Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46611 24 stycznia 2013, 6:53

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

na 5 się kończy, przynajmniej Dada :) potem nocnik obowiązkowo :)

tu chyba do 7 sa... 36 kilo (LOL!!!!!!!)

Zgłoś nadużycie #46612 24 stycznia 2013, 6:54

Konto usunięte
uhhh ale monolog........ spac........

Zgłoś nadużycie #46613 24 stycznia 2013, 7:33

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My to sie raczej obijamy ze spacerami, Raczej co drugi dzien.Ciezko mi samej znieść wózek i wtedy Natalkę muszę sama w łóżeczku zostawic i leciec na parter.zresztą ona wózek traktuje jak wroga.
Na podwieczorek dzisiaj zjadła jogurt i bylo jej malo i chciała jeszcze :)

to z jedzeniem widzę postępy :) a co do spaceru my też nie codziennie wychodzimy, zależy od pogody, tym bardziej że wyprawić młodą na spacer to masakra, strasznie nie lubi sie ubierać, a i w wózku jak taka opatulona to nie bardzo jej pasuje

Zgłoś nadużycie #46614 24 stycznia 2013, 7:40

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alanuś :*

zdjęcia super! jaki on juz duży :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #46615 24 stycznia 2013, 7:45

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

kiki tak sobie probuje ciebie przypomniec i czy to ty pchalas ten samochod w ciazy? czy zle kojarze ?? ?
a nie to chyba byla qazaq czy jakos tak ?? a ona sie nei odzywa co?

to qazzaq :-)

Zgłoś nadużycie #46616 24 stycznia 2013, 7:49

elka40 Fajna mama

maryna napisał(a)

hih ale mi sie smiac chce...elka to ty tylko uwazaj jak mezowi bedziesz dotykac to i tamto...zebys nie urwala ;) ;) hihi

haha....a o tym nie pomyślałam...faktycznie musże uważać ;-)
swoją drogą...kurczę...słabą mam ochotę na seks ostatnio...kiedys to dwa, trzy razy w tygodniu co najmniej to była norma...a teraz raz na tydzień zazwyczaj..ale myslę,ze to przez tabletki, które biorę...mąż tez ciagle przemęczony bo tyra i też jakoś sppecjalnie mnie nie molestuje....straszne czasy na nas przyszły :-(

Zgłoś nadużycie #46617 24 stycznia 2013, 7:50

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

haha....a o tym nie pomyślałam...faktycznie musże uważać ;-)
swoją drogą...kurczę...słabą mam ochotę na seks ostatnio...kiedys to dwa, trzy razy w tygodniu co najmniej to była norma...a teraz raz na tydzień zazwyczaj..ale myslę,ze to przez tabletki, które biorę...mąż tez ciagle przemęczony bo tyra i też jakoś sppecjalnie mnie nie molestuje....straszne czasy na nas przyszły :-(

hahaaaaaaaaaaa ;) mój tyra,ale co c na chwilke chce... co dzien

Zgłoś nadużycie #46618 24 stycznia 2013, 7:53

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a my od wczoraj znowu usypianie we wózku, oto pozycja łobuziaka :) robione dosłownie kilka minut temu, czas zaraz przenieść do łóżeczka

haha...ale fajnie spi! że mu tak wygodnie!

Zgłoś nadużycie #46619 24 stycznia 2013, 7:59

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

zrobilam dzisiaj malemu kisielek malinowo jablkowy, swoje zamrozone malinki mialam i jabluszka zaprawione, dalam za duzo malin i wyszedl dosyc kwasny, dodalam cukru nawet ale to nie pomoglo, Kubus nie chcial jesc, tzn. buzke otwieral ale sie strasznie krzywil, wiec go nie zmuszalam :) nastepny raz musze malusko dac tych malinek. mi bardzo smakowal, a za kislem nie przepadam

tez mam maliny w zamrazalniku, ale nie wiedzialam że już mozna dawac

Zgłoś nadużycie #46620 24 stycznia 2013, 7:59

elka40 Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

heh ale wiecie co jest tym wszystkim najlepsze ze na obiad z grudkami nic nie zje tylko papki ale jak dam kinder czekoladki to pogryzie i jakoś sobie radzi i nie protestuje :-)

No proszę...czyli cwaniara...może ale nie chce! Z naszą było dokladnie tak samo.

Zgłoś nadużycie #46621 24 stycznia 2013, 8:00

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Hej ;) ja dzisiaj zalatana;/ bylismy z malym na morfologii ;) nic nie plakal bo krew pobierala mu super babka;D jutro mam odebrac wyniki...mam nadzieje, ze beda ok. Po powrocie z ambulatorium maly spal 2 godziny ;) ja w tym czasie posprzatalam, zrobilam obiad i popakowalam ciuszki po mlodym ( zawiezlismy je do domu dziecka ;) ja nie mam gdzie tego wszystkiego chowac w rodzinie tez nikt sie nie spodziewa bobaska a tam sie przydadza). Bylismy tez 20 minut na spacerku ;) po czym Szymek znowu spal 2 godzinki ;)
Zamowilam odbitki na allegro ;) 300 szt za 60 zl ;) wlasnie wgrywam na ich serwer ;)
Ale dzisiaj naprodukowalyscie;D biore sie za nadrabianie ;)

super gest z tym domem dziecka, u mnie tam wysyp dzieciaczków, szwagierka w ciąży, kuzynka co była u mnie świadkową też

Zgłoś nadużycie #46622 24 stycznia 2013, 8:02

elka40 Fajna mama

mala24 napisał(a)

a co sądzicie o tym stroju? tamten co kiedyś podałam mojego rozmiaru nie było http://allegro.pl/stroj-kapielowy-monokini-ashley-36-44-rozm-40-i2952947863.html

Bardzo fajny :-) Sama chętnie bym sobie taki kupiła ale niestety wyglądałabym okropnie. Ma taki fajny krój który dodatkowo wyszczupla sylwetkę....mojej niestety nic juz nie wyszczupli ;-)

Zgłoś nadużycie #46623 24 stycznia 2013, 8:03

elka40 Fajna mama

Kiki86 napisał(a)

pokaże Wam jak właśnie spi moje dziecko :-)

No proszę...jedno łóżko mało!

Zgłoś nadużycie #46624 24 stycznia 2013, 8:08

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Slodziaczek maly :D dobrze widze, ze tez juz pieluszki rozm 5 zakladasz Alankowi? :D ( widze pake pod lozeczkiem;D)

jak to 5 już, 4 są do 18 kg, to gdzie jeszcze do 18 kg naszym maluszkom

Zgłoś nadużycie #46625 24 stycznia 2013, 8:08

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahaaaaaaaaaaa ;) mój tyra,ale co c na chwilke chce... co dzien

eeeeeeeeeeeee...jak będziecie 20 lat po slubie to pogadamy ;p

Zgłoś nadużycie #46626 24 stycznia 2013, 8:11

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

super gest z tym domem dziecka, u mnie tam wysyp dzieciaczków, szwagierka w ciąży, kuzynka co była u mnie świadkową też

U mnie też wysyp w rodzinie. Częśc ciuszków wydałam. Nie mam tez gdzie trzymac za bardzo. Zostawiłam tylko takie najfajniejsze to będą potem dla córki, zabawki tez zostawiam, np. matę. Tylko hustawkę sprzedam, bo zawala miejsce a w sumie Zuzka mało z niej korzystała.

Zgłoś nadużycie #46627 24 stycznia 2013, 8:16

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

ja daje Omegamed DHA 150 to sa kwasy omega. to pomaga w rozwoju mozgu, ukladu nerwowego, oczu i czegos tam jeszcze ale juz nie pamietam czego. moj malutki od urodzenia tak jakby lapal powietrze, tzn. cmokal tak jak ryba rysza ustami, z poczatku czasami, a potem co chwile no i wtedy trzeba bylo go brac na reke i brzuchem do lozka zeby zlapal oddech( uderzac w plecki). najgorsze bylo to ze to tez sie zdarzalo w nocy. nie potrafilam spac spokojnie bo balam sie ze nie zdarze zareagowac i ze sie udusi. jezdzilismy z nim po lekarzach, nikt nie wiedzial co to jest. podejrzewali ze on zapomina oddychac, niby mialo mu to przejsc, a z czasem bylo coraz gorzej. ktoregos dnia spal sobie slodko i sie smial przez sen i ja chcialam go nagrac, no i los chcial ze akurat zaczal cmokac. ja to nagralam i jechalismy do kolejnego lekarza. lekarz stwierdzil niedojrzalosc ukladu nerwowego i zapisal nam wlasnie ten Omegamed. po miesiacu przyjmowania Kubus coraz mniej cmokal, az wkoncu przestal. juz tak nie robi chyba od 3 4 miesiecy. no ale musze mu to jeszcze podawac.

ciekawe czy to miało wpływ, może po prostu wyrósł z tego, ale na pewno mieliście problem, też bym się bała spać

Zgłoś nadużycie #46628 24 stycznia 2013, 8:17

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

eeeeeeeeeeeee...jak będziecie 20 lat po slubie to pogadamy ;p

nie bedziemy juz tego robic ;p

Zgłoś nadużycie #46629 24 stycznia 2013, 8:24

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie bedziemy juz tego robic ;p

aaaaaaaaaaaaa...na pewno...i bedziecie spać w osobnych pokojach bo tak bedzie wygodniej :D

Zgłoś nadużycie #46630 24 stycznia 2013, 8:26

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaa...na pewno...i bedziecie spać w osobnych pokojach bo tak bedzie wygodniej :D

już spimy;D