Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45771 20 stycznia 2013, 12:10

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Biedulka;(
Hehe ale Twoja lazienka czy tesciowej i tak Ty musisz posprzatac :D hehe ale babsko bedzie miala smrod :D hehe

no niby tak... ale ta satysfakcja :D i jeszcze wczoraj samochód nie odpalił i Mariusz nie pojechał po te czopy i latałam do Dominiki co pół godziny :(

Zgłoś nadużycie #45772 20 stycznia 2013, 13:37

martus91 Fajna mama
Monika, a jak było wczoraj? byliście w tym kinie i na kolacji?

Zgłoś nadużycie #45773 20 stycznia 2013, 13:55

maryna Fajna mama

martus91 napisał(a)

moja kocha gangnam style, połowa wyświetleń na you tubie jest moja ;) ona tańczy dla mnie też i Michaela Jacsona ;P ja często jej włączam wieczorem eske i ona szaleje ;) jak ją wsadzę do hopsalni to skaczę prawwię pod sufit, a jak nie to łapie się łóżeczka i macha kuprem xD

hihi fajnie napewno to wyglada

Zgłoś nadużycie #45774 20 stycznia 2013, 14:17

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Pisałam na fb, że znowu złapała mnie kolka nerkowa i że rzygałam... zapomniałam napisać, że zarzygałam nie swoją łazienkę, tylko teściowej xD bo akurat na dole siedzieliśmy, bo teściowie pojechali na jakiś pogrzeb 500 km. ;) jedyny plus!

hahah zostaw jej to i udawaj,ze kibel wybił;D

Zgłoś nadużycie #45775 20 stycznia 2013, 14:18

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Ja pierdzielę.... moje dziecko tak się przed chwilą obsrało, że tylko skarpety miała czyste! a teraz suwa bujakiem po całym pokoju i się drze "tata"! że co niby? ja to już nie? tylko tata?!

u mnei te , tata,dada, mata,mada... dobrze ,ze nie madafaka

Zgłoś nadużycie #45776 20 stycznia 2013, 14:18

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no i po koledzie;D ksiadz odspiewal kolede i zaczal swoja gadke czemu nie chodzimy do kosciola :D maz sie wkurw... i powiedzial mu co mysli :D mowil, ze nie chodzi do kosciola bo ksiadz go wyglosil na kazaniu ( dzien po tym jak maz poszedl w prosby o chrzest dla Szymka). Wymienili sie ostro zdaniami ksiadz sie wkuuuuurzyl i wyszedl;D nawet koperty nie wzial;D a tesciowa pojebana poleciala za nim do sasiadow ( 300 metrow dalej) zeby dac mu koperte;D w rozowych kapciach popierdzielala w tych zaspach zeby ksiedzu kase dac;D jutro pewnie ksiezulek znowu wyglosi go na kazaniu a wtedy maz pojdzie do niego do plebanii i bedzie ostro....

co za psychol z tego ksiedza, wspolczuje

Zgłoś nadużycie #45777 20 stycznia 2013, 14:20

gwonka Fajna mama

oll85 napisał(a)

a jednak będzie pipa;D jude już mknie z 81 cm telewizorem neimieckiem marki telefunken :D mmmmmmmm cieszę się! i nawet nie musiałam się bić :D

no i super. bedzie ostro :)

Zgłoś nadużycie #45778 20 stycznia 2013, 14:30

gwonka Fajna mama

aniam napisał(a)

mój 7,5kf, może teraz ciut więcej, ale ostatnio go nie wazyłam

no to rzeczywiscie malutko, ale po tym syropku napewno przybierze :) je mojego juz zaczelam tuczyc, heheh

Zgłoś nadużycie #45779 20 stycznia 2013, 14:53

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

eh... już posprzątałam :(

Zgłoś nadużycie #45780 20 stycznia 2013, 16:02

EdytaH Zaprawiona w bojach

martus91 napisał(a)

ta... moja to tylko woła "daj"! jak coś chcę, to nie woła "mama", tylko "daj!", a jak jej daję kaszkę to wykręca się, macha rękami i woła "nie! nie! nie!" a jak ja jej się już znudzę to się drze "tatatatatatatata" niewdzięczna :P

to super moja jeszce tegonie czaji, nie woła jak coś chce i w ogóle nie che niczego sie uczyc :(

Zgłoś nadużycie #45781 20 stycznia 2013, 17:05

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Monika, a jak było wczoraj? byliście w tym kinie i na kolacji?

Bylismy w Ilawie :) najpierw zjedlismy kolacje w restauracjii przy Jezioraku a pozniej poszlismy do galerii na zakupy;D maz kupil mi tunike-sweterek, cieple getry (ala leginsy), Szymkowi fajna bluzeczke ;) A pozniej bylismy na spacerku przy Jezioraku ;)   Mielismy isc do kina ale zaden film mnie niezainteresowal ;/ nie lubie filmow typu science fiction;/ w domu wypilismy winko z tonikiem i troche sie bawilismy :D Szymek w tym czasie byl na dole pod opieka chrzestnego i jego dziewczyny ;)   Fajnie tak sie wyrwac z domu i oderwac na chwile od tej monotonnosci ;)

Zgłoś nadużycie #45782 20 stycznia 2013, 17:06

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Haha :D dobre;D ta by darla kapcia ;D

Zgłoś nadużycie #45783 20 stycznia 2013, 17:12

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

ta... moja to tylko woła "daj"! jak coś chcę, to nie woła "mama", tylko "daj!", a jak jej daję kaszkę to wykręca się, macha rękami i woła "nie! nie! nie!" a jak ja jej się już znudzę to się drze "tatatatatatatata" niewdzięczna :P

Szymek jak jest glodny to wola "am" ;) a i nie wiem czy wam pisalam, ze nauczyl sie robic jaki jest duzy :) brawo juz dawno bije ;) zawsze jak sie obudzi to lezy w lozeczku na brzuszku, patrzy na mnie i mowi " Ide dada" a ja mu mowie, ze bubu jest a on mi odpowiada "a gdzie?" ja mowie no na dworku :) A on - "bubu?" i stanowczym glosem "DADA" ;) Bedzie gadula z niego ;)

Zgłoś nadużycie #45784 20 stycznia 2013, 17:16

Extremalna21 Fajna mama
Maz pcha sie na neta;/ chce jakis film obejrzec;/ mam nadzieje, ze calego transferu mi nie zmarnuje jak ostatnio;/ bo nowy dopiero 10 lutego mi wejdzie;/ moze pozniej jeszcze zajrze :) ale piszcie cos bo ostatnio to tu pustki sa;/

Zgłoś nadużycie #45785 20 stycznia 2013, 17:52

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Bylismy w Ilawie :) najpierw zjedlismy kolacje w restauracjii przy Jezioraku a pozniej poszlismy do galerii na zakupy;D maz kupil mi tunike-sweterek, cieple getry (ala leginsy), Szymkowi fajna bluzeczke ;) A pozniej bylismy na spacerku przy Jezioraku ;)   Mielismy isc do kina ale zaden film mnie niezainteresowal ;/ nie lubie filmow typu science fiction;/ w domu wypilismy winko z tonikiem i troche sie bawilismy :D Szymek w tym czasie byl na dole pod opieka chrzestnego i jego dziewczyny ;)   Fajnie tak sie wyrwac z domu i oderwac na chwile od tej monotonnosci ;)

no to super! postarał się :D ;) mój tez wczoraj zaserwował mi kolację przy winie i kominku z akrakcjami ;) no niestety nie za bardzo się to skończyło (bo mnie ta kolka złapała ;/)... ale potem jak mi już przeszło to pytam go czy ten wieczór zrobił żeby mi pokazać, że mnie kocha... a on mi na to "Nie Marta, przecież wiesz, że ja Cię kocham" i mnie pocalowal i przytulił ;)

Zgłoś nadużycie #45786 20 stycznia 2013, 17:59

martus91 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Maz pcha sie na neta;/ chce jakis film obejrzec;/ mam nadzieje, ze calego transferu mi nie zmarnuje jak ostatnio;/ bo nowy dopiero 10 lutego mi wejdzie;/ moze pozniej jeszcze zajrze :) ale piszcie cos bo ostatnio to tu pustki sa;/

U mnie jest to samo... ten sobie jakieś gry ściąga, filmy ogląda, a ja potem nie mam transferu :/

Zgłoś nadużycie #45787 20 stycznia 2013, 18:01

Like Supermama

maryna napisał(a)

hihi no wlasnie... a zawsze like rządzila po nocach ;)

zacznijcie pracować, to też nie będziecie miały ani chęci, ani siły ani czasu na rozmowy nocą :P

Zgłoś nadużycie #45788 20 stycznia 2013, 18:04

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

zacznijcie pracować, to też nie będziecie miały ani chęci, ani siły ani czasu na rozmowy nocą :P

Rozumiemy, ale nie zmienia to faktu, ze tesknimy :)

Zgłoś nadużycie #45789 20 stycznia 2013, 18:07

Like Supermama

maryna napisał(a)

babcia tj twoja mama czy tesciowa ?? ile ma lat ze tak chetnie sie zajmuje mala ?? jeny ja to nie mam na kogo liczyc.... ile bylo zalatwiania...bo za tydzien ide na impreze maskowy bal... i nie chcial nikt zostac z malym.. no i wkoncu jak odwolalam bilet to mama mowi ze zostanie z malym ale to tylko ze wzgledu na to ze impreza jest na 18!! bo gdyby predzej to mama by sie w zyciu nie zgodzila bo nie ma cierpliwosci do malego...i do dzieci...az sie boje co bedzie.... oby malego wykapala i poszedl spac szybko bo bede sie stresowac!!!

Teściowa, ma 54 lata, teraz tydzień urlopu, specjalnie dla Emilki, bo mąż wrócił do pracy. Dziś Emila też śpi, bo oboje jutro mamy rano. Mój mąż oczywiście tylko łazi i gada "gdzie jest moje dziecko!" nie lubi jej zostawiać :) Ja też nie lubię, bo w domu normalnie taka cisza jak w grobowcu, masakra, nie wiem, jak ja mogłam żyć bez dziecka :D Plusem jest to, że się wyśpię. Dziś wstała już o 7.30, a wcześniej o 4 jadła, no i 3 razy musiałam wstać dać jej smoka i na bok ładnie ułożyć, bo czasem nie potrafi wygodnie się położyć, a też późnow czoraj spać poszłam, bo po 1, więc dziś odeśpię. No i pies mi rzyga, w piątek mi się kości jakiś nażarła pod klatką i chyba coś ma na żołądku, ale co jest najgorsze, że ona żeby się wyrzygać wchodzi pod łóżko!! o 4 jak mi wlazła pod rozłożoną kanapę to myślałam, że ją uduszę, nawet nie miałam jak posprzątać, bo Roksi spała. Przed chwilą prałam dywan. We wtorek mąż musi porządnie jeszcze raz wyprać, bo Emila wiadomo teraz pełza i nie zawsze na kocu jest.

Zgłoś nadużycie #45790 20 stycznia 2013, 18:10

Like Supermama

martus91 napisał(a)

no ja jej już kaszek nie daję, ani kleików... ale co mam jej dawac wzamian? przeciez ciagle non stop zup jeść nie może ;/

kurde nie wiem, może twrożek ?? nie wiem, czy już można, może naleśniki z twarożkiem, budyń, coś musisz powymyślać. Może popróbuj ryż na mleku z jabłkami. Kurde sama nie wiem, co bym dawała Emilce jakby nie chciała mleka. Może ona chce już jak stara, kiełbacha, pajad chleba, bigos, gołąbki itp :P