Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47391 28 stycznia 2013, 13:05

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Kasia nie ma czego! :D moja mama jest u mnie raz na 4 miesiące albo i rzadziej. Zawsze staram się wykorzytać ten czas do maksimum :D

no chociaz tyle a moja prawie wogole bidula nie bywa bo ona nawet nie ma sily do autobusu dojsc i nawet przez 5 minut Wiktora nie utzrymala by na raczkach , tak to wstretne raczysko ja urzadzilo ze kiedys silna kobieta a dzis bidula ledwo ledwo co podola sama soba sie zajac, mam na mysli ugotowac i sprzatnac kolo siebie.
A tesciowa ciagle pracuje wiec ja nie moge na taka pomoc liczyc .

Zgłoś nadużycie #47392 28 stycznia 2013, 13:06

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

tak poraz 11 ty bo to jedenaste z wnuczat mojej mamy ;) hehe super ;)

super, nie ma to jak liczna rodzinka :)

Zgłoś nadużycie #47393 28 stycznia 2013, 13:07

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

moja ostatnio 10,5 :D

toż to klocek :P

Zgłoś nadużycie #47394 28 stycznia 2013, 13:08

Gosiulkovic Fajna mama

martus91 napisał(a)

Olus... weź mnie nie dobijaj :( ja za nic nie wejdę w spodnie z przed ciąży... jak ostatnio wyciągnęłam jakieś to tylko na nie popatrzyłam i nie mogłam uwierzyć, że byłam taki patyk... kuźwa... teraz mam 10 kg. do przodu... albo i lepiej! mam 21 lat, a brzuch mam przeorany przez tysiące rozstępów :/ nie mogę na siebie patrzeć w lustrze :/

Marta jesteś młoda i piękna! nawet jak masz jakieś "usterki" to w mig je możesz naprawić! Nie ma co narzekać! Ja wychodzę z założenia że jak tylko jestem zdrowa, mam 2 ręce i 2 nogi to MOGĘ WSZYSTKO!! (tylko czasm mi się nie chce ;) )

Zgłoś nadużycie #47395 28 stycznia 2013, 13:08

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

co się odwlecze to nie uciecze :) zresztą powiem Wam, że mam chwile zwątpienia, czasem mysle, np wczoraj w nocy, że to jeszcze nie czas i nie dałabym rady i może by to jednak odłożyc na za rok

Asiula ja to cie podziwiam ze ty juz chcesz ale podobno tak jedno za drugim jest najfajniej.

Zgłoś nadużycie #47396 28 stycznia 2013, 13:08

aniam Supermama
Gosiulkovic napisał(a)
dzień dobry!!!!!!!!!!!!!! ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
to ja ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
forumowicz marnotrawny ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_wink.gif
jestem !!!!
tęskniłam ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
cały zeszły tydzień była moja mama i wykorzystałam ją haniebnie!!! ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
zabawiała mi dzieciaki a ja mam pomyte okna, pozmieniane firany,
zasłony, pomyte wszystkie klosze lamp, pouprzątane w szafach,
powymieniane pościele, i w ogóle w domu cycuś malinka ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
oprócz tego mama zrobiła mi domowy makaronik, mam pomrożone gołąbki i bigos ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
i latałyśmy po sklepach ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
także zeszły tydzień miałam tak pracowity że szok ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
żeby mi to było ostatni raz, ze nie dajesz znaku życia tak długo!!!!!!!!!1

Zgłoś nadużycie #47397 28 stycznia 2013, 13:10

aniam Supermama

aniam napisał(a)

Gosiulkovic napisał(a)
dzień dobry!!!!!!!!!!!!!! ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
to ja ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
forumowicz marnotrawny ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_wink.gif
jestem !!!!
tęskniłam ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
cały zeszły tydzień była moja mama i wykorzystałam ją haniebnie!!! ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
zabawiała mi dzieciaki a ja mam pomyte okna, pozmieniane firany,
zasłony, pomyte wszystkie klosze lamp, pouprzątane w szafach,
powymieniane pościele, i w ogóle w domu cycuś malinka ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
oprócz tego mama zrobiła mi domowy makaronik, mam pomrożone gołąbki i bigos ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_biggrin.gif
i latałyśmy po sklepach ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
także zeszły tydzień miałam tak pracowity że szok ../../../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif
żeby mi to było ostatni raz, ze nie dajesz znaku życia tak długo!!!!!!!!!1

a cóz to się wkleiło? :)

Zgłoś nadużycie #47398 28 stycznia 2013, 13:10

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Niby waże tyle co przed ciążą, nawet dwa kilo mniej,ale mam wrażenie jakby mi się biodra rozrosły :) .
Ja to jestem ciekawa jak będą moje cycki wyglądały po tak długim karmieniu.

ha ha ja też ma wrażenie że mam biodra szersze! a cycki... hmm... Ewelina lepiej nie bądź ciekawa... :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #47399 28 stycznia 2013, 13:13

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

A ostatnio jem sobie w pracy sniadanie a mój szef gapi się na mnie i gapi..wreszcie mówi: Boże...no nie do wiary...nie wierzę w to co widzę! Wszyscy na niego co on takiego widzi,a on:
pani Elu...pani ma mnóstwo siwych wlosów!
Amerykę odkrył! Siwe włosy mam od kilku lat tylko farbowałam, a teraz ostatnio farba mi nie wzięła i zapomniałam kupić inną :D

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuzwa siwe to i ja mam! od kiedy tujestem

Zgłoś nadużycie #47400 28 stycznia 2013, 13:14

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

Hej laski!
byłam z Kaliną u ortopedy i na szczęście wszystko dobrze :) kamień z serca
tylko lekarz powiedział zeby jej nie stawiać na nogi bo on nie jest na to gotowa

super!

Zgłoś nadużycie #47401 28 stycznia 2013, 13:15

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Olus... weź mnie nie dobijaj :( ja za nic nie wejdę w spodnie z przed ciąży... jak ostatnio wyciągnęłam jakieś to tylko na nie popatrzyłam i nie mogłam uwierzyć, że byłam taki patyk... kuźwa... teraz mam 10 kg. do przodu... albo i lepiej! mam 21 lat, a brzuch mam przeorany przez tysiące rozstępów :/ nie mogę na siebie patrzeć w lustrze :/

martuś ja w spodnie ani w nic wogole z przed 1 ciązy nei wejde! ani gacie,ani staniki,ani koszulki ;)   po 2 ciay nei ma juz takiego duporosta!

Zgłoś nadużycie #47402 28 stycznia 2013, 13:17

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Niby waże tyle co przed ciążą, nawet dwa kilo mniej,ale mam wrażenie jakby mi się biodra rozrosły :) .
Ja to jestem ciekawa jak będą moje cycki wyglądały po tak długim karmieniu.

bo kosci sie rozłażą i chyba juz sie nei złażą. tak mi sie zdaje.. moje portki 27/28/29 idą w pizdu! jak kiedys moja cnota!

Zgłoś nadużycie #47403 28 stycznia 2013, 13:17

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no chociaz tyle a moja prawie wogole bidula nie bywa bo ona nawet nie ma sily do autobusu dojsc i nawet przez 5 minut Wiktora nie utzrymala by na raczkach , tak to wstretne raczysko ja urzadzilo ze kiedys silna kobieta a dzis bidula ledwo ledwo co podola sama soba sie zajac, mam na mysli ugotowac i sprzatnac kolo siebie.
A tesciowa ciagle pracuje wiec ja nie moge na taka pomoc liczyc .

oj to biedna ty Kasia!
ale może chociaż siostra albo ktoś z rodzinki...
ja tutaj sama jak palec więc jak mama ma przyjechać to ja się cieszę że w końcu mieszkanie "odchlewię" a mama popilnuje te moje dwa potworki.

Zgłoś nadużycie #47404 28 stycznia 2013, 13:19

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Asiula ja to cie podziwiam ze ty juz chcesz ale podobno tak jedno za drugim jest najfajniej.

no właśnie z jednej strony chce a z drugiej boje się, że nie dam rady

Zgłoś nadużycie #47405 28 stycznia 2013, 13:22

Konto usunięte
O prosze! Małgosia wróciła :D super. mój syn spi jesce, wystawiłam skoczka na ebay. od 49 licytacja a 70 kup teraz. modle się by poszedł! chce hustawke!

Zgłoś nadużycie #47406 28 stycznia 2013, 13:26

Ulla Fajna mama

martus91 napisał(a)

ta.... żadna dieta i żadne ćwiczenia rozstępów mi nie zlikwidują :/

pamiętam ze kiedys qazzaq pisała ze na cos tam chodzi i nie ma sladu po rozstepach. napisz do niej smsa, co to bylo :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #47407 28 stycznia 2013, 13:27

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

pamiętam ze kiedys qazzaq pisała ze na cos tam chodzi i nie ma sladu po rozstepach. napisz do niej smsa, co to bylo :)

to te zastrzyki!!!!!!!!!!! wstrzykiwali jej krew w rozstepy! fuu

Zgłoś nadużycie #47408 28 stycznia 2013, 13:28

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

bo kosci sie rozłażą i chyba juz sie nei złażą. tak mi sie zdaje.. moje portki 27/28/29 idą w pizdu! jak kiedys moja cnota!

haha...portki nowe kupisz a cnoty już niestety nie ....chociaż teraz juz podobno i to cerują
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47409 28 stycznia 2013, 13:28

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

korzystaj póki nic nie mówi :) my huśtawkę też mamy ale starszą wersje jeszcze po siostrzeńcu moim, którą ma teraz kuzynka Alana (8 miesięcy starsza) ale wziąć ją będziemy musieli bo mu się podoba tam :)

slodiak, jaki on juz jest duzy

Zgłoś nadużycie #47410 28 stycznia 2013, 13:29

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

haha...portki nowe kupisz a cnoty już niestety nie ....chociaż teraz juz podobno i to cerują

hahahhaha no tak :) ale ja juz wolałabym odsysanie, po co mi ta cnota ;p