Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #46011 21 stycznia 2013, 11:47

seshella Fajna mama

martus91 napisał(a)

o matko... 1,5 miesiąca?! my nie mogliśmy połogu wytrzymać i po 2 tygodniach działaliśmy....

ja to szwy czułam przez jakies 5 tygoni, a potem jeszcze sporo musiało uplynać żebym poczuła się wygojona

Zgłoś nadużycie #46012 21 stycznia 2013, 11:47

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

czasem robie podobnie.
a tak w ogole myslalam ze ten wpis odnosi sie do tego, co agata wyżej napisala (o sexie) XD

no tak, mam wielkie chwtyne stopy ;)

Zgłoś nadużycie #46013 21 stycznia 2013, 11:48

ewelina6660 Fajna mama
Natka spi juz 1,5 h, a ja siedze cicho jak mysz pod miotłą. W kuchni burdello,ale przecież nie będę hałasowała :)

Zgłoś nadużycie #46014 21 stycznia 2013, 11:49

ewelina6660 Fajna mama
Dzisiaj Łukasz z z zegarkiem w ręku skrobał szyby 33 minuty.Była chyba 3 cm skorupa lodu, nawet nie było jak skrobaczki w nią wbic.

Zgłoś nadużycie #46015 21 stycznia 2013, 11:55

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Dzisiaj Łukasz z z zegarkiem w ręku skrobał szyby 33 minuty.Była chyba 3 cm skorupa lodu, nawet nie było jak skrobaczki w nią wbic.

ciekawe czy ja z pod pracy wyjade, cały czas sypie :(

Zgłoś nadużycie #46016 21 stycznia 2013, 11:57

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

az brak słów k..a na to wszystko

Zgłoś nadużycie #46017 21 stycznia 2013, 12:01

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natka spi juz 1,5 h, a ja siedze cicho jak mysz pod miotłą. W kuchni burdello,ale przecież nie będę hałasowała :)

ja jak ona teraz spała to nawet nie drgnęłam :p kuchnia tonie w brudnych naczyniach... idę teraz pozmywać ;p

Zgłoś nadużycie #46018 21 stycznia 2013, 12:09

aneta74 Fajna mama

Ulla napisał(a)

mnie tez chwuj strzela, ze kończyłam studia, obroniłam dyplom bardzo dobrze-byłam najlepsza na roku, na ostatnim semestrze miałam srednią 5,0! kurfa! 5,0!  w ogole cale studia mialam tak wysoka srednia, ze przyslugiwalo mi stypendium naukowe :D
i co?
i poszlam do pracy grubo ponizej moich kwalifikacji. w zawodzie pracy nie dostane-nie mam doswiadczenia i go nie zdobede, bo nikt mnie nie zatrudni, bo nie mam doswiadczenia :] błedne koło...
i poszlam do pracy, jestem recepcjonistka w najwiekszym hotelu w gliwicach, zapiertalam jak wół, zjepy dostaje za wszystkich pracownikow(recepcja jest najblizej... najszybciej nas mozna zjepac zamist kogos innego)... mam odpowiedzialnosc finansową... zapieprzan 7 dni w tygodniu dzien i noc, boze narodzenie i wielkanoc...ale to jest nic... bo pokojowki które nie skonczyly szkoly podstawowej, pracuja pn-pt 8-16, weekendy, swieta wolne, zrobia swoje i nic je nie obchodzi, ida do domu i co? zarabiaja tyle co ja, albo i wiecej...
jakbym wiedziala, od razu zatrudniłabym sie na pokojowke :P

to jest własnie nasza rzeczywistość.i jak tu nie myslec żeby spieprzac stąd jak najdalej

Zgłoś nadużycie #46019 21 stycznia 2013, 12:19

agata_grd Gotowa na wszystko

martus91 napisał(a)

ja jak ona teraz spała to nawet nie drgnęłam :p kuchnia tonie w brudnych naczyniach... idę teraz pozmywać ;p

Ja mam w domu pobojowisko, za 4 godziny zaczyna się u nas kolęda. Zrobiłam dzisiaj tylko pranie i robie szybką zupe z mrożonki żeby mieć czas ogarnąć chatę. Muszę jeszcze przepakować torbę do szpitala bo mały znowu zaczął stękać, nie wiem czy jutro po badaniu moczu znów nie pojedziemy na szpital :( Błędne koło!

Zgłoś nadużycie #46020 21 stycznia 2013, 12:28

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny wiecie co, ostatnio zaczęłam się poważniej nad tym zastanawiać, mianowicie,zrobiłam się jakaś aseksualna po porodzie, czy któraś z Was ma podobnie?

:) ja tez , najpierw zganialam na ten zastrzyk anty ale dalej jest bez zmian.wieczorem nie ma jak bo starszaki do 22giej buszują a ja po całym dniu padam na twarz a nawet jak ja jestem na chodzie to m spi bo wstaje o5tej a ja rano do niczego jestem potrzebuję z 30 minut żeby obolale gnaty rozprostować .Czasem korzystamy jak starszaki gdzies wybędą ale to rzadko sie zdaża bo oni strasznie domowi do babci to na dwa dni mi się udało ich wysłać.Nie wiem czy Ulla to pochwali ale często w niedziele młodzież do kościola a my mamy chwilke dla siebie jesli najmłodsza sie zlituje i spi :) )i taki to sex k..a

Zgłoś nadużycie #46021 21 stycznia 2013, 12:30

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Weroniczki, Emilki i Oskarka ;)

dołączam się do życzeń :)

Zgłoś nadużycie #46022 21 stycznia 2013, 12:34

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Od wczoraj Filip ma zapaleni krtani ale nawet nie idę na przychodnię bo wszędzie grypa. Przetrzymam go na inhalacjach i zobaczymy co będzie. Bierze też antybiotyk więc nie powinno dojść do powikłań.

duzo zdrówka

Zgłoś nadużycie #46023 21 stycznia 2013, 12:36

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

I robią w szpitalu wielkie HALO bo takie duże dziecko i jeszcze w nocy go karmię, mało tego, karmię go dwa razy. Wasze dzieci nie jedzą w nocy? Mam go głodzić czy co?

moja je w nocy a tez do drobnych chyba nie należy wazy 9700. ale jak chce to co mam jej nie dac ?co za głupie gadanie w tym szpitalu

Zgłoś nadużycie #46024 21 stycznia 2013, 12:41

aneta74 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Estera sie nie odzywa... moze jednak ma ta operacje....

a co się dzieje bo ja nie w temacie?przegapiłam coś na fm/

Zgłoś nadużycie #46025 21 stycznia 2013, 12:44

aneta74 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Dominika się obudziła... temperatura po paracetamolu spadła do 37 stopni... teraz stoi przy wierzy i tańczy, więc humor jej się poprawił... ale oczka ma malutkie, takie szklane...

najlepiej jak by juz nie wracala ta gorączka, zdrówka dla Dominisi

Zgłoś nadużycie #46026 21 stycznia 2013, 12:46

aneta74 Fajna mama
jeju musze iśc do garów :( spalilam dziś garnek w którym gotuję dla małej teraz bede nad nimi stala co by znów czego nie zjarać

Zgłoś nadużycie #46027 21 stycznia 2013, 12:47

aneta74 Fajna mama

agata_grd napisał(a)

Ja mam w domu pobojowisko, za 4 godziny zaczyna się u nas kolęda. Zrobiłam dzisiaj tylko pranie i robie szybką zupe z mrożonki żeby mieć czas ogarnąć chatę. Muszę jeszcze przepakować torbę do szpitala bo mały znowu zaczął stękać, nie wiem czy jutro po badaniu moczu znów nie pojedziemy na szpital :( Błędne koło!

trzymam kciuki żeby się obyło bez szpitala

Zgłoś nadużycie #46028 21 stycznia 2013, 13:13

aniam Supermama

agata_grd napisał(a)

trzymam kciuki, by jednak nie, dużo zdrówka!!

Zgłoś nadużycie #46029 21 stycznia 2013, 13:14

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

no to super! postarał się :D ;) mój tez wczoraj zaserwował mi kolację przy winie i kominku z akrakcjami ;) no niestety nie za bardzo się to skończyło (bo mnie ta kolka złapała ;/)... ale potem jak mi już przeszło to pytam go czy ten wieczór zrobił żeby mi pokazać, że mnie kocha... a on mi na to "Nie Marta, przecież wiesz, że ja Cię kocham" i mnie pocalowal i przytulił ;)

o to super!!! oby wiecej takich pieknych chwil w waszym życiu!!

Zgłoś nadużycie #46030 21 stycznia 2013, 13:17

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Teściowa, ma 54 lata, teraz tydzień urlopu, specjalnie dla Emilki, bo mąż wrócił do pracy. Dziś Emila też śpi, bo oboje jutro mamy rano. Mój mąż oczywiście tylko łazi i gada "gdzie jest moje dziecko!" nie lubi jej zostawiać :) Ja też nie lubię, bo w domu normalnie taka cisza jak w grobowcu, masakra, nie wiem, jak ja mogłam żyć bez dziecka :D Plusem jest to, że się wyśpię. Dziś wstała już o 7.30, a wcześniej o 4 jadła, no i 3 razy musiałam wstać dać jej smoka i na bok ładnie ułożyć, bo czasem nie potrafi wygodnie się położyć, a też późnow czoraj spać poszłam, bo po 1, więc dziś odeśpię. No i pies mi rzyga, w piątek mi się kości jakiś nażarła pod klatką i chyba coś ma na żołądku, ale co jest najgorsze, że ona żeby się wyrzygać wchodzi pod łóżko!! o 4 jak mi wlazła pod rozłożoną kanapę to myślałam, że ją uduszę, nawet nie miałam jak posprzątać, bo Roksi spała. Przed chwilą prałam dywan. We wtorek mąż musi porządnie jeszcze raz wyprać, bo Emila wiadomo teraz pełza i nie zawsze na kocu jest.

super ze masz na kogo liczyc i nie musisz brac nianki i jej placic... o kurde moze psa tez dopadla jelitówka ?? :)