Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45391 18 stycznia 2013, 7:10

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka dzisiaj :)
http://www.youtube.com/watch?v=EKc48cJyuxo&feature=youtu.be

oj, cudaśna :)

Zgłoś nadużycie #45392 18 stycznia 2013, 7:11

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Matko! u mnie to samo! z tym, że Dominika nie chce jeść mleka i niczego co z nim związane, więc odpada mleko, kleiki, kaszki....! je tylko i wyłącznie zupy... dzisiaj zjadła słój z rybą, pomidorową z kurczakiem i warzywną z indykiem... nie wiem czy tak można? ale co ja mam zrobić ;(

całe szczęście, że mały w miarę je mleko, bo ja od małego nienawidzę i do tej pory nie piję

Zgłoś nadużycie #45393 18 stycznia 2013, 7:11

Konto usunięte

maryna napisał(a)

a gdzi ewszystkie mamuski ?? oll jakas taka cicha ?? ?

jezyuuuuu ten mój syn mnei wykończy, wyje, wczoraj pół dnia z nim na rękach tanczyłam i spiewałam, dobre ze mam 5 albumów fasolek i pana tiktaka w mp3. kuzwa !!!!!!!!!!!!!!!!! oddam do okna życia. nie wiem tylko czy niemcy mają...

Zgłoś nadużycie #45394 18 stycznia 2013, 7:12

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

ja też... dzisiaj Dominika wyrwała mi łyżeczkę z kaszką, a ja ta kaszką rzuciłam o podłogę :/ wiem, że powinnam nad sobą panować, ale nie wytrzymałam....

wiem, co czujesz, też mnie czasami nerwy ponoszą, ale staram się opanować, bo co taki mały jest winien, jeszcze nie roxzumie

Zgłoś nadużycie #45395 18 stycznia 2013, 7:12

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ile to kosztuje? i ile sztuk w opakowaniu?
znalazlam cos o takiej nazwie w aptece dbam o zdrowie, ale to prawie 24zł kosztuje.... to o te czopki chodzi?! takie drogie?! :|

nawet jude wydałby kada kase byle by spokoj byl :D

Zgłoś nadużycie #45396 18 stycznia 2013, 7:13

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Chciałam wam się pochwalić jaką mam zdolną mamę ;) wysłałam jej zdjęcie sweterka i poprosiłam żeby zrobiła podobny Dominice i zrobiła jej, jest cudny ;) powiedziałam, że powinna robić takie sweterki i sprzedawać na allegro, ale zaczęła się śmiać ;p (pierwsze zdjęcie to te, które jej wysłałam ;) )

piękny :)

Zgłoś nadużycie #45397 18 stycznia 2013, 7:14

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Natalka dzisiaj :)
http://www.youtube.com/watch?v=EKc48cJyuxo&feature=youtu.be

juz wiemy kto sie bedzie kłócił z tatą o kierownice :D

Zgłoś nadużycie #45398 18 stycznia 2013, 7:17

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

Chciałam wam się pochwalić jaką mam zdolną mamę ;) wysłałam jej zdjęcie sweterka i poprosiłam żeby zrobiła podobny Dominice i zrobiła jej, jest cudny ;) powiedziałam, że powinna robić takie sweterki i sprzedawać na allegro, ale zaczęła się śmiać ;p (pierwsze zdjęcie to te, które jej wysłałam ;) )

noooo mama ma talent...rzeczywiscie masz racje..zarobiłaby troche kasy :)

Zgłoś nadużycie #45399 18 stycznia 2013, 7:21

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

nawet jude wydałby kada kase byle by spokoj byl :D

hahahaha

Zgłoś nadużycie #45400 18 stycznia 2013, 7:22

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

jezyuuuuu ten mój syn mnei wykończy, wyje, wczoraj pół dnia z nim na rękach tanczyłam i spiewałam, dobre ze mam 5 albumów fasolek i pana tiktaka w mp3. kuzwa !!!!!!!!!!!!!!!!! oddam do okna życia. nie wiem tylko czy niemcy mają...

a jak z nim tanczysz czy nosisz to spokój ?? ? czy tez marudny...bo moze on wymusza ?? moja jak ją boli to i na rekach i przy zabawie marudna.. a jak wymusza noszenie to sie uspokaja zaraz po wzięciu na ręce

Zgłoś nadużycie #45401 18 stycznia 2013, 7:30

agata_grd Gotowa na wszystko
Hej! Nie miałam jak się odezwać bo w szpitalu neta nie było. Wczoraj wróciliśmy do domu po tygodniowym pobycie, bo oczywiście znowu zapalenie układu moczowego. Poszliśmy do szpitala na drugi dzień po tym jak pisałam że się cieszę bo wkońcu wyszliśmy z chorób :) Więc teraz już się nie cieszę publicznie ;)

Zgłoś nadużycie #45402 18 stycznia 2013, 7:32

oll85 napisał(a)

A apetyt ma? Spał w nocy?

Zgłoś nadużycie #45403 18 stycznia 2013, 7:33

Konto usunięte

Emza napisał(a)

a jak z nim tanczysz czy nosisz to spokój ?? ? czy tez marudny...bo moze on wymusza ?? moja jak ją boli to i na rekach i przy zabawie marudna.. a jak wymusza noszenie to sie uspokaja zaraz po wzięciu na ręce

różnie, wczoraj rycał juz we wsystkich mozliwych pozycjac. dzis o 6 rano też. ale jak skakałam z nim jak kretyn, to si eprzytulał i jęczał tylko. kuzwa, ja umre! tera skacze, więc ubrałam sie szybko, o 8 dam mu jeść,, mam cichą nadzieje,ze pośpi.... śniegu posypało, spacer dzis po tarasie, pierdole... chyba ze znów koszmar będzie( ryk) to znów się poświece i będe pchałą w te zaspy jak debil

Zgłoś nadużycie #45404 18 stycznia 2013, 7:34

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

Hej! Nie miałam jak się odezwać bo w szpitalu neta nie było. Wczoraj wróciliśmy do domu po tygodniowym pobycie, bo oczywiście znowu zapalenie układu moczowego. Poszliśmy do szpitala na drugi dzień po tym jak pisałam że się cieszę bo wkońcu wyszliśmy z chorób :) Więc teraz już się nie cieszę publicznie ;)

jejuuuuuuuuuuu masakra. bidoki

Zgłoś nadużycie #45405 18 stycznia 2013, 7:35

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

A apetyt ma? Spał w nocy?

apetyt jak koń. w nocy średnio... troche popłakuje i pełza, jak zwykle na mój ryj. myśle ,ze to górne kły. to samo było z dolnymi. pewnei lada dzień wyjdą. po paracetamolu jest lepiej. ale dis jescze nie dałam mu działki :D

Zgłoś nadużycie #45406 18 stycznia 2013, 7:36

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

powiedziała mi, że na wełnę wydała 7 zł. ;)

ale jeszcze robocizna

Zgłoś nadużycie #45407 18 stycznia 2013, 7:37

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ja tez bym chetnie wyłączyła, ale sie u mnie nie da. to samo z głosem na stacjonarnym :/ dzisiaj jakis dupek o 8ej rano dzwonił....kij z tym bo i tak od 7ej nie dał Hirek nam spać

u nas też sie nie dało, ale mąż zainstalował przełącznik i teraz sami decydujemy kiedy chcemy mieć włączony, bo np. czekamy na paczkę czy na gości

Zgłoś nadużycie #45408 18 stycznia 2013, 7:38

oll85 napisał(a)

różnie, wczoraj rycał juz we wsystkich mozliwych pozycjac. dzis o 6 rano też. ale jak skakałam z nim jak kretyn, to si eprzytulał i jęczał tylko. kuzwa, ja umre! tera skacze, więc ubrałam sie szybko, o 8 dam mu jeść,, mam cichą nadzieje,ze pośpi.... śniegu posypało, spacer dzis po tarasie, pierdole... chyba ze znów koszmar będzie( ryk) to znów się poświece i będe pchałą w te zaspy jak debil

A może trzeba mu mocz zbadać jeśli nic się więcej nie dzieje! Albo to może być też na ząbki ;)

Zgłoś nadużycie #45409 18 stycznia 2013, 7:39

agata_grd napisał(a)

A może trzeba mu mocz zbadać jeśli nic się więcej nie dzieje! Albo to może być też na ząbki ;)

Tak długo pisałam że odpowiedź padła w międzyczasie :)

Zgłoś nadużycie #45410 18 stycznia 2013, 7:41

Konto usunięte

agata_grd napisał(a)

nie wiem, a jakies obiawy inne? goraczka czy cos? młody nie był na nic chory, wiec nie wiem. dzis narazie sie bawi. sama nie wiem