Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46331 23 stycznia 2013, 7:14

aniam Supermama

maryna napisał(a)

like najlepszego dla emilki naszej ślicznej!!!

STO LAT!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #46332 23 stycznia 2013, 7:22

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no maly tez mnie za wlosy ciagnie, ale to pikus w porownaniu do gryzienia cycka. allllaaaallllll. mam nadzieje jednak ze go naucze ze nie wolno

moja przystopowała z gryzieniem,
wszystkiego najlepszego dla Kubusia :)

Zgłoś nadużycie #46333 23 stycznia 2013, 7:23

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

;]cd

Fajna sesyjka a Kamil jakie kolorki ma :)

Zgłoś nadużycie #46334 23 stycznia 2013, 7:29

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

no ja to juz od dawna wiem....zawsze jak dziecko ma temperat.to si emleka nei daje bo zwymiotuje!!! i duzo do picia trzeba dawac....ale wlasnie nie mleczko

ja też pierwsze slysze, moja miala goraczke piła mleko i ani razu nie zwymiotowala

Zgłoś nadużycie #46335 23 stycznia 2013, 7:37

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no jak chodzi to tak. moj bedzie bez chodzika no i wogole widze ze nie spieszno mu do chodzenia, ale dla niego najwazniejsze jest raczkowanie, bo musi raczki cwiczyc

ja buty tylko na spacery zakladam i to już od dawna, chodzika też nie używam, chociaż stoi od świąt w domu. moja od jakiegoś czasu zaczeła wstawać i to teraz jej ulubiona pozycja, myślałam że o raczkowaniu możemy zapomnieć, a w niedzielę zaczęła tak śmiesznie się przemieszczać,  niby na czworakach, ale skakała jak żaba, a teraz z każdym dniem coraz lepiej jej idzie i już zaczeła przebierać nóżkami.

Zgłoś nadużycie #46336 23 stycznia 2013, 7:40

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

w jakich pozycjach wasze maluchy pija mleczko? bo ja prawie od urodzenia karmie malego na lezaco, ale od jakiegos czasu on chwile tak popije i zaraz przekreca sie na brzuch i na brzuchu pije cyca. potraji tez na stojaco, heheh. on jest niemozliwy. z mezem stwierdzilismy ze go nagramy i za pare lat mu pokazemy to pewnie bedzie mial niezly ubaw, heheh? wasze tez urzadzaja takieakrobacje podczas jedzenia?

moja pije na leżąco lub na rękach na pół leżąco, ale akrobacji żadnych przy jedzeniu nie robi, tylko mnie szarpie, ciągnie i szczypie :)

Zgłoś nadużycie #46337 23 stycznia 2013, 7:41

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

no dlatego stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic...chodze tylko na czarno ubrana bo jak ubiore cos innego to wygladam jak w ciazy!! doslownie...ja mialam taki brzuch w 5miesiacu!!
czy z wami tez jest az tak zle ?? pewnie tylko ja tak wygladam...bleeee

ja po porodzie byłam szczuplejsza niż teraz, też mi zle ze sobą i ubrania za male sie robia  :(

Zgłoś nadużycie #46338 23 stycznia 2013, 7:42

Emza Fajna mama
hej dziewczyny..mam do nadrobienia ponad 40 stron..nie dam chyba rady;/ ostatnio u nas szaleństwo w koncu robotnic wyszli ze strychu i od rana do nocy było sprzatanie od tygodnia(moja mama wzieła urlop inaczej z tym łobuzem moim nie dałąbym rady) co prawda jeszcze troche do zrobienia jest ale dzisiaj moja mama w pracy juz wiec mam chwile na fm.zaraz spróbuje was troszke doczytac

Zgłoś nadużycie #46339 23 stycznia 2013, 7:45

seshella Fajna mama

Emza napisał(a)

hej dziewczyny..mam do nadrobienia ponad 40 stron..nie dam chyba rady;/ ostatnio u nas szaleństwo w koncu robotnic wyszli ze strychu i od rana do nocy było sprzatanie od tygodnia(moja mama wzieła urlop inaczej z tym łobuzem moim nie dałąbym rady) co prawda jeszcze troche do zrobienia jest ale dzisiaj moja mama w pracy juz wiec mam chwile na fm.zaraz spróbuje was troszke doczytac

a to co robiliście na strychu, bo nie w temacie jestem?

Zgłoś nadużycie #46340 23 stycznia 2013, 8:03

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja też pierwsze slysze, moja miala goraczke piła mleko i ani razu nie zwymiotowala

mnie mama tez mówiła, ze mleko n a gorączkę nie jest dobre, ale mój i tak rzygał więc bez różnicy, poza tym po chorobie teraz w ogóle nie rzyga :)

Zgłoś nadużycie #46341 23 stycznia 2013, 8:13

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

My tez bez chodzika ;) maly uwielbia jak go prowadze w szelkach po pokoju :D czasami jedna noga normalnie idzie a druga wlecze;D heheh smiesznie to wyglada ;) a dzisiaj gralismy razem w pileczke :D on lezal na kocu a ja siedzialam na podlodze i turlalam mu a on mi;D ale mial radoche;D

a my bez chodzika i bez szelek, młody osttanio jak Mart Dominika stoi  przy bujaku i chce go pchac. Wiec jak jude da to kupie mu ppchacza niedługo, choc boje sie ze z nim jebnie;/ puki co stanie i skakanie idie mu lepiej niz chodzenie, choc pierwsze kroki juz były

Zgłoś nadużycie #46342 23 stycznia 2013, 8:15

ewelina6660 Fajna mama
Marta w nocy napisała, że lekarka powiedziała, że to wirus grypopodobny,ale jeszcze dzisiaj chyba pojdą do innego lekarza.
Dominika nie chce jesc i wymiotuje po jedzeniu.Temperatura spada po leku,a potem nowu rośnie :( .Nie może bidulka spac, bo jest glodna, a jesc nie chce.

Zgłoś nadużycie #46343 23 stycznia 2013, 8:15

Konto usunięte

maryna napisał(a)

no dlatego stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic...chodze tylko na czarno ubrana bo jak ubiore cos innego to wygladam jak w ciazy!! doslownie...ja mialam taki brzuch w 5miesiacu!!
czy z wami tez jest az tak zle ?? pewnie tylko ja tak wygladam...bleeee

a weż. ja kupiłam spudnice ołówkową, upchycham w niej i gaciach pod pachy brzuch. i w sukienkach z baskinkami;]

Zgłoś nadużycie #46344 23 stycznia 2013, 8:16

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

To co wyczynia Natalka przy jedzeniu to trudno opisac. Tez karmie na leżąco.Jak jest rozbawiona  to tez fika na brzuch i zadziera głowę i pije na brzuchu.Najbardziej mnie śmieszy jak sobie raczkuje do cyca :) .Kładzie mi się też na moim brzuchu i tez tak ssie tylko oddychać nie może bo nos cały w cycku i co chwilę bierze oddechy :)

hahhahaaaaa ona zawsze akrobatka była ;)

Zgłoś nadużycie #46345 23 stycznia 2013, 8:16

Konto usunięte

Like napisał(a)

dziewczyny zdjęcia cudne, skąd u Kuby te buty ?? toż to nawet rozmiarówka gimnazjalisty tam jest ;)
Olka kto Ci takie foty pstrykał ?? - extra! Płodzian normalnie to już młodzież, a ile ma włosów!! jak mu się puszczą to normalnie Szymka prześcignie! A Szymuś Monika on normalnie jest ładniutki jak dziewczynka!

a kumpela Monika, mówi,ze chce sie pobawic fotoszopem i dzis tez chyba wpadnie z aparatem :) swietne foty wychodzą.. nawet jude bąka, ze za kilka meisiecy trzeba kupic lustranke :D

Zgłoś nadużycie #46346 23 stycznia 2013, 8:18

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

a my bez chodzika i bez szelek, młody osttanio jak Mart Dominika stoi  przy bujaku i chce go pchac. Wiec jak jude da to kupie mu ppchacza niedługo, choc boje sie ze z nim jebnie;/ puki co stanie i skakanie idie mu lepiej niz chodzenie, choc pierwsze kroki juz były

ja mam pchacza, ale moja jeszcze za słabo z chodzeniem żeby go używać, wspina się tylko po nim

Zgłoś nadużycie #46347 23 stycznia 2013, 8:18

Konto usunięte

Like napisał(a)

aha ! już wiem ! powiadasz...30 cm, dobrze, że napisałaś kumpela a nie kumpel :p

moja droga.. wide,że już ci owies w dupie gra! mówiłaś,ze nie chcesz sexu! a tu prosze!

Zgłoś nadużycie #46348 23 stycznia 2013, 8:20

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Marta w nocy napisała, że lekarka powiedziała, że to wirus grypopodobny,ale jeszcze dzisiaj chyba pojdą do innego lekarza.
Dominika nie chce jesc i wymiotuje po jedzeniu.Temperatura spada po leku,a potem nowu rośnie :( .Nie może bidulka spac, bo jest glodna, a jesc nie chce.

biedulka, żeby się tylko nie odwodniła, chyba dobry pomysł z tym innym lekarzem

Zgłoś nadużycie #46349 23 stycznia 2013, 8:20

Konto usunięte

seshella napisał(a)

ja mam pchacza, ale moja jeszcze za słabo z chodzeniem żeby go używać, wspina się tylko po nim

u nas tez podobnie, poczekam aż jakis uzywany bedie w komisie ;)

Zgłoś nadużycie #46350 23 stycznia 2013, 8:29

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

u nas tez podobnie, poczekam aż jakis uzywany bedie w komisie ;)

a za wozek co kupiłaś?