Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45711 19 stycznia 2013, 19:21

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

A my wyprwa po tv... no i namotałam jakie ma miec dekodery czy co tam dvbt i dvb c i dvbs :D i tak namotałam,ze wrócilismy i sprawdziąłm,ze jednak dobry był ten tv w promocji.. jude pojechał kupić. a był ostatni. mam nadzieje,e nei wróci bez. Bo pipka na kłódke...

a jednak będzie pipa;D jude już mknie z 81 cm telewizorem neimieckiem marki telefunken :D mmmmmmmm cieszę się! i nawet nie musiałam się bić :D

Zgłoś nadużycie #45712 19 stycznia 2013, 19:23

Konto usunięte

Like napisał(a)

ciekawe gdzie Natalka...pewnie bryka w tym Fashion Hausie a rodzice znowu się objadają ~!!

hahaha na bank i jeszcze dali jej jak zwykle alkoholu przed wyjsciem....

Zgłoś nadużycie #45713 19 stycznia 2013, 19:23

Konto usunięte
Like biedna ty z tą robotą, ja nei wiem jak ogarne dom i prace. chyab poprostu nei podejme się puki co :D heheh peirdziele;P spadam, szorowac dupe :D miłego weekendu wam jak cos:*

Zgłoś nadużycie #45714 19 stycznia 2013, 19:26

EdytaH Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

słabo w tej robocie. u mnie też strasznie patrzą na ręce :( atmosfera jest beznadziejna a chodzić trzeba :( i ciągle się dopytują czy na pewno karmię
dobrze z e mam blisko. i że Kaliśk anarazie dobrze to znosi. chyba jak mała skończy rok to będziemy się starać o nastopne bobo

Zgłoś nadużycie #45715 19 stycznia 2013, 19:38

mala24 Supermama

EdytaH napisał(a)

słabo w tej robocie. u mnie też strasznie patrzą na ręce :( atmosfera jest beznadziejna a chodzić trzeba :( i ciągle się dopytują czy na pewno karmię
dobrze z e mam blisko. i że Kaliśk anarazie dobrze to znosi. chyba jak mała skończy rok to będziemy się starać o nastopne bobo

działąjcie a co :)

Zgłoś nadużycie #45716 19 stycznia 2013, 20:13

ewelina6660 Fajna mama
Natalka smacznie kima w łóżku :) .Dzisiaj bylismy w odwiedzinach u mojej Mamy. Nie mam humoru, bo Natalka nic nie chce jeść...nawet pisać mi się nie chce...tylko ryczeć.

Zgłoś nadużycie #45717 19 stycznia 2013, 20:15

ewelina6660 Fajna mama
Like, zdjęcia na fb cudne.Ogladałam dwa razy :)

Zgłoś nadużycie #45718 19 stycznia 2013, 20:16

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahaha na bank i jeszcze dali jej jak zwykle alkoholu przed wyjsciem....

Alkoholu to ja bym chetnie wypiła, ale cycoholik mi na to nie pozwoli :)

Zgłoś nadużycie #45719 19 stycznia 2013, 20:55

maryna Fajna mama

EdytaH napisał(a)

pracuje w laboratorium fizykochemicznym , kontrola jakości w pepsi coli

o kurde... w pepsi koli ?? akurat mam dzis ochote wypic sobie drinka z pepsi..czy to rzeczywiscie takie niezdrowe ta pepsi ?? :( ;)

Zgłoś nadużycie #45720 19 stycznia 2013, 20:59

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=7PMz5C9ljkw&feature=youtu.be
kuzwaaa ten nawet przy wyłąconym tv siedzi..... szlag mnei trafia

hihi dobry jest..

Zgłoś nadużycie #45721 19 stycznia 2013, 21:21

maryna Fajna mama

gwonka napisał(a)

ostatnio maz jadl danio no i maly sie wkurzal ze mu nie chcial dac, no todal mu troche na lyzeczce, a temu zasmakowalo. dzisiaj zjadl 1/3 takiego danio. bardzo mu smakowalo.
czy ktoras juz dawala maluchom danio albo jakies inne serki homo albo jogutry? nie liczac danonka i tych specjalnych dla niemowlakow

ja czesto daje malemu to monte.to takie serki homo owocowe,to actiwie i wpier....jak smok...nic mu po tym nie jest...a wez mu nie daj jak sobie chcesz zjesc... och co za ryk!!!

Zgłoś nadużycie #45722 19 stycznia 2013, 21:24

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

tak, tak mi też EMila negatywnie wyszła na teście :) beta dała 100% pewność :D ja bym nie czekała

o matko nie zalamujcie mnie...bo ja tez wczoraj rano robilam test i wyszedl negatywny!!!!!!!!!!!brrrr wole nie myslec ze moze byc pozytywny..... mam nadzieje ze wkrotce dostane okres....

Zgłoś nadużycie #45723 19 stycznia 2013, 21:27

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

mama mi ostatnio mówiła, że ja od ósmego miesiąca strajkowałam z mlekiem i kaszkami i po prostu nie piłam i nie jadłam, zmusić mnie nie mogła, więc po prostu nie dawała. No i do dziś mleka nie lubię, ani kaszek, czasem budyń na zimno taki albo deserki, sery czy kefirki, ale mleko jest blee, a ciepłe jak czuję to już w ogole mnie mdli. Baby w przedszkolu jeszcze zmuszaly do picia takiego z korzuchami i na nie pawie puszczałam, to chyba jeszcze zdwoiło niechęć do mleka.

o kurde..az dla mnie to niewyobrazalne!!.a ja mleko uwielbiam...jak karmilam to dzien w dzien wielka miska jak do makaronu calej rodziny wpier.mleka z chlebem!!i pewnie stad malemu wyszla skaza bialkowa.. wogole to uwielbiam wszystko co mleczne!!!mniammm

Zgłoś nadużycie #45724 19 stycznia 2013, 21:31

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Co apteka to inne ceny;/ ale Szymek jest po nich bardzo spokojny ;) tzn czasami jeszcze pomarudzi ale juz nie tak! i nocke cala mi przespal i do tego ma apetyt ;) dzisiaj tez mu czopa wsadzilam w zadek i niech spi ladnie ;p   AAA,,,, dzisiaj tylko 2 razy siedzialam ze szczotka;D a wczoraj? caly dzien! to jest roznica;D

hihi juz to sobie wyobrazam z ta szczota ?? hihi

Zgłoś nadużycie #45725 19 stycznia 2013, 21:34

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Maryna widze Cie ;) Ostatnio to tylko my buszujemy na forum o takiej godzinie ;)

hihi no wlasnie... a zawsze like rządzila po nocach ;)

Zgłoś nadużycie #45726 19 stycznia 2013, 21:36

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Oj tak "Ona tanczy dla mnie" hehe najlepsza piosenka Szymka;D az plapke otwiera jak ja slyszy;D i lubi jeszcze "Kotek klopotek" o ta https://www.youtube.com/watch?v=llMYvhg1EvE uwielbia patrzec na te dzieciaczki i tego kotka ;)

o jutro mu puszcze..zobaczymy reakcje.. on lubi wogole koty bo my mamy takeigo rudzika w domu i zawsze jak spi na fotelu to podjezdza i go ciagnie za wasy i robi mu aja aja :) :)

Zgłoś nadużycie #45727 19 stycznia 2013, 21:39

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Pierwsza ciaze  poronilam w 9 tyg i 5 dn .... a druga to  Szymus ;)

o kurde przykro mi!! :( nie wiedzialam

Zgłoś nadużycie #45728 19 stycznia 2013, 21:41

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Aha no i dzwoniła babcia, Emila spala u niej bez przerwy12,5 godz, ja się pytam jakim cudem ?? ? U mnie w tym czasie juz 2 razy by o papu wolała.

o kurde!!! szok..tyle godzin!! sluzy jej u babci ;)

Zgłoś nadużycie #45729 19 stycznia 2013, 21:46

maryna Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

kurde tyle kasy!!! jezu chcialabym zarabiac te 5000!! kurfffa ja przed ciązą dorabialam na lewo i zapier... 7 dni w tygodniu od 5 rana co dzien do godz 15 i mialam na reke maks 2000!!! jezu jakie to wsszystko niesprawiedliwe...

Zgłoś nadużycie #45730 19 stycznia 2013, 21:49

maryna Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

MAryna dawalas Oskarkowi tego czopka? jak nocka?

oliwierowi..hihi 
nie nie dawalam ale mimo to przespal calą nocke... zobaczymy jak bedzie dzis... ?? no a w dzien mozna go dawac czy nie bardzo ?? bo moj w dzien to jest straszzzzzny!!! nic juz go nie zadawala i wogole....