Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45791 20 stycznia 2013, 18:15

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde nie wiem, może twrożek ?? nie wiem, czy już można, może naleśniki z twarożkiem, budyń, coś musisz powymyślać. Może popróbuj ryż na mleku z jabłkami. Kurde sama nie wiem, co bym dawała Emilce jakby nie chciała mleka. Może ona chce już jak stara, kiełbacha, pajad chleba, bigos, gołąbki itp :P

Moja by tak chciała, ja juz twarożek podawałam.Jadła też już serek wiejski :) . mam w sloiczki ryż na mleku z jabłkami.jeszcze nie podawałam, bo tam całe ryże są.faktycznie może spróbuj taki ryż na mleku.Podawaj może jogurty. ostatnio dałam Natalce jogurt naturalny i nawet jej smakowało.

Zgłoś nadużycie #45792 20 stycznia 2013, 18:16

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Gosiu, ja jak racowałam na infolinii to nagrywali wszystkie nasze rozmowy i wszystko to co robiliśmy w tym czasie na kompie... ;/ i oczywiście to oceniali, też były kolosalne normy... wiesz ile miała trwać rozmowa z Klientem? max 3 minuty ;) a byli tacy, że trzeba się było z nimi męczyć i godzinę ;/ i też było tak, że za tą samą pracę dostawałam dużo mniej niż reszta... ja dostawalam koło 2 tys. na rękę, jak miałam wszytskie wyniki wyrobione... a byli tacy co za to samo, bez wyników dostawali 4 ;) życie....

no mój dział to infolinia, tylko że teraz ja pracuję na "back office" jak szłam na chorobowe w 3 miesiącu ciązy to też byłam na pierwszej linii. No i jak oddzwaniam do Klienta to też wszystko nagrywane. A co do czasu trwania rozmowy, to u nas było to samo. I tylko te po.jebana coachingi!! Przyjedzie Ci taka pipa, która nie ma bladego pojęcia, jak to jest pracować w taki sposób i Cię ocenia i daje uwagi!
A Pamiętam zeszły rok, jakoś ciepło już było, godzina 15 prawie była(a ja do 15 pracowałam), zadzwonił koleś i widział, że może pogadać konkretnie, a że miał kilka mieszkać to  gadał i gadał do 16.40, a  w trakcie rozmowy pytał do której pracuję, ale miał w dupie co mu mówię, oczywiście rozłączyć się nie mogłam, a za nadgodziny nikt nie zapłacił.

Zgłoś nadużycie #45793 20 stycznia 2013, 18:17

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Pisałam na fb, że znowu złapała mnie kolka nerkowa i że rzygałam... zapomniałam napisać, że zarzygałam nie swoją łazienkę, tylko teściowej xD bo akurat na dole siedzieliśmy, bo teściowie pojechali na jakiś pogrzeb 500 km. ;) jedyny plus!

no to extra! trzeba było nie sprzątać :D

Zgłoś nadużycie #45794 20 stycznia 2013, 18:18

ewelina6660 Fajna mama
Achtung,Achtung :) .Natalka właśnie je kaszę łyżeczka..Łukasz ją karmi :) .

Zgłoś nadużycie #45795 20 stycznia 2013, 18:19

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Moja by tak chciała, ja juz twarożek podawałam.Jadła też już serek wiejski :) . mam w sloiczki ryż na mleku z jabłkami.jeszcze nie podawałam, bo tam całe ryże są.faktycznie może spróbuj taki ryż na mleku.Podawaj może jogurty. ostatnio dałam Natalce jogurt naturalny i nawet jej smakowało.

a ja dziś dałam Emilce kawałek łakotek z czekoladą i mnie mąż beształ, wczoraj też dałam, ale nie widział :D
nie lubi jak jej daję "coś innego" niż jej jedzenie, mówi, że na to przyjdzie jeszcze czas...a ona tak się do mnie uśmiechała, jak smakowała te ciasteczko..

Zgłoś nadużycie #45796 20 stycznia 2013, 18:20

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

kurde nie wiem, może twrożek ?? nie wiem, czy już można, może naleśniki z twarożkiem, budyń, coś musisz powymyślać. Może popróbuj ryż na mleku z jabłkami. Kurde sama nie wiem, co bym dawała Emilce jakby nie chciała mleka. Może ona chce już jak stara, kiełbacha, pajad chleba, bigos, gołąbki itp :P

No dzisiaj zjadła : na śniadanie danonka, potem 150 ml mleka (przez sen), na obiad ogórkowa, potem jabłko i teraz zjadła 3 ziemniaki, do których dodalam 60 ml mleka... i tyle... ciężko w ogóle z jedzeniem... w sumie to nic nie chce jeść :/ budyniem gardzi, bo czuje mleko... (raz tylko zjadła), naleśniki jadła 2 dni temu... nie wiem co ona ma jeść! przecież nie mogę jej dawać do jedzenia samych zup :/ wry...

Zgłoś nadużycie #45797 20 stycznia 2013, 18:21

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

a ja dziś dałam Emilce kawałek łakotek z czekoladą i mnie mąż beształ, wczoraj też dałam, ale nie widział :D
nie lubi jak jej daję "coś innego" niż jej jedzenie, mówi, że na to przyjdzie jeszcze czas...a ona tak się do mnie uśmiechała, jak smakowała te ciasteczko..

Mój to odwrotnie, wszystko jej daje do spróbowania :) , Ostatnio jedli rożka waniliowego :)

Zgłoś nadużycie #45798 20 stycznia 2013, 18:21

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

super :)

Zgłoś nadużycie #45799 20 stycznia 2013, 18:24

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Rozumiemy, ale nie zmienia to faktu, ze tesknimy :)

tak, tak ja też :D to taki żarcik, ale naprawdę mi się po prostu czasem nie chce pisać! zanim Emila pójdzie spać, a staram się żeby jednak zasypiała sama, to jest 21.30-22, czesto idę spać zaraz po niej, czasem sobie szykuje coś do jedzenia, żeby rano się nie trzaskać, czasem coś tam pbuszuję na allegro, ale na takie długie siedzenie przy kompie naprawdę nie mam czasu. Myślałam, że w pracy będzie jak posiedzieć choć trochę na forum, ale niestety się myliłam.... :(

Zgłoś nadużycie #45800 20 stycznia 2013, 18:24

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Bylismy w Ilawie :) najpierw zjedlismy kolacje w restauracjii przy Jezioraku a pozniej poszlismy do galerii na zakupy;D maz kupil mi tunike-sweterek, cieple getry (ala leginsy), Szymkowi fajna bluzeczke ;) A pozniej bylismy na spacerku przy Jezioraku ;)   Mielismy isc do kina ale zaden film mnie niezainteresowal ;/ nie lubie filmow typu science fiction;/ w domu wypilismy winko z tonikiem i troche sie bawilismy :D Szymek w tym czasie byl na dole pod opieka chrzestnego i jego dziewczyny ;)   Fajnie tak sie wyrwac z domu i oderwac na chwile od tej monotonnosci ;)

extra, rybak stara się i dba o swoje rybki :)

Zgłoś nadużycie #45801 20 stycznia 2013, 18:26

martus91 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Mój to odwrotnie, wszystko jej daje do spróbowania :) , Ostatnio jedli rożka waniliowego :)

Mariusz też jej wszystko daje... wczoraj mu naleśniki zrobiłam, to dawał jej dżem brzoskwiniowy, a wcześniej ciasteczko w czekoladzie... jakby mógł to by jej schabowego zaserwował :P

Zgłoś nadużycie #45802 20 stycznia 2013, 18:28

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

tak, tak ja też :D to taki żarcik, ale naprawdę mi się po prostu czasem nie chce pisać! zanim Emila pójdzie spać, a staram się żeby jednak zasypiała sama, to jest 21.30-22, czesto idę spać zaraz po niej, czasem sobie szykuje coś do jedzenia, żeby rano się nie trzaskać, czasem coś tam pbuszuję na allegro, ale na takie długie siedzenie przy kompie naprawdę nie mam czasu. Myślałam, że w pracy będzie jak posiedzieć choć trochę na forum, ale niestety się myliłam.... :(

a Dominika właśnie zasnęła... kuźwa... boje się, że to jeszcze nie na noc i obudzi za godzinę i będzie szalenstwo do 1 :(

Zgłoś nadużycie #45803 20 stycznia 2013, 18:29

Like Supermama

martus91 napisał(a)

No dzisiaj zjadła : na śniadanie danonka, potem 150 ml mleka (przez sen), na obiad ogórkowa, potem jabłko i teraz zjadła 3 ziemniaki, do których dodalam 60 ml mleka... i tyle... ciężko w ogóle z jedzeniem... w sumie to nic nie chce jeść :/ budyniem gardzi, bo czuje mleko... (raz tylko zjadła), naleśniki jadła 2 dni temu... nie wiem co ona ma jeść! przecież nie mogę jej dawać do jedzenia samych zup :/ wry...

spróbuj dodać do budyniu cukru waniliowego, może jej zasmakuje. Na śniadanie paróweczki kup te co Monika Szymkowi daje. Tak ładnie radzi sobie z naleśnikami, to rób jej kanapeczki na śniadanko, jajecznicę, może omleta z owocami albo z jakimś jogurtem. A próbowałas zwykłe mleko? Takie zwykłe, krowie, a nóz jej posmakuje, aha no i ja bardzo lubię kakao, mleka nie tknę, ale kakao nawet wczoraj piłam, nie wiem czy już można, bo to chyba dopiero od 10 miesiąca, ale spróbować możesz. Może jakies takie płatki z mlekiem Ci zje, jak namokną to będa miękkie, a takie kuleczki moga ją zaciekawić.

Zgłoś nadużycie #45804 20 stycznia 2013, 18:30

ewelina6660 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Mariusz też jej wszystko daje... wczoraj mu naleśniki zrobiłam, to dawał jej dżem brzoskwiniowy, a wcześniej ciasteczko w czekoladzie... jakby mógł to by jej schabowego zaserwował :P

hahha Natalka ju i schabowego próbowała, całe szczęście,że bez panierki :)

Zgłoś nadużycie #45805 20 stycznia 2013, 18:31

Like Supermama

martus91 napisał(a)

no ja po kryjomu też daję :) w czwartek jadła ze mną ziemniaki i też jej dawalam maciupkie kawałeczki schabowego, ale bez panierki :)

Zgłoś nadużycie #45806 20 stycznia 2013, 18:31

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Ty się za głośno nie ciesz, bo jutro będziesz płakać :p

Zgłoś nadużycie #45807 20 stycznia 2013, 18:32

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

no mój dział to infolinia, tylko że teraz ja pracuję na "back office" jak szłam na chorobowe w 3 miesiącu ciązy to też byłam na pierwszej linii. No i jak oddzwaniam do Klienta to też wszystko nagrywane. A co do czasu trwania rozmowy, to u nas było to samo. I tylko te po.jebana coachingi!! Przyjedzie Ci taka pipa, która nie ma bladego pojęcia, jak to jest pracować w taki sposób i Cię ocenia i daje uwagi!
A Pamiętam zeszły rok, jakoś ciepło już było, godzina 15 prawie była(a ja do 15 pracowałam), zadzwonił koleś i widział, że może pogadać konkretnie, a że miał kilka mieszkać to  gadał i gadał do 16.40, a  w trakcie rozmowy pytał do której pracuję, ale miał w dupie co mu mówię, oczywiście rozłączyć się nie mogłam, a za nadgodziny nikt nie zapłacił.

skąd ja to znam :D mnie najbardziej wkurzało, jak byłam na noc i kończyłam pracę o 6, a jakiś pacan zadzwonił o 5.59 :/ a ja nieprzytomna xD ale ogólnie uwielbiałam nocki :D kiedyś miałam nockę razem z Mariuszem to przesiedzieliśmy całą noc i oglądaliśmy filmiki na yt... pierwszy raz widzialam wtedy jak płacze, ze śmiechu ;)

Zgłoś nadużycie #45808 20 stycznia 2013, 18:37

martus91 Fajna mama

Like napisał(a)

spróbuj dodać do budyniu cukru waniliowego, może jej zasmakuje. Na śniadanie paróweczki kup te co Monika Szymkowi daje. Tak ładnie radzi sobie z naleśnikami, to rób jej kanapeczki na śniadanko, jajecznicę, może omleta z owocami albo z jakimś jogurtem. A próbowałas zwykłe mleko? Takie zwykłe, krowie, a nóz jej posmakuje, aha no i ja bardzo lubię kakao, mleka nie tknę, ale kakao nawet wczoraj piłam, nie wiem czy już można, bo to chyba dopiero od 10 miesiąca, ale spróbować możesz. Może jakies takie płatki z mlekiem Ci zje, jak namokną to będa miękkie, a takie kuleczki moga ją zaciekawić.

najgorsze jest to, że ona nie ma zębów i nie ma nawet jak gryźć :( tylko mlaszczy wszystko... jest takie mleko w niebieskiej foli... takie co się do ciast dodaje, niby jest napisane, że od 12 miesięcy, ale może spróbuje te... zwykłego się trochę boje....

Zgłoś nadużycie #45809 20 stycznia 2013, 18:38

martus91 Fajna mama
hahaha.. to może i ja jej jednak schabowego zafunduje :D ;)

Zgłoś nadużycie #45810 20 stycznia 2013, 18:38

Like Supermama

martus91 napisał(a)

skąd ja to znam :D mnie najbardziej wkurzało, jak byłam na noc i kończyłam pracę o 6, a jakiś pacan zadzwonił o 5.59 :/ a ja nieprzytomna xD ale ogólnie uwielbiałam nocki :D kiedyś miałam nockę razem z Mariuszem to przesiedzieliśmy całą noc i oglądaliśmy filmiki na yt... pierwszy raz widzialam wtedy jak płacze, ze śmiechu ;)

u nas nocek nie ma, jest od 7-18, ale póki co my chodzimy na 7-15