Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47371 28 stycznia 2013, 12:48

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

mój syn mówi daaaaaaaaa mam! wydziera się w kojcu. Mam!!!!!!!! chyba ma byc mama! nei wiem. no nic, niedługo ide na spacer i zakupy.

on pewnie mowi " daj mama jesc " hehe

Zgłoś nadużycie #47372 28 stycznia 2013, 12:49

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Może tak zostanie..hehehe :)
Natalka poszła spac przed 20, Spałysmy do 7:15, ale wysysała mnie :) chyba z 10 razy.Wczoraj tylko raz jadła w nocy.
Na sniadanie zjadła dzisiaj pol kromeczki chlebka z szynką i jogurt Nestle.

a ja dzisiaj ugotowalam ogorkowa tak jak ty gotujesz i zjadl , dzieki Ewelinko ;)
Napisz mi jesli mozesz jak rosolek jej gotowalas/

Zgłoś nadużycie #47373 28 stycznia 2013, 12:51

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

własnie! :D
Zresztą ja też mam galaretę, ale miałam przed ciążą też.Jak jechaliśmy na wczasy dwa lata temu, to nawet kostium jednoczęściowy sobie kupiłam. Ale było tak gorąco,ze stwierdziłam,ze chust...jak ktos nie chce niech nie patrzy, a ja nie będę się gotowała..załozyłam dwuczęściowy i spędziłam świetne wakacje...nawet jak na zdjęciach wyglądam jak słonica. Teraz po prostu o tym nie myslę...są wazniejsze problemy niż wiszący brzuch.
Tylko teraz jak moja córka odszykowała się na studniówkę to mój tata mówi do mnie : nie żal Ci?
ja mu na to,że juz sie przyzwyczaiłam,ze moja córka duzo lepiej wygląda nawet w moich rzeczach...
a tata na to: a jak zostaniesz babcia to już wogóle!
Pocieszył mnie
Ale mi to naprawdę lata

he he i bardzo dobrze!
mnie też wisi :D i brzuch i to że mi wisi ;)

Zgłoś nadużycie #47374 28 stycznia 2013, 12:51

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

A ostatnio jem sobie w pracy sniadanie a mój szef gapi się na mnie i gapi..wreszcie mówi: Boże...no nie do wiary...nie wierzę w to co widzę! Wszyscy na niego co on takiego widzi,a on:
pani Elu...pani ma mnóstwo siwych wlosów!
Amerykę odkrył! Siwe włosy mam od kilku lat tylko farbowałam, a teraz ostatnio farba mi nie wzięła i zapomniałam kupić inną :D

Kuźwa faceci !!!

Zgłoś nadużycie #47375 28 stycznia 2013, 12:51

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a jak robilas bo ja tez robilam i pyszna jest ;)

Robiłam wg tego przepisu :

Francuska zupa cebulowa

Składniki:
- 5 dużych cebul
- 1l bulionu drobiowego (może być z kostki rosołowej)
- 2 łyżki mąki
- 1 łyżka cukru
- 1 łyżka suszonego tymianku
- 15 dkg sera żółtego
- olej do smażenia
- 100 ml białego wytrawnego wina
- sól, pieprz

Wykonanie:
Bulion drobiowy doprowadzić do wrzenia.
Cebulę obrać i pokroić w piórka. Na patelni rozgrzać olej i dodać cebulę. Posypać cukrem i smażyć do momentu, aż cebula stanie się złoto-brązowa. Następnie posypać mąką i dokładnie wymieszać. Na koniec dolać białe wino. Gotować 1 minutę.
Całość przełożyć do bulionu i dodać suszony tymianek. Gotować 45 minut na niewielkim ogniu. Pod koniec gotowania do zupy dodać żółty ser i dokładnie wymieszać. Doprawić do smaku solą i pieprzem.

Ale nie dawałam sera bo nie lubimy.
W zamian za to dałam jeszcze dwie marchewki i kawałek selera starte na wiórki. A na drugi raz razem z cebula podsmażę jeszcze boczek :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47376 28 stycznia 2013, 12:52

Gosiulkovic Fajna mama

EdytaH napisał(a)

Hej laski!
byłam z Kaliną u ortopedy i na szczęście wszystko dobrze :) kamień z serca
tylko lekarz powiedział zeby jej nie stawiać na nogi bo on nie jest na to gotowa

to super!!! dobrze że wszystko w porządku! stanie na nóżki jak będzie gotowa i już!

Zgłoś nadużycie #47377 28 stycznia 2013, 12:52

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Co się stało z Gosulkoviec?

:D :D :D :D :D
jestem :D :D !!!!

Zgłoś nadużycie #47378 28 stycznia 2013, 12:53

Gosiulkovic Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ja swoja tez tak ważę i wczoraj golasek ważył 9, 7 kg suoer, już niedługo może będzie 10 kg nie mogą się doczekać :)

moja ostatnio 10,5 :D

Zgłoś nadużycie #47379 28 stycznia 2013, 12:54

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dzień dobry!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
to ja :) :) :)
forumowicz marnotrawny :) ;)
jestem !!!!
tęskniłam :D
cały zeszły tydzień była moja mama i wykorzystałam ją haniebnie!!! :D :D :D zabawiała mi dzieciaki a ja mam pomyte okna, pozmieniane firany, zasłony, pomyte wszystkie klosze lamp, pouprzątane w szafach, powymieniane pościele, i w ogóle w domu cycuś malinka :D :D
oprócz tego mama zrobiła mi domowy makaronik, mam pomrożone gołąbki i bigos :D :D
i latałyśmy po sklepach :)
także zeszły tydzień miałam tak pracowity że szok :)

a my już tu list gończy wysyłałyśmy za Tobą :)
p.s. okien nie myje się w mróz, bo sobie stawy przeziębisz i potem na stare lata będą Cię bardzo bolały

Zgłoś nadużycie #47380 28 stycznia 2013, 12:56

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

ja myję raz dziennie, wieczorem i nie wyobrażam sobie, by go nie umyć..
ale każdy musi zrewidować skóę maluchów, mój nie ma suchej, więc be zproblemu

ja też dziewczyny myję codziennie! :D
jakoś nie mam serca nie umyć po całym dniu.

Zgłoś nadużycie #47381 28 stycznia 2013, 12:56

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dzień dobry!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
to ja :) :) :)
forumowicz marnotrawny :) ;)
jestem !!!!
tęskniłam :D
cały zeszły tydzień była moja mama i wykorzystałam ją haniebnie!!! :D :D :D zabawiała mi dzieciaki a ja mam pomyte okna, pozmieniane firany, zasłony, pomyte wszystkie klosze lamp, pouprzątane w szafach, powymieniane pościele, i w ogóle w domu cycuś malinka :D :D
oprócz tego mama zrobiła mi domowy makaronik, mam pomrożone gołąbki i bigos :D :D
i latałyśmy po sklepach :)
także zeszły tydzień miałam tak pracowity że szok :)

Wreszcie my juz tu martwilysmy sie i tesknilysmy ;)
farciara zadroszcze ;)

Zgłoś nadużycie #47382 28 stycznia 2013, 12:57

Gosiulkovic Fajna mama

EdytaH napisał(a)

ja też jestem ciuchowa, zaraz poszukam jakich zdjęć i pokarze stroje ciuchowe Kaliny :)
sukienieczk abodowa jest ciychowa a na pierwszym zdjęciu spodenioki i skarpetki :)

słodka laleczka :)

Zgłoś nadużycie #47383 28 stycznia 2013, 12:59

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no wszystkiego najlepszego dla Juleczki kochanej!!!!!
Asia i jak ?? ?? kurcze mam ze sto stron do nadrobienia i ich na pewno nie nadrobię.... a ciekawa jestem strasznie czy już ci rośnie w brzuszku kolejny maluszek ?? ? :D :D :D

nie jeszcze nie, w zasadzie to zaplanowalismy dzidziusiowanie, ale nie jest to tak jak powinno być, bo po pierwsze Julia nie bardzo chce mieć rodzeństwo, jak nie może zasnąć, to mężuś ją bierze do drugiego pokoju i musi z nią spać, a jak tylko się ruszy to ona już oczy otwarte :) a to znowu  go nie ma bo w pracy i jak tak dalej pojdzie to nic z tego nie będzie

Zgłoś nadużycie #47384 28 stycznia 2013, 13:00

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja też dziewczyny myję codziennie! :D
jakoś nie mam serca nie umyć po całym dniu.

ja tez codzien zrestza Wiktor tak uwielbia kapiele ze jak juz slyszy ze woda nalewa sie do wanny a ja go rozbieram w pokoju to sie wyrywa z calych sil puszczam go golasa jednego a on zapitala na czworakach do lazienki z gola dupcia staje przy waniie k krzyczy " e e e e e e " a w wodzie wniebowziety i glowe codzien mu myje bo on prawie lysiutki to co mi zalezy polac go woda zadnego szmponu jeszcze nie uzywam.

Zgłoś nadużycie #47385 28 stycznia 2013, 13:01

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

a my już tu list gończy wysyłałyśmy za Tobą :)
p.s. okien nie myje się w mróz, bo sobie stawy przeziębisz i potem na stare lata będą Cię bardzo bolały

mróz nie mróz- ja już miałam tyle nie myte że nawet -30 by mnie nie odstraszyło :D . Zresztą zrobiłam to naprawdę migiem i założyłam gęstą firankę także nawet jeśli są maziaje to ja ich nie widzę i z ulicy też ich nie dojrzą  bo ja na 3 piętrze mieszkam ;)

Zgłoś nadużycie #47386 28 stycznia 2013, 13:01

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

nie jeszcze nie, w zasadzie to zaplanowalismy dzidziusiowanie, ale nie jest to tak jak powinno być, bo po pierwsze Julia nie bardzo chce mieć rodzeństwo, jak nie może zasnąć, to mężuś ją bierze do drugiego pokoju i musi z nią spać, a jak tylko się ruszy to ona już oczy otwarte :) a to znowu  go nie ma bo w pracy i jak tak dalej pojdzie to nic z tego nie będzie

spokojnie wkoncu sie uda ;)

Zgłoś nadużycie #47387 28 stycznia 2013, 13:02

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

a ja dzisiaj ugotowalam ogorkowa tak jak ty gotujesz i zjadl , dzieki Ewelinko ;)
Napisz mi jesli mozesz jak rosolek jej gotowalas/

Kasiu, rosołek był taki jak dla nas tylko chwilę wczesniej odlalam dla Natalki, bo my "dzieci glutaminianowe" dodajemy jedna kostke Knorra na koncu.Dzisiaj bedzie pomidorowa z ryżem...zobaczymy hihihih

Zgłoś nadużycie #47388 28 stycznia 2013, 13:03

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wreszcie my juz tu martwilysmy sie i tesknilysmy ;)
farciara zadroszcze ;)

Kasia nie ma czego! :D moja mama jest u mnie raz na 4 miesiące albo i rzadziej. Zawsze staram się wykorzytać ten czas do maksimum :D

Zgłoś nadużycie #47389 28 stycznia 2013, 13:03

kasia17 Fajna mama
Edyta super ze z Kaliska wszystko dobrze a ubranka cudne .
Ja nie mam czasu latac po lumpeksach wiekszosc ciuszkow mam bo Macku i na alegro zamawiam tez , no i ciagle cos od ciotek dostaje .
Ale moja kolezanka lata non stop po ciuchach i dla swojego malego dwie komody ciuchow super firmowych w cudnym stanie skompletowala.

Zgłoś nadużycie #47390 28 stycznia 2013, 13:05

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

spokojnie wkoncu sie uda ;)

co się odwlecze to nie uciecze :) zresztą powiem Wam, że mam chwile zwątpienia, czasem mysle, np wczoraj w nocy, że to jeszcze nie czas i nie dałabym rady i może by to jednak odłożyc na za rok