Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #47171 26 stycznia 2013, 22:04

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

Marta gdzie kupiłaś tego lwa?

Dominika dostała go od Mariusza siostry na gwiazdkę, a ona zamawiała go na allegro, bo ze mną to konsultowała i razem wybierałyśmy ;) widziałam takie używane nawet po 50 zł na allegro, my mamy nowy... ona chyba 130 zł. za niego dała...

Zgłoś nadużycie #47172 26 stycznia 2013, 22:12

martus91 Fajna mama
ślę podziękowania dla Aleksandry Zeeeet za to, że przypomniała mi, że Dominika posiada huśtawkę ;) dzisiaj mała 2 razy w niej usnęła... najpierw się w niej bawiła, cieszyła... ja na nią patrzę po paru minutach, a ona śpi :)
Ps. tam na dole to sznureczek... przywiązałam go do huśtawki na dole, leżałam na podłodze i ciągnęłam za niego ręką xD

Zgłoś nadużycie #47173 27 stycznia 2013, 0:03

Like Supermama

martus91 napisał(a)

ślę podziękowania dla Aleksandry Zeeeet za to, że przypomniała mi, że Dominika posiada huśtawkę ;) dzisiaj mała 2 razy w niej usnęła... najpierw się w niej bawiła, cieszyła... ja na nią patrzę po paru minutach, a ona śpi :)
Ps. tam na dole to sznureczek... przywiązałam go do huśtawki na dole, leżałam na podłodze i ciągnęłam za niego ręką xD

my tez u tesciów mamy na sznureczku :) Ma 12 lat, bo po Roksi, ale jeszcze zdjae egzamin :)

Zgłoś nadużycie #47174 27 stycznia 2013, 8:01

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

my tez u tesciów mamy na sznureczku :) Ma 12 lat, bo po Roksi, ale jeszcze zdjae egzamin :)

Słodka malutka. A jaki pucuś się z niej zrobił.Widać kuchnia Babci czyni cuda hehehhehe

Zgłoś nadużycie #47175 27 stycznia 2013, 8:29

mala24 Supermama

aneta74 napisał(a)

a ja dzis byłam i zapomniałam do apteki wejśc, sklerotyczka ze mnie

najlepszego dla Rozalki

Zgłoś nadużycie #47176 27 stycznia 2013, 8:31

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

słodki widok :) zmęczyła ją zabawa :)

Zgłoś nadużycie #47177 27 stycznia 2013, 8:32

mala24 Supermama

Like napisał(a)

my mamy taką samą tylko kolorek inny, chodź też czerwony, nasza ma 10 lat :D

Zgłoś nadużycie #47178 27 stycznia 2013, 9:42

Konto usunięte

Like napisał(a)

no chce chce, adres dam!

to ja układam juz wiersz!

Zgłoś nadużycie #47179 27 stycznia 2013, 9:43

Konto usunięte

Kiki86 napisał(a)

wróciłam mam doła jestem załamana, byłam u siostry na kawce siedziałyśmy byli znajomi rozmawiałam z mamą i za chwilę telefon mama wyszła i wróciła zapłakana, babcia zmarła... :-( a nie widziłam jej od Świąt była cały czas w szpitalu byłam tylko raz wyglądała na taka bardzo zmęczoną całą pokłutą i wogóle że nie mogłam na to patrzeć jak cierpi...i wkońcu jak się zdecydowałam że jutro pojade żeby się pożegnać to ona odeszła nie zdążyłam....źle się z tym czuję

eh kurka.... przykro mi, nei miej pretensji do siebie,e jej ei odwiediałaś. Z małym dzieckiem... ja u swoich dzieci na grobei nie byłam, a rocznica smierci byłą a ja 3 tyg siediałamw  domu;/ tak czasem jest.

Zgłoś nadużycie #47180 27 stycznia 2013, 9:43

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

hehehe... moja się bawi w "nie ma Dominiki" przykrywa się kocykiem i ja wtedy mówię "nie ma Dominiki, nie ma", ona się odkrywa, a ja wtedy "tu jest"! i się śmieje ;) albo włazi za narzutę i się wychyla ;) coś już te nasze maluchy zaczynają chyba rozumieć ;)

mój tylko dre na mnei ryło. nie ma zabaw :D jego abawa, to sarpanie jacka a uszy :D

Zgłoś nadużycie #47181 27 stycznia 2013, 9:45

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

kuwa. chyba wystawie swoje małenstwo na próbe... i zamówie nei pytając jude i nei posiadając ani centa!

Zgłoś nadużycie #47182 27 stycznia 2013, 9:47

Konto usunięte

Like napisał(a)

ja pitole zaraz sie okaze ze wszytkie mają poza mną! trudno,jude mnei ubije. :) aaa Emilka to jak dziecko bekhamów... tak odpeirdzielona zawsze...

Zgłoś nadużycie #47183 27 stycznia 2013, 10:11

elka40 Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

wróciłam mam doła jestem załamana, byłam u siostry na kawce siedziałyśmy byli znajomi rozmawiałam z mamą i za chwilę telefon mama wyszła i wróciła zapłakana, babcia zmarła... :-( a nie widziłam jej od Świąt była cały czas w szpitalu byłam tylko raz wyglądała na taka bardzo zmęczoną całą pokłutą i wogóle że nie mogłam na to patrzeć jak cierpi...i wkońcu jak się zdecydowałam że jutro pojade żeby się pożegnać to ona odeszła nie zdążyłam....źle się z tym czuję

Współczuję...naprawdę :-) Wiesz...ja tak z chrzestną swoją miałam...ciągle mówiła zajrzyjcie, zajrzyjcie...a my zalatani ciągle. W końcu zachorowała na raka płuc...byłam i odwiedziłam,ale i tak jakoś nie mogę sobie darować,ze wcześniej nie zaglądałam za często.Minęło już kilka ładnych lat a ja nadal źle się z tym czuję :-/
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47184 27 stycznia 2013, 10:11

elka40 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Współczuję...naprawdę :-) Wiesz...ja tak z chrzestną swoją miałam...ciągle mówiła zajrzyjcie, zajrzyjcie...a my zalatani ciągle. W końcu zachorowała na raka płuc...byłam i odwiedziłam,ale i tak jakoś nie mogę sobie darować,ze wcześniej nie zaglądałam za często.Minęło już kilka ładnych lat a ja nadal źle się z tym czuję :-/

zę..ta minka miała być :-( Sorry
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #47185 27 stycznia 2013, 11:02

kasia17 Fajna mama
Wiktorek ;)
Kiepskiej jakosci zdjecia bo z mojego tandetnego telefonu .

Zgłoś nadużycie #47186 27 stycznia 2013, 11:19

kasia17 Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

Przykro mi ;(
Babcia napewno nie chciala zebys ja ogladala w takim stanie.

Zgłoś nadużycie #47187 27 stycznia 2013, 11:21

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

slodki widok ;)

Zgłoś nadużycie #47188 27 stycznia 2013, 11:27

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

kokardka fest ;)

Zgłoś nadużycie #47189 27 stycznia 2013, 11:32

kasia17 Fajna mama
Noc znow kijowa dopiero jak go o 2 w nocy do nas przelozylam to spal boluś maly !!! Kuźwa co jest z tym spaniem.
znowu meza mi dzis zwerbowali do pracy i znow sama , ehhhhh jade do mamy ;)

Zgłoś nadużycie #47190 27 stycznia 2013, 12:05

kasia17 Fajna mama
A tu lobuz w huśtawce ;) na tym filmie juz troche przystopowal bo jak widzi ze jest nagrywany to zgrywa niewiniatko ;)
http://www.youtube.com/watch?v=sBapvZ86NJw&list=HL1359284711&feature=mh_lolz