Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46291 22 stycznia 2013, 20:53

gwonka Fajna mama

mala24 napisał(a)

jakie zębulki :)

no a jak fajnie gryza, alll

Zgłoś nadużycie #46292 22 stycznia 2013, 20:55

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

jeju nic nie mow...ja tez na dniach czekam i mam nadzieje ze sie doczedkam... wydaje mi sie ze jestem tak napompowana ze szok.. no i ten brzuch..masakra jakas...
a wczoraj sie zdenerwowalam i zadzwonilam do dietetyczki mam wizyta 29 stycz.wiec zaczynam ja teraz ostra jazde ze swoimi nadgabarytami!!!to moje postanowienie noworoczne!!!bo zle sie ze soba juz czuje

Ja bebcon tez dostalam teraz hehe;D tez bym musiala sie wziac juz za siebie;/ bo jak teraz sie nie ogarne to pozniej wcale;/ a pozniej Szymek pojdzie do szkoly i bedzie mu wstyd moze, ze ma tlusta matke;D Pierdooole glupoty heehehe

Zgłoś nadużycie #46293 22 stycznia 2013, 20:56

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

ja mojemu zakladam juz dawno bo on to chce chodzic i chodzic za rece i coraz czesciej sie puszcza wiec moze niedlugo sam zacznie maszerowac....

no jak chodzi to tak. moj bedzie bez chodzika no i wogole widze ze nie spieszno mu do chodzenia, ale dla niego najwazniejsze jest raczkowanie, bo musi raczki cwiczyc

Zgłoś nadużycie #46294 22 stycznia 2013, 21:00

Extremalna21 Fajna mama
Kurcze pysk mnie szczypie;/ mlody dzisiaj co sie zdenerwowal to za pysk mnie i szczypal ;/ strasznie nerwowy jest ostatnio;/ i wszystko by placzem wymuszal;/

Zgłoś nadużycie #46295 22 stycznia 2013, 21:01

gwonka Fajna mama
w jakich pozycjach wasze maluchy pija mleczko? bo ja prawie od urodzenia karmie malego na lezaco, ale od jakiegos czasu on chwile tak popije i zaraz przekreca sie na brzuch i na brzuchu pije cyca. potraji tez na stojaco, heheh. on jest niemozliwy. z mezem stwierdzilismy ze go nagramy i za pare lat mu pokazemy to pewnie bedzie mial niezly ubaw, heheh? wasze tez urzadzaja takieakrobacje podczas jedzenia?

Zgłoś nadużycie #46296 22 stycznia 2013, 21:04

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Kurcze pysk mnie szczypie;/ mlody dzisiaj co sie zdenerwowal to za pysk mnie i szczypal ;/ strasznie nerwowy jest ostatnio;/ i wszystko by placzem wymuszal;/

o to ci szczypawka mala. mnie Kubus tez nieraz szczypie ale czesciej uderza w reke, ma przy tym niezly ubaw

Zgłoś nadużycie #46297 22 stycznia 2013, 21:05

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

no jak chodzi to tak. moj bedzie bez chodzika no i wogole widze ze nie spieszno mu do chodzenia, ale dla niego najwazniejsze jest raczkowanie, bo musi raczki cwiczyc

My tez bez chodzika ;) maly uwielbia jak go prowadze w szelkach po pokoju :D czasami jedna noga normalnie idzie a druga wlecze;D heheh smiesznie to wyglada ;) a dzisiaj gralismy razem w pileczke :D on lezal na kocu a ja siedzialam na podlodze i turlalam mu a on mi;D ale mial radoche;D

Zgłoś nadużycie #46298 22 stycznia 2013, 21:06

gwonka Fajna mama
oj mamuski zmykam juz lulku, bo padam z nog, a nie wiadomo jaka nocka bedzie. zycze wam wszystkim spokojnej i przespanej tej nocki :) jutro kolo poludnia powinnam byc na forum :)

Zgłoś nadużycie #46299 22 stycznia 2013, 21:07

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My tez bez chodzika ;) maly uwielbia jak go prowadze w szelkach po pokoju :D czasami jedna noga normalnie idzie a druga wlecze;D heheh smiesznie to wyglada ;) a dzisiaj gralismy razem w pileczke :D on lezal na kocu a ja siedzialam na podlodze i turlalam mu a on mi;D ale mial radoche;D

moj sie nie garnie do chodzenia :) a w pileczke tez gramy :p uwielbia to :)

Zgłoś nadużycie #46300 22 stycznia 2013, 21:13

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

w jakich pozycjach wasze maluchy pija mleczko? bo ja prawie od urodzenia karmie malego na lezaco, ale od jakiegos czasu on chwile tak popije i zaraz przekreca sie na brzuch i na brzuchu pije cyca. potraji tez na stojaco, heheh. on jest niemozliwy. z mezem stwierdzilismy ze go nagramy i za pare lat mu pokazemy to pewnie bedzie mial niezly ubaw, heheh? wasze tez urzadzaja takieakrobacje podczas jedzenia?

Moj jak pije mleczko w nocy to na lezaco, czasami na boczku ;) kiedys jak pil mleko w dzien to na siedzaco pil w krzeselku ;)

Zgłoś nadużycie #46301 22 stycznia 2013, 21:14

Extremalna21 Fajna mama
My jutro na morfologie ;/ az sie boje;/;/

Zgłoś nadużycie #46302 22 stycznia 2013, 21:35

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja bebcon tez dostalam teraz hehe;D tez bym musiala sie wziac juz za siebie;/ bo jak teraz sie nie ogarne to pozniej wcale;/ a pozniej Szymek pojdzie do szkoly i bedzie mu wstyd moze, ze ma tlusta matke;D Pierdooole glupoty heehehe

no dlatego stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic...chodze tylko na czarno ubrana bo jak ubiore cos innego to wygladam jak w ciazy!! doslownie...ja mialam taki brzuch w 5miesiacu!!
czy z wami tez jest az tak zle ?? pewnie tylko ja tak wygladam...bleeee

Zgłoś nadużycie #46303 22 stycznia 2013, 21:35

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no dlatego stwierdzilam ze musze cos ze soba zrobic...chodze tylko na czarno ubrana bo jak ubiore cos innego to wygladam jak w ciazy!! doslownie...ja mialam taki brzuch w 5miesiacu!!
czy z wami tez jest az tak zle ?? pewnie tylko ja tak wygladam...bleeee

Zgłoś nadużycie #46304 22 stycznia 2013, 21:37

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

no cos ty ?? na brzuchu cyca ?? hihi tego jeszcze nie bylo... nawet wyobrazic mi jest trudne...ale maly asior!!!
moj lubi tak na pół leząco... na siedzaco nie az tak bardzo...

Zgłoś nadużycie #46305 22 stycznia 2013, 21:39

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

My jutro na morfologie ;/ az sie boje;/;/

moze nie bedzie tak zle...sie nie stresuj na zapas....ciakawe jak mala dominika i wyniki jej moczu bo marta sie nie odzywa ?? :(

Zgłoś nadużycie #46306 22 stycznia 2013, 21:54

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

To co wyczynia Natalka przy jedzeniu to trudno opisac. Tez karmie na leżąco.Jak jest rozbawiona  to tez fika na brzuch i zadziera głowę i pije na brzuchu.Najbardziej mnie śmieszy jak sobie raczkuje do cyca :) .Kładzie mi się też na moim brzuchu i tez tak ssie tylko oddychać nie może bo nos cały w cycku i co chwilę bierze oddechy :)

Zgłoś nadużycie #46307 22 stycznia 2013, 22:06

mala24 Supermama

gwonka napisał(a)

no gdzie ty sie podziewalas? opowiadaj szybciutko :)

w szpitalu :(

Zgłoś nadużycie #46308 22 stycznia 2013, 22:08

ewelina6660 Fajna mama
Ciekawe jak Dominika, bo Marta się nic nie odzywa.Mala opowiadaj co U Ciebie.

Zgłoś nadużycie #46309 22 stycznia 2013, 22:19

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

To co wyczynia Natalka przy jedzeniu to trudno opisac. Tez karmie na leżąco.Jak jest rozbawiona  to tez fika na brzuch i zadziera głowę i pije na brzuchu.Najbardziej mnie śmieszy jak sobie raczkuje do cyca :) .Kładzie mi się też na moim brzuchu i tez tak ssie tylko oddychać nie może bo nos cały w cycku i co chwilę bierze oddechy :)

he he, chciałabym to widziec :)

Zgłoś nadużycie #46310 22 stycznia 2013, 22:22

Like Supermama
dziewczyny zdjęcia cudne, skąd u Kuby te buty ?? toż to nawet rozmiarówka gimnazjalisty tam jest ;)
Olka kto Ci takie foty pstrykał ?? - extra! Płodzian normalnie to już młodzież, a ile ma włosów!! jak mu się puszczą to normalnie Szymka prześcignie! A Szymuś Monika on normalnie jest ładniutki jak dziewczynka!