Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46631 24 stycznia 2013, 8:28

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

ja też! tzn nie z nią tylko z Emilą :) ale z Natalką pewnie też bym uwielbiała :)

przyznam Wam się, że ja z Julcią też lubię spać i jak jej nie ma obok to mi tak jakoś głupio, wczęśniej jak była mała to bałam się że ją zgniotę i jakoś tak nie mogłam się wyspać, ale już teraz się przyzwyczaiłam i uwielbiam przebudzić się i widzieć jej słodką, niewinną minkę

Zgłoś nadużycie #46632 24 stycznia 2013, 8:30

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

już spimy;D

hehe...no tak ;P
w sumie to Ci powiem,że u nas często jest tak,że mąż zje i zaraz pada jak mucha na kanapie na dole...bywa ,że całą noc tam prześpi albo przychodzi do sypialnie koło 3-4 tej.
I pierwsza myśl , jaka mi przychodzi do głowy to ,że musze się posunąć i oddac mu część łóżka a tak mi się fajnie rozwalało po całym łóżku....niedobry objaw. W zyciu bym nie pomyślała,że do tego dojdzie w naszym przypadku, a tu proszę...ech.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #46633 24 stycznia 2013, 8:30

Konto usunięte

seshella napisał(a)

przyznam Wam się, że ja z Julcią też lubię spać i jak jej nie ma obok to mi tak jakoś głupio, wczęśniej jak była mała to bałam się że ją zgniotę i jakoś tak nie mogłam się wyspać, ale już teraz się przyzwyczaiłam i uwielbiam przebudzić się i widzieć jej słodką, niewinną minkę

ja troche zła na siebie jestem, boo pl roku spał mały w lozeczku.. a teraz juz wogole i nei mam amiaru nic z tym robić. bo po co?

Zgłoś nadużycie #46634 24 stycznia 2013, 8:30

seshella Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

my w kwietniu minie już 3 lata jak mieszkamy i nadal nie mamy schodów tzn są ale betonowe nie obite kupe kasy sobie wołają kurde masakra no ale teraz bedziemy musieli sie jakoś zmobilizować bo jak mała zacznie chodzić to sobie nie wyobrazam nawet nie mamy jak bramki zamocować

ja też muszę schody zrobić, jedne w płytkach, a drugie w środku w drewnie (bo zniszczyły się przy remoncie), ale jeszcze się nie orientowałam w cenach

Zgłoś nadużycie #46635 24 stycznia 2013, 8:35

seshella Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

pokaże Wam jak właśnie spi moje dziecko :-)

SUPER :)

Zgłoś nadużycie #46636 24 stycznia 2013, 8:36

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

Ja Zuzkę coraz częściej po południami kładę na drzemkę na kanapie, i leżę sobie koło niej :-) I patrzę na nią...takiego widoku nigdy dosyć :D
Ale wieczorami staram sie jednak kłaść ja do łóżeczka, chyba,że wyjatkowo nie moze usnąć. Zresztą jej też wygodniej we własnym łóżeczku.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #46637 24 stycznia 2013, 8:40

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja wole isc niż w domu sie  nim uzerac. neidobry jest jak nei wyjdzie na dwór...

a jeszcze druga sprawa,  jakie Ty masz tam powietrze w tych górach, nie porównanie, dzięki temu nie chorujecie

Zgłoś nadużycie #46638 24 stycznia 2013, 8:53

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Ja Zuzkę coraz częściej po południami kładę na drzemkę na kanapie, i leżę sobie koło niej :-) I patrzę na nią...takiego widoku nigdy dosyć :D
Ale wieczorami staram sie jednak kłaść ja do łóżeczka, chyba,że wyjatkowo nie moze usnąć. Zresztą jej też wygodniej we własnym łóżeczku.

no moja do pierwszego przebudzenia tez spi w łóżeczku, ale potem nie chce mi się z nią walczyć, tym bardziej że dobrze się spi we trojkę :)

Zgłoś nadużycie #46639 24 stycznia 2013, 8:56

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

My to sie raczej obijamy ze spacerami, Raczej co drugi dzien.Ciezko mi samej znieść wózek i wtedy Natalkę muszę sama w łóżeczku zostawic i leciec na parter.zresztą ona wózek traktuje jak wroga.
Na podwieczorek dzisiaj zjadła jogurt i bylo jej malo i chciała jeszcze :)

ja chyba poczekam na ocieplenie, bo po chorobie to nie chcę, by załapał coś powazniejzego, tym bardziej, ze podogy sa jakie są

Zgłoś nadużycie #46640 24 stycznia 2013, 8:56

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

to jednak Pietrucha kochany rosnie i to bardzo !

z dłuści to jak najbardziej, ale na tuszę nie bardzo, choc ostatnio przez 2 tyg. przybrał pona 0,5kg :)

Zgłoś nadużycie #46641 24 stycznia 2013, 8:58

aniam Supermama

Like napisał(a)

Wróciłam z psem od weterynarza, Fibi dostała kroplówkę podskórnie, inny antybiotyk i witaminy. Miałam jechać do Opola do kliniki by ją badać, ale narazie czekam jeszcze do piątku, babka cały czas stawia na przeziębienie jednak i radzi poczekać z ewentualnym prześwietleniem itp, ze względu na kasę. O dziwo u teściów zjadła pasztecik, aż byłam w szoku i wypiła diwe miski wody !! Także może już jej się poprawia!!
A Emila grzeczna, teściowa ją tak futruje, że masakra!! Przyszłam to akurat wstała i teściowa dawała jej jajecznicę, z jednego jajka. Zjadła i widać było że mało jej było, to ta jej zaraz chrupki w rękę, no i z 6-7 zjadła, nie minęło pół godziny a ta jej niesie budyń!! ja jej mówię, że to za dużo tak na raz, a ta do mnie ee tam co to takie jedzenie jak jadła, że to tylko przez nią przeleciało :) A Emila głodomor, więc buźkę do wszystkiego otwiera. Na obiad jadła zupę to zjadła swoja miseczkę i marudziła, chciała od babki z talerza jeść :) Kuwa po kim ona taki łasuch :D no dobra, wiem po kim :D po rodzicach :D :D :D

gośka po Tobie :P
ale super, że taki lakomczuszek i nei trzeba się gimnastykować, by się najadała

Zgłoś nadużycie #46642 24 stycznia 2013, 9:04

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Hej ;) ja dzisiaj zalatana;/ bylismy z malym na morfologii ;) nic nie plakal bo krew pobierala mu super babka;D jutro mam odebrac wyniki...mam nadzieje, ze beda ok. Po powrocie z ambulatorium maly spal 2 godziny ;) ja w tym czasie posprzatalam, zrobilam obiad i popakowalam ciuszki po mlodym ( zawiezlismy je do domu dziecka ;) ja nie mam gdzie tego wszystkiego chowac w rodzinie tez nikt sie nie spodziewa bobaska a tam sie przydadza). Bylismy tez 20 minut na spacerku ;) po czym Szymek znowu spal 2 godzinki ;)
Zamowilam odbitki na allegro ;) 300 szt za 60 zl ;) wlasnie wgrywam na ich serwer ;)
Ale dzisiaj naprodukowalyscie;D biore sie za nadrabianie ;)

trzymam kciuki i czekam na wiesci o zdrowie łobuzika

Zgłoś nadużycie #46643 24 stycznia 2013, 9:05

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia;*

spóźnione, ale również STO LAT!!!!!!!!!111

Zgłoś nadużycie #46644 24 stycznia 2013, 9:07

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a my od wczoraj znowu usypianie we wózku, oto pozycja łobuziaka :) robione dosłownie kilka minut temu, czas zaraz przenieść do łóżeczka

oj, jak słodko :)

Zgłoś nadużycie #46645 24 stycznia 2013, 9:09

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

ja daje Omegamed DHA 150 to sa kwasy omega. to pomaga w rozwoju mozgu, ukladu nerwowego, oczu i czegos tam jeszcze ale juz nie pamietam czego. moj malutki od urodzenia tak jakby lapal powietrze, tzn. cmokal tak jak ryba rysza ustami, z poczatku czasami, a potem co chwile no i wtedy trzeba bylo go brac na reke i brzuchem do lozka zeby zlapal oddech( uderzac w plecki). najgorsze bylo to ze to tez sie zdarzalo w nocy. nie potrafilam spac spokojnie bo balam sie ze nie zdarze zareagowac i ze sie udusi. jezdzilismy z nim po lekarzach, nikt nie wiedzial co to jest. podejrzewali ze on zapomina oddychac, niby mialo mu to przejsc, a z czasem bylo coraz gorzej. ktoregos dnia spal sobie slodko i sie smial przez sen i ja chcialam go nagrac, no i los chcial ze akurat zaczal cmokac. ja to nagralam i jechalismy do kolejnego lekarza. lekarz stwierdzil niedojrzalosc ukladu nerwowego i zapisal nam wlasnie ten Omegamed. po miesiacu przyjmowania Kubus coraz mniej cmokal, az wkoncu przestal. juz tak nie robi chyba od 3 4 miesiecy. no ale musze mu to jeszcze podawac.

ale miałaś farta z tym nagrywaniem
najważniejsze, ze omegamed pomógł
ja też podaję od 6. miesiaca

Zgłoś nadużycie #46646 24 stycznia 2013, 9:10

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Idę spać, bo Natalka już spi od godziny. Jejku jak ja uwielbiam z nią spać :) .

ehh,... a mój wiercioch zajmuje całe łóżko i mnie wywala z niego, więc kazy śpi w swoim, inaczej nigdy nie wsyapałabym się

Zgłoś nadużycie #46647 24 stycznia 2013, 9:12

Konto usunięte
Ktoś ma numer do Gosiulkovic ?? ?? ?? ?? co z nią?

Zgłoś nadużycie #46648 24 stycznia 2013, 9:14

aniam Supermama

Kiki86 napisał(a)

pokaże Wam jak właśnie spi moje dziecko :-)

hehe, pełznie do mamy;*

Zgłoś nadużycie #46649 24 stycznia 2013, 9:18

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hahaaaaaaaaaaa ;) mój tyra,ale co c na chwilke chce... co dzien

bo jest niewyżyty :P

Zgłoś nadużycie #46650 24 stycznia 2013, 9:18

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

z dłuści to jak najbardziej, ale na tuszę nie bardzo, choc ostatnio przez 2 tyg. przybrał pona 0,5kg :)

ooo no to super przybrał,  syrop pomaga :)