Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47451 28 stycznia 2013, 14:15

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

no coś ty, przecież tu co chwila któras pisała, co jej sie udało w lumpeksie kupić :)
Ja mialam tylko pierwszych ubranek duzo nowych. potem od kuzyna męża dostalismy mase i ostatnio karton, torbe ciuchów oraz dwa worki butów- to po synach kolegi męża. butów nawet jeszcze nie oglądałam-nie mam kiedy.
czasem sie zdarzy, ze dziadki cos kupią. ja juz nie kupuje, bo to nie ma sensu- ma taką mase ciuchów, ze nie mam miejsca w szafie...

no właśnie miałam się Was zapytać co sądzicie o używanych butach!!! Moje koleżanki używanym butom mówią stanowcze niet!!! Bo każde dziecko inaczej chodzi i inaczej uklepuje i koślawi buciki i że niby nie powinno się absolutnie dziecku używanych przez inne dziecko bucików  zakładać. Kuchnia blada a mam po Iwonie tyle bucików w naprawde perfekto stanie, skórzane, kupę kasiory kosztowały... żal mi je na śmietnik wynieść i znowu kupować nowe na Asię... co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #47452 28 stycznia 2013, 14:16

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

my tez u tesciów mamy na sznureczku :) Ma 12 lat, bo po Roksi, ale jeszcze zdjae egzamin :)

ale cudowna myszka!!! :D :D

Zgłoś nadużycie #47453 28 stycznia 2013, 14:16

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

Hej laski!
byłam z Kaliną u ortopedy i na szczęście wszystko dobrze :) kamień z serca
tylko lekarz powiedział zeby jej nie stawiać na nogi bo on nie jest na to gotowa

no to super, ciesze sie razem z wami

Zgłoś nadużycie #47454 28 stycznia 2013, 14:18

gwonka Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ja też jestem ciuchowa, zaraz poszukam jakich zdjęć i pokarze stroje ciuchowe Kaliny :)
sukienieczk abodowa jest ciychowa a na pierwszym zdjęciu spodenioki i skarpetki :)

swietne fotki no i ciuski rowniez

Zgłoś nadużycie #47455 28 stycznia 2013, 14:19

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wiktorek ;)
Kiepskiej jakosci zdjecia bo z mojego tandetnego telefonu .

Kasia Wiktor cudowny jest! No poprostu mam słabość do niego :D :D :D :D Taki rozbójniczek :D szczególnie w tych dresach :D

Zgłoś nadużycie #47456 28 stycznia 2013, 14:21

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

hmy... ale jakby się zacerowała to by mogła powiedzieć, że nie da do ślubu i Jude nie miałby wyjścia :D

hehe tylko,że ja juz nei chce slubu. nei wiem czy go nei zabije, wole nie;] po cholere mi slub koscielny jak juz po cywilnym ciezko sie dogadac.

Zgłoś nadużycie #47457 28 stycznia 2013, 14:22

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

no właśnie miałam się Was zapytać co sądzicie o używanych butach!!! Moje koleżanki używanym butom mówią stanowcze niet!!! Bo każde dziecko inaczej chodzi i inaczej uklepuje i koślawi buciki i że niby nie powinno się absolutnie dziecku używanych przez inne dziecko bucików  zakładać. Kuchnia blada a mam po Iwonie tyle bucików w naprawde perfekto stanie, skórzane, kupę kasiory kosztowały... żal mi je na śmietnik wynieść i znowu kupować nowe na Asię... co o tym myślicie?

płodzian ma adidasa te sneigowce, w srodku są jak nowe. nie bede 60 euro na buty wydawała, bo nawet na swoej tyle nei wydaje tu.

Zgłoś nadużycie #47458 28 stycznia 2013, 14:24

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehe tylko,że ja juz nei chce slubu. nei wiem czy go nei zabije, wole nie;] po cholere mi slub koscielny jak juz po cywilnym ciezko sie dogadac.

masz rację... przed ślubem cud, miód.... a po ślubie.... :/

Zgłoś nadużycie #47459 28 stycznia 2013, 14:24

Konto usunięte
mój syn, zrobił mega łaterszita! dobrze,ze wczoraj walił 3 x i dzis rano raz, to nei było mega dużo. ale kurka sama woda! od tego zęba chyba. bo nie od słoja przeciez z kawałkami.
Nie dam mu owocków

Zgłoś nadużycie #47460 28 stycznia 2013, 14:26

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

no własnie, przemyslałam to. Nie będe szła do koscioła- po 1 ja mam zachwiania wiary, a po 2. mam udawać,ze yjemy w super zgodzie.... już weekend za nami. dre ryj , jude kuzwami wali. pierdziele taki slub.

Zgłoś nadużycie #47461 28 stycznia 2013, 14:29

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Mama przed choroba i po chorobie kidy juz naprawde dozla do siebie bo takich zdejc swiezo po chorobie jej nie robilismy bo wygladala okropnie.

ojej ale ja ta choroba zniszczyla :( przykro mi bardzo :(

Zgłoś nadużycie #47462 28 stycznia 2013, 14:29

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Mama przed choroba i po chorobie kidy juz naprawde dozla do siebie bo takich zdejc swiezo po chorobie jej nie robilismy bo wygladala okropnie.

ojej ale ja ta choroba zniszczyla :( przykro mi bardzo :(

Zgłoś nadużycie #47463 28 stycznia 2013, 14:31

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

a mnie sie wydaje że to poprostu kwestia poznania się... mnie mama powtarzała "zobaczysz po ślubie" no i kuźwa nic nie zobaczyłam. Mało co mnie zaskoczyło. Nie znaczy to że jest mój chłop jest super- o co to to nie! Ale "widziały gały co brały" ;)

Zgłoś nadużycie #47464 28 stycznia 2013, 14:31

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kasiu widac,e mam zmęczona chorobą....
Mój syn wstał. Ma 3 ząb, jedynka wylazła górna.

no to w takim razie gratulujemy :)

Zgłoś nadużycie #47465 28 stycznia 2013, 14:33

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

a mnie sie wydaje że to poprostu kwestia poznania się... mnie mama powtarzała "zobaczysz po ślubie" no i kuźwa nic nie zobaczyłam. Mało co mnie zaskoczyło. Nie znaczy to że jest mój chłop jest super- o co to to nie! Ale "widziały gały co brały" ;)

oj nie nie........ jude to kuzwa metamorfoze i transformaje preszedł;/

Zgłoś nadużycie #47466 28 stycznia 2013, 14:37

gwonka Fajna mama
a my juztro z Kubusiem jedziemy do lekarza bo od jakiegos czasu wrastaja mu paznokietki duzych paluszkow od stupek. jeden z paluszkow jast caly czerwony i spuchniety. robilam mu oklady z rivanolu i nic nie pomogly. od wczoraj ciagle moczymy w mydlinach i tez nic nie jest lepiej. musi to lekarz zobaczyc bo boje sie zeby jakas infekcja sie nie wdala

Zgłoś nadużycie #47467 28 stycznia 2013, 14:37

Gosiulkovic Fajna mama
Ludzie ale posiedziałam przy necie!!!1 wow!!!a dzieci mi chatę doszczętnie rozpierdzieliły!!!! jaki bałagan! matko! nie ma gdzie stopy postawić. Iwona znosi różności Asi a ta rozrzuca- klocki, miśki, lalki, zabawki, grzechotki jakieś stare. I Iwona też rozrzuca do spółki. ehhh muszę się zabrać za odgruzowywanie podłogi :)

Zgłoś nadużycie #47468 28 stycznia 2013, 14:39

gwonka Fajna mama
bo co mu sie wyleczy to on tak nawala nogami w podloge ze zaraz znowu powraca

Zgłoś nadużycie #47469 28 stycznia 2013, 14:42

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

jak sa w naprawde dobrym stanie, to nie mao czym mowic.
ja te co dostałam tez przejrze. reszte wystawie pod smietnik i wetne sie ze ktos to z radoscia weźmie :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47470 28 stycznia 2013, 14:46

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

tak! dokładnie! :) niektórzy mówia, ze po slubie wszytsko sie zmienia, u nas nic sie nie zmieniło XD

no ludzie się kłócą czasem i nie ma w tym nic dziwnego :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.