Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45691 19 stycznia 2013, 15:29

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

tak, tak mi też EMila negatywnie wyszła na teście :) beta dała 100% pewność :D ja bym nie czekała

już nie muszę, bo dostałam okres :) za szybko by to było, bo jeszcze za specjalnie do roboty sie nie wzieliśmy ;)

Zgłoś nadużycie #45692 19 stycznia 2013, 15:32

seshella Fajna mama

maryna napisał(a)

ojoj...to moze wasze starania o kolejnego bobaska przyniosly skutki ?? :) :)

no wlasnie staran jako takich jeszcze nie bylo, ale to był tylko fałszywy alarm

Zgłoś nadużycie #45693 19 stycznia 2013, 15:33

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

moja to rzadko czegoś odmawia! Teraz to uwielbia bananki, daje jej takie rozgnieciobe widelcem. A zupki to najlepiej zagęszczone manna, ja używam błyskawicznej z Lubelli.
I właśnie, myślicie ze moge taka dodać do mleka? Bo moja też się juz nie najada tymi dla dzieci i mnie to wkur... ;)

no pewnie, że możesz i do mleka dac manne

Zgłoś nadużycie #45694 19 stycznia 2013, 15:44

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Cooo ?? ?? ?? ?? ?? ?? ? 12,5 godz? ja pierdziele mi mlody jeszcze tyle nigdy nie spal!! Babcia cos jej dala na sen czy jak? :D podpytaj i daj nam znac jak to zrobila, ze dziecko spalo jej tyle godzin...nie no jestem w szoku

no, ale wiem, że jednak jadła, o 6, przez sen :) babcia dba o Emilkę :) jutro też śpi, i we wtorek i środę, bo akurat mąż ma rano i ja.

Zgłoś nadużycie #45695 19 stycznia 2013, 15:44

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja zbieram sie na kolede :D jednak idziemy na dol ;D do gory ksiedza nie bierzemy.... maz pewnie bedzie sie klocil z ksiedzem ;p o to, ze Szymka nie chcial ochrzcic:/ az sie boje.... wypilam jednego drinka wlasnie ze szwagrem na stresa;D pozniej opowiem jak bylo;D

jak to ? jaki dupek! i co w końcu Szymek nie ochrzczony?

Zgłoś nadużycie #45696 19 stycznia 2013, 15:58

Extremalna21 Fajna mama
no i po koledzie;D ksiadz odspiewal kolede i zaczal swoja gadke czemu nie chodzimy do kosciola :D maz sie wkurw... i powiedzial mu co mysli :D mowil, ze nie chodzi do kosciola bo ksiadz go wyglosil na kazaniu ( dzien po tym jak maz poszedl w prosby o chrzest dla Szymka). Wymienili sie ostro zdaniami ksiadz sie wkuuuuurzyl i wyszedl;D nawet koperty nie wzial;D a tesciowa pojebana poleciala za nim do sasiadow ( 300 metrow dalej) zeby dac mu koperte;D w rozowych kapciach popierdzielala w tych zaspach zeby ksiedzu kase dac;D jutro pewnie ksiezulek znowu wyglosi go na kazaniu a wtedy maz pojdzie do niego do plebanii i bedzie ostro....

Zgłoś nadużycie #45697 19 stycznia 2013, 16:12

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

jak to ? jaki dupek! i co w końcu Szymek nie ochrzczony?

Byl chrzczony w mojej parafii :) w dzien naszego slubu ;)

Zgłoś nadużycie #45698 19 stycznia 2013, 16:16

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

no, ale wiem, że jednak jadła, o 6, przez sen :) babcia dba o Emilkę :) jutro też śpi, i we wtorek i środę, bo akurat mąż ma rano i ja.

To moze Emilka przyzwyczai sie i bedzie juz zawsze tak ladnie Ci spala ;) Czego z calego serca Ci zycze ;)

Zgłoś nadużycie #45699 19 stycznia 2013, 16:31

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

Masakra..............

Zgłoś nadużycie #45700 19 stycznia 2013, 16:39

Extremalna21 Fajna mama
Jakby ktoras z Was chciala zaglosowac na mojego brzdaca : Tresc wiadomosci : nw.zb.7 wysylamy pod nr 71160 :) Dzieki z gory :)

Zgłoś nadużycie #45701 19 stycznia 2013, 16:44

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

Moja Emila spala u tesciowej, wiec ja jeszcze w łóżku ;) i nie wychodzę z niego, mam w dupie! Spanie na kanapie mnie wykańcza! No i ostatnio wstawanie do małej, niby tylko na chwile 2-4razy w nocy, ale i tak męczące,potem w pracy jestem jak na kacu. Mój maz ani razu nie wstał do niej odkąd się urodziła :( twierdzi, ze nawet jakbyz nią spal w jednym pokoju to nie usłyszy...cham! Len jest i tyle! Dziś poszedł do pracy, pierwszy dzień po urlopie. Teraz Emila tydz z babcia, potem 2 tyg z ciocia.

A moja ma ze 2 pobudki w nocy, że nie spi z godzinę, albo 1,5 to jest dopiero masakra, ale na szczescie maz pomaga,jak jest w domu wstaje i bierze ja do drugiego pokoju

Zgłoś nadużycie #45702 19 stycznia 2013, 16:45

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!

oj z tymi pracami :( , u mnie na szczescie jest w miare i kase wszyscy maja taka sama

Zgłoś nadużycie #45703 19 stycznia 2013, 16:45

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

dla tych co nei mają fb

ale widok :)

Zgłoś nadużycie #45704 19 stycznia 2013, 17:59

IWON88 Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

dla tych co nei mają fb

widok cudowny

Zgłoś nadużycie #45705 19 stycznia 2013, 18:21

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Chu...mnie strzela!!

ale wyzysk, nie wiem co napisać nawet

Zgłoś nadużycie #45706 19 stycznia 2013, 19:03

Like Supermama

mala24 napisał(a)

ale wyzysk, nie wiem co napisać nawet

no nawet, jak mąż do mnie dzwoni, to tylko "no, no" z mojej strony słyszy i kończę, bo nie mam czasu! Ciekawe tylko, jak potraktuję mnie w tych "normach", jak ja pracuje godzinę krócej, bo z tego co udało mi się zaobserwować, to przełożony chce bym w 7 godzin wyrabiała to co inni w 8...jak tak faktycznie będzie, to dzwonię do dyrektora, bo był ostatnio na zwiadach u nas i wiedział, że wychodzę godzinę prędzej, przytaknął i powiedział, że mi się należy.

Zgłoś nadużycie #45707 19 stycznia 2013, 19:18

Konto usunięte
A my wyprwa po tv... no i namotałam jakie ma miec dekodery czy co tam dvbt i dvb c i dvbs :D i tak namotałam,ze wrócilismy i sprawdziąłm,ze jednak dobry był ten tv w promocji.. jude pojechał kupić. a był ostatni. mam nadzieje,e nei wróci bez. Bo pipka na kłódke...

Zgłoś nadużycie #45708 19 stycznia 2013, 19:19

Konto usunięte

Like napisał(a)

no nawet, jak mąż do mnie dzwoni, to tylko "no, no" z mojej strony słyszy i kończę, bo nie mam czasu! Ciekawe tylko, jak potraktuję mnie w tych "normach", jak ja pracuje godzinę krócej, bo z tego co udało mi się zaobserwować, to przełożony chce bym w 7 godzin wyrabiała to co inni w 8...jak tak faktycznie będzie, to dzwonię do dyrektora, bo był ostatnio na zwiadach u nas i wiedział, że wychodzę godzinę prędzej, przytaknął i powiedział, że mi się należy.

nie daj się, jak sobei pozwolisz to cie zajadą!

Zgłoś nadużycie #45709 19 stycznia 2013, 19:20

Like Supermama

oll85 napisał(a)

A my wyprwa po tv... no i namotałam jakie ma miec dekodery czy co tam dvbt i dvb c i dvbs :D i tak namotałam,ze wrócilismy i sprawdziąłm,ze jednak dobry był ten tv w promocji.. jude pojechał kupić. a był ostatni. mam nadzieje,e nei wróci bez. Bo pipka na kłódke...

heheh

Zgłoś nadużycie #45710 19 stycznia 2013, 19:21

Like Supermama
ciekawe gdzie Natalka...pewnie bryka w tym Fashion Hausie a rodzice znowu się objadają ~!!