Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45671 19 stycznia 2013, 10:28

Konto usunięte

Like napisał(a)

Aha no i dzwoniła babcia, Emila spala u niej bez przerwy12,5 godz, ja się pytam jakim cudem ?? ? U mnie w tym czasie juz 2 razy by o papu wolała.

no... mój sie chyba cofa... w nocy wyje przed butelką, robienie zajmuje mi 1 minute... jak tylko podniose sie,zeby mu zrobić(mam wsyztko przy łóku) to drze ryj! odbiło mu! nigdy nie płakał w nocy! dziś jude spi z nami, bo ja myśle,ze on za nim wyje! i góno mnei obchodzi ze on bedzie niewyspany. jak to pomoze to ma spac ze mna i koniec

Zgłoś nadużycie #45672 19 stycznia 2013, 10:49

Like Supermama

oll85 napisał(a)

witaj ... jude też! tylko ja kamei po nocy

co za ch.. nie?!!

Zgłoś nadużycie #45673 19 stycznia 2013, 10:51

Like Supermama

oll85 napisał(a)

no... mój sie chyba cofa... w nocy wyje przed butelką, robienie zajmuje mi 1 minute... jak tylko podniose sie,zeby mu zrobić(mam wsyztko przy łóku) to drze ryj! odbiło mu! nigdy nie płakał w nocy! dziś jude spi z nami, bo ja myśle,ze on za nim wyje! i góno mnei obchodzi ze on bedzie niewyspany. jak to pomoze to ma spac ze mna i koniec

no ja też robię w expresowym tempie, jak już tylko ją słyszę, że zaczyna mruczeć to pędem, woda do mikrofalówki na 25sekund, wlewam porcję i mieszam :) jak jej zatykam butlą buzie to momentalnie błoga cisza i spokój...zjada, wkładam smoka, Emila się przewraca na boczek i śpi słodko jak anioł :)

Zgłoś nadużycie #45674 19 stycznia 2013, 11:06

Like Supermama
Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

Zgłoś nadużycie #45675 19 stycznia 2013, 11:29

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja dawalam Danio i Bakusia ;)

a no to fajnie, bo myslalam ze tylko ja :)

Zgłoś nadużycie #45676 19 stycznia 2013, 11:32

gwonka Fajna mama

Ulla napisał(a)

u nas kapa jak nic... Hirkowi wyszlo zas uczulenie :( ma policzki i czoło czerwone, w krostkach i takie "polakierowane" reszta ciała ok narazie.

i co? obstawiać teraz co to może go zaś uczulać? od niedzieli dostałam zupke, w której z nowych składników był burak i por. wcześniej chyba z gerbera słoiczek z jagnięcinka, ale tego dobrze nie pamiętam, nei jestem pewna.

kurde, chciałam zacząc dawac żółtko,a tak zas musze sie wstrzymac i cofać...kurde dokąd?! ja sie pytam! do jabłka i marchewki?! fak!!!!!fakfakfak!!! >:/

a ty go piersia karmisz? jesli tak to moze ty cos zjadlas co go uczulilo. u nas Kubus mial wysypke bo ja zjadlam kawalek pomarancza.

Zgłoś nadużycie #45677 19 stycznia 2013, 11:33

gwonka Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka zjadła kilka łyżek jogurtu naturalnego, a dzisiaj kilka łyżeczek Monte :)

a patrz o monte nie pomyslalam, tez mu dam :) dzieki

Zgłoś nadużycie #45678 19 stycznia 2013, 11:35

gwonka Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Co apteka to inne ceny;/ ale Szymek jest po nich bardzo spokojny ;) tzn czasami jeszcze pomarudzi ale juz nie tak! i nocke cala mi przespal i do tego ma apetyt ;) dzisiaj tez mu czopa wsadzilam w zadek i niech spi ladnie ;p   AAA,,,, dzisiaj tylko 2 razy siedzialam ze szczotka;D a wczoraj? caly dzien! to jest roznica;D

hehhehhehe ty jestes dobra z ta szczota :)

Zgłoś nadużycie #45679 19 stycznia 2013, 11:38

gwonka Fajna mama

maryna napisał(a)

tak dziekuje..zrobilam..jeden dzien jadl ale drugi dzien juz odruchy wymiotne..hii naszczescie juz jest dobrze i wszystko minelo...oby nie wrocilo

no to super :) cieszy mnie to bardzo

Zgłoś nadużycie #45680 19 stycznia 2013, 11:39

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

moja to rzadko czegoś odmawia! Teraz to uwielbia bananki, daje jej takie rozgnieciobe widelcem. A zupki to najlepiej zagęszczone manna, ja używam błyskawicznej z Lubelli.
I właśnie, myślicie ze moge taka dodać do mleka? Bo moja też się juz nie najada tymi dla dzieci i mnie to wkur... ;)

pewnie ze tak. diewczyny juz pisaly ze ta manna wlasnie daja

Zgłoś nadużycie #45681 19 stycznia 2013, 11:41

gwonka Fajna mama

Like napisał(a)

Aha no i dzwoniła babcia, Emila spala u niej bez przerwy12,5 godz, ja się pytam jakim cudem ?? ? U mnie w tym czasie juz 2 razy by o papu wolała.

wowwww. tez tak chce

Zgłoś nadużycie #45682 19 stycznia 2013, 13:12

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Cooo ?? ?? ?? ?? ?? ?? ? 12,5 godz? ja pierdziele mi mlody jeszcze tyle nigdy nie spal!! Babcia cos jej dala na sen czy jak? :D podpytaj i daj nam znac jak to zrobila, ze dziecko spalo jej tyle godzin...nie no jestem w szoku

Zgłoś nadużycie #45683 19 stycznia 2013, 13:18

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

hehhehhehe ty jestes dobra z ta szczota :)

hehe to moze smiesznie wyglada ;) ale jakby tak ktos obcy przyszedl to by mowil, ze dziecko strasze i bije szczota;D a On ma radoche z tego;D

Zgłoś nadużycie #45684 19 stycznia 2013, 13:21

Extremalna21 Fajna mama
Ja zbieram sie na kolede :D jednak idziemy na dol ;D do gory ksiedza nie bierzemy.... maz pewnie bedzie sie klocil z ksiedzem ;p o to, ze Szymka nie chcial ochrzcic:/ az sie boje.... wypilam jednego drinka wlasnie ze szwagrem na stresa;D pozniej opowiem jak bylo;D

Zgłoś nadużycie #45685 19 stycznia 2013, 13:23

Extremalna21 Fajna mama
MAryna dawalas Oskarkowi tego czopka? jak nocka?

Zgłoś nadużycie #45686 19 stycznia 2013, 13:24

Extremalna21 Fajna mama
Jaka tu cisza.... ej co jest ?? ?

Zgłoś nadużycie #45687 19 stycznia 2013, 14:00

Konto usunięte
byłam na spacerze :D u nas latają balonami ;) super to wygląda

Zgłoś nadużycie #45688 19 stycznia 2013, 14:01

Konto usunięte

Like napisał(a)

Dziewczyny u mnie w pracy masakra, niedługo to normalnie będziemy robić na akord! Już nam wprowadzili program, w którym musimy wpisać każdą zrealizowaną sprawę z nr klienta, żeby w razie w sobie sprawdzić, no i mieć statystykę, bo po kiwetniu osoby, które nie wyrobią "normy" będą sukcesywnie zwalniana! A norma to ponoć ma być 48 spraw, liczą po 6 spraw na godzinę, że niby 10 minut na jedną. W ogóle nie liczą 15 minut przerwy, ani tego, że po godzinie pracy, tak naprawdę należy się 5 minut przerwy od komputera!Oprócz tego dla przełożonego jeszcze muszę kreski na kartce stawiać ile czego zrobiłam żeby mógł zdecydować, czy zasłużyłam na premię czy też nie. Na przełomie luty/marzec mają jeszcze jeden program wprowadzić, który będzie monitorował każdy nasz ruch na kompie. Pracowałam kiedyś w sklepie i naprawdę dziewczyny wolę pracę w sklepie!!
Najlepsze jest to, że u nas róznice w płacach są kolosalne, za tą samą pracę. Mi kilka lat temu (nie tak dawno bo 3-4 lata temu) kazali studia skończyć, więc zrobiłam ekonomię potem jeszcze podyplomówkę, no i miałam dostać podwyżkę, no i powiem Wam, że mam najniższą pensję w całej naszej grupie! Po prostu zajebiście! ja mam brutto 2300, a są osoby które mają 4000-5000zł. A wiadomo, że potem staż, premie itp wszystko zależy od podstawy i nie dość, że mi nie dają, bo byłam na chorobowym, to nawet jak dostaję to i tak najmniej, bo mam najniższą pensję. Nawet lesery, które robią połowę tego, co ja, mają 150zł więcej, bo ostatnio widziałam kolegi pasek.
Chu...mnie strzela!!
Wygadałam się! :)

przejebane!

Zgłoś nadużycie #45689 19 stycznia 2013, 14:01

Konto usunięte

Like napisał(a)

co za chu... je nie?!!

tak! kutafony

Zgłoś nadużycie #45690 19 stycznia 2013, 14:04

Konto usunięte
dla tych co nei mają fb