Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46391 23 stycznia 2013, 11:59

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

To co wyczynia Natalka przy jedzeniu to trudno opisac. Tez karmie na leżąco.Jak jest rozbawiona  to tez fika na brzuch i zadziera głowę i pije na brzuchu.Najbardziej mnie śmieszy jak sobie raczkuje do cyca :) .Kładzie mi się też na moim brzuchu i tez tak ssie tylko oddychać nie może bo nos cały w cycku i co chwilę bierze oddechy :)

o to nastepna akrobatka :) Kubus tez az sie topi w cycu no a ja mu wtedy musze oddtykac nosek :)

Zgłoś nadużycie #46392 23 stycznia 2013, 12:00

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

w szpitalu :(

a co sie stalo? ty czy maly?

Zgłoś nadużycie #46393 23 stycznia 2013, 12:02

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny zdjęcia cudne, skąd u Kuby te buty ?? toż to nawet rozmiarówka gimnazjalisty tam jest ;)
Olka kto Ci takie foty pstrykał ?? - extra! Płodzian normalnie to już młodzież, a ile ma włosów!! jak mu się puszczą to normalnie Szymka prześcignie! A Szymuś Monika on normalnie jest ładniutki jak dziewczynka!

butki od babci :) a rozmiary ma od 19 bodajze do 30 :) na lata juz ma buty :)

Zgłoś nadużycie #46394 23 stycznia 2013, 12:02

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

z rok tak :D mam łupież, czasem więcej czasem mniej, a ostatnio doszło koszmarne swędenie, podrapałam sie do krwi kilka razy, nizoral ani inne szampony nei pomagają... a włosy mi wychodzą już tak jak w horrorze jakims.... co myje to łapy mam całe, ze palce poklejone.. i co sie czesze to szczotka pełna włsoów...

moja córa miała cos podobnego, aż jej sie takie place z tego "łupieżu " robiły włosy wypadaly aż łyse placki miała. bylismy u dermatologa bo rodzinna straszyla że grzybica a okazało się że łojotokowe zapalenie skóry myłyśmy szamponem dermena na wzmocnienie , maść do smarowania diprosalic i wcierkę robioną w aptece. i jeszcze kazała ostatnie płukanie włosów robic woda z sokiem z1/2 cytryny. I jest spokój na razie

Zgłoś nadużycie #46395 23 stycznia 2013, 12:04

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Siedze, pisze i nawet nie zwrocilam uwagi na to, ze wpierdzielilam cala czekolade!! A teraz mi sie sledzia chce w smietanie z cebulka.....

to na dziewczynke teraz ;)

Zgłoś nadużycie #46396 23 stycznia 2013, 12:06

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

moja przystopowała z gryzieniem,
wszystkiego najlepszego dla Kubusia :)

mam nadzieje ze Kubus tez przestanie. narazie ma dwa dolne a co to bedzie jak dojda gorne, masakra. ale w nocy jak pije na spiocha to nie gryzie, tylko w dzien. lobuz jeden
dziekujemy za zyczenia :)

Zgłoś nadużycie #46397 23 stycznia 2013, 12:07

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

;]cd

foty swietne no ale jak model taki przystojny to nie ma sie co dziwić :)

Zgłoś nadużycie #46398 23 stycznia 2013, 12:07

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

a co sie stalo? ty czy maly?

ja, ale już dobrze  :) fałszywy alarm wyrostka

Zgłoś nadużycie #46399 23 stycznia 2013, 12:08

gwonka Fajna mama

seshella napisał(a)

ja buty tylko na spacery zakladam i to już od dawna, chodzika też nie używam, chociaż stoi od świąt w domu. moja od jakiegoś czasu zaczeła wstawać i to teraz jej ulubiona pozycja, myślałam że o raczkowaniu możemy zapomnieć, a w niedzielę zaczęła tak śmiesznie się przemieszczać,  niby na czworakach, ale skakała jak żaba, a teraz z każdym dniem coraz lepiej jej idzie i już zaczeła przebierać nóżkami.

no widzisz, kazde dziecko w swoim tempie sie rozwija. fajnie to musi wygladac, zabka mala :)

Zgłoś nadużycie #46400 23 stycznia 2013, 12:09

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My jutro na morfologie ;/ az sie boje;/;/

bedzie dobrze

Zgłoś nadużycie #46401 23 stycznia 2013, 12:10

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Marta w nocy napisała, że lekarka powiedziała, że to wirus grypopodobny,ale jeszcze dzisiaj chyba pojdą do innego lekarza.
Dominika nie chce jesc i wymiotuje po jedzeniu.Temperatura spada po leku,a potem nowu rośnie :( .Nie może bidulka spac, bo jest glodna, a jesc nie chce.

oj mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje. bidulka mala. najgorsze jest to ze nie chce jesc ani pic. zeby tylko siie nie odwodnila

Zgłoś nadużycie #46402 23 stycznia 2013, 12:11

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

no dlatego stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic...chodze tylko na czarno ubrana bo jak ubiore cos innego to wygladam jak w ciazy!! doslownie...ja mialam taki brzuch w 5miesiacu!!
czy z wami tez jest az tak zle ?? pewnie tylko ja tak wygladam...bleeee

moze Cie to pocieszy ale ja mam dalej 10 na plusie.ale co tam przeciez sie nie pochlastam

Zgłoś nadużycie #46403 23 stycznia 2013, 12:12

aneta74 Fajna mama

maryna napisał(a)

like najlepszego dla emilki naszej ślicznej!!!

od nas również :)

Zgłoś nadużycie #46404 23 stycznia 2013, 12:14

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Marta w nocy napisała, że lekarka powiedziała, że to wirus grypopodobny,ale jeszcze dzisiaj chyba pojdą do innego lekarza.
Dominika nie chce jesc i wymiotuje po jedzeniu.Temperatura spada po leku,a potem nowu rośnie :( .Nie może bidulka spac, bo jest glodna, a jesc nie chce.

biedna ,żeby tylko nie grypa cholewka

Zgłoś nadużycie #46405 23 stycznia 2013, 12:15

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Hej moje kochane , cale wieki mnie tu nie bylo ;)
Raczej was nie nadrobię , wiec moze w skrocie napiszcie co sie dzialo ? Ostatni post jaki czytalam to filmik Natalci w samochodziku ;)

SZKOLA narazie do przodu jeszcze tylko jeden egzamin w lutym .

Wiktor nauczyl sie przybijac 5 , umie robic ' tany , tany ' ( podnosi dwie raczki wtedy do gory i sobie nimi macha ), papa to juz wczesniej pisalam , zacząl sie niesamowice przytulac , mowie wam dziewczyny wymiekam jak sie tak wtula we mnie ;)
Wasze pewnie juz wczesniej sie przytulaly a moj zawsze byl nietyklany a osttanio sam rzuca sie na szyję , no wypas ;)

A i najwazniejsze nauczyl sie zasypiac na raczkach , bujaczek odszedl w zapomnienie i co jest najfajniesze ze 5 minut i spi na raczkach ;) a inaczej meczylam sie znim z pol godziny .

gratulujemy postepow :) zdolny ten twoj Wiktorek :) no i fajnie ze z usypianiem juz lepiej. moj maly w dzien spi we wozku, a wieczorem zasypia na rekach a potem jak czasem sie przebudzi to daje cyca i spi dalej :)

Zgłoś nadużycie #46406 23 stycznia 2013, 12:15

Ulla Fajna mama

aneta74 napisał(a)

:) że dzieci do koscioła wysyłam a sama się biore za męża ;)

a co ja ci mam napisac? że powinno być na odwrót?! nie no, one maja jeszcze czas :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #46407 23 stycznia 2013, 12:16

gwonka Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A i mamy druga jedynke dolną ;)
kuźwa chyba teraz beda wszystkie naraz wychodzily ;)

gratulujemy zebolka :)

Zgłoś nadużycie #46408 23 stycznia 2013, 12:19

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dziewczyny, ile u Was trwa posiłek np obiadek?
U nas to pół godziny minimum.Nie narzekam, bo są mega postępy.Nie zabawiamy już w ogóle.Jemy po malutku, ale sama buzię otwiera. Na blacie rozsypuje jej troche okruchów z chleba i jest nimi zajęta.
Dzisiaj pierwszy raz od chyba miesiąca bedzie obiadek z grudami...zobaczymy co z tego wyniknie.

u nas to roznie cos kolo 15 20 minut, czasem dluzej. Kubus lubi podczas jedzenia obkrecac sie w cztery strony swiata wiec troche nam schodzi :) ale sam odwraca sie po chwili do lyzki :)

Zgłoś nadużycie #46409 23 stycznia 2013, 12:19

Konto usunięte

aneta74 napisał(a)

moja córa miała cos podobnego, aż jej sie takie place z tego "łupieżu " robiły włosy wypadaly aż łyse placki miała. bylismy u dermatologa bo rodzinna straszyla że grzybica a okazało się że łojotokowe zapalenie skóry myłyśmy szamponem dermena na wzmocnienie , maść do smarowania diprosalic i wcierkę robioną w aptece. i jeszcze kazała ostatnie płukanie włosów robic woda z sokiem z1/2 cytryny. I jest spokój na razie

ja nei wiem co mam, bo nei zrozumiałam, mam szampon, jutro bede nim myła, 10 minut trzymac mam... i tak 2x w tyg. 0 odywek innych szamopnów itd

Zgłoś nadużycie #46410 23 stycznia 2013, 12:22

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a kumpela Monika, mówi,ze chce sie pobawic fotoszopem i dzis tez chyba wpadnie z aparatem :) swietne foty wychodzą.. nawet jude bąka, ze za kilka meisiecy trzeba kupic lustranke :D

No nie mogę co Ty mu robisz że on taki ostatnio chętny na zakupy ;)