Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46471 23 stycznia 2013, 14:52

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

Alanuś :*

też już akrobacje robi ;)

Zgłoś nadużycie #46472 23 stycznia 2013, 15:06

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ewelina i jak po obiadku / udal sie eksperyment z kawalkami ?
Moj dzis jadl spagheti , i wcinal te kluchy niesmaowice ale tylko pol duzego sloiczka .

Udany :)
Natalka jadła z Gerbera "tradycyjny schabik ze sliwką w warzywach".
Zjadla pół słoika :) .Trwało to ok 30 minut, ale jż jej nie zabawiamy tzn ma zabawki na blacie i sama sie nimi bawi.
teraz zatankowała cyca imąż ją nosi żeby usnęła.

Zgłoś nadużycie #46473 23 stycznia 2013, 15:20

Like Supermama

mala24 napisał(a)

u mnie nie widac zdjec, sa same ikonki karteczek zagietych

Zgłoś nadużycie #46474 23 stycznia 2013, 16:12

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

ja podaje z obiadkiem na lyzeczce i nic mi sie nie brudzi, wiec nawet nie wiedzialam ze to takie ciezkie do sprania

no cholernie ciezkie, zostawia okropne ciemno zolte plamy

Zgłoś nadużycie #46475 23 stycznia 2013, 16:16

gwonka Fajna mama

paula87 napisał(a)

Ja od niedzieli nie ruszam sie z domu bo ciagle sypiei nawet nie pcham sie z tym wozkiem bo nie mialabym jak przejechac

a my dzisiaj bylismy na dworku :) driftowalismy po sniegu :) a maz niezle przewiozl malego :)

Zgłoś nadużycie #46476 23 stycznia 2013, 16:19

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

slodziak kochany, jakie on ma piekne duze oczka :)
widze porzadek pod lozeczkiem, heheheh :)

Zgłoś nadużycie #46477 23 stycznia 2013, 16:47

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

slodziak kochany, jakie on ma piekne duze oczka :)
widze porzadek pod lozeczkiem, heheheh :)

zabawki przeniesione do większego pudła i w inne miejsce :)

Zgłoś nadużycie #46478 23 stycznia 2013, 17:10

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

u mnie -9 ale bez wiatru wiec wyszlam wlasnie wrocilismy i maly spi . 20 minut bylismy wiec wystraczy chyba ///
Wiktor nie zahartowany jak Kamilek ale wkoncu musi sie dotleniac, mysle ze nic nie zlapie.

Ja wczoraj sie znow naczytałam w tych mądrych gazetach że trzeba codziennie wychodzić nawet do -10 bo własnie świerze powietrze chroni dr.oddechowe przed wirusami i bakteriami.ja dziś byłam godzinke prawie bo naprawdę przyjemnie było mimo że mróz ale przy -9 pewnie też bym z 20 minut była

Zgłoś nadużycie #46479 23 stycznia 2013, 17:15

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

słodziak

Zgłoś nadużycie #46480 23 stycznia 2013, 17:30

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Wiesz...nasza tez nie chciała,ale z drugiej strony zawsze wołała jedzenie od nas....i w ten sposób nauczyłam ją grudkowatego jedzenia...dając swoje kanapki albo cos z obiadu.

to tak jak ta metoda BLW od razu kawalki bez papek i karmienia łyżeczką.Ciekawi mnie ta książka i ta druga czesc -z przepisami .troche pisze o tym w dziecku lutowym

Zgłoś nadużycie #46481 23 stycznia 2013, 18:46

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

no cholernie ciezkie, zostawia okropne ciemno zolte plamy

u nas wsyztko brudzi :( szpinak, wszystkie co mają olor inny niż beżowy zostawiają plamy

Zgłoś nadużycie #46482 23 stycznia 2013, 18:47

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

Ja wczoraj sie znow naczytałam w tych mądrych gazetach że trzeba codziennie wychodzić nawet do -10 bo własnie świerze powietrze chroni dr.oddechowe przed wirusami i bakteriami.ja dziś byłam godzinke prawie bo naprawdę przyjemnie było mimo że mróz ale przy -9 pewnie też bym z 20 minut była

ja w to wierze i stosuje się do tego. młody w swoim życiu to hym może z 10 razy nei był na spacerze.... i działa to jak widać;]

Zgłoś nadużycie #46483 23 stycznia 2013, 19:02

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja w to wierze i stosuje się do tego. młody w swoim życiu to hym może z 10 razy nei był na spacerze.... i działa to jak widać;]

My to sie raczej obijamy ze spacerami, Raczej co drugi dzien.Ciezko mi samej znieść wózek i wtedy Natalkę muszę sama w łóżeczku zostawic i leciec na parter.zresztą ona wózek traktuje jak wroga.
Na podwieczorek dzisiaj zjadła jogurt i bylo jej malo i chciała jeszcze :)

Zgłoś nadużycie #46484 23 stycznia 2013, 19:53

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

My to sie raczej obijamy ze spacerami, Raczej co drugi dzien.Ciezko mi samej znieść wózek i wtedy Natalkę muszę sama w łóżeczku zostawic i leciec na parter.zresztą ona wózek traktuje jak wroga.
Na podwieczorek dzisiaj zjadła jogurt i bylo jej malo i chciała jeszcze :)

a no;/ schody to lipa. Ja nie mam ani jednego, więc moge latać ;)

Zgłoś nadużycie #46485 23 stycznia 2013, 19:56

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

potem wzięłam 86 i za mały :(

to jednak Pietrucha kochany rosnie i to bardzo !

Zgłoś nadużycie #46486 23 stycznia 2013, 19:56

Like Supermama
Wróciłam z psem od weterynarza, Fibi dostała kroplówkę podskórnie, inny antybiotyk i witaminy. Miałam jechać do Opola do kliniki by ją badać, ale narazie czekam jeszcze do piątku, babka cały czas stawia na przeziębienie jednak i radzi poczekać z ewentualnym prześwietleniem itp, ze względu na kasę. O dziwo u teściów zjadła pasztecik, aż byłam w szoku i wypiła diwe miski wody !! Także może już jej się poprawia!!

A Emila grzeczna, teściowa ją tak futruje, że masakra!! Przyszłam to akurat wstała i teściowa dawała jej jajecznicę, z jednego jajka. Zjadła i widać było że mało jej było, to ta jej zaraz chrupki w rękę, no i z 6-7 zjadła, nie minęło pół godziny a ta jej niesie budyń!! ja jej mówię, że to za dużo tak na raz, a ta do mnie ee tam co to takie jedzenie jak jadła, że to tylko przez nią przeleciało :) A Emila głodomor, więc buźkę do wszystkiego otwiera. Na obiad jadła zupę to zjadła swoja miseczkę i marudziła, chciała od babki z talerza jeść :) Kuwa po kim ona taki łasuch :D no dobra, wiem po kim :D po rodzicach :D :D :D

Zgłoś nadużycie #46487 23 stycznia 2013, 20:06

Konto usunięte

Like napisał(a)

Wróciłam z psem od weterynarza, Fibi dostała kroplówkę podskórnie, inny antybiotyk i witaminy. Miałam jechać do Opola do kliniki by ją badać, ale narazie czekam jeszcze do piątku, babka cały czas stawia na przeziębienie jednak i radzi poczekać z ewentualnym prześwietleniem itp, ze względu na kasę. O dziwo u teściów zjadła pasztecik, aż byłam w szoku i wypiła diwe miski wody !! Także może już jej się poprawia!!

A Emila grzeczna, teściowa ją tak futruje, że masakra!! Przyszłam to akurat wstała i teściowa dawała jej jajecznicę, z jednego jajka. Zjadła i widać było że mało jej było, to ta jej zaraz chrupki w rękę, no i z 6-7 zjadła, nie minęło pół godziny a ta jej niesie budyń!! ja jej mówię, że to za dużo tak na raz, a ta do mnie ee tam co to takie jedzenie jak jadła, że to tylko przez nią przeleciało :) A Emila głodomor, więc buźkę do wszystkiego otwiera. Na obiad jadła zupę to zjadła swoja miseczkę i marudziła, chciała od babki z talerza jeść :) Kuwa po kim ona taki łasuch :D no dobra, wiem po kim :D po rodzicach :D :D :D

hahah Like my w ciązy jadłysmy jak szalone to i dzieciary jedzą;] dobrze ze fibka juz lepiej

Zgłoś nadużycie #46488 23 stycznia 2013, 20:11

maryna Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej moje kochane , cale wieki mnie tu nie bylo ;)
Raczej was nie nadrobię , wiec moze w skrocie napiszcie co sie dzialo ? Ostatni post jaki czytalam to filmik Natalci w samochodziku ;)
SZKOLA narazie do przodu jeszcze tylko jeden egzamin w lutym .
Wiktor nauczyl sie przybijac 5 , umie robic ' tany , tany ' ( podnosi dwie raczki wtedy do gory i sobie nimi macha ), papa to juz wczesniej pisalam , zacząl sie niesamowice przytulac , mowie wam dziewczyny wymiekam jak sie tak wtula we mnie ;)
Wasze pewnie juz wczesniej sie przytulaly a moj zawsze byl nietyklany a osttanio sam rzuca sie na szyję , no wypas ;)
A i najwazniejsze nauczyl sie zasypiac na raczkach , bujaczek odszedl w zapomnienie i co jest najfajniesze ze 5 minut i spi na raczkach ;) a inaczej meczylam sie znim z pol godziny .

o to super kasia..gratuluje ze wkoncu bujak odszedl w zapomnienie!!no i oby tak zostalo...

Zgłoś nadużycie #46489 23 stycznia 2013, 20:11

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahah Like my w ciązy jadłysmy jak szalone to i dzieciary jedzą;] dobrze ze fibka juz lepiej

kuzwa ja tez jadlam i obydwoje lubimy sobie pojesc a ten sroch maly przebrzydly niejadkiem jest .

Zgłoś nadużycie #46490 23 stycznia 2013, 20:17

kasia17 Fajna mama

maryna napisał(a)

o to super kasia..gratuluje ze wkoncu bujak odszedl w zapomnienie!!no i oby tak zostalo...

no mowie ci jaka ulga dla mnie i przyjemnosc bo maly tak slodko sie wtula i zasypia az mi szkoda go odkladac do lozeczka bo ten widok to sama slodycz, ehh jak ja go kocham, mam bzika na punkcie swojego syna zreszta tak jak wy na punkcie swoich skarbow.