Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45211 16 stycznia 2013, 17:00

martus91 Fajna mama

maryna napisał(a)

niewiedzialam...ale skoro wam tak dobrze to ja nie neguje i nie mam nawet do tego prawa.... a tesciowa tez ateistka?

no co Ty... teściowa wierząca... z resztą cała moja i Mariusza rodzina jest wierząca... my nie. Tak się po prostu ułożyło ;) ja uważam, że najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem, nie ważne w kogo się wierzy...  długo by opowiadać czemu nie wierze ;)

Zgłoś nadużycie #45212 16 stycznia 2013, 17:39

martus91 Fajna mama
Dominika bawi się w łóżeczku... jestem w szoku, bo raczej za tym nie przepada :P jeszcze 2 godziny i będę ją usypiać :P chyba, że nie wytrzymam jej marudzenia, albo padnie sama wcześniej...

Zgłoś nadużycie #45213 16 stycznia 2013, 18:56

martus91 Fajna mama
Dominika miota się po łóżeczku... już chyba nie ma siły, ale nie płaczę... mam dylemat czy zostawić ją, przyciszyć radio i zgasić światło czy ją jeszcze godzinę zabawiać :P

Zgłoś nadużycie #45214 16 stycznia 2013, 19:02

martus91 Fajna mama
heheh... gadam sama do siebie :D pewnie wszystkich faceci już wrócili z pracy.... mój do 21 :P za godzinę muszę zacząć robić kolację... pytanie tylko w jakim stanie będzie Dominika... czy da mi zrobić kolację :P

Zgłoś nadużycie #45215 16 stycznia 2013, 19:15

Konto usunięte
Musze napisac, syn śpi w swoim łóżeczku. bez jęków;D padł pry butli ispi.

Zgłoś nadużycie #45216 16 stycznia 2013, 19:28

Konto usunięte

Dominika89 napisał(a)

Nawet nie będę próbować nadrabiać tych setek stron :( Nie mam czasu na nic bo ostatnio duży zapierdziel na uczelni, Jacek ma dużo roboty przy samochodach w warsztacie, w domu dużo telefonów do naprawy więc praktycznie ciągle ja się małym zajmuję a nie chcę siedzieć z nim przy laptopie, jednak za młode jeszcze te jego oczka na takie psucie :|
A też mi się kompletnie nic nie chce... Dobrze, że Filip potrafi się sam sobą zająć przez nawet pół godziny. A muszę się dziś spakować na ten obóz, zrobić porządek w domu ze szczególnym uwzględnieniem własnego pokoju- ale tu już trzeba łopatę :)
Poza tym już Filip będzie spać wyłącznie w łóżeczku bo wczoraj w ostatniej chwili złapałam go jak leciał z wózka! Obudził się i w sekundę siadł a w drugiej sekundzie już się wychylił...

mój śpi w wozku w dzien, zapięty w szelki

Zgłoś nadużycie #45217 16 stycznia 2013, 19:29

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Fajny, tylko zastanawiam się jak te małe kółeczka będą pokonywały przeszkody.

w tym coneco co ja mam są małe i jest naprawde spoko! bałam sie,a dzis w sniegu lazliłam i jest spoko,

Zgłoś nadużycie #45218 16 stycznia 2013, 19:34

Konto usunięte

seshella napisał(a)

moje dziecko śpi w łóżeczku maksymalnie do północy, ale co ja zrobie że potrzebuje bliskości, pół dnia mnie w domu nie ma, to chociaż w nocy niech ma mamusie

mój te spi ze mną, od dawna dosc, ale dis w lozeczku. ciekawe jak ja zasne :D

Zgłoś nadużycie #45219 16 stycznia 2013, 19:35

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Musze napisac, syn śpi w swoim łóżeczku. bez jęków;D padł pry butli ispi.

Ola! jak możesz mi to robić :P ja męczę Dominikę :P właśnie siedzi i gada sama ze sobą :P za pół godziny dostaje butlę i mam nadzieję, że uśnie na noc....

Zgłoś nadużycie #45220 16 stycznia 2013, 19:38

Konto usunięte

Like napisał(a)

a pochwal się co pokupowałaś w PL

a no tak dla mnie:
sukienke, bolerrko, spódnice ołowkową, sweterek, bluzke, getry z gatty szare do sweterka, getry brązowe do2 sweterka, dostałam sweterek, oraz sukienke taką  swetrowatą. kupiłam koaki skórane, kurtke ciepłą "za dupke" 2 pary stringów, stanik, byłam 2 razy u kosmetyczki i u fryzjera. hymmmmmm skarpetki  5 par.. i 2 podkosulki ładne z koronkami :D i to chyba wsio:]
dla bubusia:
2xpółspiochy,3 śpiochy, wóek, torbe, tone zabawek, pojemnik taki jak kasia ma na mleko. skarpetek troche. 
A dla bubusia jutro ide do sklepu, gdyz nie przyznałam sie nikomu,ze mam kase za wózek :D kupiłam ten dywan, mały bardzo zadowolony, dłubał w nim i sie tarzał, a ja mam z głowy koce i martwienie sie czy mu zimno.

Zgłoś nadużycie #45221 16 stycznia 2013, 19:40

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Kurde, mało brakowało, już prawie bym dzwoniła zaś po pogotowie :/ patrzę, że się młody znowu dławi... w pokoju stoi pudło z ubrankami dla Hirka od znajomych. Domyśliłam się, że młody oderwał kawałek tasmy z tego pudła i zeżarł i stoi mu gdzies w gardle... najpierw go do pionu, nie pomaga, brzuchem na moje kolana, nie pomaga...robi mi się ciepło... na plecy go i grzebię paluchem w buzi...wygrzebałam :/ qrwa mać...na zawał kiedyś zejdę :/

jezuuuu ja tez sie tego boje, ale co? jak musze do kuchni wyjsc a po 1 minucie on juz pod kanapą cos je!

Zgłoś nadużycie #45222 16 stycznia 2013, 19:40

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

w tym chłopcu jest. i tej dziewczynie :(
i tym chłopcu z wiaderka też :(

Ula to temat rzeka... ale jak w nich jest i tak ich kocha to czemu ich zabił  i umeirali w mękach? nie rozumiem tego.

Zgłoś nadużycie #45223 16 stycznia 2013, 19:42

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

hahahah... to nie moje xD z google to wzięłam xD ale moja skóra tak właśnie wygląda i Dominiki też i wszyscy mi ciągle mówią, że dziecku jest zimno,  a jej jest ciepło, tylko ma taką skórę :/ ale ciężko to ludziom pojąć i wychodzę na matkę, która mrozi swoje dziecko :P

poka poka

Zgłoś nadużycie #45224 16 stycznia 2013, 19:42

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

1. Mariusz ma licencję na taxi tylko na powiat miński, a moja mama mieszka w wołomińskim...  
2. Na wynajem w MIńśku nas nie stać, bo ja nie pracuję :/ i do tego mamy 3 kredyty :D

o licencji mówiłas.. zyc nei umierac :D

Zgłoś nadużycie #45225 16 stycznia 2013, 19:42

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Czesc dziewczyny :D
my juz po spacerku ;) maly spi...Alleluja;D mam czas dla siebie ;) wlasnie pije kawe i zajadam pomidorowa ;)
Dzisiaj obiadu nie gotuje bo mam jeszcze rosol i dorobilam pomidorowke ;)
Moj maz ma dzisiaj wolne i gdzie jest od samego rana? u mamusi! korytarz robi! szlag mnie trafi zaraz !

zabij, zakop, nie dowie się nikt...

Zgłoś nadużycie #45226 16 stycznia 2013, 19:45

Konto usunięte

Like napisał(a)

po kąpaniu dostaje butlę w łóżeczku, jak wypija to zaczyna szaleć i przewraca się co chwilę na brzuch albo na boki, co jakiś czas przekręcam ją na plecki i przykrywam kołdrą, sama siedzę obok łóżeczka, przeważnie coś tam stukam na laptopie, więc puszczam jej w tym czasie kołysanki, bo śpieqwać już mi się nie chce :) Często wymusza płacz, ale tylko czasem udaje jej się rozpłakać, jak już płacze to wtedy ją utulam :) średnio trwa to wszystko 1,5 godziny :)

szacun. ja mam nową metode :D męcze syna tak,e juz mu ocy do dupy wpadają. nie spimy od 13. i tyle, bawie sie  nim, tancze spiewam skace, o 17 juz chce spac, ale nie! i tak o 18.30 je i pada na twarz neiprzytomny. tadam!

Zgłoś nadużycie #45227 16 stycznia 2013, 19:46

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Znowu bierzemy udzial w konkursie ;) Jesli macie konto na emaluszki.pl to prosimy o glosiki ;) ja niestety nie moge glosowac na swoje zdjecie;/ http://emaluszki.pl/galleriesPoll/page=2/ glosujcie na to zdjecie:

zebrakiiii. trzeba tam sie logować.;/

Zgłoś nadużycie #45228 16 stycznia 2013, 19:47

Konto usunięte

maryna napisał(a)

niewiedzialam...ale skoro wam tak dobrze to ja nie neguje i nie mam nawet do tego prawa.... a tesciowa tez ateistka?

teściowa to satanistka raczej :D hahhaha albo córka szatana :D jakiś satanski pomiot :D

Zgłoś nadużycie #45229 16 stycznia 2013, 19:48

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

no co Ty... teściowa wierząca... z resztą cała moja i Mariusza rodzina jest wierząca... my nie. Tak się po prostu ułożyło ;) ja uważam, że najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem, nie ważne w kogo się wierzy...  długo by opowiadać czemu nie wierze ;)

hahahaha ona? jezuuuuuu :D

Zgłoś nadużycie #45230 16 stycznia 2013, 19:49

Konto usunięte
Oho mój pan wysedł z łazienki. ide :D bedie heblowanie :D czus!!!!!!!! jutro będe czytała