Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46411 23 stycznia 2013, 12:22

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Jestem kretynem, na dworze pięknie.... pomyślałam ide po wyniki, słonko , neibieskie niebo, odziałam siebie i małego. zakładając ,ze ciepło jest, bo od wczoraj mam ogrzewanie wyłączone tak ciepło w domu. No i co? mróz jak nei wiem, mały na poczatku spoko,a z powrotem płakał. do tego nie dał soebie na łapki rękawiczek załozyc i cały czas miał prawą na spiworku, aj ja chowałam on wyciągałą, łapa czerwona, na chama ubrałam mu swoją skorzana rekawiczke i jakos dojechałam do domu, ale zmarzła mu ta rączka :( myśle ze z -10 jest ,a w słoncu 30;/ na plusie.. i co tu kurka robic

Kuba tez nie da sobie rekawiczek zalozyc, zawsze przykrywam mu kocem a on odkrywa i tak w kolko. smaruj malemu zawsze raczki tym kremem co buzke smarujesz, to ochroni przed mrozem

Zgłoś nadużycie #46412 23 stycznia 2013, 12:23

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a co ja ci mam napisac? że powinno być na odwrót?! nie no, one maja jeszcze czas :P

:) :) oj maja mają :)

Zgłoś nadużycie #46413 23 stycznia 2013, 12:23

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

Aaa wyniki mam ok, wiec to nei hormony ani nic.

no to super. to ciekawew takim razie od czego to ci sie porobilo

Zgłoś nadużycie #46414 23 stycznia 2013, 12:24

Ulla Fajna mama
Dziewczyny, ja ostatnio naprawde nie mam czasu na nic, gonię tylko Hirka, żeby igieł z choinki nie żarł (wczoraj rozebrałam choinkę), czasem cos przeczytam na fm albo fb, komus zdążę odpisać, ale tak to masakra. Moje dziecko w ogóle mnei nie słucha, tylko latam za nim, bo starcjh na metr odejść. wstaje na nogi, ale nie trzyma jeszcze równowagi i przechyl si edo tyłu i wali głowa w podlogę :( bidulek. Nie mamy jeszcze ząbków. A prze zuczulenie wracamy do jablka, marchewki i pietruszki... porażka...

Dzieciackzom z ostatnich dni życzymy wszystkiego najlepszego!

Chorowitkom duuuużo zdrówka!!

A tym, które mają koleje/pierwsze ząbki, gratulujemy :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #46415 23 stycznia 2013, 12:25

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej moje kochane , cale wieki mnie tu nie bylo ;)
Raczej was nie nadrobię , wiec moze w skrocie napiszcie co sie dzialo ? Ostatni post jaki czytalam to filmik Natalci w samochodziku ;)

SZKOLA narazie do przodu jeszcze tylko jeden egzamin w lutym .

Wiktor nauczyl sie przybijac 5 , umie robic ' tany , tany ' ( podnosi dwie raczki wtedy do gory i sobie nimi macha ), papa to juz wczesniej pisalam , zacząl sie niesamowice przytulac , mowie wam dziewczyny wymiekam jak sie tak wtula we mnie ;)
Wasze pewnie juz wczesniej sie przytulaly a moj zawsze byl nietyklany a osttanio sam rzuca sie na szyję , no wypas ;)

A i najwazniejsze nauczyl sie zasypiac na raczkach , bujaczek odszedl w zapomnienie i co jest najfajniesze ze 5 minut i spi na raczkach ;) a inaczej meczylam sie znim z pol godziny .

gratki postępow i zębolka :)

Zgłoś nadużycie #46416 23 stycznia 2013, 12:26

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, ile u Was trwa posiłek np obiadek?
U nas to pół godziny minimum.Nie narzekam, bo są mega postępy.Nie zabawiamy już w ogóle.Jemy po malutku, ale sama buzię otwiera. Na blacie rozsypuje jej troche okruchów z chleba i jest nimi zajęta.
Dzisiaj pierwszy raz od chyba miesiąca bedzie obiadek z grudami...zobaczymy co z tego wyniknie.

u nas 10 minut cyrków a potem odpuszczam

Zgłoś nadużycie #46417 23 stycznia 2013, 12:28

Ulla Fajna mama
z kategorii-jesli cos sie psuje, to wszytsko naraz.
Pisałam juz o odkurzaczu i ostatnio o blenderze (blender dałam do naprawy-za miesiac może będzie..)

Wczoraj robie pranie i sru... gdzies na linii szlag trafił-nie mam prądu. tak wiec pralke i lodowke musze na przedłuzaczach podlaczac gdzie indziej (bo one na tej linii były, którą szlag trafił), a jako ze nie mam na tyle przedluzaczy, to chodzi lodowka, a prania nie robie... w sobote mojego męża czeka przerycie całej sciany w kuchni...

Zgłoś nadużycie #46418 23 stycznia 2013, 12:29

gwonka Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hej dziewczyny...no nie nadrobię Was za żadne skarby ;-/
Co do jedzenia to nasza Zuzia obiad je fajnie...pierwsze kilka łyzeczek a potem dostaje ADHD...wszystko ja interesuje tylko nie jedzenie. No i jak do niedawna tylko papki tak teraz papek nie chce tylko dorosłe jedzenie, wiec ugotowałam jej na dziś dorosły obiad czyli kurczaka, ziemniaki i marchewke z groszkiem...zobaczymy jak zje. Generalnie jak jej kanapkę to muszę na siłę zabierac bo jakby mogła toby mi wyrwała i zjadła całą na raz.
Raczkowac jeszcze nie raczkuje...na razie próbuje sie na wszystko wspinać ale jeszcze jej nei wychodzi no i póki co podnosi dupkę i tułów i w takiej pozycji pieska gibie sie do przodu i do tyłu.
Dwa dni temu odkryła turlanie sie i szaleje na kanapie, że nie mozna z niej oka na sekunde spuścic bo spadnie. Siedzieć siedzi już bardzo dobrze.
Noce nadal gorzej...budzi sie w nocy przynajmniej dwa razy. I o dziwo...cały czas spi albo na boku albo ( głównie ) na brzuchu, czego do niedawna nie znosiła.
Zębów nadal nie ma. Ale doskonale sobie radzi bez...wczoraj mnie tak dziąsłami ugryzła,że az wrzasnęłam :-)

ale postepy :) super gratulujemy. jak juz pupa rusza to niedlugo pewnie zacznie raczkowac. u nas tez tak bylo, najpierw sie bujal w przod i w tyl, a pare dni temu zaczal raczkowac, aledo tylu :) heheheh
to sie ciesz ze radzi sobie z takim jedzeniem dla doroslych. u nas jak narazie tylko papki, reszta nie przedzie, ale daje mu czas.

Zgłoś nadużycie #46419 23 stycznia 2013, 12:29

Ulla Fajna mama
i bateria prysznicowa-cała do wymiany-juz trzy razy sie wrzątkiem popatrzyłam, bo bokiem cieknie...

Zgłoś nadużycie #46420 23 stycznia 2013, 12:30

gwonka Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) że dzieci do koscioła wysyłam a sama się biore za męża ;)

trzeba sobie jakos radzic, heheh

Zgłoś nadużycie #46421 23 stycznia 2013, 12:32

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

ja, ale już dobrze  :) fałszywy alarm wyrostka

oj ty bidulko. najwazniejsze ze juz wszystko wporzadku. zdrowka zycze :)

Zgłoś nadużycie #46422 23 stycznia 2013, 12:34

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Dziewczyny, ja ostatnio naprawde nie mam czasu na nic, gonię tylko Hirka, żeby igieł z choinki nie żarł (wczoraj rozebrałam choinkę), czasem cos przeczytam na fm albo fb, komus zdążę odpisać, ale tak to masakra. Moje dziecko w ogóle mnei nie słucha, tylko latam za nim, bo starcjh na metr odejść. wstaje na nogi, ale nie trzyma jeszcze równowagi i przechyl si edo tyłu i wali głowa w podlogę :( bidulek. Nie mamy jeszcze ząbków. A prze zuczulenie wracamy do jablka, marchewki i pietruszki... porażka...

u mnie to samo.... łbem jeb w podloge

Zgłoś nadużycie #46423 23 stycznia 2013, 12:35

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

moze kup mu kask jak on taki kaskader. lepiej zapobiegac jak leczyc.

Zgłoś nadużycie #46424 23 stycznia 2013, 12:37

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

z kategorii-jesli cos sie psuje, to wszytsko naraz.
Pisałam juz o odkurzaczu i ostatnio o blenderze (blender dałam do naprawy-za miesiac może będzie..)

Wczoraj robie pranie i sru... gdzies na linii szlag trafił-nie mam prądu. tak wiec pralke i lodowke musze na przedłuzaczach podlaczac gdzie indziej (bo one na tej linii były, którą szlag trafił), a jako ze nie mam na tyle przedluzaczy, to chodzi lodowka, a prania nie robie... w sobote mojego męża czeka przerycie całej sciany w kuchni...

ojej, jak sie psuje to wszystko naraz, wspolczuje.

Zgłoś nadużycie #46425 23 stycznia 2013, 12:41

gwonka Fajna mama
zrobilam wczoraj Kubisiowi ten budyn no i mu nie smakowal, bo od razu wyczul to mleko proszkowe. niby otwieral buzke ale tak bez entuzjazmu, nie chcialam mu dawac na sile, bo on mi daje znac co mu smakuje a co nie, a ja sie staram dostosowac.a jak mu dalam monte to az szalal i mi lyzke wyrywal :)

Zgłoś nadużycie #46426 23 stycznia 2013, 12:42

gwonka Fajna mama
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow :) buziaczki od Kubusia i cioci gwonki :p

Zgłoś nadużycie #46427 23 stycznia 2013, 12:43

gwonka Fajna mama
a co do spacerku to nie wiem jeszcze czy dzisiaj pojdziemy, musze dopiero oblukac jak jest na dworze. narazie maly spi, az chrapie :)

Zgłoś nadużycie #46428 23 stycznia 2013, 12:49

gwonka Fajna mama
dziewczyny mam maly problem. juz od paru miesiecy podaje malemu te kwasy omega, nieraz Kubus troche wypluje i ubranka zaraz brudne. a to jest takie cholerstwo ze nie idzie tego sprac. czy ktoras tez boryka sie z takim problemem? macie pomysl czym to wyczyscic? probowalam juz wanishem, mydelkiem dr becmanna i nic.

Zgłoś nadużycie #46429 23 stycznia 2013, 12:51

Konto usunięte

gwonka napisał(a)

Kuba tez nie da sobie rekawiczek zalozyc, zawsze przykrywam mu kocem a on odkrywa i tak w kolko. smaruj malemu zawsze raczki tym kremem co buzke smarujesz, to ochroni przed mrozem

smarowałam.. ae wiesz i tak zmarzła ta graba! co a mały dziad

Zgłoś nadużycie #46430 23 stycznia 2013, 12:52

Konto usunięte
wstał... i musez isc na glebę... no nic. pozneij lukne co u was :(