Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45131 16 stycznia 2013, 10:34

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Mam 5 prań.... bo zostało trohe i jescze 2 reklamówy wczoraj wyjełam od mamy brudów. kumpela wylizała wręcz mi chate.. a juz bałagan ..sam sie robi no!

dziewczyna nastarała się, a Wy bałaganiarze wszystko popsuliście

Zgłoś nadużycie #45132 16 stycznia 2013, 10:38

Ewelyna Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

na dwór ?? ?? ?? ?? ?? ?? nie boisz sie,ze bedzie łapać choroby ?? ja co dzień, deszcz,,śnieg nie wazne.... ide bo młody wsciekły jak na dwór nei idzie.

e coś Ty :) wolimy się werandować :D przy okazji wlatuje do mieszkania świeże powietrze :)

Zgłoś nadużycie #45133 16 stycznia 2013, 10:39

Dominika89 napisał(a)

Dzień dobry :D

Dzień Dobry ale Śnieżny znów :D

Zgłoś nadużycie #45134 16 stycznia 2013, 10:39

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=Pqi18crAZiY&feature=youtu.be

po 48 sekundach :D syn mój od 4 rano...

haha Ola jaki on sie do ciebie podobny zrobil i jaki wlos sie rzucil a gada cudownie ;)
ale on jest taki delikatny i spokojny moj szogun wstal by juz 1000 razy , sapal by ale i tak jeszcze by wstawal.

Zgłoś nadużycie #45135 16 stycznia 2013, 10:40

aniam Supermama

Ewelyna napisał(a)

Dzień Dobry ale Śnieżny znów :D

w Łodzi nie pada :P

Zgłoś nadużycie #45136 16 stycznia 2013, 10:42

Konto usunięte
kurdeeeeee miesiąc mnie tu nie było :(

Zgłoś nadużycie #45137 16 stycznia 2013, 10:44

kasia17 Fajna mama
musze wziac sie za szkole, balagan w domu , nie ugotowane nie poprane , mam dzis wszystkow dupie centralnie !
bylam wczoraj na stepie a dzis mam takie zakwasy ze az rycze z bolu , jeszcze ten sroch moj maly przebrzydly marudny dzis, nie chcial zasnac beczal ehhhhhhhhh cierpliwosci mi brakuje !
mam depresje chce wiosny !!!

Zgłoś nadużycie #45138 16 stycznia 2013, 10:44

aniam Supermama

Dominika89 napisał(a)

kurdeeeeee miesiąc mnie tu nie było :(

zobacz co starciłaś, mnie też jak wróciłam do pracy nie było, teraz się staram zaglądac, ale tylko w wpracy, bo w domu, to spędzam z małym

Zgłoś nadużycie #45139 16 stycznia 2013, 10:45

Konto usunięte
ide do ciociuni :D i obczaic komis
papappapap:*

Zgłoś nadużycie #45140 16 stycznia 2013, 10:46

kasia17 napisał(a)

musze wziac sie za szkole, balagan w domu , nie ugotowane nie poprane , mam dzis wszystkow dupie centralnie !
bylam wczoraj na stepie a dzis mam takie zakwasy ze az rycze z bolu , jeszcze ten sroch moj maly przebrzydly marudny dzis, nie chcial zasnac beczal ehhhhhhhhh cierpliwosci mi brakuje !

ja też :/ w domu rozkład totalny, nic mi sie dziś nie chce, małą daje czadu ... zero weny co na obiad ..

Zgłoś nadużycie #45141 16 stycznia 2013, 10:46

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

skoro nic Ci się nie chce to nie rób, nic na siłę, bo jeszcze gorzej będziesz zmęczona, zrób herbatkę, zjedz czekoladę i o dpocznij, małemu rzuć kość i niech się bawi, hehe, a tak serio podrzuć małemu zabawkę i może zajmie się przez 10 minut sobą

Zgłoś nadużycie #45142 16 stycznia 2013, 10:47

phoenix212 Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

dobranoc! Leżę w łóżku i tylko z telefonu zerkam, ale juz mi się oczy zamykają :( ...jak mi się nie chce iść do pracy!!
P.s. Phoenix jak Ci się podoba spacerówka? My jeździmy od tygodnia ;) i mi się podoba ! Maszzamintowane pasy? Zapinasz?

mam mieszane uczucia wszystko by bylo ok gdyby nie te pasy. oczywiscie nie zapinam bo w kombinezonie nie ma takiej mozliwosci. ale my bedziemy sie wozic w spacerowce do wiosny a potem kupuje lekka parasolke. no i utrudniony dostep do kosza ale o tym wiedzialam decydujac sie na nisko zawieszona spacerowke

Zgłoś nadużycie #45143 16 stycznia 2013, 10:52

phoenix212 napisał(a)

mam mieszane uczucia wszystko by bylo ok gdyby nie te pasy. oczywiscie nie zapinam bo w kombinezonie nie ma takiej mozliwosci. ale my bedziemy sie wozic w spacerowce do wiosny a potem kupuje lekka parasolke. no i utrudniony dostep do kosza ale o tym wiedzialam decydujac sie na nisko zawieszona spacerowke

ja sie zastanawiam nad zakupem na wiosnę dobrego wózka parasolki :) chodzi mi po głowie quinny zapp xtra :)

Zgłoś nadużycie #45144 16 stycznia 2013, 10:57

Konto usunięte

aniam napisał(a)

zobacz co starciłaś, mnie też jak wróciłam do pracy nie było, teraz się staram zaglądac, ale tylko w wpracy, bo w domu, to spędzam z małym

Nawet nie będę próbować nadrabiać tych setek stron :( Nie mam czasu na nic bo ostatnio duży zapierdziel na uczelni, Jacek ma dużo roboty przy samochodach w warsztacie, w domu dużo telefonów do naprawy więc praktycznie ciągle ja się małym zajmuję a nie chcę siedzieć z nim przy laptopie, jednak za młode jeszcze te jego oczka na takie psucie :|
A też mi się kompletnie nic nie chce... Dobrze, że Filip potrafi się sam sobą zająć przez nawet pół godziny. A muszę się dziś spakować na ten obóz, zrobić porządek w domu ze szczególnym uwzględnieniem własnego pokoju- ale tu już trzeba łopatę :)
Poza tym już Filip będzie spać wyłącznie w łóżeczku bo wczoraj w ostatniej chwili złapałam go jak leciał z wózka! Obudził się i w sekundę siadł a w drugiej sekundzie już się wychylił...

Zgłoś nadużycie #45145 16 stycznia 2013, 10:58

ewelina6660 Fajna mama

Ewelyna napisał(a)

ja sie zastanawiam nad zakupem na wiosnę dobrego wózka parasolki :) chodzi mi po głowie quinny zapp xtra :)

Fajny, tylko zastanawiam się jak te małe kółeczka będą pokonywały przeszkody.

Zgłoś nadużycie #45146 16 stycznia 2013, 10:58

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

na dwór ?? ?? ?? ?? ?? ?? nie boisz sie,ze bedzie łapać choroby ?? ja co dzień, deszcz,,śnieg nie wazne.... ide bo młody wsciekły jak na dwór nei idzie.

ja też staram się codziennie a jak już bardzo mam lenia to co 2 dni musowo

Zgłoś nadużycie #45147 16 stycznia 2013, 10:59

ewelina6660 Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

Nawet nie będę próbować nadrabiać tych setek stron :( Nie mam czasu na nic bo ostatnio duży zapierdziel na uczelni, Jacek ma dużo roboty przy samochodach w warsztacie, w domu dużo telefonów do naprawy więc praktycznie ciągle ja się małym zajmuję a nie chcę siedzieć z nim przy laptopie, jednak za młode jeszcze te jego oczka na takie psucie :|
A też mi się kompletnie nic nie chce... Dobrze, że Filip potrafi się sam sobą zająć przez nawet pół godziny. A muszę się dziś spakować na ten obóz, zrobić porządek w domu ze szczególnym uwzględnieniem własnego pokoju- ale tu już trzeba łopatę :)
Poza tym już Filip będzie spać wyłącznie w łóżeczku bo wczoraj w ostatniej chwili złapałam go jak leciał z wózka! Obudził się i w sekundę siadł a w drugiej sekundzie już się wychylił...

Może szelki zakup do wózka?

Zgłoś nadużycie #45148 16 stycznia 2013, 10:59

Konto usunięte
No i już muszę iść :( Ale może wezmę laptopa na obóz to będę miała tydzień na zaglądanie tu :)

Zgłoś nadużycie #45149 16 stycznia 2013, 11:03

Konto usunięte
Szelki nie dadzą rady bo on musi spać na podusi, inaczej w wózku nie potrafi więc szelek nie da się zapiąć.
A jeszcze tylko wspomnę, że Filip już miesiąc zalega ze szczepieniem bo najpierw święta, potem chory był, w tym tygodniu nie ma szczepień wogóle bo grypa panuje a za tydzień mnie nie będzie. Więc chyba na wiosnę nam wyjdzie jak tak dalej będzie :| I Filip prawie wogóle nie chce mówić tata, mama, baba czy wogóle czegoś co nie jest jego wrrrrrrrrrr.

Zgłoś nadużycie #45150 16 stycznia 2013, 11:08

aniam Supermama

Dominika89 napisał(a)

kategorycznie w łóżeczku!!
całe szczescie, że miałaś refleks