Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45731 19 stycznia 2013, 21:51

maryna Fajna mama

seshella napisał(a)

już nie muszę, bo dostałam okres :) za szybko by to było, bo jeszcze za specjalnie do roboty sie nie wzieliśmy ;)

ojej.. a juz myslelismy ze malutka bedzie miala rodzenstwo...ale co ma wisiec nie utonie jak to sie mówi ;)

Zgłoś nadużycie #45732 19 stycznia 2013, 21:55

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

no, ale wiem, że jednak jadła, o 6, przez sen :) babcia dba o Emilkę :) jutro też śpi, i we wtorek i środę, bo akurat mąż ma rano i ja.

babcia tj twoja mama czy tesciowa ?? ile ma lat ze tak chetnie sie zajmuje mala ?? jeny ja to nie mam na kogo liczyc.... ile bylo zalatwiania...bo za tydzien ide na impreze maskowy bal... i nie chcial nikt zostac z malym.. no i wkoncu jak odwolalam bilet to mama mowi ze zostanie z malym ale to tylko ze wzgledu na to ze impreza jest na 18!! bo gdyby predzej to mama by sie w zyciu nie zgodzila bo nie ma cierpliwosci do malego...i do dzieci...az sie boje co bedzie.... oby malego wykapala i poszedl spac szybko bo bede sie stresowac!!!

Zgłoś nadużycie #45733 19 stycznia 2013, 21:55

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

no, ale wiem, że jednak jadła, o 6, przez sen :) babcia dba o Emilkę :) jutro też śpi, i we wtorek i środę, bo akurat mąż ma rano i ja.

babcia tj twoja mama czy tesciowa ?? ile ma lat ze tak chetnie sie zajmuje mala ?? jeny ja to nie mam na kogo liczyc.... ile bylo zalatwiania...bo za tydzien ide na impreze maskowy bal... i nie chcial nikt zostac z malym.. no i wkoncu jak odwolalam bilet to mama mowi ze zostanie z malym ale to tylko ze wzgledu na to ze impreza jest na 18!! bo gdyby predzej to mama by sie w zyciu nie zgodzila bo nie ma cierpliwosci do malego...i do dzieci...az sie boje co bedzie.... oby malego wykapala i poszedl spac szybko bo bede sie stresowac!!!

Zgłoś nadużycie #45734 19 stycznia 2013, 21:57

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no i po koledzie;D ksiadz odspiewal kolede i zaczal swoja gadke czemu nie chodzimy do kosciola :D maz sie wkurw... i powiedzial mu co mysli :D mowil, ze nie chodzi do kosciola bo ksiadz go wyglosil na kazaniu ( dzien po tym jak maz poszedl w prosby o chrzest dla Szymka). Wymienili sie ostro zdaniami ksiadz sie wkuuuuurzyl i wyszedl;D nawet koperty nie wzial;D a tesciowa pojebana poleciala za nim do sasiadow ( 300 metrow dalej) zeby dac mu koperte;D w rozowych kapciach popierdzielala w tych zaspach zeby ksiedzu kase dac;D jutro pewnie ksiezulek znowu wyglosi go na kazaniu a wtedy maz pojdzie do niego do plebanii i bedzie ostro....

o kurde!! bylo wesolo hihi!! nasz ksiadz to tez durny jak chu.....

Zgłoś nadużycie #45735 19 stycznia 2013, 21:59

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Byl chrzczony w mojej parafii :) w dzien naszego slubu ;)

a kiedy mieliscie slub ?? czyzbym przeoczyla ?? wiem ze mala miala slub ale ty ?? kurde nie pamietam ??
my tez mielismy z chrzcinami i powiem wam ze to byl moj najpiekniejszy i najwspanialszy dzien w zyciu!! urok byl dodatkowy dlatego ze byly wlasnie chrzciny Oliwiera!!!

Zgłoś nadużycie #45736 19 stycznia 2013, 22:02

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

mnie tez chwuj strzela, ze kończyłam studia, obroniłam dyplom bardzo dobrze-byłam najlepsza na roku, na ostatnim semestrze miałam srednią 5,0! kurfa! 5,0!  w ogole cale studia mialam tak wysoka srednia, ze przyslugiwalo mi stypendium naukowe :D
i co?
i poszlam do pracy grubo ponizej moich kwalifikacji. w zawodzie pracy nie dostane-nie mam doswiadczenia i go nie zdobede, bo nikt mnie nie zatrudni, bo nie mam doswiadczenia :] błedne koło...
i poszlam do pracy, jestem recepcjonistka w najwiekszym hotelu w gliwicach, zapiertalam jak wół, zjepy dostaje za wszystkich pracownikow(recepcja jest najblizej... najszybciej nas mozna zjepac zamist kogos innego)... mam odpowiedzialnosc finansową... zapieprzan 7 dni w tygodniu dzien i noc, boze narodzenie i wielkanoc...ale to jest nic... bo pokojowki które nie skonczyly szkoly podstawowej, pracuja pn-pt 8-16, weekendy, swieta wolne, zrobia swoje i nic je nie obchodzi, ida do domu i co? zarabiaja tyle co ja, albo i wiecej...
jakbym wiedziala, od razu zatrudniłabym sie na pokojowke :P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #45737 19 stycznia 2013, 22:05

Ulla Fajna mama

gwonka napisał(a)

a ty go piersia karmisz? jesli tak to moze ty cos zjadlas co go uczulilo. u nas Kubus mial wysypke bo ja zjadlam kawalek pomarancza.

tak. no trudno mi powiezdiec, co mogłam zjesc...nie pamietam :/

Zgłoś nadużycie #45738 19 stycznia 2013, 22:09

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

no i po koledzie;D ksiadz odspiewal kolede i zaczal swoja gadke czemu nie chodzimy do kosciola :D maz sie wkurw... i powiedzial mu co mysli :D mowil, ze nie chodzi do kosciola bo ksiadz go wyglosil na kazaniu ( dzien po tym jak maz poszedl w prosby o chrzest dla Szymka). Wymienili sie ostro zdaniami ksiadz sie wkuuuuurzyl i wyszedl;D nawet koperty nie wzial;D a tesciowa pojebana poleciala za nim do sasiadow ( 300 metrow dalej) zeby dac mu koperte;D w rozowych kapciach popierdzielala w tych zaspach zeby ksiedzu kase dac;D jutro pewnie ksiezulek znowu wyglosi go na kazaniu a wtedy maz pojdzie do niego do plebanii i bedzie ostro....

no i kurde na wioskach tak jest... jak ja sie ciesze za mam spoko parafie i ksiedza.

a potem sie dziwia czemu ludzie do kosciola nie chca chodzic :/

Zgłoś nadużycie #45739 19 stycznia 2013, 22:11

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

mnie tez chwuj strzela, ze kończyłam studia, obroniłam dyplom bardzo dobrze-byłam najlepsza na roku, na ostatnim semestrze miałam srednią 5,0! kurfa! 5,0!  w ogole cale studia mialam tak wysoka srednia, ze przyslugiwalo mi stypendium naukowe :D
i co?
i poszlam do pracy grubo ponizej moich kwalifikacji. w zawodzie pracy nie dostane-nie mam doswiadczenia i go nie zdobede, bo nikt mnie nie zatrudni, bo nie mam doswiadczenia :] błedne koło...
i poszlam do pracy, jestem recepcjonistka w najwiekszym hotelu w gliwicach, zapiertalam jak wół, zjepy dostaje za wszystkich pracownikow(recepcja jest najblizej... najszybciej nas mozna zjepac zamist kogos innego)... mam odpowiedzialnosc finansową... zapieprzan 7 dni w tygodniu dzien i noc, boze narodzenie i wielkanoc...ale to jest nic... bo pokojowki które nie skonczyly szkoly podstawowej, pracuja pn-pt 8-16, weekendy, swieta wolne, zrobia swoje i nic je nie obchodzi, ida do domu i co? zarabiaja tyle co ja, albo i wiecej...

o f..ck....to niezle ...i to jest polska rzeczywistosc...wspolczuje ci takie wyksztalcenie i tak cie porobili.... jeny...

Zgłoś nadużycie #45740 19 stycznia 2013, 22:11

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

i co?

o f..ck....to niezle ...i to jest polska rzeczywistosc...wspolczuje ci takie wyksztalcenie i tak cie porobili.... jeny...

Zgłoś nadużycie #45741 19 stycznia 2013, 22:11

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

a jednak będzie pipa;D jude już mknie z 81 cm telewizorem neimieckiem marki telefunken :D mmmmmmmm cieszę się! i nawet nie musiałam się bić :D

teleficken :D

Zgłoś nadużycie #45742 19 stycznia 2013, 22:13

maryna Fajna mama
jeju ale sie rozpisalam ale to sama do siebie wnet.... ok uciekam.. widac od razu ze weekend laski z męzulkami i maludami!! milych nocek

Zgłoś nadużycie #45743 19 stycznia 2013, 22:14

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

o matko nie zalamujcie mnie...bo ja tez wczoraj rano robilam test i wyszedl negatywny!!!!!!!!!!!brrrr wole nie myslec ze moze byc pozytywny..... mam nadzieje ze wkrotce dostane okres....

maryna, daj se spokoj, mi na twoim miejscu nawet by do glowy nie przszlo ze moglabym zajsc. nawet gumy by nie było! po co sie tak nerwujesz, wyluzuj.

Zgłoś nadużycie #45744 19 stycznia 2013, 22:20

maryna Fajna mama
jeju ale sie rozpisalam ale to sama do siebie wnet.... ok uciekam.. widac od razu ze weekend laski z męzulkami i maludami!! milych nocek

Zgłoś nadużycie #45745 19 stycznia 2013, 22:22

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

maryna, daj se spokoj, mi na twoim miejscu nawet by do glowy nie przszlo ze moglabym zajsc. nawet gumy by nie było! po co sie tak nerwujesz, wyluzuj.

kurde nie wiesz ze biednemu zawsze wiatr w oczy... a i jak juz sobie zaplanowalam wyjazd do meza to dziwne zeby sie ulozylo... zawsze musi cos na drodze stanac!!!!!!!!!!!!!!! obym sie mylila

Zgłoś nadużycie #45746 20 stycznia 2013, 8:31

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

https://www.youtube.com/watch?v=dvOMdJAbdWQ
ide czas na tance ;p

no proszę, jaki taneczny nasz Płodek:*

Zgłoś nadużycie #45747 20 stycznia 2013, 8:33

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

a moj tylko 8 kg :(

mój 7,5kf, może teraz ciut więcej, ale ostatnio go nie wazyłam

Zgłoś nadużycie #45748 20 stycznia 2013, 8:49

aniam Supermama

gwonka napisał(a)

jak tu pusto, wszystkie chyba usypiaja maluszki, no albo same popadaly, heheh

mały padł przed 20 ja kilka minut po nim

Zgłoś nadużycie #45749 20 stycznia 2013, 8:52

aniam Supermama

maryna napisał(a)

ja tez sieprzylanczam do zyczen...
no i dla joasi oczywiscie tez!!

STO LAT!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #45750 20 stycznia 2013, 8:56

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Cooo ?? ?? ?? ?? ?? ?? ? 12,5 godz? ja pierdziele mi mlody jeszcze tyle nigdy nie spal!! Babcia cos jej dala na sen czy jak? :D podpytaj i daj nam znac jak to zrobila, ze dziecko spalo jej tyle godzin...nie no jestem w szoku

mój spał dzisiaj 12h, ale 2 razy była butla