Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #45051 15 stycznia 2013, 23:55

Like Supermama
dobranoc! Leżę w łóżku i tylko z telefonu zerkam, ale juz mi się oczy zamykają :( ...jak mi się nie chce iść do pracy!!

P.s. Phoenix jak Ci się podoba spacerówka? My jeździmy od tygodnia ;) i mi się podoba ! Maszzamintowane pasy? Zapinasz?

Zgłoś nadużycie #45052 16 stycznia 2013, 0:04

maryna Fajna mama
kurde tez uciekam spac chociaz juz mi sie odechcialo.. moj maly zasnal dopiero moze z pol godz temu..bo sobie zrobil drzemke po kapieli a ja myslalam ze to juz byl ten sen na cala noc i si eprzeliczylam.... ciekawe ile razy dzis sie obudzi i czy nadal bedzie gorączka ?? rozwolnienie ?? brrrrrr juz si eboje...........dobranoc

Zgłoś nadużycie #45053 16 stycznia 2013, 7:09

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Jest ! Jest ! Jest !
Lewa dolna jedynka !
Siostra dajac zupke wystukala, zabrzeczal zabek , ten wyczekany !!!
Wreszcie !!!
Je, je je je ;)

Kasiu, nareszcie, cieszę się bardzo, ze zębolek w końcu nadszedł:*

Zgłoś nadużycie #45054 16 stycznia 2013, 7:11

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Jeszcze nie dawalas Kubulince chrupaskow? jak mu sie przyklei dasz mu herbatke i sie rozpusci :)
Ja tez sie balam ;) ale maly jest tak lakomy na chrupki, ze nawet nie zdazy mu sie przykleic :D a od kilku dni daje mu Flipsy :) czekoladowe uwielbia :) truskawkowych nie chce ;)

a mój wczoraj dostał pomidorowej, któą my jedliśmy, bo tak się ciągnął, ale nie chciałam za dużo, bo była mocno przyprawiona, poza tym zabielona
a chrupek nie chce jeść, bije się nimi po głowie :)

Zgłoś nadużycie #45055 16 stycznia 2013, 7:12

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

:( przykro mi bardzo;( Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze!
moja babcia w sierpniu miala amputowana noge i w ostatniej chwili zgodzila sie na amputacje;/ teraz co jakis czas placze, ze chcialaby chodzic tak jak wszyscy, isc z prawnukami na spacer ale nie ma nogi i nie moze;( zawsze jej powtarzam, ze nie ma nogi ale wszyscy tak samo ja kochamy jak przed amputacja i najwazniejsze, ze zyje....u niej to juz byla kwestia kilku godzin bo organizm byl juz strasznie zatruty przez ta noge, czasami nawet rozmawiala i widziala swoich zmarlych bliskich....nie bylo za ciekawie .

współczuję :(

Zgłoś nadużycie #45056 16 stycznia 2013, 7:13

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

mamy górną prawą jedynkę :)

gratuluję przecinaka :)

Zgłoś nadużycie #45057 16 stycznia 2013, 7:14

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

a ja od wczoraj też chora :(

uważaj, byś malucha nie zaraziła, kuruj się, dużo zdrówka

Zgłoś nadużycie #45058 16 stycznia 2013, 7:15

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

powinna pójść, nie jest tak że wypowiedzenie moze dostac ale gdzies po 3 miesiącach?

3 miesiące, jesli masz umowę na czas nieokreślony, przy czasie określonym jest 1 miesiac wypowiedzenia

Zgłoś nadużycie #45059 16 stycznia 2013, 7:15

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

ostatnio czytałam,że teraz przyrost wagi ciała miesiecznie moze byc od 150-300 gram.Natalka przybrała ok 600 gram w dwa miesiace.

to idealnie :)

Zgłoś nadużycie #45060 16 stycznia 2013, 7:17

Konto usunięte
róciliśmy, droga spoko, lepiej ni jak tam jechaliśmy. mały w sumie prawie nei płakał. spał mi na rękach prez ponad 2 h. od rana wkurwiona jestem , jud ejuż wrócił i jęczy! bardzo dobrze,e do pracy poszedł. Bubuś od wcoraj gada. Mowi dadadadadaaaaaaaaaa tata data tada mada lala badaa itd :D polew mam

Zgłoś nadużycie #45061 16 stycznia 2013, 7:18

Emza Fajna mama

gwonka napisał(a)

Oll ciekawe jak tam twoje mieszkanie i grzybol? my musimy znowu psikac chlorem, mamy juz cztery odwadniacze w pokoju, a ten gnoj i tak wylazi :( na wiosne czeka nas generalny remont. jutro ma przyjsc majster i powiedziec co i jak. na pewno wszystko trzeba bedzie kuc. ah najwazniejjsze zeby to pomoglo, bo juz nie mam sily na to cholerstwo.

z tego co wiem to z grzybem sie walczy tak ze sie pobiera próbke wysyła do tych odgrzybów :) i oni robią wtedy na niego preparat czy maja juz gotowe..moi dziadkowie tak zrobili i było po grzybie tyle ze co dokładnie i jak to ci nie powiem

Zgłoś nadużycie #45062 16 stycznia 2013, 7:18

aniam Supermama

EdytaH napisał(a)

hej laski!!!
byłam dzisaj pierwszy dzień w pracy :( mężuś poradził sobie z małą rewelacyjnie, ja też jakoś dałam sobie rade, nie dłałam dziewczynom poznać po sobie że tęsknię i że sie martwię. ciekawe jak będzie jutro. Oby ju tak pozostała. dzisiaj niestety nie doczytuje Was, mam nadzieję że żadnych choróbstw nie ma.
Jutro może uda mi się nadrobić
Jutro idę na 6 do roboty więc idę myć zeby i zmykam spać
Trzymajcie za mnie kciuki!!!
spokojnej nocki!!!

tak trzymaj!!

Zgłoś nadużycie #45063 16 stycznia 2013, 7:20

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

A moja odkąd z mężem w domu siedzi to zero kataru i żadnych przeziębień! Nie wiem co on z nią robi, albo czego nie robi, co ja robiłam :) Nie żebym się chwaliła, bo kurde zaraz się coś przyląta! Pochwaliłam się Wam ile to mi Emila przesypia i od dnia następnego w południe przesypia max 45minut, abyło 1,5-2godz!! Pozazdrościłyście pewnie :p

ja pozazdrościłam ale bez zawiści :) :P wiec to nie moja wina .. ;)

Zgłoś nadużycie #45064 16 stycznia 2013, 7:20

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

serio? nie moze "na wakacje" wziąc dziecka ot tak?

niet

Zgłoś nadużycie #45065 16 stycznia 2013, 7:21

seshella Fajna mama

gwonka napisał(a)

no ona pieknie wazy wiec spoko. moze tez sprobuje malemu dac chrupi, ale ja jestem panikara i boje sie ze mu sie przyklei i sobie z tym nie poradzi.

ja bez chrupek lub ciasteczek dla niemowląt czasem nie miałabym jak kolacji zjeść, młoda uwielbia, jak byłam u ciotki po pozaże i jadłam śniadanie to żeby dała mi zjeść to dostała kromke chleba i prawie całą zjadła, ale jaki spokój był a ciotka iała sprzatania, bo okruchy wszędzie

Zgłoś nadużycie #45066 16 stycznia 2013, 7:22

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

ja się wyprowadzam jak tylko oddadzą nam samochód, już się nagadałam, prosiłam... nic nie pomaga... moje dziecko nie będzie się wychowywało w krzykach, awanturach i braku szacunku :/

więc jednak?

Zgłoś nadużycie #45067 16 stycznia 2013, 7:22

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

Mi to najbardziej szkoda Dominiki... jak widzę jak się z nim bawi, jak się cieszy jak wraca z pracy, jak do niego pędzi.... aż mi się płakać chce... no ale z drugiej strony ona nie może się wychowywać w takiej atmosferze, gdzie ojciec ma matkę w dupie :/

ehhh kuzwa, cemu wy sie w 3 nie wyniesiecie?

Zgłoś nadużycie #45068 16 stycznia 2013, 7:22

aniam Supermama

Like napisał(a)

chyba Wam nie pisałam, wczoraj po pracy zawedrowalam do zlobka zeby obczaic w ogóle co i jak i czy ewentualnie są szanse na przyjęcie Emilki. Dowiedziałam się, ze na nasz cały powiat miejsc w zlobku dla dzieci do roku jest - uwaga!!! 3 !!! No i mamy szanse, niewielka, ale mamy....NA WRZESIEŃ :D  ha ha!

to super :)

Zgłoś nadużycie #45069 16 stycznia 2013, 7:23

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

róciliśmy, droga spoko, lepiej ni jak tam jechaliśmy. mały w sumie prawie nei płakał. spał mi na rękach prez ponad 2 h. od rana wkurwiona jestem , jud ejuż wrócił i jęczy! bardzo dobrze,e do pracy poszedł. Bubuś od wcoraj gada. Mowi dadadadadaaaaaaaaaa tata data tada mada lala badaa itd :D polew mam

podróz widac bardzo rozwojow wpłynęła na Płodka

Zgłoś nadużycie #45070 16 stycznia 2013, 7:26

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Mój Łukasz to jest totalne zbzikowany na punkcie Natalki... jeszcze nigdy nie było tak żeby nie chciał się nią zająć.Ani w nocy ani rano nie ma problemu z wstawaniem do Natki... zresztą jak Natlka się budzi to od razu wkłada mu palce w oczy :)

u mnie to samo, ja spalam, a jude od 4 z małym