ten twoj maly to jest as...maly krzykacz rosnie ;)
a zapomnialam wam pisac ze moj maly od 2 dni mowi dada.dada i baba i baba... oraz bebe i bebe tak w kolko..jak to smiesznie brzmi hihi
dzis w nocy jak sie przebudzil to bylam na niego zla ale jak zaczal nadawac to nie moglam z niego ze smiechu..dada i dada...hihi

Zgłoś nadużycie #47516 28 stycznia 2013, 16:30

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika usnęła... oczywiście w huśtawce... teraz ma nowy usypiacz. I dobrze, bo w bujaku ledwie się mieści :P
a ja zrobiłam obiad i piję kawunie... dziś jeszcze nie miałam okazji się napić.... reeeelaks.... potem jeszcze tylko pranie rozwiesić, posprzątać ten syf i ta dam....

nie no szok, widok niesamowity ;)

Zgłoś nadużycie #47517 28 stycznia 2013, 16:31

martus91 Fajna mama

maryna napisał(a)

to mnie pocieszylyscie... ;) nie to ze oszczedzam na moim dziecku ale bez sensu mi bylo kupowac jedne body spiochy za 20 zyla... bo ja za tyle mialam cala rekalmowke w lumpku takich malych ciuszkow....a nowe to oni przesadzaja z cenami.... zreszta i tak niektorych ciuchow nawet ani razu nieubral...mnostwo takich jest.. bedzie do nastepnego ;)

to na dziecku da się w ogóle oszczędzić? xD dziecko to skarbonka bez dna! i jak się da to można trochę taniej coś kupić! ja kupuje jej ubranka w lumpeksie, zupki sama gotuję, a prawie wszystkie zabawki ma używane :) przecież to małe dziecko... jej bez różnicy czy ma używaną zabawkę czy nie, ważne że da się nią bawić :)

Zgłoś nadużycie #47518 28 stycznia 2013, 16:32

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

ha ha ale super gwoździa przybiła :D :D :D

Zgłoś nadużycie #47519 28 stycznia 2013, 16:32

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

A...dziewczyny, robiłam wczoraj zupę cebulową...pierwszy raz....pyyyyyyyyyyyyyycha...polecam :-)

zawsze chciala m zrobic ale niemialam sprawdzonego przepisu...to elka zapodaj przepis.... a to taka z paczki ?? bo wolalabym taka normalna...ja to jestem troche przeciwnik takich gotowcow z paczek.. ;)

Zgłoś nadużycie #47520 28 stycznia 2013, 16:33

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

hihi ten twoj maly to jest as...maly krzykacz rosnie ;)
a zapomnialam wam pisac ze moj maly od 2 dni mowi dada.dada i baba i baba... oraz bebe i bebe tak w kolko..jak to smiesznie brzmi hihi
dzis w nocy jak sie przebudzil to bylam na niego zla ale jak zaczal nadawac to nie moglam z niego ze smiechu..dada i dada...hihi

a moj teraz gada zamiast tata - ata i zamiast mama -ama , hehe smiac mi sie chce z niego ;0 pocieszne to takie gowno moje smierdzace ;)

Zgłoś nadużycie #47521 28 stycznia 2013, 16:37

kasia17 Fajna mama
Jezeli chodzi o buciki uzywane to wlasnie niedawno wpytaniu na sniadanie o tym mowili ze absolutnie nie bo kazde dziecko inaczej stopki uklada i potem sie nozka deformuje ale ja tam w to az tak bardzo nie wierze u mnie w rodzinie dzieciaki wszystkie po kolei mialy po kims buty bo jedno po drugim jest wiec szkoda by bylo te buciki wyrzucac , i co i nic im nie jest.
Wiktor narazie nie lubi bucikow ale ma 3 pary i wlasnie uzywane ale jak nowki .

Zgłoś nadużycie #47522 28 stycznia 2013, 16:40

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

Olus... weź mnie nie dobijaj :( ja za nic nie wejdę w spodnie z przed ciąży... jak ostatnio wyciągnęłam jakieś to tylko na nie popatrzyłam i nie mogłam uwierzyć, że byłam taki patyk... kuźwa... teraz mam 10 kg. do przodu... albo i lepiej! mam 21 lat, a brzuch mam przeorany przez tysiące rozstępów :/ nie mogę na siebie patrzeć w lustrze :/

ja tez moge zapomniec ze wejde w ciuchy sprzed ciazy..mowie tu o jeansach no  =w dresowe to wejde... ale moj brzuch to fle.. taki flak ze szok...jak ubiore obcisla bluzke to normalnie ciaza .... ale juz jutro ide do dietetyczki!! jupi...mam nadzieje ze 3 miesiace i bede juz jako tako wygladac...

Zgłoś nadużycie #47523 28 stycznia 2013, 16:40

Extremalna21 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

kalina, tu ciuchowe są portki i czapeczka

Slodziara ;)

Zgłoś nadużycie #47524 28 stycznia 2013, 16:41

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jezeli chodzi o buciki uzywane to wlasnie niedawno wpytaniu na sniadanie o tym mowili ze absolutnie nie bo kazde dziecko inaczej stopki uklada i potem sie nozka deformuje ale ja tam w to az tak bardzo nie wierze u mnie w rodzinie dzieciaki wszystkie po kolei mialy po kims buty bo jedno po drugim jest wiec szkoda by bylo te buciki wyrzucac , i co i nic im nie jest.
Wiktor narazie nie lubi bucikow ale ma 3 pary i wlasnie uzywane ale jak nowki .

ja Dominice jeszcze nie zakłądam bucikó, podobno lepiej dziecku uczyć się chodzić bez ;) na wiosne kupię jakieś, jak będziemy na dwór wychodzić ;)

Zgłoś nadużycie #47525 28 stycznia 2013, 16:43

maryna Fajna mama

martus91ok napisał(a)

Martyna, a jak po imprezie?

super super... wnet nie schodzilismy z parkiety z siostra i mojego meza szwagierka... buty na obcasie poszly w kąt a my na bosaka hihi ...a =za chwile juz wiele osob zdjelo buty na obcasie..ja to sie odzwyczailam od obcasow a kiiedys to tylko..jednak ciaza i okres teraz z dzieckiem zrobil swoje

Zgłoś nadużycie #47526 28 stycznia 2013, 16:43

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a moj teraz gada zamiast tata - ata i zamiast mama -ama , hehe smiac mi sie chce z niego ;0 pocieszne to takie gowno moje smierdzace ;)

no pocieszne te nasze skubańce rozrabiające! czasem normalnie mi ręce opadają, jestem padnięta i mam wszystkiego dość a tutaj Asia uśmiechnie się i pokaże te swoje słodkie zębochy puści przy tym bańkę śliny a Iwona powie coś totalnie odjechanego i już mi się gęba śmieje i je miętoszę :D :D :D i pałera dostaję :D .
a propos głupich gadek Iwony... ostatnio mi się pyta "mamo mamo maś jaja" ??
hmmm ( ?? ?? !!!). Skąd taki tekst? :D :D :D , a potem "mamo, mamusiuuuu a babcia ma jaja" ??
(!!!!!!) i to przy mojej mamie :D :D :D :D śmiałyśmy się jak głupie.

Zgłoś nadużycie #47527 28 stycznia 2013, 16:44

kasia17 Fajna mama
A u nas po slubie tez nic sie nie zmienilo, mieszkalismy ze soba 2 lata przed slubem wiec swiadomie weszlam w ten zwiazek , zreszta dla nas to byl tylko papierek , nawet jestem sklonna stwierdzic ze zwiazek sie umocnil , wiadomo klocimy sie i tak naprawde ciagle poznajemy ale nie zauwazylam by mezulek przeszedl jakas metamorfoze , jest tak jak przed slubem .
Uwazam ze inna kwestia jest pojawienie sie dziecka , bo wtedy kazde z rodzicow sie zmienia pod wplywem malej istotki . I tu wlasnie wychodzi z nas prawdziwe " ja ", bo to nie oszukujmy sie ciezki okres, wiele zmian , wyrzen a nie kazdy tak odrazu sobie potrafi z tyym wsztskim poradzic i oswoic sie.
Mozna bardzo latwo to zjawisko zaobserwowac wsrod nas , czytajac wczesniejsze forum jak bylysmy w ciazy to napewno mniej narzekalysmy na mezow bo miałysmy dla siebie i dla nich wiecej czasu. A po porodzie trzeba bylo wszytsko rozlozyc na trroje a co niektore na wiecej czlonkow rodziny.

Zgłoś nadużycie #47528 28 stycznia 2013, 16:45

martus91 Fajna mama

maryna napisał(a)

super super... wnet nie schodzilismy z parkiety z siostra i mojego meza szwagierka... buty na obcasie poszly w kąt a my na bosaka hihi ...a =za chwile juz wiele osob zdjelo buty na obcasie..ja to sie odzwyczailam od obcasow a kiiedys to tylko..jednak ciaza i okres teraz z dzieckiem zrobil swoje

oj ja też wcześniej tylko obcasy.... lubiłam na siebie uwagę zwracać... mam 172 cm., buty miały minimum 10 cm. obcas :P

Zgłoś nadużycie #47529 28 stycznia 2013, 16:47

martus91 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no pocieszne te nasze skubańce rozrabiające! czasem normalnie mi ręce opadają, jestem padnięta i mam wszystkiego dość a tutaj Asia uśmiechnie się i pokaże te swoje słodkie zębochy puści przy tym bańkę śliny a Iwona powie coś totalnie odjechanego i już mi się gęba śmieje i je miętoszę :D :D :D i pałera dostaję :D .
a propos głupich gadek Iwony... ostatnio mi się pyta "mamo mamo maś jaja" ??
hmmm ( ?? ?? !!!). Skąd taki tekst? :D :D :D , a potem "mamo, mamusiuuuu a babcia ma jaja" ??
(!!!!!!) i to przy mojej mamie :D :D :D :D śmiałyśmy się jak głupie.

hahhaha... już nie mogę się doczekać tych głupot... i ciągłego "mamo, a dlaczego?", "mamo, a po co?" :)

Zgłoś nadużycie #47530 28 stycznia 2013, 16:48

maryna Fajna mama

elka40 napisał(a)

to mój tata :-) własny ojciec mnie tak dobija ;-)

hihi ja tez myslalam ze chodzi o meza a nie o tate ;)