Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47471 28 stycznia 2013, 14:47

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

a my juztro z Kubusiem jedziemy do lekarza bo od jakiegos czasu wrastaja mu paznokietki duzych paluszkow od stupek. jeden z paluszkow jast caly czerwony i spuchniety. robilam mu oklady z rivanolu i nic nie pomogly. od wczoraj ciagle moczymy w mydlinach i tez nic nie jest lepiej. musi to lekarz zobaczyc bo boje sie zeby jakas infekcja sie nie wdala

biedulek! od czego to? akłądas zmu buty?

Zgłoś nadużycie #47472 28 stycznia 2013, 14:47

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jak sa w naprawde dobrym stanie, to nie mao czym mowic.
ja te co dostałam tez przejrze. reszte wystawie pod smietnik i wetne sie ze ktos to z radoscia weźmie :)

zapewne :) przeciez takie małe dziecko po 1 nei chodzi, a po 2 jesli chodzi, to ile w tych jednych butkach ?? przeciez to nie dazy sie ani ugniesc ani zniszczyc

Zgłoś nadużycie #47473 28 stycznia 2013, 14:48

Konto usunięte
Syn mnei przeraza! buja sie jak szalony,aż skoczek się giba! boje się e jak wyjde, to z nim upadnie! dobre,ze go już wystawiłam! jak tylko pojdzie od razu zamawiam hustawke!

Zgłoś nadużycie #47474 28 stycznia 2013, 14:48

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no to super Ania!!!
a jak tam Twoje boje z poprawą apetytu u Piotrusia ?? ?? syrop zdał egazmin ?? ?  Ile teraz Piotruś waży ??

jutro ważymy, ale ok. 9kg, w 2 tyg. przybrał 0,5kg, syrop rewelka :)

Zgłoś nadużycie #47475 28 stycznia 2013, 14:49

Gosiulkovic Fajna mama
Dobra zmykam kurde|!!!!
i jezcze tylko napiszę że dotarłam do zdjęć maluszków:
Dominisia, Alanek, Rozalka, Zuzia słodziaki na czym świat stoi!!! A Patrycja odstawiona jak nie wiem!!!! U la la.
Boże studniówka kiedy to było!!!!!!
Ja przeżyłam 2 w swoim życiu- rok po roku, najpierw Marcina a potem moja. ehhh to były czasy :D :D :D

Zgłoś nadużycie #47476 28 stycznia 2013, 14:49

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

no właśnie miałam się Was zapytać co sądzicie o używanych butach!!! Moje koleżanki używanym butom mówią stanowcze niet!!! Bo każde dziecko inaczej chodzi i inaczej uklepuje i koślawi buciki i że niby nie powinno się absolutnie dziecku używanych przez inne dziecko bucików  zakładać. Kuchnia blada a mam po Iwonie tyle bucików w naprawde perfekto stanie, skórzane, kupę kasiory kosztowały... żal mi je na śmietnik wynieść i znowu kupować nowe na Asię... co o tym myślicie?

niestety uważam jak Twoje koleżanki, ze buciki powinny być tylko dla jednego dziecka, ale zrobisz jak uważasz

Zgłoś nadużycie #47477 28 stycznia 2013, 14:51

Konto usunięte

aniam napisał(a)

niestety uważam jak Twoje koleżanki, ze buciki powinny być tylko dla jednego dziecka, ale zrobisz jak uważasz

Ja te chodziłąm w uzywkach, bo kiedys nei mozna było nic dostac, poza wielką stopą nic mi nei dolega :)

Zgłoś nadużycie #47478 28 stycznia 2013, 14:52

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Ja te chodziłąm w uzywkach, bo kiedys nei mozna było nic dostac, poza wielką stopą nic mi nei dolega :)

wiesz, nie każdy ma takie kopytka nie do zdarcia jak Ty :P

Zgłoś nadużycie #47479 28 stycznia 2013, 14:54

Konto usunięte

aniam napisał(a)

wiesz, nie każdy ma takie kopytka nie do zdarcia jak Ty :P

Mi się daje, ze więcej osób tez łaziło w butach po kimś ;) bynajmneij u mnei w rodinie wszyscy. a to ze nei wolno, to pewnie wymysliły znane firmy produkujące buty,zeby z nas zedzec kase :P

ALE! faktem jest, że jak moja matka ubrałą se moje buty, 2 x to ja o tym wiedziałam, od razu wiginały mi sie nogi! nie mogłąm isc na obcasach. Wiec myśle,ze jesli chodzi o obczas :P to nie, to nowe muszą bycp

Zgłoś nadużycie #47480 28 stycznia 2013, 14:55

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

zapewne :) przeciez takie małe dziecko po 1 nei chodzi, a po 2 jesli chodzi, to ile w tych jednych butkach ?? przeciez to nie dazy sie ani ugniesc ani zniszczyc

no ja mówię już o takich chodzonych :) :)
aj moment będziemy takie na nóżkach maluchów montować przecie. Moja już się wyrywa do chodzenia, a to co widziałam na filmiku Marty to dopiero wow. I Wiktor! Także zaraz bobasy śmigać będą i trzeba im będzie wygodne buty zakładać.

Zgłoś nadużycie #47481 28 stycznia 2013, 14:57

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

no ja mówię już o takich chodzonych :) :)
aj moment będziemy takie na nóżkach maluchów montować przecie. Moja już się wyrywa do chodzenia, a to co widziałam na filmiku Marty to dopiero wow. I Wiktor! Także zaraz bobasy śmigać będą i trzeba im będzie wygodne buty zakładać.

mój ma takie, własnie uzywki, ale jak nowe sa

Zgłoś nadużycie #47482 28 stycznia 2013, 15:01

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Mi się daje, ze więcej osób tez łaziło w butach po kimś ;) bynajmneij u mnei w rodinie wszyscy. a to ze nei wolno, to pewnie wymysliły znane firmy produkujące buty,zeby z nas zedzec kase :P

ALE! faktem jest, że jak moja matka ubrałą se moje buty, 2 x to ja o tym wiedziałam, od razu wiginały mi sie nogi! nie mogłąm isc na obcasach. Wiec myśle,ze jesli chodzi o obczas :P to nie, to nowe muszą bycp

oj kiedyś to buty pokoleniowo się zdzierało! kto myślał o koślawieniu stópki!!! ja po kuzynce a po mnie kolejna kuzynka! Takie były czasy że jak się zdobyło buty to były do odpadnięcia zelówki! teraz to żeby dziecko nie koślawiło stópki, z wkładkami jakimiśtam, skórkowe, tylko dla 1 dziecka bo jakieś tam grzybice... :D :D . Moi rodzice takiego problemu nie mieli- w ogóle sie o tym nie mówiło wtedy.

Zgłoś nadużycie #47483 28 stycznia 2013, 15:03

martus91 Fajna mama
matko... a moje dziecko z żarłoka zrobiło się niejadkiem :/ dziś od rana wypiła 150 ml. mleka i to tyle z jej jedzenia! nic nie chce jeść! wszysttkim gardzi! właśnie gotuje jej ziemniaczki... dam z masełkiem, może zje :/ bo odmówiła marchewki z ryżem i ogórkowej.... dałabym jej jakiś serek, ale nie mam już :(

Zgłoś nadużycie #47484 28 stycznia 2013, 15:08

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

takie Bartki i inne wójciki...
prosze, buty w promocji- z 300zł na 150... http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/ sorry, al emnei nie stac na takie "promocje"...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47485 28 stycznia 2013, 15:12

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

prosze, buty w promocji- z 300zł na 150... http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/ sorry, al emnei nie stac na takie "promocje"...

tu tez z 60 na 40 euro ;) a ja sobie za 15 e ku[piłam ;p

Zgłoś nadużycie #47486 28 stycznia 2013, 15:13

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

no masakra!
mysmy szukali zimowych na Iwone w zeszłym roku... 289 zeta. armagedon!i to na 1 sezon bo wyrośnie a na Asię nowe niby trzeba. Ja wiem że są tacy których na to stać ale mnie nie.

Zgłoś nadużycie #47487 28 stycznia 2013, 15:22

martus91 Fajna mama
Co do butów to jeszcze nad tym nie myślałam, ale raczej będę kupować używane na allegro, tak jak wszystko z resztą ;)

Zgłoś nadużycie #47488 28 stycznia 2013, 15:26

martus91 Fajna mama
Dominika zjadła 4 łyżeczki tych ziemniaczków.... wry.... nie wiem co jej, że nie chce jeść, dzisiaj w nocy obudziła się o północy i wyła, bo była głodna, ale mleka nie chciała, kaszki nie chciała... no to co... posadziłam ją w bujaku, ona oczy zamknięte i wyje, a ja jej pcham do dzioba danonka... tym sposobem zjadła 1,5 danonka i poszła spać! oszaleje....
a tak z innej beczki... posadziłam małą na bujaku, dałam chrupka i poszłam na chwilę do kuchni, wracam, a ona siedzi obok bujaka i je ten chrupek... zwariowałam czy ona sama zlazła z tego bujaka? xD

Zgłoś nadużycie #47489 28 stycznia 2013, 15:30

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

może spobuje tej emulsji, a stosowała któraś czopki viburcol? pomocne są? i na recepte czy nie?

ja stosowalam dwa razy... dostalam w aptece bez recepty i sie sprawdzily..jak mu zaaplikowalam to po ok 15 min normalnie widzialam ze maly mial odlot..na recach chwile go poziuzialam i spal do rana w lozeczku!!! ale w dzien nigdy nie dawalam..dawala ktoras bo nie wiem czy mozna... bo mi ta babka w aptece mowila ze najlepiej na noc i super dziecko spi a sa homeopatyczne ...wiec fajnei ....

Zgłoś nadużycie #47490 28 stycznia 2013, 15:32

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Dominika zjadła 4 łyżeczki tych ziemniaczków.... wry.... nie wiem co jej, że nie chce jeść, dzisiaj w nocy obudziła się o północy i wyła, bo była głodna, ale mleka nie chciała, kaszki nie chciała... no to co... posadziłam ją w bujaku, ona oczy zamknięte i wyje, a ja jej pcham do dzioba danonka... tym sposobem zjadła 1,5 danonka i poszła spać! oszaleje....
a tak z innej beczki... posadziłam małą na bujaku, dałam chrupka i poszłam na chwilę do kuchni, wracam, a ona siedzi obok bujaka i je ten chrupek... zwariowałam czy ona sama zlazła z tego bujaka? xD

ahaaaahhaha mój tez strajkuje głodowo! ale tylko w dzien. chyba zazne mu daac to co my jemy!