Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45631 18 stycznia 2013, 20:52

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

U nas dzisiaj z jedzeniem nawet oki :) .Rano 40 ml kaszy na gesto.Na obiad ugotowałam Natalce klopsiki( piers kurczaka zmielona z marchewką, pietruszką i selerem).Do tego dodałam łyzkę ryżu i łyzkę kaszy manny.Ugotowałam w rosołku.Zjadła dwa małe klopsiki :) .Teraz zjadła pol duzego sloika owoców z twarożkiem.

palcem dawałaś ? :D

Zgłoś nadużycie #45632 18 stycznia 2013, 20:57

Like Supermama

oll85 napisał(a)

zrób betahcg ;) i tyle od razu wychodzi

tak, tak mi też EMila negatywnie wyszła na teście :) beta dała 100% pewność :D ja bym nie czekała

Zgłoś nadużycie #45633 18 stycznia 2013, 20:57

Extremalna21 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ostatnio maz jadl danio no i maly sie wkurzal ze mu nie chcial dac, no todal mu troche na lyzeczce, a temu zasmakowalo. dzisiaj zjadl 1/3 takiego danio. bardzo mu smakowalo.
czy ktoras juz dawala maluchom danio albo jakies inne serki homo albo jogutry? nie liczac danonka i tych specjalnych dla niemowlakow

Ja dawalam Danio i Bakusia ;)

Zgłoś nadużycie #45634 18 stycznia 2013, 21:00

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas dzisiaj z jedzeniem nawet oki :) .Rano 40 ml kaszy na gesto.Na obiad ugotowałam Natalce klopsiki( piers kurczaka zmielona z marchewką, pietruszką i selerem).Do tego dodałam łyzkę ryżu i łyzkę kaszy manny.Ugotowałam w rosołku.Zjadła dwa małe klopsiki :) .Teraz zjadła pol duzego sloika owoców z twarożkiem.

Super, super, super;D
Ja Szymkowi tez juz dawalam klopsy gotowane :) pierwszy raz w swieta dostal a wcinal az mu sie uszy trzesly ;)
moze jutro tez mu zrobie ;)

Zgłoś nadużycie #45635 18 stycznia 2013, 21:12

Ulla Fajna mama
u nas kapa jak nic... Hirkowi wyszlo zas uczulenie :( ma policzki i czoło czerwone, w krostkach i takie "polakierowane" reszta ciała ok narazie.

i co? obstawiać teraz co to może go zaś uczulać? od niedzieli dostałam zupke, w której z nowych składników był burak i por. wcześniej chyba z gerbera słoiczek z jagnięcinka, ale tego dobrze nie pamiętam, nei jestem pewna.

kurde, chciałam zacząc dawac żółtko,a tak zas musze sie wstrzymac i cofać...kurde dokąd?! ja sie pytam! do jabłka i marchewki?! fak!!!!!fakfakfak!!! >:/
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #45636 18 stycznia 2013, 21:28

Like Supermama

oll85 napisał(a)

kupiłam sweterek małemu. troche jesce duzy,ale co tam

cudny

Zgłoś nadużycie #45637 18 stycznia 2013, 21:32

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Matko! u mnie to samo! z tym, że Dominika nie chce jeść mleka i niczego co z nim związane, więc odpada mleko, kleiki, kaszki....! je tylko i wyłącznie zupy... dzisiaj zjadła słój z rybą, pomidorową z kurczakiem i warzywną z indykiem... nie wiem czy tak można? ale co ja mam zrobić ;(

mama mi ostatnio mówiła, że ja od ósmego miesiąca strajkowałam z mlekiem i kaszkami i po prostu nie piłam i nie jadłam, zmusić mnie nie mogła, więc po prostu nie dawała. No i do dziś mleka nie lubię, ani kaszek, czasem budyń na zimno taki albo deserki, sery czy kefirki, ale mleko jest blee, a ciepłe jak czuję to już w ogole mnie mdli. Baby w przedszkolu jeszcze zmuszaly do picia takiego z korzuchami i na nie pawie puszczałam, to chyba jeszcze zdwoiło niechęć do mleka.

Zgłoś nadużycie #45638 18 stycznia 2013, 21:33

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Chciałam wam się pochwalić jaką mam zdolną mamę ;) wysłałam jej zdjęcie sweterka i poprosiłam żeby zrobiła podobny Dominice i zrobiła jej, jest cudny ;) powiedziałam, że powinna robić takie sweterki i sprzedawać na allegro, ale zaczęła się śmiać ;p (pierwsze zdjęcie to te, które jej wysłałam ;) )

no bardzo zdolna! A Dominiczka śliczna!

Zgłoś nadużycie #45639 18 stycznia 2013, 21:58

maryna Fajna mama

Ulla napisał(a)

ile to kosztuje? i ile sztuk w opakowaniu?
znalazlam cos o takiej nazwie w aptece dbam o zdrowie, ale to prawie 24zł kosztuje.... to o te czopki chodzi?! takie drogie?! :|

ja dzis bylam w aptece i kupilam te czopki bo mam znajoma w aptece i sie pytala jak maly a ja mowie ze mega niespokojny i sie pyta czy daje te wlasnie czopki...a ja ze nie... no i mi je dala ale kurde placilam 28 zl!!!

Zgłoś nadużycie #45640 18 stycznia 2013, 22:04

ewelina6660 Fajna mama

gwonka napisał(a)

ostatnio maz jadl danio no i maly sie wkurzal ze mu nie chcial dac, no todal mu troche na lyzeczce, a temu zasmakowalo. dzisiaj zjadl 1/3 takiego danio. bardzo mu smakowalo.
czy ktoras juz dawala maluchom danio albo jakies inne serki homo albo jogutry? nie liczac danonka i tych specjalnych dla niemowlakow

Natalka zjadła kilka łyżek jogurtu naturalnego, a dzisiaj kilka łyżeczek Monte :)

Zgłoś nadużycie #45641 18 stycznia 2013, 22:05

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

palcem dawałaś ? :D

Ma się rozumieć tzn klopsy :) .Deserek łyżeczką :)

Zgłoś nadużycie #45642 18 stycznia 2013, 22:11

ewelina6660 Fajna mama

Ulla napisał(a)

u nas kapa jak nic... Hirkowi wyszlo zas uczulenie :( ma policzki i czoło czerwone, w krostkach i takie "polakierowane" reszta ciała ok narazie.

i co? obstawiać teraz co to może go zaś uczulać? od niedzieli dostałam zupke, w której z nowych składników był burak i por. wcześniej chyba z gerbera słoiczek z jagnięcinka, ale tego dobrze nie pamiętam, nei jestem pewna.

kurde, chciałam zacząc dawac żółtko,a tak zas musze sie wstrzymac i cofać...kurde dokąd?! ja sie pytam! do jabłka i marchewki?! fak!!!!!fakfakfak!!! >:/

Kuźwa nie wiem co Ci poradzić :(

Zgłoś nadużycie #45643 18 stycznia 2013, 22:14

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka zjadła kilka łyżek jogurtu naturalnego, a dzisiaj kilka łyżeczek Monte :)

Ano monte tez juz dawalam kilkanascie razy :) Szymek uwielbia;D Danonki juz mu chyba zbrzydly bo az nie chce ich jesc;/ jak je to na sile;/

Zgłoś nadużycie #45644 18 stycznia 2013, 22:16

Ulla Fajna mama

maryna napisał(a)

ja dzis bylam w aptece i kupilam te czopki bo mam znajoma w aptece i sie pytala jak maly a ja mowie ze mega niespokojny i sie pyta czy daje te wlasnie czopki...a ja ze nie... no i mi je dala ale kurde placilam 28 zl!!!

o! to ci promocje zrobila :D hahaha!
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #45645 18 stycznia 2013, 22:17

Extremalna21 Fajna mama

maryna napisał(a)

Co apteka to inne ceny;/ ale Szymek jest po nich bardzo spokojny ;) tzn czasami jeszcze pomarudzi ale juz nie tak! i nocke cala mi przespal i do tego ma apetyt ;) dzisiaj tez mu czopa wsadzilam w zadek i niech spi ladnie ;p   AAA,,,, dzisiaj tylko 2 razy siedzialam ze szczotka;D a wczoraj? caly dzien! to jest roznica;D

Zgłoś nadużycie #45646 18 stycznia 2013, 22:18

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

o! to ci promocje zrobila :D hahaha!

Haha :D Udana jestes;D jak cos walniesz to idzie sie zeszczac;D

Zgłoś nadużycie #45647 18 stycznia 2013, 22:21

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

a buraka juz dawalas mu kiedys? moze to burak?
choleera wie...;/

Zgłoś nadużycie #45648 18 stycznia 2013, 22:25

Extremalna21 Fajna mama
Olka plodek jest zajedwabisty! ogladalismy filmiki z Szymkiem i Szymek go dopingowal :D jak Kamilek sie rwal do TV to moj mlody mu brawo bil;D

Zgłoś nadużycie #45649 18 stycznia 2013, 22:59

maryna Fajna mama

oll85 napisał(a)

jezyuuuuu ten mój syn mnei wykończy, wyje, wczoraj pół dnia z nim na rękach tanczyłam i spiewałam, dobre ze mam 5 albumów fasolek i pana tiktaka w mp3. kuzwa !!!!!!!!!!!!!!!!! oddam do okna życia. nie wiem tylko czy niemcy mają...

hihi trzeba sobie jakos radzic...moj uwielbia piosenki tik tak... i jak slyszy ona tanczy dla mnie to sie puszcza się i najlepiej to by sam biegl nawet z kuchni do pokoju na tv

Zgłoś nadużycie #45650 18 stycznia 2013, 23:01

Anna77 Gotowa na wszystko
Wszystkiego najlepszego dla Szymka i reszty dzieciaczków :)