Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46431 23 stycznia 2013, 12:53

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

moze kup mu kask jak on taki kaskader. lepiej zapobiegac jak leczyc.

mój syn tak lubi czapki, ze taki kask tez mu na pewno przypadnie do gustu XD
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #46432 23 stycznia 2013, 12:55

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

wstał... i musez isc na glebę... no nic. pozneij lukne co u was :(

ja tez ciagle z malym na podlodze siedze :)

Zgłoś nadużycie #46433 23 stycznia 2013, 12:57

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

mój syn tak lubi czapki, ze taki kask tez mu na pewno przypadnie do gustu XD

jak mus to mus, lepsze to niz rozbita glowa. musi sie przyzwyczaic. albo szelki

Zgłoś nadużycie #46434 23 stycznia 2013, 12:59

gwonka Fajna mama
ciekawe jak Szymek zniosl pobranie krwi.

Zgłoś nadużycie #46435 23 stycznia 2013, 13:03

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

a to co robiliście na strychu, bo nie w temacie jestem?

od roku ponad remont;/ choodziłam w ciazy-tłukli sie, mała sie urodziła-tłukli sie...miałam juz tego dosc..od tygodnia jest ciszaaa... :) tylko sprzatania w cholere

Zgłoś nadużycie #46436 23 stycznia 2013, 13:05

paula87 Gotowa na wszystko

gwonka napisał(a)

dziewczyny mam maly problem. juz od paru miesiecy podaje malemu te kwasy omega, nieraz Kubus troche wypluje i ubranka zaraz brudne. a to jest takie cholerstwo ze nie idzie tego sprac. czy ktoras tez boryka sie z takim problemem? macie pomysl czym to wyczyscic? probowalam juz wanishem, mydelkiem dr becmanna i nic.

ja podaje z obiadkiem na lyzeczce i nic mi sie nie brudzi, wiec nawet nie wiedzialam ze to takie ciezkie do sprania

Zgłoś nadużycie #46437 23 stycznia 2013, 13:07

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej moje kochane , cale wieki mnie tu nie bylo ;)
Raczej was nie nadrobię , wiec moze w skrocie napiszcie co sie dzialo ? Ostatni post jaki czytalam to filmik Natalci w samochodziku ;)

SZKOLA narazie do przodu jeszcze tylko jeden egzamin w lutym .

Wiktor nauczyl sie przybijac 5 , umie robic ' tany , tany ' ( podnosi dwie raczki wtedy do gory i sobie nimi macha ), papa to juz wczesniej pisalam , zacząl sie niesamowice przytulac , mowie wam dziewczyny wymiekam jak sie tak wtula we mnie ;)
Wasze pewnie juz wczesniej sie przytulaly a moj zawsze byl nietyklany a osttanio sam rzuca sie na szyję , no wypas ;)

A i najwazniejsze nauczyl sie zasypiac na raczkach , bujaczek odszedl w zapomnienie i co jest najfajniesze ze 5 minut i spi na raczkach ;) a inaczej meczylam sie znim z pol godziny .

super.a jaką metodą go nauczyłąś ?? ?

Zgłoś nadużycie #46438 23 stycznia 2013, 13:07

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kasia... nei chce cie dołować.. u mnei było zasypianie na rękach, w 2 minuty potem w 5 potem w 10 , w 30.. a teraz jak go chce lulnąc to wyje, wyrywa sie, szału dostaje... takze nei myśl ,ze tak juz zostanie :D hehe

oj ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;0) czrownico nic nie mow ;)
zartuje wiem ze to napewno chwilowe bo u mojego dziecka to 100 odmian na minute .
wlasnie wrocilismy ze spaceru nie plakal a ostatnio tylko sie darl , hehe co dzien jest inny, nie wiem czego moge sie po nim spodziewac.

Zgłoś nadużycie #46439 23 stycznia 2013, 13:08

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, ile u Was trwa posiłek np obiadek?
U nas to pół godziny minimum.Nie narzekam, bo są mega postępy.Nie zabawiamy już w ogóle.Jemy po malutku, ale sama buzię otwiera. Na blacie rozsypuje jej troche okruchów z chleba i jest nimi zajęta.
Dzisiaj pierwszy raz od chyba miesiąca bedzie obiadek z grudami...zobaczymy co z tego wyniknie.

Ewelina u nas tez ok 20 minut i czasemzje ladnie a czasem zamyka usta i wogole taka meczarnia jest , np wczoraj sie darl jak cokolwiek mu dawalam jesc ale ten zab sie przebijal i pewnie dlatego , ale on ciagle jest raczej taki niecetny do jedzenia.

Zgłoś nadużycie #46440 23 stycznia 2013, 13:08

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kasia... nei chce cie dołować.. u mnei było zasypianie na rękach, w 2 minuty potem w 5 potem w 10 , w 30.. a teraz jak go chce lulnąc to wyje, wyrywa sie, szału dostaje... takze nei myśl ,ze tak juz zostanie :D hehe

no to Kasię pocieszyłaś :) ))

Zgłoś nadużycie #46441 23 stycznia 2013, 13:10

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

od roku ponad remont;/ choodziłam w ciazy-tłukli sie, mała sie urodziła-tłukli sie...miałam juz tego dosc..od tygodnia jest ciszaaa... :) tylko sprzatania w cholere

poddasze sobie szykujecie? bo tak to chyba z rodzicami mieszkacie?

Zgłoś nadużycie #46442 23 stycznia 2013, 13:12

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jestem kretynem, na dworze pięknie.... pomyślałam ide po wyniki, słonko , neibieskie niebo, odziałam siebie i małego. zakładając ,ze ciepło jest, bo od wczoraj mam ogrzewanie wyłączone tak ciepło w domu. No i co? mróz jak nei wiem, mały na poczatku spoko,a z powrotem płakał. do tego nie dał soebie na łapki rękawiczek załozyc i cały czas miał prawą na spiworku, aj ja chowałam on wyciągałą, łapa czerwona, na chama ubrałam mu swoją skorzana rekawiczke i jakos dojechałam do domu, ale zmarzła mu ta rączka :( myśle ze z -10 jest ,a w słoncu 30;/ na plusie.. i co tu kurka robic

ja nie mam problemu z rekawiczkami bo mam ten kombinezona wiosenny z polaru i on ma takie rekawki ze zawijasz i raczki sa zakryte i zawsze mu go zakladam i na to kurtke i jeszcze w spiworek i jest mu cieplo i nie zdejmie sobie bo nie ma jak .

o ten http://allegro.pl/promocja4pory-rokukombinezon-polar-lapki-stopki-80-i2956963360...

super opcja z tymi rekawkami ;)

Zgłoś nadużycie #46443 23 stycznia 2013, 13:12

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas -9,ale nigdze się nie wybieramy.

u mnie niby -4 , więc zaraz idziemy na krótki spacer.jestesmy po obiedzie -6 łyżeczek zupy na wabia z bułki dalej.na sniadanie dziś kaszki nie dawałam zjadła 1/3 jajka a wlaściwe jajecznicy i pajdkę bagietki z masełkiem i szyneczką.bo tak mysle że może za duzo tej kaszki ona słodka to ją zapycha . nie wiem juz sama.
a jutro robie pulpeciki dziekuje za przepis

Zgłoś nadużycie #46444 23 stycznia 2013, 13:12

Dziewczyny ja to wogole nie mam czasu, komputer caly czas wlaczony a nie moge porzadnie sie rozsiasc przy nim, maly jest strasznie wymagajacy, ciagle chce zeby sie nim zajmowac, sam sie nie pobawi a tu jeszcze trzeba posprzatac, cos ugotowac a on nie odstepuje mnie na krok. Myslalam ze to te zeby ale ich ani widu ani slychu. Wszystkim solenizantom zyczymy wszystkiego najlepszego
I wszystkim chorowitkom duuuuuuuzo zdrowka

Zgłoś nadużycie #46445 23 stycznia 2013, 13:14

aneta74 napisał(a)

u mnie niby -4 , więc zaraz idziemy na krótki spacer.jestesmy po obiedzie -6 łyżeczek zupy na wabia z bułki dalej.na sniadanie dziś kaszki nie dawałam zjadła 1/3 jajka a wlaściwe jajecznicy i pajdkę bagietki z masełkiem i szyneczką.bo tak mysle że może za duzo tej kaszki ona słodka to ją zapycha . nie wiem juz sama.
a jutro robie pulpeciki dziekuje za przepis

Ja od niedzieli nie ruszam sie z domu bo ciagle sypiei nawet nie pcham sie z tym wozkiem bo nie mialabym jak przejechac

Zgłoś nadużycie #46446 23 stycznia 2013, 13:14

kasia17 Fajna mama

gwonka napisał(a)

gratulujemy postepow :) zdolny ten twoj Wiktorek :) no i fajnie ze z usypianiem juz lepiej. moj maly w dzien spi we wozku, a wieczorem zasypia na rekach a potem jak czasem sie przebudzi to daje cyca i spi dalej :)

ehh moj jak sie w nocy obudzi to tylko lulanie na raczkach wchodzi w gre ;)

Zgłoś nadużycie #46447 23 stycznia 2013, 13:16

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

z kategorii-jesli cos sie psuje, to wszytsko naraz.
Pisałam juz o odkurzaczu i ostatnio o blenderze (blender dałam do naprawy-za miesiac może będzie..)

Wczoraj robie pranie i sru... gdzies na linii szlag trafił-nie mam prądu. tak wiec pralke i lodowke musze na przedłuzaczach podlaczac gdzie indziej (bo one na tej linii były, którą szlag trafił), a jako ze nie mam na tyle przedluzaczy, to chodzi lodowka, a prania nie robie... w sobote mojego męża czeka przerycie całej sciany w kuchni...

oz cholerka i to najgorzej że wtedy się psuje jak kasy nie ma :(

Zgłoś nadużycie #46448 23 stycznia 2013, 13:17

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

Dziewczyny, ja ostatnio naprawde nie mam czasu na nic, gonię tylko Hirka, żeby igieł z choinki nie żarł (wczoraj rozebrałam choinkę), czasem cos przeczytam na fm albo fb, komus zdążę odpisać, ale tak to masakra. Moje dziecko w ogóle mnei nie słucha, tylko latam za nim, bo starcjh na metr odejść. wstaje na nogi, ale nie trzyma jeszcze równowagi i przechyl si edo tyłu i wali głowa w podlogę :( bidulek. Nie mamy jeszcze ząbków. A prze zuczulenie wracamy do jablka, marchewki i pietruszki... porażka...

Dzieciackzom z ostatnich dni życzymy wszystkiego najlepszego!

Chorowitkom duuuużo zdrówka!!

A tym, które mają koleje/pierwsze ząbki, gratulujemy :)

Ulcia wszytskie mamy coraz mniej czasu niestety brdzace coraz bardziej wymagajace ;)
A pilnowac trzeba .
moj wstaje przy czym sie da , przy wannie , przy komodzie , przy scianie , przy krzesle , niby ladnie sobie siada i asekuruje sie ale jednak jeszcze sie boje ze nie utzyma rownowagi i rozbije glowke i tez jak czubek latam za nim po calym domu .

Zgłoś nadużycie #46449 23 stycznia 2013, 13:19

kasia17 Fajna mama

Ulla napisał(a)

i bateria prysznicowa-cała do wymiany-juz trzy razy sie wrzątkiem popatrzyłam, bo bokiem cieknie...

he ja od mcsa nie moge sie doprosic o wymiane baterii , mam ten sam problem.

Zgłoś nadużycie #46450 23 stycznia 2013, 13:19

Emza Fajna mama

seshella napisał(a)

poddasze sobie szykujecie? bo tak to chyba z rodzicami mieszkacie?

tak mieszkamy z rodzicami-moimi na szczescie bo z teściowa to bymzwariowała jak Marta i Monia. a moi rodzice lajtowi są, duzo nam pomagają i w nic sie nie wpierniczają..a poddasze to tyle trwa bo kur..w tym pieprzonym panstwie drogie wszystko ..ostatnio kupilismy pare gniazdek pare włączników,światełka na schody i patrzymy a przy kasie 600zł..az zaniemówiłam!