Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46511 23 stycznia 2013, 21:30

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no cholernie ciezkie, zostawia okropne ciemno zolte plamy

a co wy dajecie dziewczyny dzieciaczkom i czemu to sluzy ??

Zgłoś nadużycie #46512 23 stycznia 2013, 21:30

Extremalna21 Fajna mama
Wszystkiego najlepszego dla Kubusia;*

Zgłoś nadużycie #46513 23 stycznia 2013, 21:32

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja w to wierze i stosuje się do tego. młody w swoim życiu to hym może z 10 razy nei był na spacerze.... i działa to jak widać;]

oll napewno dziala!!tez w to wierze..kurde zeby mi sie tak chcialo co dzienn chodzic :( .. dzis bylam z malym na sknkach i super mu sie podobalo..jaki zadowolony!!

Zgłoś nadużycie #46514 23 stycznia 2013, 21:32

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

a dziewczyny wiem ze keidys pisalyscie o tych puzlach co ma wlasnie mala...widze na podlodze.. i kupowalyscie je... zapodajcie jakiegos linka i ile jest ich w paczce ?? bo chyba sie zdecyduje tak ostatnio ciagle z malym rządzimy na podlodze.. :)

ja kupilam w Kajtku i za 10 puzzli dałam 29 zł a na necie były 26 puzzli za 46 i troche załuje że tych nie kupiłam. http://allegro.pl/duze-super-puzzle-piankowe-26-el-litery-torba-i2945015591.html

Zgłoś nadużycie #46515 23 stycznia 2013, 21:32

gwonka Fajna mama
zrobilam dzisiaj malemu kisielek malinowo jablkowy, swoje zamrozone malinki mialam i jabluszka zaprawione, dalam za duzo malin i wyszedl dosyc kwasny, dodalam cukru nawet ale to nie pomoglo, Kubus nie chcial jesc, tzn. buzke otwieral ale sie strasznie krzywil, wiec go nie zmuszalam :) nastepny raz musze malusko dac tych malinek. mi bardzo smakowal, a za kislem nie przepadam

Zgłoś nadużycie #46516 23 stycznia 2013, 21:34

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Hej ;) ja dzisiaj zalatana;/ bylismy z malym na morfologii ;) nic nie plakal bo krew pobierala mu super babka;D jutro mam odebrac wyniki...mam nadzieje, ze beda ok. Po powrocie z ambulatorium maly spal 2 godziny ;) ja w tym czasie posprzatalam, zrobilam obiad i popakowalam ciuszki po mlodym ( zawiezlismy je do domu dziecka ;) ja nie mam gdzie tego wszystkiego chowac w rodzinie tez nikt sie nie spodziewa bobaska a tam sie przydadza). Bylismy tez 20 minut na spacerku ;) po czym Szymek znowu spal 2 godzinki ;)
Zamowilam odbitki na allegro ;) 300 szt za 60 zl ;) wlasnie wgrywam na ich serwer ;)
Ale dzisiaj naprodukowalyscie;D biore sie za nadrabianie ;)

300 szt za 60 zł? gdzie? podaj link może się skusze :) dzielny Szymek :)

Zgłoś nadużycie #46517 23 stycznia 2013, 21:34

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Hej ;) ja dzisiaj zalatana;/ bylismy z malym na morfologii ;) nic nie plakal bo krew pobierala mu super babka;D jutro mam odebrac wyniki...mam nadzieje, ze beda ok. Po powrocie z ambulatorium maly spal 2 godziny ;) ja w tym czasie posprzatalam, zrobilam obiad i popakowalam ciuszki po mlodym ( zawiezlismy je do domu dziecka ;) ja nie mam gdzie tego wszystkiego chowac w rodzinie tez nikt sie nie spodziewa bobaska a tam sie przydadza). Bylismy tez 20 minut na spacerku ;) po czym Szymek znowu spal 2 godzinki ;)

Zamowilam odbitki na allegro ;) 300 szt za 60 zl ;) wlasnie wgrywam na ich serwer ;)
Ale dzisiaj naprodukowalyscie;D biore sie za nadrabianie ;)

o to dzielny z niego chlopczyk :) my tez planujemy niedlugo wywolac, bo juz sporo ich mamy :)

Zgłoś nadużycie #46518 23 stycznia 2013, 21:35

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Wróciłam z psem od weterynarza, Fibi dostała kroplówkę podskórnie, inny antybiotyk i witaminy. Miałam jechać do Opola do kliniki by ją badać, ale narazie czekam jeszcze do piątku, babka cały czas stawia na przeziębienie jednak i radzi poczekać z ewentualnym prześwietleniem itp, ze względu na kasę. O dziwo u teściów zjadła pasztecik, aż byłam w szoku i wypiła diwe miski wody !! Także może już jej się poprawia!!
A Emila grzeczna, teściowa ją tak futruje, że masakra!! Przyszłam to akurat wstała i teściowa dawała jej jajecznicę, z jednego jajka. Zjadła i widać było że mało jej było, to ta jej zaraz chrupki w rękę, no i z 6-7 zjadła, nie minęło pół godziny a ta jej niesie budyń!! ja jej mówię, że to za dużo tak na raz, a ta do mnie ee tam co to takie jedzenie jak jadła, że to tylko przez nią przeleciało :) A Emila głodomor, więc buźkę do wszystkiego otwiera. Na obiad jadła zupę to zjadła swoja miseczkę i marudziła, chciała od babki z talerza jeść :) Kuwa po kim ona taki łasuch :D no dobra, wiem po kim :D po rodzicach :D :D :D

hihi ach te tesciowe to wkoncu sa od rozpieszczania...ale zeby jej zołodeczka nie rozepchala bo wiesz...

Zgłoś nadużycie #46519 23 stycznia 2013, 21:37

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no mowie ci jaka ulga dla mnie i przyjemnosc bo maly tak slodko sie wtula i zasypia az mi szkoda go odkladac do lozeczka bo ten widok to sama slodycz, ehh jak ja go kocham, mam bzika na punkcie swojego syna zreszta tak jak wy na punkcie swoich skarbow.

juz to sobie wyobrazam...super..moj dizs tez zasnąl na moich ramionach..odlozylam go do lozeczka i spi...jupiiii ale nie wiem jak dlugo ?? moze to juz ten sen na cala noc ?? od niepamietnego czasu zasnal na rekach a nie w wozku...ale to pewnie przez to ze dzis tyle z nim naszalalam po poludniu..i od 4 nie spal... tanczylam,chodzilam on biegal tymi swoimi nozkami i byl juz wymeczony!!

Zgłoś nadużycie #46520 23 stycznia 2013, 21:39

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

tak to byla qazaq . kurcze ale sie dziewczyny ociagaja , qazaq to juz wogole nie daje znaku zycia , a przeciez nie pracuje.

a wogole to macie ktoras z nia kontakt ?? a mi sie myla te dziewczyny nieraz jeszcze... nieraz na facebok i tu to nie ogarniam ktora to ktora!! :( macie tez tak?czy tylko ja mam z tym problem////

Zgłoś nadużycie #46521 23 stycznia 2013, 21:39

mala24 Supermama

maryna napisał(a)

juz to sobie wyobrazam...super..moj dizs tez zasnąl na moich ramionach..odlozylam go do lozeczka i spi...jupiiii ale nie wiem jak dlugo ?? moze to juz ten sen na cala noc ?? od niepamietnego czasu zasnal na rekach a nie w wozku...ale to pewnie przez to ze dzis tyle z nim naszalalam po poludniu..i od 4 nie spal... tanczylam,chodzilam on biegal tymi swoimi nozkami i byl juz wymeczony!!

a my od wczoraj znowu usypianie we wózku, oto pozycja łobuziaka :) robione dosłownie kilka minut temu, czas zaraz przenieść do łóżeczka

Zgłoś nadużycie #46522 23 stycznia 2013, 21:41

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

a to dzieki bardzo za pomoc :) napewno kupie. w sobote pewnie bede w miescie to sie zaopatrze :)

tylko on nie zawsze jest musisz najlepiej zapytac w obsuldze one sie orientuja bo ja tez nieraz tak robi..ok 7 zl..i naprawde super...ja spryskuje i wrzucam do  pralki.nie zamaczam i jak piore w ten sam dzien albo i na nastepny to zawsze puszcza...daj mi potem znac jak zeszlo i cz wogole dostalas ten srodek

Zgłoś nadużycie #46523 23 stycznia 2013, 21:44

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

a my od wczoraj znowu usypianie we wózku, oto pozycja łobuziaka :) robione dosłownie kilka minut temu, czas zaraz przenieść do łóżeczka

hihi o ja nie moge... akrobata!!!

Zgłoś nadużycie #46524 23 stycznia 2013, 21:45

maryna Fajna mama

mala24 napisał(a)

hihi o ja nie moge... akrobata!!!

Zgłoś nadużycie #46525 23 stycznia 2013, 21:45

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Alanuś :*

Slodziaczek maly :D dobrze widze, ze tez juz pieluszki rozm 5 zakladasz Alankowi? :D ( widze pake pod lozeczkiem;D)

Zgłoś nadużycie #46526 23 stycznia 2013, 21:45

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

a co wy dajecie dziewczyny dzieciaczkom i czemu to sluzy ??

ja daje Omegamed DHA 150 to sa kwasy omega. to pomaga w rozwoju mozgu, ukladu nerwowego, oczu i czegos tam jeszcze ale juz nie pamietam czego. moj malutki od urodzenia tak jakby lapal powietrze, tzn. cmokal tak jak ryba rysza ustami, z poczatku czasami, a potem co chwile no i wtedy trzeba bylo go brac na reke i brzuchem do lozka zeby zlapal oddech( uderzac w plecki). najgorsze bylo to ze to tez sie zdarzalo w nocy. nie potrafilam spac spokojnie bo balam sie ze nie zdarze zareagowac i ze sie udusi. jezdzilismy z nim po lekarzach, nikt nie wiedzial co to jest. podejrzewali ze on zapomina oddychac, niby mialo mu to przejsc, a z czasem bylo coraz gorzej. ktoregos dnia spal sobie slodko i sie smial przez sen i ja chcialam go nagrac, no i los chcial ze akurat zaczal cmokac. ja to nagralam i jechalismy do kolejnego lekarza. lekarz stwierdzil niedojrzalosc ukladu nerwowego i zapisal nam wlasnie ten Omegamed. po miesiacu przyjmowania Kubus coraz mniej cmokal, az wkoncu przestal. juz tak nie robi chyba od 3 4 miesiecy. no ale musze mu to jeszcze podawac.

Zgłoś nadużycie #46527 23 stycznia 2013, 21:45

maryna Fajna mama
szymus dzielny!!super!! oby bylo wszystko ok!!

Zgłoś nadużycie #46528 23 stycznia 2013, 21:46

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia;*

Kubus dziekuje za pamiec :)

Zgłoś nadużycie #46529 23 stycznia 2013, 21:46

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

I ze jemu tak wygodnie zasnac... :D

Zgłoś nadużycie #46530 23 stycznia 2013, 21:47

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

a wogole to macie ktoras z nia kontakt ?? a mi sie myla te dziewczyny nieraz jeszcze... nieraz na facebok i tu to nie ogarniam ktora to ktora!! :( macie tez tak?czy tylko ja mam z tym problem////

Ja na poczatku jak wszystkie weszly na fejsa to mialam problem;D teraz juz ogarniam;D